• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser4860

Guest
Hrudu očistíte jedine vo vode. Avšak nie v každej práci ktorá ma spojitosť s vodou. Pri práci kde očistíte hrudu sa dá nájsť viacero produktov. Aby ste hrudu očistili potrebujete mať v inventári ešte jeden produkt. S týmto produktom sa dá kopať, avšak nieje to produkt ktorý potrebujete k samotnému nájdeniu hrudy. Taktiež pri čistené hrudy musíte mať v inventári nasadenú priamo hrudu.

Práce, kde se dá najít více produktů:

Chytat ryby ==> udice, pstruh
Rybolov ==> losos, pstruh
Lovit bobry ==> kožešina, past
Těžit železnou rudu ==> železné tyče, krumpáč
Vykrádání hrobů ==> lístek prsten
Obchodovat ==> plátno, lístek
Chytat bandity ==> lístek, pašované zboží
 

DeletedUser

Guest
mam este jednu radu...nevim jestly to tu bylo ale napisu to sem:
kdyz se chcete zranit u te urcite prace tak na ni musite mit co nejmene bodu protoze body ovlivnuji zraneni....cim mene bodu tim vetsi sance na zraneni
 

DeletedUser

Guest
Mám takový dojem,že jsem někde četl na betě,že musíš mít v batohu nářadí na házení písku :-))) ale jestli je to pravda čert ví.
 

DeletedUser4860

Guest
Hrudu očistíte jedine vo vode. Avšak nie v každej práci ktorá ma spojitosť s vodou. Pri práci kde očistíte hrudu sa dá nájsť viacero produktov. Aby ste hrudu očistili potrebujete mať v inventári ešte jeden produkt. S týmto produktom sa dá kopať, avšak nieje to produkt ktorý potrebujete k samotnému nájdeniu hrudy. Taktiež pri čistené hrudy musíte mať v inventári nasadenú priamo hrudu.

V inventáři - v místě pro produkt, lze mít jen jeden produkt !!!

Těch pár červeně zvýrazněných vět --- viz výše --- je v rozporu !!!

--------------------------------------------------------------------------------

Ale možná by se to dalo pochopit i jinak --- a to sice tak, že ten další produkt, se kterým se dá kopat, lze mít jen v inventáři mezi ostatními - tedy v batohu !!!
A jak píše "P3t4" dále --- Hroudu hlíny je třeba mít PŘÍMO V INVENTÁŘI --- tedy v místě prp produkt !!!
 

DeletedUser1318

Guest
Napadá mne, že ten potřebný produkt by mohl mít něco společného s vodou, a ta práce s těžbou...
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
vim vsechno az do ocisteni....potom nevim co stim:(
spis by me zajimalo co z toho vyleze
freashmeat:proc je to blbost?prave ze je to pravda
 

DeletedUser

Guest
ja nevim jak tu zbran ziskat proste vim to jedno ocisteni a to druhy uz ne
 

DeletedUser1318

Guest
Ale je zajímavé, že na jiném nejmenovaném fóru se o tom smí mluvit.

Pravidlo, o čem se smí mluvit a o čem se nesmí mluvit vdává Innogames nebo jsou to pravidla stanovená teamem podle vlastního uvážení?
Na tom zmíněném fóru je vyjádření hlavního moderétora a supportéra, že taková debata je povolena.
Tak teď nevím, jestli se řídíme stejnými pravidly, nebo oni mají jiná.
 

DeletedUser2814

Guest
Mě se to u tý práce stává každou chvíli. Předmět mám nasazenej a hrouda se mi potichu pod zemí směje! :tom:
 

DeletedUser6989

Guest
No perfektní.
4X dvouhodinovka,4X nález předmětu - To je ,,štěstí,, ale hromádka nikde.
Kdybych chtěl předmět,čekám na něj dva dny :::))::
 

DeletedUser7836

Guest
Pravidlo, o čem se smí mluvit a o čem se nesmí mluvit vdává Innogames nebo jsou to pravidla stanovená teamem podle vlastního uvážení?
Na tom zmíněném fóru je vyjádření hlavního moderétora a supportéra, že taková debata je povolena.
Tak teď nevím, jestli se řídíme stejnými pravidly, nebo oni mají jiná.

Pravidla pre fórum si každý team určuje sám.
 

DeletedUser2814

Guest
škoda, že sem nemůžu napsat přesnej návod, protože já už mám i ten Item z toho konečně!
Před 30 minutama se mi dodělala práce a hrouda tady byla. šel sem teda na druhou jistou práci očistil a získal dirty Item Pak sem šel............................................. a získal Item!
 

DeletedUser

Guest
škoda, že sem nemůžu napsat přesnej návod, protože já už mám i ten Item z toho konečně!
Před 30 minutama se mi dodělala práce a hrouda tady byla. šel sem teda na druhou jistou práci očistil a získal dirty Item Pak sem šel............................................. a získal Item!

A co to teda je?!
 

DeletedUser2814

Guest
Už to tu jeden psal a dokonce ukazoval. Hledej hledej pátrači. Což ti síly vystačí! :bandita:
 
Nahoru