• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
...na ostatních forech to svémyslně uveřejnili a obešli pravidlo.
Ptal jsem se na to, Innogames to údajně neřeší, prý je to věc pravidel každého národníno fóra.

To že si dens o úkolech povídá kdekdo, a dělá s tím mnohdy machra, neznamená že je to v pořádku a že by se to mělo servírovat všude a každému.
Jestli to je nebo není v pořádku je jedna věc, jestli je někdo schopen v šíření těchto informací někomu účinně bránit, je věc druhá. Vždyť tady všichni píšou, že v PM, v městských fórech, a na mnoha jiných místech ty informace stejně jsou. Mně osobně příjde ponižující, abych se registroval v zahraničí, když si chci s někým na dané téma pokecat. Jsem v situaci, že odpovím na dotaz citací zranění a vystavuju se možnosti trestu za vyzrazení práce potřebné pro splnění tajné podmínky.

Žádné tajné úkoly a ni vylepšené zbraně neměli být, toto je neférové.
:) ale oni tu jsou,takže s tím asi nic nenaděláme, a určitě se najde spousta lidí, kteří ti promptně dodají seznam toho, co vadí jim, a nemělo by být.

Mně na celé této diskusi vadí jediná věc. Všichni, kteří ten některý bonusový krám mají, tvrdí, že nechtějí, aby jim někdo pokazil radost ze hry tím, že jim něco prozradí. Druhou větou napíšou, že si to našli jinde a tady to není potřeba. No nevím, možná se někam na anglické fórum doklikali omylem, a nějak záhadně se jim zkopíroval text do překladače...
Kdo se umí zeregistrovat, snad umí číst, a když tu bude téma "návody k tajným úkolům", a číst to nechci, tak to prostě nečtu. Nevím, jestli je ovšem úplně v pořádku, znemožnit to tímto způsobem číst i těm, kteří by chtěli. Vzhledem k svému datu narození jsem už éru, kdy někdo jiný rozhodoval, co je vhodné pro mé oko, a co nikoliv zažil. Pokud na stejném principu funguje i fórum herní komunity na internetu, zdá se mi tu něco špatně.

Pokud zvítězí varianta "ne", mám obavy, že se dostaneme do stejné situace, jako při posuzování "množství většího než je obvyklé". Pravidla pro posouzení budou mít tak nejasné hranice, že možná někdo dostane Ban, a ostatní se raději budou svěřovat jinde.
Možná by stačilo toto téma ukončit jednoduchou radou, dělej některý den v týdnu, v konkrétní dobu nějakou práci s něčím konkrétním v inventáři a něčeho pěkného se dočkáš.

Anebo si nalejme čistého vína a přistupme na to, že si tu každý chrání výhodu svou, svého města nebo své aliance, kterou získáním informací a splněním tajného úkolu získá. Já bych byl radši, kdyby toto oficiální fórum, bylo přátelské ke všem hráčům stejně.
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dal jsem ano, ale popravdě je mi to úplně jedno, můžu se podívat na Slovenské ;)
 

DeletedUser

Guest
Hlasoval jsem NE. Ale nelíbí se mně ani indicie, jaké se tu objevují teď. Pokud se tu totiž místo "jděte s dynamitem přepadat vlak" bude psát "nasaďte si červený produkt, který se zapaluje a bouchá a jděte na práci, ve které se objevuje velká kovová věc na kolech a není to ta, která pluje po vodě", tak to ty návody můžete rovnou psát celý a ušetříte si námahu při vymýšlení takových duchaplností a nebudeme tu ze sebe vzájemně dělat blbce.

Výjimečně se objeví opravdu dobrá indicie od autorů, při které musí člověk trochu přemýšlet a dovede ho k cíli. Žel ti to zase leckdy přehánějí a spousta indicií je zavádějících, nesmyslných a nikam nevedoucích. Zkuste alespoň při vymýšlení indicií projevit trochu kreativity.

Vemte kus hadru, nějakej olej a pořádně tu zbraň vyleštěte. Místo toho se tu dočtu, ať vezmu modrý produkt a jdu na práci, na které dostanu hodně peněz a je k ní potřeba hodně síly. Proboha! Tomu říkáte indicie?
 

DeletedUser

Guest
ja jsem hlasoval ANO nebot postradam smysl existence resp. "narok na zivot" takovejhle debat jako je napr. ta Hrouda hliny tady, vsude jinde se to pise, na vsech svetech toho jsou plny mestsky fora,mraky hracu to ma dokonce v profilu a jen tady je to zakazano ?
tady budu cist v dnesnim stressu, kdyz se chci dostat rychle dal 20, mozna 30 stranek o nicem a mrknu k sousedovi a vim hnedka,ze musim k samanovi predelat nejaky schopnosti abych dosahl sveho cile ...
a ja osobne stracim nejak motivaci sem vubec chodit, protoze se stejne nic novyho nedovim, je mi jasny ze mne nebude nikdo postradat,ale jeste dostavat napomenuti za to co maj napsany jiny hraci v profilech mi prijde uplne padle na hlavu ... a to nejsem zrejmne sam
p.s.na jednu stranu Vas chapu, ale tohle nemuzete udrzet ... to je fakt jen strata casu ... něco jako - chodí pešek okolo ...
 

DeletedUser

Guest
Tak já na forum nejdu jako do kuchařky nebo knihy návodů a rychle pryč, jdu se sem pobavit, trochu pokecat a právě tahle diskuse mě baví, že je trochu jakoby záhadná a přitom o ničem, prostě trochu napětí, dle mého názoru je dobře udržovat trochu husí kůže, kdo chce - užije si to a kdo pospíchá tak musí rychle někam jinam.
 

Deleted User - 31870

Guest
Technicky by to mělo být přizpůsobené na 1 hlas z jednoho uživatelského účtu. Přičemž nepředpokládáme, že by si někdo založil 50 účtů na fóru kvůli tomuto hlasování (museli by jste totiž vytvořit multiúčty ve hře, aby jste si mohli založit více jak 9 nicků /= 1 nick na 1 světě/).

Pokud by měl někdo enormní zájem takto podvádět, můžeme si nechat projet nově založené nicky na fóru, hlasující v anketě, ve hře, abychom se ujasnili. Ale to snad nebude zapotřebí.
 
tady musím bezvýhradně souhlasit.Konkr.já potřebuju plnit úkoly od šerifa,střádám babky k šamanovi,no a ted se dovím,že potřebuju 100 schopností k hroudě.Takže,když je vrazím sem,stojím u šerifa a opačně.
Takže ti schopnější a někdy štastnější se nemusí bát,že jim budu šlapat na paty.Nejsem pro naprosto polopatyckej návod,ale určitě by tady mělo bejt něco srozumitelnějšího.
 

DeletedUser

Guest
Jsem určitě proti zveřejňování!! Co je to za "tajné úkoly" kdybyste se o nich všechno dověděli z fóra? Indicie jsou dobré - když netušíte že vůbec nějaký úkol je těžko na něj přijdete. Ale indicie stačí..
 

DeletedUser1318

Guest
Jsem určitě proti zveřejňování!! Co je to za "tajné úkoly" kdybyste se o nich všechno dověděli z fóra? Indicie jsou dobré - když netušíte že vůbec nějaký úkol je těžko na něj přijdete. Ale indicie stačí..

Když budu tvoji odpověď parafrázovat, co je to za tajné úkoly, když všude jinde, než tady, jsou odtajněné.

Co je tohle za anketu, když většina co říká "ne", hledala a našla podrobný a přesný návod, a teď chce nás ostatní, u některých i proti jejich vůli "uchránit" od prozrazení, a připravit je o radost ze hry. Není to spíš alibismus? Já osobně jsem natolik ruzumný, že si vybírám, co budu číst a co ne. Kdo se sem byl schopný zaregistrovat, je snad stejně jako já, natolik gramotný, že to pochopí, a bude klikat jen do té úrovně, kde se dozví to co chce.

Pořád si myslím, že není problém, aby tu bylo oboje. Indicie normálně, přesný návod ukrytý pod tlačítkem.
Pokud bylo opravdu cílem této ankety dojít k nějakému závěru, mohla tato debata předcházet samotnému hlasování. Mám pocit, že sem možná chodí pro radu víc lidí, než jen registrovaní. Kdo westu nepropadl až tak moc, se sem nebude registrovat kvůli jedinému hlasování.
 
poslední zmínka k tématu:svoje důvody jsem napsal výše,jinak at žije systém,,chcípla mi koza,tak doufám,že sousedovi chcípne taky,,.Lepší,když mu chcípnou dvě.BINGO.
 

DeletedUser

Guest
hmm... to bude teda hra , keď vás denne zduelujú 2 hráči s Billyho pacemakerom a 3 s Boonovou sekerou ... uf , to budeme furt len spať :siesta: :::))::
twl tieto "tajné zbrane" a úlohy by mali byť až od +70 lvlu , inak dávam NE ...
každý má právo sa vyjadriť , tak tu je to moje ...

PS: lebo vo Westerne mal každý super silné zbrane a bolo vyrobených 25000 Belle Starriek , že ?! :lovec:
:klubun:
 
tady je zase nafilizofováno...

Ivanus4 napsal/a:
hmm... to bude teda hra , keď vás denne zduelujú 2 hráči s Billyho pacemakerom a 3 s Boonovou sekerou ... :

Nenech se mýlit, hráč nepotřebuje svítícií zbraň aby tě dal do mdlob, na to stačí obyčejná zbraň. Ještě aby přišli tři takoví, to je vyložená fantazie. V dnešní době, kdy hráči pořádají bitvy pro bohaté, kde získávají svítící zbraně, je zbytečné nad něčím naříkat. Jednas věc je povídání o tajném úkolu, druhá je vlastnictví svítící zbraně. K informacím se dnes každý dostane (i bez fora), takže počítej s tím že se tomuto nevyhneš, je na čase prozřít.

tat napsal/a:
Anebo si nalejme čistého vína a přistupme na to, že si tu každý chrání výhodu svou, svého města nebo své aliance, kterou získáním informací a splněním tajného úkolu získá. Já bych byl radši, kdyby toto oficiální fórum, bylo přátelské ke všem hráčům stejně.

Však o to jde, hráči z podstatných aliancí si na svým meziměstských o tomto povídají. Ale taky si to sehnali a zasloužili se. Servírovat inforrmace na foru, komukoli se mi zdá trochu divné, je třeba trochu snahy, když je výsledek netradiční věc. Mi nejde o nějaký tajný úkol, tady jde o to že je snadno k sehnání vylepšená zbraň. V této době, je jedno jestli se o tom zde bude informovat. Teď se to prostě dostalo do laciné polohy, kdy se o tom trapně chlubí kde kdo. Viz podpisy zdejších uživatelů, kdy vědí ale neporzradí. Koho to zajímá, k čemu to je takové kecy?! Pokud bude na foru diskuze a návod na úkol, snad se takoví chlubilové uklidní, ale možná se ještě více rozjedou. Spíš si však myslím že se vyventilují a splasknou.


Sám jsem si počkal s hlasováním, oproti minulému (tématické diskuze) případu "zveřejňování IP adresy", kdy jsem dal ze startu ano a pak, jsem viděl že není všechno jednoznačné. A už vůbec ne za takových podmínek jaké mám já sám, navíc jsem ani neznal technické věci. Dal jsem Ano, něco jiného je totiž tajný úkol, ale jiná věc je informace o něm. Jestli INNO jednou splodilo nějakou zapeklitost a někdo na to příšel, pak už není dost možné zabránit o tom informovat. Název téma by neměl být, o tajném úkolu, ale o tajení informací.
 
Naposledy upraveno:
P.S. pokud bude všechno TOP utajený,tak to znamená,že se k ,,tajnýmu úkolu,, dostanu pouze náhodou,pokud budu ve správnej čas na správným místě ,správně oblečenej,se správným předmětem v produktu,s patřičným počtem potřebnejch schopností?Potom tedy nezbejvá nic,než se modlit nejen ve hře,ale i v reálu:angel:
 

DeletedUser

Guest
Dotaz: k čemu že anketa byla zveřejňena? Připadá mě to že pro nic za nic, protože i kdyby pořád byla převaha ANO po datumu koncy ankety (kdyby nějaký bylo), stejně by se návody nezveřejnili a nepovolili...
 

DeletedUser7836

Guest
Dotaz: k čemu že anketa byla zveřejňena? Připadá mě to že pro nic za nic, protože i kdyby pořád byla převaha ANO po datumu koncy ankety (kdyby nějaký bylo), stejně by se návody nezveřejnili a nepovolili...
A to prosím ťa ako vieš ? Asi som ju tu teda dal len zo srandy, alebo z nudy.... Výsledok Vám oznámim po porade, ktorá bude nevedno kedy.

Název téma by neměl být, o tajném úkolu, ale o tajení informací.

Tak tajenie informácií by som to zas nenazval. Sám si niesom vedomý, že by sme tu tajili niečo okrem návodov na tajné questy.
 

DeletedUser

Guest
A to prosím ťa ako vieš ? Asi som ju tu teda dal len zo srandy, alebo z nudy.... Výsledok Vám oznámim po porade, ktorá bude nevedno kedy.

Vzhledem k tvým zásadním názorům a ostatních módů taky mi to tak připadalo že i po zvítěžení ANO by se nic nezměnilo. Ale možná ano, ale v to moc nevěřím (nic proti), spíš jenom doufám.
 

Deleted User - 31870

Guest
Na nějaké prognózy je zatím brzy, tolik lidí ještě nehlasovalo. Názory se mohou různit, ale je potřeba najít schůdné řešení, které bude vyhovovat oběma stranám. Nikde není řečeno, že pokud nás přehlasujete, tak si z toho nevezmeme ponaučení a neuděláme změnu. Pokud bychom neměli zájem vám dát prostor pro vyjádření hlasu a názoru, anketu bychom nedělali.
 

DeletedUser

Guest
Na nějaké prognózy je zatím brzy, tolik lidí ještě nehlasovalo. ... Pokud bychom neměli zájem vám dát prostor pro vyjádření hlasu a názoru, anketu bychom nedělali.
Kolik považujete za "dostatečný počet uživatelů" pro určení výsledku?
A, ohledně té druhě větě v citaci: Třeba to bylo myšleno jako dizkuse proč tu nejsou a jak psal P3t4 (vím že to byla ironie) třeba anketa byla přidána "jen tak" (upozorňuji že jsem to napsal do uvozovek!)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru