• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatu 2.03

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13514

Guest
Denně promazávat, aby west šlapal? To vidím tedy prvně. Já promazávám vždy po updatu a nemám s chodem westu problémy. Co je to za prohlížeč?
 

DeletedUser11063

Guest
hmm používám mozillu (poslední verzi) a že se mi čas od času sekaji bitvy a je s nimi problém jsem si po 2.0 už zvykl i na to, že se kraví chat a šeptání - na skoro každou chybu je teď stejná odpoveď promaž historii, cookies pamět prohlížeče a doufej.
Tohle to se dříve dělat nemuselo. Tak čím to že nyní je to základ pro správné fungování westu??
 

DeletedUser7904

Guest
Takisto používam firefox a west mi ide bez problémov. (boje o pevnosti nemôžem potvrdiť keďže na ne nechodím)
Vždy sa pri nejakej chybe najskôr odporúčalo zmazať cookies a cache (mezipaměť) a vždy sa aj bude keďže chyba je zvyčajne tu (samozrejme niekedy je problém v hre a to potom hlásime ďalej) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
za prvé dva roky mojej hry som ani raz cookies nepremazávala....a za druhý rok a pol už to viem pomaly aj poslepiačky, lebo mi každú chvíľu niečo blbne :)
 

DeletedUser11063

Guest
Takisto používam firefox a west mi ide bez problémov. (boje o pevnosti nemôžem potvrdiť keďže na ne nechodím)
Vždy sa pri nejakej chybe najskôr odporúčalo zmazať cookies a cache (mezipaměť) a vždy sa aj bude keďže chyba je zvyčajne tu (samozrejme niekedy je problém v hre a to potom hlásime ďalej) :klubun:
hmm takže to mám upozorňovat stále na tu samou chybu stále dokola? Nebudu pak tím ale support zbytečně spamovat? :-) zvláště když o těch chybám se ví, ale nic se s nimi ze strany inna nedělá - pouze ohraná výmluva.

Abych nemusle řešit stále ty samé chyby - nemožnost šeptání protože hráč neexistuje - i když byl ze stejného města a byl po celou dobu online tak jsem chat využívat přestal. O chybách kolem pevnosti už ani nemluvím - to je stále to samé - to mě taky znechutilo natolik že jsem je radši omezil. A ty chyby tu byly už před 2 kolem pevnosti
 

DeletedUser

Guest
Nelze si na betě nevšimnout, že se vývojáři Westu v dalších krocích zaměřili na vývoj nových okýnek, tentokrát naskakuje na mapě okýnko s otevřenými úkoly a čím víc úkolů, tím je větší, mně osobně tam dost vadí a zatím jsem nezjistil jak ho zrušit, jedině nemít žádné nesplněné úkoly...

Jinak ke všem těmto updatům: celkově se West stává dost nudnou záležitostí a nevím, myslím si, že je to z velké části vina hodně nepovedeného chatu, který je x.násobně horší a nepřehlednější než ve staré verzi a jak tady někdo psal o uživatelsky přátelských programech, tak je vysloveně nepřátelský. Bohužel dost lidí, co jsem měl v přátelích a kteří by si třeba i zvykli na nový systém prací, skončilo právě kvůli tomu a z měst, kde to dřív žilo, se stala takřka města duchů, doslova.
Ale možná je v tom úmysl, že se INNO rozhodlo neplést se do fachu sociálním sítím...
 

DeletedUser11063

Guest
však proto dávají propojení s FB ne? aby jsi kecal tam a na westu jen hrál :-)
 

DeletedUser9371

Guest
FB je jen pro někoho, já osobně tam nejsem a nebudu. Žere to soukromí i čas. Vidím to na mých dětech, co u toho prosedí. Nic pro mě. To radši hraji tady i když se mi spousta novinek nelíbí. A co s tím ? Chci hrát, hraji dál a prostě si zase jen a jen musím zvyknout. :)
 

DeletedUser

Guest
však proto dávají propojení s FB ne? aby jsi kecal tam a na westu jen hrál :-)

Mnoha lidem možná připadá FB skvělý, ale já tedy jeho přívrženec nejsem; chat ve hře mohl klidně zůstat v nějaké podobě, která by odpovídala předchozí verzi; ostatně se každý může podívat, jak to funguje v jiných hrách - až na vyjímky jednoduše pro uživatele, otevřít - skrýt, žádné přepípání mezi okýnky, která zasahují do hry. Ona přeplácanost různými okny a tlačítky ve Westu působí až dojmem nějaké obsese vývojářů nebo si prostě jen řekli "čím víc tím líp".
Ale možná už jsem na to jenom starý a nerozumím tomu.
 

DeletedUser11063

Guest
V tom případě jsme asi starý oba :-D

místo toho aby se poučili a použili věci co skvěle fungují jinde - jen je trochu upravili, aby to přímo nekradli - ale na stejném principu, nebo věci co fungovali do teď, tak radši použijí věci, které dle samotného principu fungovat nemůžou (nebo jenom stěží) a nebo už byly vyzkoušeny jinde a zrušeny jako nefunkční
 

DeletedUser

Guest
V tom případě jsme asi starý oba :-D

místo toho aby se poučili a použili věci co skvěle fungují jinde - jen je trochu upravili, aby to přímo nekradli - ale na stejném principu, nebo věci co fungovali do teď, tak radši použijí věci, které dle samotného principu fungovat nemůžou (nebo jenom stěží) a nebo už byly vyzkoušeny jinde a zrušeny jako nefunkční

Tak ono to bohužel není jenom ve Westu nebo online hrách, tenhle systém kvete všude:
Dostali jsme nápad → zkusili jsme to → možná to nebyl až tak dobrý nápad → ale už jsme do toho investovali příliš mnoho, než abychom mohli přestat

Takže ve finále v nejlepším případě nula od nuly pojde, ale pravděpodobněji projekt skončí ztrátou velké části pravidelných zákazníků...
:(
 
teď mi pár dní nešel skript tw-db a natvrdo se přiznám, že u několika věcí mě hodně překvapilo, že nejsou součástí vlastní hry, ale až skriptu. Tj. není třeba nic vymýšlet, stačí zaimplementovat již vyzkoušené věci ...
 

DeletedUser11063

Guest
Arkveld:
To je to o čem mluvím - dostali jste nápad, který chcete vyzkoušet - od toho je přeci beta - tam si můžou dělat pokusí kolik chtějí a když se to ujme dle zpětné reakce tam tak to nasadit na ostatní světy. Někdy mám pocit, že betu berou jako plně hodnotný herní svět :( - místo toho aby byl vysloveně na testy pokus a omyl :-)

Ighas: to se divím už hodně dlouho - používá to asi většina lidí, tak proč to neudělají přímo součástí westu? - pokud by to šlapalo dobře tak by tím hráče jenom potěšili :-)
 

DeletedUser

Guest
Buďme rádi, že se Inno nechystá na implementaci skriptu. Zatím pokaždé, když něco implementovali bylo z toho další prémium, či polopaskvil
 
Jak získám ty nové hadry, někde jsem viděl další mokasíny a tuším i nějaké indiánksé oblečení. Tento updat byl vyloženě kosmteický, budou příště i nějaké "hmotné věci"?
 

DeletedUser

Guest
Byla to vánoční akce - Tombola, kde jsi mohl získat tyto předměty. Teď už je můžeš pouze od někoho odkoupit...

V tombole sa dali získať nejaké nové mokasíny?? pochybujem, že McBracey po 3 mesiacoch zistil, že bola vianočná tombola s oblečením...myslel asi niečo iné...
 
V tombole nebyli žádné mokasíny, tam byli troje boty a všechny klasické "bělošské". Tyhle jsou samostatné. Možná to neprošlo do veřejných světů a zůstalo to na testu, anebo to ještě příjde. no ale už dost dlouho jsem viděl nějaké oblečení, které ještě nedošlo. Udělejte už cosi pořádného pro širokou veřejnost. Na vyšších levlech, furt chodím v lacinejch hadrech. a to už je nějaký ten pátek.

A vůbec, co tohle bylo za update, dyk tam nic nebylo. akorát se mi objevila nějaká pitomá vlaječka, dejte tam příště něco pořádného, nové práce, výrobky, úkoly, hadry, zbraně...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru