• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Uplne navody na tajne ukoly bych nedal jeste z jednoho duvodu.At je hra zajimava at t uje nejake tajemno,vzruseni at mate nad necim premyslet.Uz vidim jak tu vseci strelci pobihaji ze zlatym revolverem a vseci chladaci z hernandakem a grantovou savli.Takovy west nechci a zkoncim

Ale ty zbraně nejsou univerzálně dobré na všechno, pokud plním úkoly a snažím se mít výbavu, která je nejvýhodnější. U jednoho z posledních úkolů je potřeba mít 100 zkušeností, to taky nemá každý.
Pokud tu návod v jakékoliv podobě bude, není přece povinnost jej číst, pokud tam bude jasně napsané, že po přečtení odhalíš tajemství, tak to nečti.
Bylo to tu zmíněno už dřív, koho by napadlo, dělat nějakou konkrétní práci přesně v období několika hodin, v konkrétní daný den a s přesně vymezeným vybavením.
Mohu to vidět tak, že ty jsi si ty informace našel, sobecky využíváš toho, že jsi jeden z mála, kteří "vědí", a nestojíš o to, aby stejnou výhodu získali i ostatní.
Možná se mýlím, a na tajné úkoly jsi přišel různými pokusy úplně sám. O tom však silně pochybuji.

Na tomto oficiálním fóru bych uvítal sruzumitelná vodítka. Občas se tu objevují nápovědy z twiteru, v angličtině, přeložené googlem. Já anglicky neumím, když jsem se registroval do hry, nikde nebyla podmínka znalosti anglického jazyka. Převod českých korun do německé banky není problém, dostat se ke smysluplné nápovědě problém je. Mohu z takové situace mít pocit, že jsem snad hráč nějaké druhé kategorie, a to se mi nelíbí. A o to víc se mi nelíbí, že si taková pravidla vlastně určujeme sami.

Netuším, kdo konkrétně zmíněná vodítka "vydává", jestli je to oficiální informace, nebo jen soukromá iniciativa, pokud to vychází přímo od innogames mělo by to být přístupné všem, pokud toto fórum vzniklo proto, abychom tu my hráči hledali radu a pomoc, zvedám ruku pro zveřejnění tajných úkolů. To je můj názor.

...Kdo dal Ano tak souhlasi s tim aby se tu dal Navod a ze tu pisou dal jsem ano,ale nesouhlasim z primym navodem jen s indiciemi,to je postavene na hlavu. Kdo dal Ne tak nesouhlasi s uvedenim primeho navodu.
Indicie jsou na tomto foru povolene

Vždyť bylo řečeno, že máme argumentovat, já to pochopil tak, že mimo samotné hlasování zda ano či ne, můžeme přinášet další názory.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale ty zbraně nejsou univerzálně dobré na všechno, pokud plním úkoly a snažím se mít výbavu, která je nejvýhodnější. U jednoho z posledních úkolů je potřeba mít 100 zkušeností, to taky nemá každý.
Pokud tu návod v jakékoliv podobě bude, není přece povinnost jej číst, pokud tam bude jasně napsané, že po přečtení odhalíš tajemství, tak to nečti.
Bylo to tu zmíněno už dřív, koho by napadlo, dělat nějakou konkrétní práci přesně v období několika hodin, v konkrétní daný den a s přesně vymezeným vybavením.
Mohu to vidět tak, že ty jsi si ty informace našel, sobecky využíváš toho, že jsi jeden z mála, kteří "vědí", a nestojíš o to, aby stejnou výhodu získali i ostatní.
Možná se mýlím, a na tajné úkoly jsi přišel různými pokusy úplně sám. O tom však silně pochybuji.

Na tomto oficiálním fóru bych uvítal sruzumitelná vodítka. Občas se tu objevují nápovědy z twiteru, v angličtině, přeložené googlem. Já anglicky neumím, když jsem se registroval do hry, nikde nebyla podmínka znalosti anglického jazyka. Převod českých korun do německé banky není problém, dostat se ke smysluplné nápovědě problém je. Mohu z takové situace mít pocit, že jsem snad hráč nějaké druhé kategorie, a to se mi nelíbí. A o to víc se mi nelíbí, že si taková pravidla vlastně určujeme sami.

Netuším, kdo konkrétně zmíněná vodítka "vydává", jestli je to oficiální informace, nebo jen soukromá iniciativa, pokud to vychází přímo od innogames mělo by to být přístupné všem, pokud toto fórum vzniklo proto, abychom tu my hráči hledali radu a pomoc, zvedám ruku pro zveřejnění tajných úkolů. To je můj názor.

tak to je poradny nazor tak to je

Deliciusi indicie jsou pekne i vysvetlivky jsou pochopitelne akorat fakt nevim co stim zvlast ty oranzove kde ma pomoct wiki kdybych nevedel ze se neco z toho vseho tyka hroudy tak bych to fakt asi nepobral :D
 

DeletedUser

Guest
Oranžové se týkají hroudy?
To ani nevím.
Já jsem přesvědčen o něčem jiném,zvláště proto,že tyhle tipy se objevili ve stejné verzi,jako Belle Starska.
Stačí ti,když si alespon zjistíš něco o postavách po kterých byli zbraně pojmenovány-zde bych tě mohl odkázat i na fanfórum,ale odkaz už fakt nevím,již jsem tam hodně dlouho nebyl.
+Kdo/co je to Daugher

/by P3t4, odkaz na fanforum: http://the-west.forumczech.com/forum.htm
 

DeletedUser

Guest
ja jsem nenapsal ze oranzove sou k hroude napsal jsem z toho vseho neco patri k hroude
asi jsem to spatne podal omlouvam se
 

DeletedUser

Guest
Ja davam ne, stejne kazdy tajny ukoly kazdej kdo je zkusi hledat na netu je najde a u nas na mestskym foru stejne s kazdou novou verzi napisou ty novy
 

DeletedUser

Guest
protoze to jsou TAJNY ukoly a ne ukoly

Spíše by se hodilo říci OFICIÁLNĚ TAJNÉ úkoly.
Jenom Tajné totiž rozhodně nejsou :-)
BTW:ze tvého příspěvku jde naprosto vidět názor-Já je znám,tak nechci,aby je znali ostatní.
Dost sobecký názor,ale neboj,já ho tak trochu sdílím taky......
 
A tady je seznam indícií,na které jsem už v tomto tématu dával odkaz,tedy jestli mě nějak nešálí pamět.

http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=17943

Já bych si představoval trochu úhledněji setříděno a také která indicie je ke kterému úkolu. Aby tak člověk věděl kolik a které mu chybí. Jinak by se také mohlo stát, že se tu třeba budeme mořit s nějakou indicií k úkolu, který už máme dávno hotový nebo za který je odměna o kterou nestojíme :::))::
 

DeletedUser1318

Guest
protoze to jsou TAJNY ukoly a ne ukoly
Takže ty si ty úkoly "odtajníš", na fórech měst jsou vyzrazený, na všech možných fórech jsou vyzrazený, ale ty prostě trváš na tom, že tady nebudou, jiný argument nemáš.
Děkuji ti za názor.
V daném případě bych uvítal, kdyby ses raději zdržel hlasování.

Mimochodem, pokud kdokoliv z Innogames podává informace na veřejnost, byť v podobě indicií, nebo nějakých historek, které tě navedou k úkolu, pak je otázka, jestli je ten úkol opravdu "TAJNÝ", respektive jestli je někdo opravdu přidává do hry jen proto, aby je nikdo nedělal.
V poslední době je snaha zatraktivnit hru zcela evidentní. V tomto smyslu se alespoň mně zdá naše utajování v tomto smyslu naprosto kontraproduktivní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dal jsem ano-důvod - pokud to je někde jinde už to není tajné - a když jsem kdysi dávno pátral po různých jiných adresách kvůli jedné pistolky tak jsem to našel až po hodině ale našel - tu hodinu jsem se mohl věnovat něčemu jinému takže kidy typu nemusíme mít vše co mají ostatní mně neberou - je to forum o hře je -tak nevím proč má být někdo zvýhodněn jen proto že je slovák,němec,anglán nebo portugalec.Pokud je někdo tak zásadový a frajer že na to musí přijít sám proč ne ? dejte třeba na tu tému potřebu zadat ještě jednou heslo aby zas nějaký ***** nenapsal že na to kliknul omylem a teď ho strašně s.r. že ví že ve čtvrtek má být o půl osmé tam a tam a mít na sobě to a to a je to vyřešené.
 

DeletedUser

Guest
Já bych si představoval trochu úhledněji setříděno a také která indicie je ke kterému úkolu. Aby tak člověk věděl kolik a které mu chybí. Jinak by se také mohlo stát, že se tu třeba budeme mořit s nějakou indicií k úkolu, který už máme dávno hotový nebo za který je odměna o kterou nestojíme :::))::

O všech indíciích si ale nejsem jistý k čemu patří.
Jen o těch,které jsou vyznačeny stejnou barvou.
(Černé=neznámé)
 

DeletedUser1575

Guest
Já nechápu proč se ze vším dělají takový tajnosti dyť skoro všichni známe stránku kde je vše napsané do podrobností.Již jednou jsem psal že forum je o tom aby se zde informovalo.Pokud s tím má někdo problémy a chce si na nelogické postupy viz třeba hroudy hlíny a její čištění příjít sám ať do dané sekce nechodí.Ono až někteří zjistí že k vetšině tajných ůkolů budou muset předělávat i několikrát schopnosti aby dosáhli na kýženou odměnu velice rychle toho nechají.
Jsem pro tohle to tu už mělo být dávno
 

Deleted User - 31870

Guest
K anketě:
ANO dávejte v případě, že chcete přesné znění a návody na vyřešení tajných úkolů
NE dávejte, pokud nechcete přesné návody, ale spokojíte se s indiciemi

Jinak v tom bude guláš. Kdo má hlas jinak, než chtěl, může napsat PM a uděláme přehled změn v hlasování.
 

DeletedUser

Guest
Takže ty si ty úkoly "odtajníš", na fórech měst jsou vyzrazený, na všech možných fórech jsou vyzrazený, ale ty prostě trváš na tom, že tady nebudou, jiný argument nemáš.

Pravda, zvláště v poslední době, když jsou spojenecká fora... my tam řešíme všechno, od starých(hernand, belle) tak po očištění hroudy - už známe třetí krok.
I když ty starší úkoly tam zná prakticky každý, ptají se na ně jenom začátečníci, ale to neznamená, že jim někdo neporadí.
Tak proč by to nemohlo být tady?
Tohle nikdy nepochopim. Většina uživatelů fora i aktivních hráčů ty úlohy na zbraně zná a nebo si to zjistí... ale proč by měli chodit někam jinam, když to může být na foru?
Jinak tohle asi neprojde, takže mě omlluvte, jdu se poptat na čištění hroudy. :angel:
 
Taky je třeba říct že věc není ta, že není důvod něco tajit když jinde to je vyzrazené. Věc jde z druhé strany, na ostatních forech to svémyslně uveřejnili a obešli pravidlo. To že se na zdejším foru drží status přímého nezveřejňování, je v podstatě v souladu s původním záměrem. My se nemusíme něčemu přizpůsobit, stav věci je neutrální, né-li kladný vůči tajným úkolům.

To že si dens o úkolech povídá kdekdo, a dělá s tím mnohdy machra, neznamená že je to v pořádku a že by se to mělo servírovat všude a každému. Žádné tajné úkoly a ni vylepšené zbraně neměli být, toto je neférové.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru