• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2016

DeletedUser1318

Guest
Pokud vím, tak soutěže na FB se vždy zveřejňovaly jen na FB, tady nikoliv.
Myslím, že se mýlíš...

https://forum.the-west.cz/showthread.php?t=29989&highlight=facebook
https://forum.the-west.cz/showthread.php?t=29824&highlight=facebook
https://forum.the-west.cz/showthread.php?t=29698&highlight=facebook

Mimochodem mi připadá úsměvné, že na mne včera vyskočilo po přihlášení informační okno s plamennou výzvou, abych se snažil šířit povědomí o úžasném westu mezi přáteli.
Já bych prosil, když už se kolem westu něco děje - ve smyslu cokoliv jiného než další chyby, problémy, výpadky a nedodělky... - abychom informováni byli.

Pokud je třeba šířit slávu westu, obraťte se především na Innogames. Tam jsou obrovské rezervy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

1. Jediná vyjímka
2. Mezinárodní hlasování o nejlepší příběh, nikoliv soutěž jako taková
3. Pouze podmínka užití Facebooku k "lajknutí" a příspěvku

Ale uznávám, o FB tu tedy zmínka párkrát byla.
 
A tohle je zas co?

MJ10EBY.png
 
Hoj, oprava přišla, už se objevil úkol u jejího letního sídla, ale po návratu k ní, už zase nic nejde, takže další oprava přijde, díky ...
 
To je ale opravdu dobrá zpráva, protože když každý týden opraví jeden úkol, tak to do roka daj kupy a příští rok, to budou moc pustit zase. :good:
 

DeletedUser16057

Guest
Co víc bys očekával ze strany INNA? Já skoro očekával tak opravy 1x za 2 týdny, ne-li víc. :P
 

DeletedUser

Guest
Opraveno ale jen napolovic dělník a dobrodruh úkol dodělá ale vojak a duelant nikoli,těm se úkol nezobrazí.Maji získat Skušenosti s NPC duelu.
 

DeletedUser9350

Guest
Jako tohle co bylo vyprezentováno je zase prácě napůl. Jestli pak bude krácena mzda těm co tohle pouští?
 

DeletedUser16057

Guest
Já ji ani nezačal :) Právě kvůli chybám :P
Navíc uvažuji, že se na to i vybodnu. Protože očekávat něco pořádného.. to je jako hledání světla na konci tunelu :(
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé, já ho na ostatních světech kde hraji mám, ale na s1 ne. :(

Mínas 2016-02-17 13:10:34
Ze shopu se strati pytel se srdíčky a na ostatních světech je.
Merlinos Nový 2016-02-17 17:44:41
Dobrý den Mínas,

zaležitost bude předána k prošetření a nápravě.

Hlavní supporter Merlinos

ale kžádné nápravě nedošlo ach jo:radní:
 

DeletedUser18475

Guest
Ja tomu to už nechápem a pomaly ma to tu prestáva baviť nemám veľa času a aj to tu všetko je na prd.Ulohy rovnake každy rok a nevedia to tam poriadne spraviť.Ja keby som v práci robil také chyby tak som už dávno na ulici.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Pytle se srdíčky jsou nastaveny správně. Proč se nezobrazují v shopu, opravdu netuším. Dozvíme se to v pondělí.
 

DeletedUser16057

Guest
Ohledně toho Velkého pytle na srdíčka mi to přijde, že to mohlo být nastaveno(pouze na S1) jako Víkendová akce. S tím, že po uplynutí akce se prostě "vypařil" ze Shopu. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Problém je i na Buffalo. Kdo potřebuje velký pytel se srdíčky může napsat ticket a já to nahodím do inventáře ručně.
 
Nahoru