• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Tak já za tvým ano nehledám nic. To jen že ty obhajuješ jiné, se kterými bych chtěl vést debatu sám, tak pak odepíšu tobě. Ty místo nich supluješ odpovědi, já jsem ale zvědavý na ty jejich.
Já vzhledem k citacím měl dojem, že glosuješ moje příspěvky, a že toto je obecná diskuse na dané téma. Zjevně jsem se mýlil, asi míníš tuhle debatu směřovat jinam, vystříhám se tedy reakcí na tvé příspěvky.
 

DeletedUser7836

Guest
Rozhodli sme sa dobre..
Ale čakáme ešte stále na jednu vec, aby sme to mohli zrealizovať.
Kedy to budeme neviem ešte. Dúfam, že už čoskoro.
 

DeletedUser6123

Guest
Tak abych se taky dostal do nějaké diskuse. Takže je tu ksupinka lidí, co májí informátory: např. někdo kdo o the-west ví uplně vše, pakj tu jsou lidi co na to jen tsk přijdiou (řekl bych že to je opravdu menšina). No a nakonec tu jsou lidi, kterým to někdo zkrátka prozradí. Pak tu jsou také weby, které jsou dokonce zaměřeni na tajné úkoly. Tak teď jde o to, jestli je víc těhc co o tom nemají ani páru a nebo těch co to prostě zjistí. Ja dsi myslím že kdzbzse to povolilo každý bz měl Hernardův meč, minimálně ten kdo by ho chtěl. Pak tu jde také ale o tzv. Diskriminaci, jak to někteří považují. Můj osobní názor zní NE. Je to škoda prozdazovat tajné úkoly. Bzla doba kdz měl hernardův meč prostě jeden člověk na světě. Teď ho sice nemá každý, ale praktickz každý o něm ví, takže nnení problém na 99 lvlu. přeházet bodíky nakoupit zboží atd. Zkrátka a jednoduše to je opravdu škoda. Poté tu jsou nové záhady, jako ten 3.klíč. Nebo kdzsi i Belle star deringer. Ted o tom také ví celkem dost lidí. Já bychto nechal v tajnosti ať the-west není až tak JEDNODUCHÁ hra.:hoj:


Dejme tomu, že se zvolí zveřejnování tjných úkolů. Během dne tu budou min 2 návody. Kdo ví co se stane za rok??? Pokud bz se to povolilo, doufám že tu bude apsoň poříd hrztka lidí, kteří by i přeasto úkoly neprozradili. Je to vážně jen navás, ale jelikož tu je čím dál tím míň lidí, co the-west baví a ti co tomu věnují celkem dost času, chtějí být dobří atd atd atd...

:střelec: Alex west
 

DeletedUser

Guest
jjj souhlasim s tebou alex west
já bych přesný postup nezveřejnoval ale nechal bych zveřejnovat indicie
hraju the-west už celkem dlouhou dobu a o tajný ukoly jsem se začal zajímat až v poslední době když sem se přihlásil sem na forum jsou ukoly na které člověk najde přesný návod: bell starska, hernandův meč, a pak sou ukoly o kterých doted nevim téměř nic a nevim jak je začít

takže jsem pro ne zveřejnovat postupy ale pro ano zveřejnit aspon nějaké pořádné indicie pro začátek ukolu aby člověk věděl že ten ukol aspon existuje
 

DeletedUser

Guest
Takovou specialitku, jako jsou veřejné tajné úkoly, to musíme mít. To je tak krásně české.
 

DeletedUser

Guest
to je uplně nanic nechápu jak někdo muže hlasovat pro ano a ještě tolik lidi
jsou to tajné ukoly ne ukoly které si najdeš na foru a plníš vše podle textu kterej někdo napsal to se vívojáři nemuseli patlat s těma textama co ti kdo v ukole povídá atd.:tom:
 

DeletedUser6123

Guest
to je uplně nanic nechápu jak někdo muže hlasovat pro ano a ještě tolik lidi
jsou to tajné ukoly ne ukoly které si najdeš na foru a plníš vše podle textu kterej někdo napsal to se vívojáři nemuseli patlat s těma textama co ti kdo v ukole povídá atd.:tom:

SOhlasím, je to něco jako by ke každému úkolu rovnou napsali co má přesně uděat, nebo rovnou za prémium by byl splněný, skrátka řešení znáte a nelámete si s tím měsíce hlavu. Jka jsi psal, jsou to TAJNÉ ÚKOLY, né úkoly co si najdete někde na netu a splníte podle přesného návodu.
 

DeletedUser

Guest
snad to nebude přehnané,neváím jak to udělatáte,je to takové složité,stačili by menší nápovědy a ne celý návod,to by bylo možná i přehnané
 

DeletedUser1318

Guest
Takovou specialitku, jako jsou veřejné tajné úkoly, to musíme mít. To je tak krásně české.
Víš alespoň rámcově, k čemu se vlastně vyjadřuješ? Ono to totiž skoro vypadá, že jsme poslední z fór, kde se původní záměr nevyjadřovat se k tajným úkolům ještě dodržoval. Takže to není český vynález, ale spíš snaha některých z nás, dosáhnout stejného stavu jako v zahraničí.

Nicméně jak píše P3t4 o pár příspěvků výše, je už tento problém vyřešen, jen se čeká na jeho zveřejnění a uvedení do praxe.
Další debaty na toto téma jsou už tedy asi bezpředmětné.
 

DeletedUser10932

Guest
Tak hlavne aspon, ze tu nieje napisane presne navody, cize navod moze byt len nazov ulohy pripadne jedna z mnohych veci, ktore treba mat na ulohu. Cize, ak sa rozhodnu spravne tak to este nemusi znamenat, ze kazdy bude mat splnene tajne ulohy, ajked ja patrim k hladacom tajnych uloh pomocou webu a nepotrebujem presny navod ale len nejaku indiciu, inak by sa nedalo nic najst a spravit.

Takze myslim, ze ajked to tu odhlasuju nebudu urcite presne navody uverejnene a presne navody by som mazal byt adminmi :střelec: a kto je amater a potrebuje taketo pomocky aby vobec vedel "hrat" nech radsej ani nehra
 

DeletedUser

Guest
mihalko nebudes tomu verit, ale amateru je naprosta vecsina cca 90 procent hracu, mozna jich je jeste vic,kdyby to tyhle jakoby amateri nehrali tak ty co se bijou do prsou jak jsou desne skveli a nejlepsi by pak taky nemneli duvod hrat, protoze nad kym by se povysovali?
 

DeletedUser7943

Guest
Ahoj.
Problém vidím v tom, že některé úkoly bez nápovědy (a někdy až dost polopatické) prostě nejdou splnit, nebo splnit "dobře".
Tempem pokus - omyl by to šlo s velkou dávkou trpělivosti, ale ne vždy.
Zářný příklad je hernand. meč - díky jednomu rozhodnutí se ho nemusí podařit (už prý nikdy) získat.


Těžko říci NE (i když se k tomu více přikláním), protože nevím jak polopatické indicie budou.
Takže hlasuji s těžkým srdcem ANO...
 

DeletedUser10932

Guest
tak ono niekto na to musel nejako prist, nejaky ten pokus-omyl-pokus... tak preco by mali teraz byt priame napovedy na najdenie predmetov, splnenie uloh a podobne? Nechapem potom v com budete vidiet zmysel hry :střelec:
 

DeletedUser

Guest
to se prave pletes nikdo na to neprisel sam ,ale vzhuru to bylo nekomu receno co a jak no a to se casem rozsirilo,neco jako ted je hrouda hliny byly receny prvni 4 kroky, takze ted mame spoustu lidi ktery na to samozrejmne prisli sami:angel: , sice nikdo neumi pokracovat ale az bude uvolnen 5tej krok tak zde opet budeme cist prispevky nekterych z vas jak vy ste to vedeli a prisli na to sami
 

DeletedUser1318

Guest
...sice nikdo neumi pokracovat ale az bude uvolnen 5tej krok tak zde opet budeme cist prispevky nekterych z vas jak vy ste to vedeli a prisli na to sami
Já na to sám nepřišel, jen jsem cosi slyšel od puškaře, že zlato je příliš měkké...
proto musí být náboje taky speciální...
 

DeletedUser10932

Guest
ale nikomu neboli poskytnute navody aspon dufam, najviac len nejake zakladne napovedy... preto by som to nechal len na strucnej napovede a nikde nedaval navody
 

Deleted User - 31870

Guest
Již jsme se rozhodli, proto si dovolím tuto anketu uzavřít. Prozatím nemůžeme uskutečnit náš záměr, čekáme ještě na jednu věc. O výsledku budete informováni tedy později, děkuji za pochopení a nechte se překvapit (věřím, že budete potěšeni).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru