• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10268

Guest
Rozhodně ano, znění je na skoro všech světových fórech, proč ne u nás.

čo viem, tak to je zakázané všade, len na väčšine fór sa na to už ****.

Ono je ťažko určiť hranicu, čo už je tajné a čo nie... mne sa nepáči, že sa na fórum hneď po update prilepí kompletný návod čo kde robiť, lebo už to bolo na bete... v prípade súčasnej hrudy hliny je to ale iné, bolo by dobré zverejniť najnovšie objavené kroky, aby sa mohlo postupovať ďalej - potom by viac ľudí mohlo rozmýšľať a skúšať ako pokračovať a nie sa motať na prvom, druhom kroku, ktoré už sú všeobecne známe... a možno by na pokračovanie prišiel práve niekto z CZ :střelec:
 

DeletedUser

Guest
Dala jsem ANO. Jo moc obtížné přidat pravidlo že téma se zveřejněným přesným návodem bude výrazně označeno jako "téma se zveřejněným návodem"? Kdo ho znát nechce, ať téma nečte. To je jako když někdo nadává že v televizi dávaj kraviny a přitom neumí vzít ovladač a televizi vypnout.
 

DeletedUser

Guest
Uplne navody na tajne ukoly bych nedal jeste z jednoho duvodu.At je hra zajimava at t uje nejake tajemno,vzruseni at mate nad necim premyslet.Uz vidim jak tu vseci strelci pobihaji ze zlatym revolverem a vseci chladaci z hernandakem a grantovou savli.Takovy west nechci a zkoncim

Správně, tento příspěvek vystihuje můj postoj... Stačí že už každej druhej střelec pobíhá všude s belle... :tom: Takže za mě Ne. Mě opravdu baví to řešit pomocí vodítek... Až když opravdu nevím vůbec jak dál, tak bych chtěl podrobnější vodítko... :radní: Jinak vůbec nic. Přímé návody jsou na nic. Ahoj všichni alien35 :střelec:
 

DeletedUser8870

Guest
Otázká ja hlasoval také pro a jestli to bude na fórku povolené tak i na svoje stránky to můžu uveřejnit už jedno jssem se ptal a, že bych tím něco porušoval, ale když to bude na fóru potom tak i na jiných stránkách to nebude vadit ne?.
 

DeletedUser

Guest
Ti co mne tak pěkně citovali... hele, já mám svůj vlastní názor, a podle něj hlasuji...taky si hlasujte podle svého názoru .-)
 

DeletedUser10631

Guest
já za sebe dávám ano protože kdybych nevěděl nějaký tajný úkol a chtěl bych vědět co mám udělat
 

DeletedUser1318

Guest
Ti co mne tak pěkně citovali... hele, já mám svůj vlastní názor, a podle něj hlasuji...taky si hlasujte podle svého názoru .-)
Ani v nejmenším nebylo mým úmyslem ti bránit ve vyjádření názoru. Technicky to ani není možné.
Mně obecně vadí jisté pokrytectví, se kterým někteří diskutující hájí svůj názor.
Můj osobní pocit je takový, že většina těch, co říká NE, je vedena ušlechtilými pohnutkami, abychom nepřišli o radost z překvapení.
Legrační je to, že to zpravidla tvrdí ti, co už sami dobrovolně o tu vysněnou radost z tajemna dobrovolně přišli. A velice jim záleží na tom, abych třeba já tuto možnost, tady, na našem domovském fóru neměl.
Pokud mne k citaci inspiroval zrovna tvůj příspěvek, nebylo to nic osobního.
Promiň.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, to pokrytectví je šílené.
Navíc nechápu, co tady máte se stovkama hernandů a bellle starrsek.
Bella je sice dobrá zbraň, ale pokud jste třeba voják, když už jste o pár lvlů výš máte zbraně srovnatelné s ní a později i lepší, navíc to není nej. střelná zbraň ve hře. ;)
Hernanďák je tak podmíněn štěstím při hledání lístku č. 1, že i kdyby to věděli všichni, nakonec na něj dosáhnou jen někteří... Anebo někdo zapomena na určitou podmínku, splní určitý úkol jinak než měl být splněn a hernanďák už nikdy neuvidí. :-D
 

nicooo

Člen týmu
Podle mě by bylo nejlepší sem dávat návody až po určitym čase. Např. v updatu přijde nějakej novej úkol, ok tak se všichni začnou snažit na to přijít bez pomoci, když se jim to povede tak budou mít dobrej pocit, jak se jim to povedlo a můžou dávat indicie ostatním (jako teď) a dejme tomu po 3 měsících, kdy uplyne přiměřená doba na logický nalezení se zveřejní návod, aby i ti méně šťastní věděli jak to splnit. Bylo by to podle mě ideální. Objevovači si přijdou na svý a lenoši taky :-)

E- Co to přidat mezi možnosti v anketě? Myslim, že by to mohl být dobrej kompromis
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Zasebe dávám ANO, nevidím důvod proč to tady nemít. Je tady spousta hráčů kteří si neporadí ani s těmi normálními úkoly a taky se jim radí co a jak mají dělat, dále zde jsou různé teorie na dělání charakteru. Ale tajné úkoly zde být nemůžou.

Pročetl jsem v tom to vlákně 4 strany a nečetl jsem jediný pořádný důvod proč to tu nemít!!!
 

DeletedUser

Guest
Za sebe jsem dal ANO páč nevim proč by to měli mít ostatní a my ne
 

DeletedUser9733

Guest
Já dal ano a důvod - některé tajné úkoly jsou tak strašně složité,že na jejich řešení nelze logickou úvahou přijít. Např. jeden nejmenovaný úkol....aby se vám vůbec otevřel, museli ste se snad 20 lvl předtím určitým způsobem u nějakého úkolu rozhodnout, jako další věc potřebujete mít lístky, jako další věc 2 nějaké produkty, dál nesmíte být ozbrojeni, musí být určitý den a určitel čas....to je fakt trošku moc. Nebýt návodu na jiných forech, tak ani nevím, jak ten úkol otevřít. (doufám, že tento příklad módům nevadí....naznačeno bylo velice málo)
 

DeletedUser1318

Guest
Podle mě by bylo nejlepší sem dávat návody až po určitym čase. ...
Anketa není o tom, jestli tu bude vyvěšen návod na tajný(é) úkol(y).
Spíš jde o to, jestli bude povoleno, psát sem mimo indicií i konkrétní dny, časy, produkty a další potřebnosti. (tedy jinými slovy návod)
Ty úkoly sami o sobě tajné zůstanou, nikde není nikým vydaný přesný návod. Teď je situace taková, že jsou indície, návodné texty, něco snad prozradí i programátoři, a pak někdo odhalí tajemství.
Tady je debata o tom, když na to přijdu, nebo to někde najdu, co všechno bych mohl zveřejnit tady na fóru.
 

DeletedUser

Guest
jednoznacne ANO, kdyz budou ukoly dostacne tezke na splneni a dlouhodobe mi uplne postaci, ale tajnej ukol ve stylu ze nez na nej prijit je vecsi sance 2x za sebou vyhrat prvni cenu ve sportce je blbost. typickej priklad je ten sled ukolu co se ted resi ,koho by napadlo bez toho aby to nekdo nekde napsal vzit si neco na sebe a dostatecne dlouho delat nejake druhy prace v urcitou hodinu a mit urcite body v kombinaci s nejakymi produkty uplna utopie
 

DeletedUser

Guest
Máš pravdu, přesně tak. POkud je úkol opravdu těžký, proč by měl být ještě prakticky neobjevitelný?
Ten návod by se sem potom třeba i dát mohl, minimálně já bych mohl poskytnout i s obrázky k belle starce, h. meči, těm 4 menším úlohám a rozbité židli.

OT: No tak, ještě 7% a projde to! Tak zahlasujte!
 

DeletedUser

Guest
mám návrh: udělejte tady na foru sekci - návody na tajné úkoly.....a kdo bude chtít, tak se tam podívá. kdo si je bude chtít najít sám bez pomoci, tak jednoduše tuto sekci nenavštíví a najde si tajné úkoly sám.....není to fér?
 

nicooo

Člen týmu
Anketa není o tom, jestli tu bude vyvěšen návod na tajný(é) úkol(y).

Spíš jde o to, jestli bude povoleno, psát sem mimo indicií i konkrétní dny, časy, produkty a další potřebnosti. (tedy jinými slovy návod)

tyhle 2 věty jsou úplně stejný :-) návod jako návod. Však já jsem pro aby to tu bylo. Aspoň návod na začátek úkolu, aby člověk dostal nějakej text ve hře na kterej se může spolehnout a navázat na něj. Tyhle indicie jsou dost ošemetný, jak už tu někdo psal. Mnohdy se z nich nedá skoro nic vyčíst je to nepřesně přeložený a podobně. Což je i od tvůrců dost divnej krok. Infa jsou třeba na twitteru, facebooku a podobně, ale aby dali něco přímo do hry to ne. Člověk co nesleduje tyhle další weby je pak téměř bez šance zjistit, že vůbec nějaký tajný úkoly jsou. A reakce typu, že jsou lidi proti protože budou pak mít všichni ty nejlepší věci je taky trošku mimo. To, že znáte návod neznamená, že předmět získáte nějak snadno, což je hlavně u těch dobrých věcí. Návod neni všechno, stejně to zůstane obtížný. Viz hrouda :-)
 

DeletedUser1318

Guest
tyhle 2 věty jsou úplně stejný :-) návod jako návod...
Reaguji tím na dotaz, kde jsou ty návody ke zhlédnutí.
Z toho, jak je tu vedena diskuse, někteří čerstvě registrovaní hráči nabyli dojmu, že k tajným úkolům existují od Innogames podrobné návody, které zde nesmí být zveřejněny.
Já o ničem podobném nevím, zdálo se mi prospěšné vysvětlit, že debatujeme pouze o tom, zda mohou hráči zveřejňovat výsledky svého hledání otevřeně, nebo pouze v náznacích a indiciích.
Zjevně sem nechodí jen staří mazáci na 99 levelu, ale i začátečníci s s méně zkušenostmi...
 

DeletedUser

Guest
ale napríklad mne , nejde o to že "vytvořit sekci s tajnými úkoly a kdo bude chce se podíva a kdo nechce , tak ne ..."
mne ide o to , že tajné úkoly na zbrane (proti ostatným nemám výhrady) by sa povolili až od +70 lvlu , a lvl. tajných zbraní by sa zvýšil min. o 10 lvl. , preto som dal ne
to by úplne každý mal tajné zbrane , jak by to vypadalo ??
 

DeletedUser

Guest
To si dovolím nesouhlasit...Na hernandův meč zná návod téměř každý...A kolik lidí ho má? I kdyžna něho vím návod, pořád nemůžu najít to, co k tomu je potřeba...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru