• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser

Guest
Samozřejmě, že to zvyšuje šanci nálezu, zlepšuje věci v obchodě, zvyšuje šanci na zásah v duelu/bitvě o pevnost. Podle toho, co si kdo přeje. Jen upozorňuji, že modlit se v reálném kostele je ještě o trochu účinnější a ani to nezabere 15 minut herního času! Jen si to zkuste: jděte v neděli na mši, pak dejte duel a uvidíte ten tanec.
 

DeletedUser

Guest
Vidíš co dokáže udělat. Ještě k tomu přidám že ti to může dát vyznamenání.
 

DeletedUser

Guest
ale prece kostel neni na doplnovani energie na to je hotel kostel je pro delniky aby se jim doplnila motivace na staveni budov ve meste
 

DeletedUser

Guest
Můj výzkum začíná nabývat pozoruhodných výsledků. Jsem stavitel a hraji na Buffalu, celkově za hru jsem se modlil asi desetkrát a pokaždé těsně po modlení jsem při práci Sázení stromů nebo Hasit ohně našel hodnotný předmět. Pokaždé a bez výjimek, ptal jsem se už dobrodruhů, zda jim to taky funguje, ale na nic nepřišli, proto potřebuju dobrovolníka stavitele, který by to rád vyzkoušel. Přece 3 Huckleberryho praky za 3 hodiny není špatný.
 

DeletedUser

Guest
ja to jdu zkusit taky na bufalu a taky nejcasteji sazim stromy,, diky za tip
 

DeletedUser

Guest
Dobře, zkus hasit ohně (1 hodina) a ihned potom sázet stromy (1 hodina), taky zaručeno.
 

DeletedUser3722

Guest
Třeba je kostel k tomu, aby nějaký maník založil na fóru téma "kostel", a aby se mohli moderátoři, nebo ti důležití smát těm trapným tipům, co tady píšeme, protože oni ví, že to třeba jinak k ničemu není...:angel:
 

DeletedUser

Guest
Vždiť každý ví že je od toho aby byli lepší itemy u obchodníka , zbrojíře , krejčího a také zlepšuje možná šanci na nález ale to by to chtělo trochu číst příspěvky
 

DeletedUser

Guest
Vždiť každý ví že je od toho aby byli lepší itemy u obchodníka , zbrojíře , krejčího a také zlepšuje možná šanci na nález ale to by to chtělo trochu číst příspěvky

fakt ? že o tom neviem ... všetko to sú neoverené "fakty"

PS: leze mi na nervy tvoj -spaming- fóra ... na každú tému máš svoj názor , čo je dobre , ale píšeš toho trochu moc , nemyslíš ?
si registrovaný 2 mesiace a už vieš o všetkom "všetko" ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Třeba je kostel k tomu, aby nějaký maník založil na fóru téma "kostel", a aby se mohli moderátoři, nebo ti důležití smát těm trapným tipům, co tady píšeme, protože oni ví, že to třeba jinak k ničemu není...:angel:

souhlasím s tebou ,protože si taky myslím že to k ničemu neni
 

EREWAN

Člen týmu
tak kostel je třeba k získání vyznamenání Věřící, Obyvatel kláštera, Biskup a Zbožný na Štědrý večer... ;)

finta je v tom, že kostel není až tolik efektivní, šance na nález předmětu či produktu se možná zvětší, ale nepříliš patrně, takže lidé co zastávají tento názor : "přece mám větší šanci na nález!!!" HODNĚ přehání...
viz co napsal Domca..xD
Můj výzkum začíná nabývat pozoruhodných výsledků. Jsem stavitel a hraji na Buffalu, celkově za hru jsem se modlil asi desetkrát a pokaždé těsně po modlení jsem při práci Sázení stromů nebo Hasit ohně našel hodnotný předmět. Pokaždé a bez výjimek, ptal jsem se už dobrodruhů, zda jim to taky funguje, ale na nic nepřišli, proto potřebuju dobrovolníka stavitele, který by to rád vyzkoušel. Přece 3 Huckleberryho praky za 3 hodiny není špatný.
bez dodání screenu jak na Buffalu našel 3x po sobě Huckleberryho prak, nejde mu příliš věřit...
navíc se může vymlouvat, že to omylem smazal, což se vsaďte, že udělá...

lidi co tvrdí, že to pomáhá s obchodem, krejčím a zbrojířem jsou mystifikováni asi nejvíc, dokázáno mým kamarádem, který za dělníka s modlením vystavěl celé město a NIC!

objevil se i názor, že modlit se má bez klobouku a beze zbraně, nasazený zlatý kříž je prý výhodou...
shodou okolností mi padl zlatý kříž u obchodníka, tak jsem ho koupil a experimentoval jsem znova, našel jsem sice po haluzi Figarovu břitvu, ale když jsem pokus zopakoval ještě 2x(vždy po 24 hodinách), nestalo se nic a já usoudil, že to byla náhoda...
kamarád pak založil i 2. město, kde zkusil se párkrát takhle pomodlit, obsah byl ze začátku horší než v prvním městě, takže stavbu dalšího města po získání medaile Nešika při stavbě tržiště vzdal...

ještě bych se zmínil o "duelovém požehnání", tedy o modlením mezi duely, též je to hloupost, šance na trefu nijak nestoupá, duel to nijak neovlivňuje...

já se přikláním nakonec k názoru, že se modlení dá využít při bitvě o pevnost, mnohdy jsem zažil, že jsem měl výsledek v bitvě ve všech ohledech lepší než některý ze společníků, přesto on bednu dostal a já ne, sice více expů a $, ale bedna fuč...
proto je k bedně zapotřebí nejen solidní výsledek, ale i pořádná dávka štěstí, čili před bitvou párkrát kostel...
nedoufejte ovšem, že zkusíte modlení před bitvou a hned vám padne litr expů a železná...
žeby modlení ovlivnilo i šanci na úhyb a zásah v bitvě? ne, viz duely...
dělá to tak spousta vysokých levelů, sice nepozorují zlepšení, ale opakuji je to MÁLO PATRNÉ!

ještě taková perlička na závěr, názor, že se to dalo do hry díky těmto debatám, aby lidé měli o čem diskutovat, aby byla hra více záhadná... i to je možnost, zní to hloupě, ale po zamyšlení to není zas tak špatná verze... ;)

*E*



a ještě malá editace:
přijde kladná reputace? :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
při vykrádání hrobu jsem měl horní hranici na 4776$ a když jem se předtím modlil tak jsem vždy našel něco nad 4000$ ale také jsem zaslechl ze to funguje jen při 100% :angel:
 
Nahoru