• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2016

DeletedUser3069

Guest
na betě úkol s romeom funguje v pohodě, chyba bude spíše někde zde u nás jen
 

DeletedUser9350

Guest
Proč nedokážou pustit něco bez bugu... To je takový problém?

To s těmi kytkovými duely je blbý vtip nebo to dělal nějaký inženýr z blízkého východu?
 

DeletedUser7889

Guest
Proč nedokážou pustit něco bez bugu... To je takový problém?

To s těmi kytkovými duely je blbý vtip nebo to dělal nějaký inženýr z blízkého východu?

Ne typujem ze je to nove vylepsenie ako spravit nieco co fungovalo a bolo super, megasuper pokazene. Typujem ze nevysiel naky update lebo je to pekne otravne a dost nezmyselne.
 

DeletedUser9350

Guest
Objevil se přesně v 10 hodin, takže nic nečekané to nebylo, vzhledem k tomu, že tak začíná většina úkolů. Spíš ta neinformovanost v tom udělala slušný bordel.
 

DeletedUser10935

Guest
diskuse k opakovatelným svátečním úkolům

Tak máme tu dva OPAKOVATELNÉ SVÁTEČNÍ ÚKOLY - se Scarlet a s indiánem Chatanem, mohl by mi dát někdo (například ze supportu) relevantní informaci, zda za splnění těchto svátečních opakovatelných úkolů pro toho kdo to plní opakovaně, bude v odměně aspoň nějaký ten bod ke skill-u nebo atributu? Odměny za splnění obou úkolů v podobě chabých bodů zkušenosti se mi zdají málo, to raději půjdu dělat ke středu mapy pracovní činnosti, z nichž dostanu v porovnání daleko více. Rovněž do sběru srdíček se splnění úkolů nikterak neprojeví, takže proč to vlastně dělat, ne?
Obdobný dotaz jsem tu již na fóru řešil a nedostalo se mi odpovědi. Na WEST WIKI tato informace není uvedena, a jestli ano, tak to znamená, že hráč nedostane žádný bodík ke skillu nebo atributu.

To nás INNO má opravdu za takové pitomce, že nám stačí hodit do placu opakovatelný sváteční úkol a všichni hráči z toho budou chrochtat blahem, budou šťastní, že mají co dělat a vrhnou se na splnění takových opakovatelných úkolů? Já se v současnosti rozhoduji, zda si ve hře vezmu time out (tak půlroční nebo ještě i delší) a vaše odpověď mi hodně usnadní rozhodování. Děkuji za veřejnou odpověď, případně hráčům, kteří ve hře jsou o několik desítek hodin dál v plnění diskutovaných úkolů.
 

DeletedUser3338

Guest
Za Chatana bod chopností je (mám opakovatelnou verzi splněnou) a za Scarlet by měl být taky (vzhledem k tomu, že je v neopakovatelné verzi odměnou předmět, tak místo něj následuje v opakovatelné jako odměna schopnostní bod). Asppoň tomu tak ve všech úkolech doposud bylo (kromě louskáčka tedy :-D)

A odkazy na úkoly aspoň na tw-db zde:
Scarlet: http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_132
Chatan: http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_153
 
Na Buffalu a na Světě 1 teď aktuálně nejde koupit velký pytlík se srdíčky. Není totiž vůbec ve Shopu.

CrerwN3.png
 

DeletedUser6397

Guest
Taky jsem čuměla.Teď to je jak klasický duel,musíš si dojít za tím koho dueluješ a být na stejném místě.Už to není jako před tím,že stačilo jen zadat a bylo fuk že je ten druhý na druhém konci mapy...
 
Taky jsem čuměla.Teď to je jak klasický duel,musíš si dojít za tím koho dueluješ a být na stejném místě.Už to není jako před tím,že stačilo jen zadat a bylo fuk že je ten druhý na druhém konci mapy...

A to vám vadí? :D

Myslím, že tohle je maličkost :)

Mimochodem na tyhle květinové duely musíte být také členem města nebo ne?
 
Ještě stejným typem srdíčka připomene, když máš v inventáři nerozbalený předmět co přidá srdíčka. Klinutím na srdíčko ho to i samo najde.
 
Diskutovat můžeme, ale to je asi tak vše, náprava z diskuze žádná. Na s1 stále není v shopu Efektivnější pytlík se srdíčky, což mi dost vadí. :(
 
Nahoru