• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatu 2.03

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16495

Guest
Při denním přihlášení, na nás vybafl text: Valentýn se blíží
Doporučení: Šetřete si dluhopisy

Co od toho čekáme? Dočkáme se konečně tajmeného ,,Amorova,, setu ?

Jinak : Dnes jsem po dlouhé době přišel na betu, jak se tam nahrávají ty obrázky atp. (Komické věty, plnit hroby atp.)
Na mě vybaflo: loadnig trollface lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
bude to zas nejaká blbosť ako set kúzelníka a podobne ...
 

DeletedUser11063

Guest
No určitě se nákup nuget zvedl. To je ale hlavně tím, že bylo co nakupovat. Když zdvacetinásobily prémium, jako úpravu kvůli novým věcem, právě to byli takové, za které bylo vhodné utrácet. Zároveň s rychlými světy a rozšířili premiové výhody a někdy okolo toho dali bonus na nákup nuget. Do té doby určitě nebyli výdělky velké jako dnes.

Ale to byli přece zlaté časy Westu, premium nebylo nijak výhodné a hráčům co jej neužívali se vedlo relativně stejně. Pokud by se tohle zrušilo, tak ti protivní nugeťáci to budou mít jedině horší, co?! Bude méně těch, co si budou kupovat bedny, tombolu a vánoční dárky. A co se týká cen, tak nevím proč by měli být různé podle toho jaké má kdo možnosti.

Ps: nechce se mi věřit, že by vám některým šlo o výdělek pro Inno...

Že by nám šlo o to aby INNO vydělávalo - dokud nezačnou dělat něco pro hru a pro hráče tak ne, ale chápu, že potřebují mít zisk - z prodeje nugetů. A Inno přece chce aby se kupovalo co nejvíce nugetů - z jejich pohledu by bylo nejlepší aby si je kupoval každý. Proto tento případný krok nechápu - že se připravili o vlastní zdroj příjmů? Otázka pokud za tím není něco víc (ale to jsou jen "černé myšlenky")
 

DeletedUser11063

Guest
mates21014: že by špatné zkušenosti? - ano dokážou dát i pěkné sety, jenže dokážou dát i naprosto hloupé -(použil bych horší slovo ale to by to vypípalo) - které se použili jen jednou při "dostávání" a již nikdy více - jako třeba set dřevěného kouzelníka. Proto se radši člověk neraduje zbytečně a má oprávněné pochyby - aby pak nezjistil že amorův set bude přidávat +20 do zamilovanosti či +5 do lásky :-D Já např doufám, že součást toho setu nebude zbraň do pevnosti - amorův luk - tak nějak by to nesedělo :-D
 

DeletedUser

Guest
Já si opět počkám,až to někdo bude mít na sobě a uvidím co to dělá.Minule sem se spálil a za ten hloupý králíčkův set sem utratil zbytečně 200-250 UPD.
 

DeletedUser

Guest
Na bete už sa ten set dá vidieť a ak ho náhodou nezmenia, tak myslím, že ho nikto na sebe nejak extrémne nosiť nebude :)

Tie "sviatkové" sety sú proste na to aby zabavili a nemusia prinášať výhody...kto chce kúpi, kto nechce nekúpi.
 

DeletedUser

Guest
vždyť psali k čemu ten set bude díky němu najdeš víc kytic na duely s kytkama a díky nim budeš moct mít více volných dovednostních bodů
 
mates21014: že by špatné zkušenosti? - ano dokážou dát i pěkné sety, jenže dokážou dát i naprosto hloupé -(použil bych horší slovo ale to by to vypípalo) - které se použili jen jednou při "dostávání" a již nikdy více - jako třeba set dřevěného kouzelníka. Proto se radši člověk neraduje zbytečně a má oprávněné pochyby - aby pak nezjistil že amorův set bude přidávat +20 do zamilovanosti či +5 do lásky :-D Já např doufám, že součást toho setu nebude zbraň do pevnosti - amorův luk - tak nějak by to nesedělo :-D

Ano, ano špatné zkušenosti. Jen mě zajímalo že psal že to ví. Jinak samozřejmě tohle chápu, abych pravdu řekl sada kouzelníka mne také "zajímavě" překvapila :D

Jedno vím jistě já si tu sadu koupím ať bude něco přidávat či ne, myslím že většina hráčů na tom bude stejně jako já.
 

DeletedUser16495

Guest
Zbraní do pevnosti se stal šíp :) .. zajímá mě DMG Cupidova luku, zas tak to nevypadá jako na nic :)

Pro dobrodruha jako stvořený set :)
 

DeletedUser9544

Guest
další věc hodící se do tématiky westu :hoj: ... kde se aspoň budou moct najít ty kytky? zase při sběru bobulí jako minule?
 

DeletedUser10447

Guest
Nejdříve to byl samý smrťák, pak samej 120 lvl se sběratelskou (to by ještě šlo), pak se z půlky hráčů westu staly hodináři a teď to bude samej šílenec bodající šípem v bitvě. Co přijde příště ?!?
 

DeletedUser

Guest
Já si opět počkám,až to někdo bude mít na sobě a uvidím co to dělá.Minule sem se spálil a za ten hloupý králíčkův set sem utratil zbytečně 200-250 UPD.

Pokud se nepletu...
Jedna část setu stála 10 UPD. Celkem jsi mohl koupit 5 částí takže jsi utratil 50 UPD. Po splnění velikonočního úkolu jsi dostal obálku s 50 UPD + několik velikonočních vajec (zrychlení, nárust HP... atd). Takže se ti UPD vrátily a navíc jsi dostal bonusová vejce.....


velikonocni_vajicko.png

Jenomže jestli jsi těch setů nakoupil několik, pro případné "výdělky" (i když je to neprodejné) tak je to jenom tvoje chyba.. :klubun:
 

DeletedUser9890

Guest
Zdravím, chci se zeptat jestli budou i takto upravené duely.
Zdá se mi to o hodně hezčí než teď a přibyla tam možnost sdílet duely na Facebooku.




sfsf.png
 

DeletedUser

Guest
Tak informaci o času do konce práce máme v pravém dolním rohu, potom nad pracující postavičkou a ještě v názvu okna(tabu).
Ještě bych ji přidal třeba do levého horního a dolního rohu . CCo kdyby někdo náhodou tu informaci přehlédl?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, tak Update 2.03 je tady a já už zjistil ( pro mě ) 1 závažnou chybu. Často píšu s kámoši v chatu ale kde je teď tlačítko na uložení velikosti chatu? Dříve tam byl ale teď už tam je jen kolečko o vypnutí chatu. Mohu se zeptat kde to případné tlačítko je? Díkec.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru