• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7836

Guest
Vážení hráči,
v tejto ankete môžete vyjadriť svoj postoj k tomu, či tu chcete alebo nechcete povoliť zverejňovanie tajných úloh. Môžete svoj názor vyjadriť aj slušným, neprovokujúcím príspevkom ktorý vložíte do diskusie.
Ak bude mať anketa aspoň 80% úspešnosť, povolíme tu zverejňovanie.

K anketě:
ANO dávejte v případě, že chcete přesné znění a návody na vyřešení tajných úkolů
NE dávejte, pokud nechcete přesné návody, ale spokojíte se s indiciemi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže, to jsou moje důvody proč dát ANO, aneb to co mám v hlavě a co si o tom myslím:
Je mi jasné že všichni módi a admini budou hlasovat proti ale přece: proč se jenom u nás tají? SK fórum, BETA fórum, NET fórum a mnoho dalších mají přímé návody povolené. Proč mi ne? Proč mi to tajíme? Proč? Přece jenom úkoly kde pro zobrazení musíte něco splnit jsou dobré. A překvapení už z toho nikdo mít nebude protože to zná. A kdo ne, ať si to tady zjistí. Když jinde byla povolena dizkuse, u nás se nesmělo o tajných úkolech nic napsat a to ani že existují. Když jinde povolili vodítka, u nás se teprve povolila napsat že vůbec nějaké tajné úlohy existují. A když jinde zveřejnili přímé návody, nám se teprve zpřístupnili vodítka. Tak když jsme byly předtím pozadu nebuďmě teď a vyhovme ostatním kteří tajné úkoly chtějí znát. Kdo z toho chce mít překvapení a nechce to znát tak si to nepřečte protože by to mohlo být jenom v jednom tématu.

OT: Tak proč si psal že to mám založit? Já měl takový hezký text.
 
Jak už bylo několikrát řečeno,stačí obyčejná a jednoduchá vodídka,koneckonců kdo by měl zájem o vyřešení tajného úkolu tak si napíše do městského fora.
Každopádně dávám NE a velice by mně mrzelo kdyby ten nápad prošel.
Ovšem jsem ochoten nebránit ostaním.
 
Naposledy upraveno:
A je to tu.
Jsem další s kterým se chceš hádat :D
Ne vážně,tak napíšeš nějakému zkušenému uživateli který to splnil,a že jich pár je,a když ne,máš sk forum
 

DeletedUser7836

Guest
Takže, to jsou moje důvody proč dát ANO, aneb to co mám v hlavě a co si o tom myslím:
Je mi jasné že všichni módi a admini budou hlasovat proti ale přece: proč se jenom u nás tají? SK fórum, BETA fórum, NET fórum a mnoho dalších mají přímé návody povolené. Proč mi ne? Proč mi to tajíme? Proč? Přece jenom úkoly kde pro zobrazení musíte něco splnit jsou dobré. A překvapení už z toho nikdo mít nebude protože to zná. A kdo ne, ať si to tady zjistí. Když jinde byla povolena dizkuse, u nás se nesmělo o tajných úkolech nic napsat a to ani že existují. Když jinde povolili vodítka, u nás se teprve povolila napsat že vůbec nějaké tajné úlohy existují. A když jinde zveřejnili přímé návody, nám se teprve zpřístupnili vodítka. Tak když jsme byly předtím pozadu nebuďmě teď a vyhovme ostatním kteří tajné úkoly chtějí znát. Kdo z toho chce mít překvapení a nechce to znát tak si to nepřečte protože by to mohlo být jenom v jednom tématu.

OT: Tak proč si psal že to mám založit? Já měl takový hezký text.

Čo sa týka k tomu zverejňovaniu na ostatných fórach, tak tu je moje vyjadrenie.
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=18063
Inak na bete sa istý čas, neviem či aj teraz napríklad mazal návod k úlohe vražda. Preto hodnotím beta fórum ako najhoršie!!!!
K tomu OT: Nemyslel som, že to založíš. Ja som už kedysi napísal, že toto môžete spraviť, plus to písala aj Darling, ale nikto sa k tomu neodhodlal. tak som to založil aby som nemusel zas večer odpovedať na ďalších 5 príspevkov k tejto dileme.
A co když nemám město a chci vědět návod na tajnou úlohu?
Ehm. Ten kto nemá mesto je buď začiatočník. A tomu asi ťažko bude k niečomu dobrý návod na hernanda. Ďalší čo mesto nemajú a sú už na väčších leveloch majú určite nejaké svoje prechodné mestá. Čiže tam sa to môžu dozvedieť ľahko. A pochybujem, že informácie sa k niekomu nedostanú len kvôli tomu, že nieje obyvateľom mesta.

1) Třeba se se mnou žádný zkušený neche bavit.
2) A proč mám chodit na SK fórum? Já třeba chci chodit tady protože je tady pořádek. A nestěhuj mě tam.

1 - toto nepíš. Sám vieš, že to nieje pravda, vždy sa niekto nájde.
2 - No očividne sa ti na sk fóre páči, Som tam registrovaný a viem aj, že si si posielal žiadosť na moda. Čiže neverím moc, že by si tam nejako nechcel chodiť. A ktomu že chceš chodiť tu, lebo je tu poriadok.... spomínam si, že ty si vo svojich pár predošlých príspevkoch spomínal, že toto je najhoršie fórum.

Trocha OT ale aj tak to neskôr premažem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Ja fakt nechapu co to je za generaci.V zivote nebudete mit vsecko pod nosem nachystane,budete muset premyslet.Nikdy neprijdete hned do hotoveho.Kdyz je to tajny ukol tak premyslejte te nebo se o tom bavte na mestskych forech a ne tady.Staci jenom voditka a premyslet zapojit hlavu,ale to mnozi neumi.kdyz jsem si procital ty voditka tak jsem polovinu veci pochopil a nemusel jsem mit uplny navod.Za me teda NE a byl bych rad kdyby to aj tak zustalo.Kdyz chces znat tajny ukol bez jinam a co ze to je na jinych forech tak to nemusi byt aj na nasem.Muj nazor a myslete si co chcete v zivote na to doplatite.
Zivot se s vama mazlit nebude a nebudete mit vzdycky vsecko na taliri pod nosem.
 

DeletedUser7836

Guest
Jestli první 3 nejlepší (S6) v žebříčku celkovém s levlem 99 jsou podle tebe amatéři že nemají město tak ano...
Čo tak si prečítať aj ostatný text ?

Ďalší čo mesto nemajú a sú už na väčších leveloch majú určite nejaké svoje prechodné mestá. Čiže tam sa to môžu dozvedieť ľahko. A pochybujem, že informácie sa k niekomu nedostanú len kvôli tomu, že nieje obyvateľom mesta.
 

DeletedUser

Guest
Ach jo.
Popřekládal jsem vám hromadu tipů na tajné úkoly a pár jich i vytvořil sám.
To vám nestačí a musíte se tady do chudáka P3T4 obouvat?
Vždyt svou práci dělá dobře.
Jeho prací je mazat naše příspěvky a to dělá,nebo snad ne?
Tak nevím,v čem je nějaký problém.
Jestli chcete získat informace o tajných úkolech,běžte hledat na fórech.
Tedy jestli vám to za tu námahu stojí.

A NE jsem dál proto,že čím méně lidí bude znát návody na tajné úkoly,tím pro mou osobu lépe.
EDIT:Tady máte i odkaz:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=17943
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dal jsem ano nemusi byt presny navod ale alespon indicie
vseci co dali ne ruku na srdce kolik ukolu jste nasli sami ja myslim ze ani jeden a nejsem od pravdy daleko ze?
 

DeletedUser4517

Guest
Uplne navody na tajne ukoly bych nedal jeste z jednoho duvodu.At je hra zajimava at t uje nejake tajemno,vzruseni at mate nad necim premyslet.Uz vidim jak tu vseci strelci pobihaji ze zlatym revolverem a vseci chladaci z hernandakem a grantovou savli.Takovy west nechci a zkoncim
 
Já bych byl pro zveřejnění seznamu kolik tajných úkolů vlastně je, co je za ně odměnou a indicie k nim a pak ať se každý snaží sám. Protože je jasné, že bez toho by spousta lidí vůbed nevěděla,že některé vůbec jsou,jako se stalo mně. Ale jsem proti přesným návodům,vždyť to pak už nebude hra... Není přece nad to,když jsem podle indicií tady z fóra zkoušel zrovna předevčírem třetí očištění a po 9 hodinách se to povedlo-to má pak člověk z čeho mít radost. :hoj: Vždyť kdyby přece bylo úmyslem tvůrců hry aby se tyto návody zveřejňovaly, nedělali by to jako tajné úlohy- tajné=skryté :klubun:
 

DeletedUser

Guest
souhlasim s tim ze by se tu mohly davat indicie...primy navod je blbost...to by zvladl kazdy....ale s tema indiciema je treba zapojit trochu mozek a kdyz se povede, urcita radost tam je ::):
 

DeletedUser4517

Guest
Indicie se tu muzou davat,ale prime navody na splneni tajneho ukolu ne.Tato anketa je o tom ci tu dat primy navod nebo ne.Kdo dal Ano tak souhlasi s tim aby se tu dal Navod a ze tu pisou dal jsem ano,ale nesouhlasim z primym navodem jen s indiciemi,to je postavene na hlavu.Kdo dal Ne tak nesouhlasi s uvedenim primeho navodu.
Indicie jsou na tomto foru povolene
 

DeletedUser

Guest
Taky davam ne. A to i presto ze jsem vsechny tajne ukoly nasel na ostatnich forech ci googlu. Hrozne se mi libi idea indicii. Je to mnohem lepsi nez presny navod. Podle me je nejdulezitejsi aby se o tech tajnych ukolech mohlo psat takze se o nich clovek dozvi. Jejich plneni by pak ovsem melo byt na kazdem osobne jak se s tim popere a v pripade ze si nevi rady nebo nema cas tak by mu poslouzily ty indicie. Ale presny navod je nuda. A bohuzel by treba u me vubec nefugovalo ze bych se na ten navod nekouknul a zkusil to sam.Na to mam moc slabou vuli:-)
 

DeletedUser

Guest
se vsi uctou k tobe ale zadne indicie jsem nenasel asi jsem jeden z tech slabsich pro ktere by to melo byt psano presneji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru