• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatu 2.03

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14966

Guest
KATASTROFA!!!!! Opravný balíček potřebuje další opravný balíček!!!
 

DeletedUser10258

Guest
:D to už snad mohou začít vtipy na téma kolik chyb způsobí opravný balíček :D

- nemožnost uložit pozici chatového okna
- zbytečný ukazatel času (již třetí)
 

DeletedUser9350

Guest
Přijde mně to, že se to začíná podobat jedné nejmenované firmě z Redmondu, ta také ví co uživatelé chtějí :D.
 

DeletedUser10258

Guest
Hezké vypaření ukazatele celkového počtu hráčů na CZ westu :D respektive jeho změna na 17 milionů registrovaných :D
 

DeletedUser9890

Guest
Ale hledíte jen na chyby -.- mě se třeba například hrozně líbí ty vlajky :)
 

DeletedUser10258

Guest
Hledíme na chyby, protože právě ony jsou jednou z příčin toho proč hráči odcházejí... Kruci to jsou tak zásadní a na první pohled viditelné věci, to si to neumí po sobě zkontrolovat? Já takhle dělat svou práci, tak jsem na dlažbě.
 

DeletedUser14966

Guest
Ano hledíme na chyby, které měly býti opravené tímto balíčkem a je jich tam více než původně bylo :D, ale na to už si asi pomalu zvykáme ;)
 

DeletedUser10258

Guest
Lipi Hopkal: ha, hezke a jak ho odmaskuju, pac ja ho nevidim, ale potvrzuji, je tam :D

proc neni opraveno aby byla v pevnostnim chatu videt hodnost kterou mam v penvosti
 

DeletedUser6833

Guest
Co ja vim, nekteri rikaji, ze proste kliknes do vzduchoprazdna. Ja to nekoumal, kdyz to tam mam :)
 

DeletedUser14966

Guest
Vedle křížku - na uzavření chatu, vlevo když najedeš, tak se ti ukáže další nastavení chatu :)
 

DeletedUser13514

Guest
KATASTROFA!!!!! Opravný balíček potřebuje další opravný balíček!!!

Prosím chyby vypsat, takový všeobecný výkřik opravdu ničemu nepřispěje :)

-----------------------

Velikost a pozici chatu uložíte v nastavení chatu (zubaté kolečko u tlačítka na zavření vpravo nahoře v okně chatu).

Pokud máte ve hře chyby, zkuste prvně promazat cookies a cache (jak na to naleznete na wiki).
 
Děkuji vývojářům za přidání pátého ukazatele odpočtu času práce, doteď jsem měl 2 moc nahoře a dva moc dole (a ještě tam navíc jeden moc vpravo a jeden moc vlevo), takle ve středu obrazovky je to přesně ono.
 

DeletedUser

Guest
Opět katastrofa,příjde mi,že s každým dalším updatem od updatu 1.35,je west čím dál tím horší,plný chyb a neprofesionality.Jakoby chtělo INNO hráčům zavřít huby,ale ani to se jim neděje,protože se jim všichni smějí.Totální paradox je smazání ukazatele počtu hráčů v ČR,nahrazením nesmyslného údaje 17 mil. hráčů a ukazatelem stavu práce,který je k ničemu a jen ruší uživatele!

Jen tak dále INNO,výsledek nového updatu je,že za 2 měsíce přijde nový update,který opraví stávající update a ten nový update s sebou přinese nové chyby:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, tak Update 2.03 je tady a já už zjistil ( pro mě ) 1 závažnou chybu. Často píšu s kámoši v chatu ale kde je teď tlačítko na uložení velikosti chatu? Dříve tam byl ale teď už tam je jen kolečko o vypnutí chatu. Mohu se zeptat kde to případné tlačítko je? Díkec.

Je tam už jen jiné tlačítko, které když označí tak se mu rozkliknou možnosti
http://prntscr.com/sl8ap
 

DeletedUser3338

Guest
Je tam už jen jiné tlačítko, které když označí tak se mu rozkliknou možnosti
http://prntscr.com/sl8ap

Spíš: "Mělo by tam být." Jsou hráči, kteří tam obrázek ozubeného kolečka nemají, ale nechá se kliknout do prázdného místa:

rVbKG.jpg
 
Tak první problém s updatem, nevím za jaké příčiny sloučily do jedné skupiny všechny opakovatelné úkoly, teď abych těch pár od barmana každej den lovil z dlouhýho seznamu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru