• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
ahoj,nesnažím se tvrdit,že mám jedinej správnej názor,jenom jsem chtěl demonstrovat,že tady může sehrát roli náhoda,ale jen v případě,že mě někam dovede a napoví,čili,že de facto ta nápověda existuje a nikdo by si bez ní ani neškrtl.
A potom,když budu vědět,že potřebuju 100 schopn.,tak budu rvát peníze do inventáře, do přesouvání schopn. a schopnosti s dalších levelů jenom do toho jednoho,abych ve finále získal nefunkční zbran a patrony musel shánět bůhví jak a za jakejch dalších podmínek?ty můžou bejt zrovna tak složitý.
To jsem si moc nepomohl a naopak se spíš pěkně zaseknul.(hrouda hlíny)
Proto mi příjde,že argumenty pro NE nejsou relevantní a neodrážejí podstatu věci.:radní:
 

DeletedUser1318

Guest
Budou se muset adaptovat na prostředí, které bude 'uměle vytvořené'. Já bych si to taky nenechal ujít, je zbytečné se pídit vlastní snahou, když ostatní budou mít přístup k informacím.
Přeloženo do češtiny, 'uměle vytvořené' prostředí u nás skončí.
Pro nás, obyčejné hráče naopak skončí uměle vytvořená nenormální situace, kdy všichni všude mohou poskytovat rady a informace, jen u nás doma ne.
Těch pár hráčů, co žádnou radu nepotřebuje, a na vše přijdou sami, pro ty se nic nemění, protože neznám způsob, jak je donutit přestat se po tajných úkolech pídit jinak než jejich vlastní pílí.
Jedině by na to doplatil ten, kdo "opisuje" odjinud, a pak tu dělá ramena. Ale takový hráči mezi námi nejsou.
 
jistě,že ne jsou zde pouze dva typy.
1. vysoký IQ a 24 hodinový pátrání po informacích,(v konečným důsledku jsem na to opravdu,ale opravdu přišel sám)
2.lehce podprůměrně myslící lenoší,kteří se westu věnují jen třeba 1-3 hod denně.(ti by snad měli skončit,aby nás chytráků tady zůstalo tak 150-200 a mohli se trumfovat,kdo z nás na to opravdu,ale fakt přišel sám.:radní:
 
:indián:,jo furt ve střehu?
Vždyt já jsem se vejš taky chlubil,ale přišel jsem pouze na nápovědu,nikdy v životě bych to jinak nevěděl.
 
však já taky psal, že se mi vše podařilo podle nápověd :::))::
proto jsem skoro hned na začátku navrhoval upozornění na nové úlohy + uvádění všech nápověd
 
Přeloženo do češtiny, 'uměle vytvořené' prostředí u nás skončí. Pro nás, obyčejné hráče naopak skončí uměle vytvořená nenormální situace, kdy všichni všude mohou poskytovat rady a informace, jen u nás doma ne.


Těch pár hráčů, co žádnou radu nepotřebuje, a na vše přijdou sami, pro ty se nic nemění, protože neznám způsob, jak je donutit přestat se po tajných úkolech pídit.

Co to je ten obyčejný hráč? A co je nenormálního na situaci kdy tvůrci stvoří tajný úkol a pak jej vehementně prozrazují. To je jednoduše kampaň, hráčům se podstrčil červík aby hlodal.

Pro ty hledající se změní to, že kdokoli na tom bude s postupem lépe než oni. A odmítači mají pravdu v tom že se informace servírují těm co se o nic nezasloužili.
 

DeletedUser1318

Guest
Co to je ten obyčejný hráč? A co je nenormálního na situaci kdy tvůrci stvoří tajný úkol a pak jej vehementně prozrazují. To je jednoduše kampaň, hráčům se podstrčil červík aby hlodal.

Pro ty hledající se změní to, že kdokoli na tom bude s postupem lépe než oni. A odmítači mají pravdu v tom že se informace servírují těm co se o nic nezasloužili.
Člověče, ty to tak strašně komplikuješ.
Pro ty hledající se změní to, že kdokoli na tom bude s postupem lépe než oni.
Jak by k tomu tak asi došlo? Celý vtip je v tom, jestli se smí ti "hledači" svěřit se svými úspěchy i na českém fóru. Někteří to zjevně udělat chtějí.
"Odmítači" se zasloužili tím, že jsou možná lépe jazykově vybaveni, nebo hledají na Slovensku. Pokud najdeš ty správné stránky, stačí koukat už jen tam.
Mimochodem, většina "hledačů" i "odmítačů" se nakonec dostane k tomu, že se svěří, kde ty informace našli. Zase až tak velké zásluhy za tím nejsou.

A co je nenormálního na situaci kdy tvůrci stvoří tajný úkol a pak jej vehementně prozrazují.
Ty jim vidíš do hlavy, co bylo původním záměrem? Kdo kdy oficiálně řekl, že jsou to tajné úkoly, o kterých se nesmí mluvit. Jediné místo, kde se o nich nesmí mluvit je české fórum.
A pokud informace vypouští Innogames, asi to dělají z nějakého důvodu. Proč musí být tvůj výklad jediný správný, proč nemůžeme připustit, že nejde o nic extra zvláštního, než jen oživit hru? Vždyť ani nevíme, kolik těch "tajných" úkolů vlastně je, pár jich známe, některé už snad všichni, některé jsou utajované, ikdyž na weststats už dávno uvedené, a objevují se nové, které už není tak úplně snadné splnit a věřím tomu, že jich ještě pár dalších je nebo bude.
Nevím už pokolikáté to opakuju, nechápu, v čem je toto fórum oproti jiným specifické, že tu není možné probírat to, co jinde mohou. Slyšel jsem spoustu výtek, žádná nebyla taková, že by nešla řešit. Jediné co nejde řešit, je snad jen to, že se možná někteří jedinci cítí vyjímeční tím, že mají něco víc než ostatní.
Já west považuju pouze za hru, nic jiného. Mám takovou zkušenost, že jsou tu i takoví hráči, kteří si "hraním" asi kompenzují nějaké problémy v reálném světě. Ti mají pochopitelně velmi silný zájem na tom, aby byli a zůstali jedineční. Já doufám, že to tak nezůstane.
 
Člověče, ty to tak strašně komplikuješ.
Pro ty hledající se změní to, že kdokoli na tom bude s postupem lépe než oni.

Jak by k tomu tak asi došlo? Celý vtip je v tom, jestli se smí ti "hledači" svěřit se svými úspěchy i na českém fóru. Někteří to zjevně udělat chtějí.
"Odmítači" se zasloužili tím, že jsou možná lépe jazykově vybaveni, nebo hledají na Slovensku. Pokud najdeš ty správné stránky, stačí koukat už jen tam.
Mimochodem, většina "hledačů" i "odmítačů" se nakonec dostane k tomu, že se svěří, kde ty informace našli. Zase až tak velké zásluhy za tím nejsou.

Co podle tebe já komplikuju? Podívej se trochu na sebe, ty tady máš nejvíce příspěvků a pořád upravuješ jiným jejich mínění. U mne to lae provádět nemusíš, já mám svůj názor, došel jsem k němu sám a nehodlám si ho nechat někým měnit. Kde si přišel na to že se 'na konec ' všichni svěří, no to je čistě tvůj subjektivní dojem. Hráči hledající postupy, kteří se nepídí po informacích, oproti těm kterým budou tyto informace aktivně předhozeny, můžou svojí snahy zanechat a sledovat forum. Jinak asi odkázaní sami na sebe toho tolik nevyzkoumají oproti těm co budou mít návod dodaný jinými. Když bude známý návod, tak by si jen vyložený dobrodruh hrál na posledního mohykána a spoléhal sám na sebe.


A co je nenormálního na situaci kdy tvůrci stvoří tajný úkol a pak jej vehementně prozrazují.

Ty jim vidíš do hlavy, co bylo původním záměrem? Kdo kdy oficiálně řekl, že jsou to tajné úkoly, o kterých se nesmí mluvit. Jediné místo, kde se o nich nesmí mluvit je české fórum.

Nebudu si hrát na nějakého intelektuála a přemítat o tom jestli jde o tajné úkoly, když k nim Inno nevydalo oficiální prohlášení o tajných úkolech. Inno se vyjádřilo že o zveřejňování tajných úkolů si rozhodnou moderátoři jednotlyvých zemí. Ti naši se rozhodli že se o tom luvit nebude. Ty tajné úkoly jsou vyloženě na to aby udržely hráče u hry. Nevím jaký by toto mělo mít jiný záměr. Vytvořili úkoly a pak je postupně, když hra upadala, vypustili na světlo.

Info na zdejším foru, je celkem malá věc, každopádně jde o to dostat vyjímečnou zbraň. O to jde snad každému, sám bych si taky rád nějakou opatřil. Je třeba držet krok s ostatními. Nelíbí se mi existence takových artefaktů ve hře, ale zříkat se jich by byla blbost. Takže informace sem a pak ať má dobrou zbraň každý a jsem zase na stejném chlebě jako dříve.
 
mluvím za sebe:pokud pominu soukromí,tak mým hlavním přáním v týhle hře je v současný době,dostat se na lev.99.
Ale pokud čtu příspěvky po tobě,tak mi připadá,že ty jsi ten,kdo tady motá pátý přes devátý,něco, nebo ,cokoli nic neříkajícího ,něco,co je schovaný do záplavy nic neřešících rádoby moudrostí.Většina příspěvků je vedena v duchu jasný diskuze,jsou uváděny důvody proč,dost často konkrétně,ale ty se holt schováš za svůj slovní průjem a myslíš si pořád,že hraješ s dvaceti basama prázdnejch flašek od piva.
Už jsem byl varovanej z vyšších míst,že se mám vůči tobě chovat slušně,ale já už to slušněji neumím.Pokud jsi se pasoval do role toho,kdo někoho max.vytočí.tak se ti to v mým případku podařilo.Nazdar.:radní:
 

DeletedUser1318

Guest
...Podívej se trochu na sebe, ty tady máš nejvíce příspěvků a pořád upravuješ jiným jejich mínění...
Až bude moderátorům vadit, že tu mám mnoho příspěvků, jistě mi dají vědět. Nevšiml jsem si, že by to bylo nějak omezeno, mimoto se snažím se psát k věci.
Nepodceňuj ostatní hráče a nepřeceňuj mne. Já nikomu neupravuji jeho mínění. Myslím, že každý má svůj rozum, a rozhoduje se svobodně. Pokud moje argumenty někoho přesvědčí, je to něco jiného.
Čti pozorněji, neřekl jsem VŠICHNI, psal jsem VĚTŠINA. A vycházím z toho, co dotyční psali. Že sami by (například) bez pomoci googlu a nápovědy na cizích fórech na řešení nepřišli.
Na stanovisko Innogames jsem se ptal tady v jiném topicu, bylo mi řečeno, že to vůbec neřešili.
Argument a obava z nějakých "lepších" zbraní je v současné době celkem k smíchu. Říkám to s vědomím, že známe zatím jen několik úkolů, a zbraně, které se momentálně dají získat, nepřináší nijak zásadní výhody. nic, co by se nedalo kompenzovat jiným vybavením či schopnostmi. Zároveň doporučuji vzít v úvahu, že ne každá zbraň se hodí každému, to zaprvé, a za druhé, ne každý, kdo prahne po jejich získání, prahne po duelování. Někdy mohou pomoci při prostém plnění úkolů.
Mně jen příjde uživatelsky nepříjemné, že tady nemohu ČESKY diskutovat na ČESKÉM fóru s ostatními hráči o tajných úkolech, jako jiní jinde mohou.
A nepodsouvej mi, že bych chtěl na všechny úkoly přesný návod. Oba víme, že nic takového neexistuje. Jde pouze o možnost, uvádět zde to, co už je "prozrazeno" jinde. Jestli jsi sám, náhodou, předtuchou, nebo čím já vím přišel na to, že při jisté práci s jistým nářadím najdeš hroudu hlíny, a pak ji při hledání večeře očistíš, atd. atd. je jistě frustrující, když to někdo jiný vykoumá pomocí nějaké nápovědy a vezme ti radost ze hry.
Ale já věřím, že jistě zase něco objevíš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Až bude moderátorům vadit, že tu mám mnoho příspěvků, jistě mi dají vědět. Nevšiml jsem si, že by to bylo nějak omezeno, mimoto se snažím se psát k věci.

To zase mi je celkem jedno, já cizí práci neřeším. Věc je ta že ty tu diskutuješ neustále, probíráš pořád jedno a to samé, akorát pokaždé s někým jiným. O mě říkáš že jsem komplikovaný, já zase naopak vidím v tvých příspěvcích jedno a to samé.

Mně jen příjde uživatelsky nepříjemné, že tady nemohu ČESKY diskutovat na ČESKÉM fóru s ostatními hráči o tajných úkolech, jako jiní jinde mohou.
A nepodsouvej mi, že bych chtěl na všechny úkoly přesný návod. Oba víme, že nic takového neexistuje. Jde pouze o možnost, uvádět zde to, co už je "prozrazeno" jinde. Jestli jsi sám, náhodou, předtuchou, nebo čím já vím přišel na to, že při jisté práci s jistým nářadím najdeš hroudu hlíny, a pak ji při hledání večeře očistíš, atd. atd. je jistě frustrující, když to někdo jiný vykoumá pomocí nějaké nápovědy a vezme ti radost ze hry.
Ale já věřím, že jistě zase něco objevíš.

Jestli jinde jiní mohou, tak je to jejich záležitost. Tady to povolené není a a čučet do cizího talíře to jen vyvolává svár.
S tím návodem nemáš pravdu, ten existuje, tvůrce těch úkolů ho znát musí. A to jsou právě ti co takové informace pouštějí do světa, pokud jsi to nenašel, neznamená že to není. Když tu budeme prozrazovat to co je jinde, tak budeš mít najednou ucelený návod.

Já sám jsem na žádný úkol nepřišel, vůbec totiž po ničem nepátrám. Respektive začal jsem s tím poslední dobou. V podstatě mi to je vyloženě ukradené, jediné co chci je držet ve hře stejnou laťku s ostatními. Nějaké 'koumání' je pro mne zbytečné, to nechám těm jiným. všechno co chci je ta zbraň, jiný smysl v tom nevidím. Takže nic neobjevím, budu se pouze informovat, a to radím i těm objevitelům co hledají na vlastní pěst.
 
Prosím - zpět k podstatě otázky:

Co to je "tajný úkol"? To, co nikdo neví. V okamžiku, kdy úkol část hráčů zná, tak prostě NENÍ tajný.
Čili jde o to, jestli ČESKY MLUVÍCÍ hráči takový KDYSI TAJNÝ úkol mohou diskutovat, probírat, popisovat. Nebo jestli je to jen výsada hráčů mluvících jinými jazyky

Zdůrazňuju, že jde o MOŽNOST diskuze, nikoliv o POVINNOST diskuze.

A jestli se někdo nechce dělit o ty "tajné úkoly", co sám odhalil - no jasně, ať nic nikomu neříká a mlčky se těší, že na to přišel SÁM. A pokud někdo použil nápovědy, tak je v pořádku, že nápovědy použili i další hráči. V ideálním případě - napsané česky na českém fóru.
 

DeletedUser1318

Guest
Věc je ta že ty tu diskutuješ neustále, probíráš pořád jedno a to samé...
.
Což může svědčit o jediném, že mám stále stejné stanovisko, které se snažím vysvětlit.

S tím návodem nemáš pravdu, ten existuje, tvůrce těch úkolů ho znát musí.
Ano, ti ho jistě znají, já jen tvrdím, že není nikde zveřejněn ani seznam tajných úkolů, ani jejich řešení.

A to jsou právě ti co takové informace pouštějí do světa, pokud jsi to nenašel, neznamená že to není. Když tu budeme prozrazovat to co je jinde, tak budeš mít najednou ucelený návod.
Ano, pouští do světa vodítka, příběhy, které navádí na zkoušení různých prací. Jsou k dispozici ve všech možných jazicích, nikoliv v českém, nikoliv tady. Na zahraničních fórech je pod podobnými příspěvky rozsáhlá diskuse s některými upřesněními, která jsou tady zakázaná, tudíž dát sem odkaz na tuto stránku beztrestně nelze.

Já sám jsem na žádný úkol nepřišel, vůbec totiž po ničem nepátrám. Respektive začal jsem s tím poslední dobou. V podstatě mi to je vyloženě ukradené,
V tom případě se omlouvám, z kontextu jsem mylně odvodil, že jsi úspěšný hledač
...jediné co chci je držet ve hře stejnou laťku s ostatními.
K tomu ti ovšem pouze svítící zbraň nepomůže, alespoň jsem o tom stále přesvědčen.
... všechno co chci je ta zbraň, jiný smysl v tom nevidím. ..
No a právě o to jde i některým, co hlasují "ne", prvotně jim jde jen o to, aby ji měli jen oni, a získali navrch nad ostatními. I za cenu, že budou mnoha dalším diktovat, co tu mohou nebo nemohou číst. A to se mi nelíbí. Pokud si ji našli sami, fajn, to je něco jiného..., ale tak to není.

Zdůrazňuju, že jde o MOŽNOST diskuze, nikoliv o POVINNOST diskuze.
A jestli se někdo nechce dělit o ty "tajné úkoly", co sám odhalil - no jasně, ať nic nikomu neříká a mlčky se těší, že na to přišel SÁM. A pokud někdo použil nápovědy, tak je v pořádku, že nápovědy použili i další hráči. V ideálním případě - napsané česky na českém fóru.
Přesně tak, o nic jiného nejde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nemůžete psát něco kratší co je k věci a je to duležité a ne se tu furt hádat kdo to má po vás číst tak dlouhý komentáře

jinak já jsem pro nezveřejnování ukolu je to jen hra a to že si to člověk někde najde už neni ono
 

DeletedUser

Guest
Prosím o zodpovězení někoho z moderátorů:

Co je tajný úkol? Jak určíte co je tajný úkol a co ne?
To uděláte mezi všemi úkoly ententýky a ten úkol na který to padne je pro Vás tajný?
 

DeletedUser1318

Guest
Co je tajný úkol?
Sice nejsem moderátor, ale běžné úkoly se objevují v baru, popřípadě u zadavatele úkolu, pořípadě při různých příležitostech, jako vánoce, velikonoce apod.,
Tajné jsou ty, kdy musíš splnit nějaké zvláštní požadavky, a které se objevují jen v případně jejich splnění.
 
Napadá mě, jestli jsme si - všichni diskutující - zbytečně nanaběhli.
Myslím, že by tu měla padnout základní otázka na správce fóra:

PROČ je diskuze o "tajných" úkolech na českém fóru zakázána? Když je jinde povolena?
..........A ráda bych četla jinou odpověď, než že "správci fóra to tak chtějí"
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7836

Guest
Takže...
Každý má v tejto diskusii právo vyjadriť svoj názor. Samozrejme ak je príspevok slušný a nikoho neuráža. Prosím, nehádajte sa tu stále zbytočne. K stanovisku sme už dospeli, ešte čakáme na jednu vec a potom to už vyhlásime.
Inak, niektorí ste tu písali, že Inno nenariadilo žiadne pravidlo, ktoré by zakazovalo prezrádzanie tajných úloh. Avšak ja viem, že toto pravidlo tu raz bolo. mali sme ho ukotvené v interných pravidlách, že všetky takéto diskusie zaoberajúce sa tzv. svietiacimi zbraňami máme mazať. Avšak po čase sa na väčšine fór začalo o tejto téme diskutovať. Našim pôvodným cieľom bolo to, aby nepobiehal každý hráč s hernanďákom atď. Avšak, keďže časom sa prezrádzanie tajných úloh povolilo na dosť fórach, a mňa nebavilo stále odpovedať tu starú frázu "nieje to tu preto, lebo si to neprajeme", založil som túto tému s anketou. Chcel som po Vás aby ste sa rozhodli sami, či to tu chcete, alebo nie.
Ako som písal, k rozhodnutiu sme už dospeli, len čakáme na jednu vec k zrealizovaniu. Dúfam, že to dlho nepotrvá.
 

DeletedUser

Guest
Sice nejsem moderátor, ale běžné úkoly se objevují v baru, popřípadě u zadavatele úkolu, pořípadě při různých příležitostech, jako vánoce, velikonoce apod.,
Tajné jsou ty, kdy musíš splnit nějaké zvláštní požadavky, a které se objevují jen v případně jejich splnění.

A proč ten na hasičské vědro který je ve WIKI není tajný když si pro zobrazení musíš nasadit rajče?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru