• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Je hezké že mi přeješ, já s tím co jsem nabyl problém nemám. Neuměrné množství praktik a informací nesháním, vystačím si s tím co jsem získal sám. Nevím co je špatného na tom aby se každý ve své hře zapojil a nebyl jen loutkou vedenou z cizích poznatků. Hraju hru hlavně kvůli cizím hráčům, jejich vůi a inteligenci. Jestli však proti mne nastoupí hafo diletantů, kteří hrajou nějakým krkolomným stylem, to pak není žádná hra. Unifikovaný hráč, jeden jako druhý, bez vlastní invence, to je planá hra. Sám jsem byl ve městě kde hráči vytupovali pryč a pak se zase vraceli, v několika etapách, každý se pochlubil že jde získávat nějakou zbraň. Zabředli ve svém snažení a celé město šlo s kvalitou dolů. Všichni se pak velice diví, proč to nefunguje a že je všichni porážejí, když oni si sehnali nějakou pistolku. Jiní hráči se zase dokola ptají jak by měli ten svůj charakter hrát, a začínají znova a znova, nahrajou desátou úroveň a jsou v koncích. A to je ten přístup k informacím. Každý je chytrý ale nikdo si nedokáže poradit.
 

DeletedUser

Guest
Hlasuji ANO, cizí řeči neznám, neb jsem se učila rusky a tak nevím proč bych tu nemohla najít to co potřebuji k plnění úkolů. Od toho je forum. Nevěřím nikomu z těch kteří tvrdí ,že na vše přijdou sami. Ráda bych poznala někoho kdo příjde, sám na to že v úterý přesně v tolik hodin musím přijít někam a mít u sebe to či ono. To už není inteligencí, to by byla náhoda jak blbec, ale jinak než s radou nebo nápovědou na to nepříjde nikdo. žanda
 

DeletedUser6989

Guest
Já osobně bych uvítal nějaká vodítka raději než samotný stručný návod.Ten kdo tvrdí že na tajný úkol (třetí lístek,hrouda,Bella stars...) přišel bez nápovědy a ZCELA sám ten LŽE (na 99%).
Jak někdo čistě teoreticky může znát přesný čas,kombinaci oblečení a produktů když ty kombinace jdou do statisíců.
Příklad:
Hrouda-pokud už vůbec někdo zjistí že existuje-po 20 ti hodinách máme hroudu ale nevíme co s ní.Takže logicky vyzkoušíme všechny známé práce kde je voda (těch je asi 10).
Problém je v tom že když nevíme která je ta správná (jestli vůbec je to nějaká) Po 100 hodinách hledání a experimentování nám nezbývá než to vzdát,nebo mrknout na fóra nebo twitter.
To samé Třetí lístek atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já osobně bych uvítal nějaká vodítka raději než samotný stručný návod.Ten kdo tvrdí že na tajný úkol (třetí lístek,hrouda,Bella stars...) přišel bez nápovědy a ZCELA sám ten LŽE (na 99%).

ja by jsem byl jeste tvrdsi lze na 99,99%
 

DeletedUser

Guest
Já osobně bych uvítal nějaká vodítka raději než samotný stručný návod.Ten kdo tvrdí že na tajný úkol (třetí lístek,hrouda,Bella stars...) přišel bez nápovědy a ZCELA sám ten LŽE (na 99%).
Jak někdo čistě teoreticky může znát přesný čas,kombinaci oblečení a produktů když ty kombinace jdou do statisíců.
Příklad:
Hrouda-pokud už vůbec někdo zjistí že existuje-po 20 ti hodinách máme hroudu ale nevíme co s ní.Takže logicky vyzkoušíme všechny známé práce kde je voda (těch je asi 10).
Problém je v tom že když nevíme která je ta správná (jestli vůbec je to nějaká) Po 100 hodinách hledání a experimentování nám nezbývá než to vdát,nebo mrknout na fóra nebo twitter.
To samé Třetí lístek atd.

Ještě je tam i čas, takže na hroudu nemohl definitivně nikdo přijít sám ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Ještě e tam i čas, takže na hroudu nemoohl definitivně nikdo přijít sám ;)
U prvního očištění jsem taky dělal danou práci 50 hodin než jsem našel na fóru že je zapotřebí určitý čas.Pro někoho jako já,kdo má pravidelně každý den V 18 00 nula energie a spí v hotelu je prakticky nemožné zjistit to sám.Navíc pokud si nejste na 100% jistý že pro tajný ůkol děláte tu správnou práci tak po několika neúspěšných dvouhodinovkách se objeví pochybnosti,zda postupujete správně.
 
rekneme ze nektere komibanace pro tajne ukoly jsou pro bezneho uzivatele daleho za hranici moznosti, vetsina tajnych uloh byla splnena na zaklade nejakeho zjisteni z ciziho zdroje. Osobne si nemyslim, ze West ma byt o tom projizdeni webu, cizich for a pod ... Nicmen myslim, ze tohle se lepsi - libi se mi nastaveni ukolu u hroudy (teda kromne toho ze ji stale nemam), vcetne napovedy - takle nejak by to asi mohlo vypadat .. nicmene u starsich ukolu (hernadak, belle starka a pod ...), nevidim duvod proc lpet na tajnosti, protoze se stejne se staci zeptat ve mesta a nekdo tam vi zcela presnou odpoved ...
 

DeletedUser

Guest
Já jsem i proti vodítkům, když vidim, že se tu stále objevují otázky na úkoly např. Katčin snubní prsten:-) Práce pro moderátory navíc. Napište nám přesný návod, at to nemusíme hledat nikde jinde. Kdo chce tak si ho přečte, kdo ne, tak nečte.
 

DeletedUser

Guest
Jak už psal P3T4, anketa musí mít pro povolení 80.00% hlasů v ANO.
Už se to sice blíží, ale pořád je tam něco přes 77,5 procenta.
 

DeletedUser1318

Guest
Pokud je to pravda - tak kdo těch 80% stanovil?
77,5 % je naprosto jasný názor většiny. 3% je standardní statistická odchylka. O zaokrouhlování ani nemluvě ;))
Je to uvedeno v úvodním příspěvku k anketě. Dál k tomu bylo řečeno:
80% kladných hlasů (tedy poměr ano ku ne) ;) avšak při velkém počtu hlasujících (tento počet není obvyklý třeba u ostatních anket v návrzích na změny), můžeme také přihlédnout k většinovému hlasování. Pokud bychom neměli zájem Vám vyhovět, proč bychom zakládali anketu?
Tak uvidíme...
 

DeletedUser7836

Guest
Nebojte sa. Čoskoro vyhlásime výsledok ;).
Čas trvania ankety som nastavil na 30 dní len preto, aby sa nejako predčasne neuzavrela. Nikde nieje napísané, že musí trvať presne 30 dní, a ako ani nikde nieje napísané, že musí mať presne 80% hlasov.
 

DeletedUser

Guest
Lidi od ceho by to byli TAJNE ukoly kdyz si to prectu ? jako to postrada logiku.
bud to muzou byt tajne ukoly nebo bonusove ukoly nemyslite ?
pokud neni nekterym jasne co znamena slovo tajne tak mi je ho lito :)
 

DeletedUser

Guest
Lidi od ceho by to byli TAJNE ukoly kdyz si to prectu ? jako to postrada logiku.
bud to muzou byt tajne ukoly nebo bonusove ukoly nemyslite ?
pokud neni nekterym jasne co znamena slovo tajne tak mi je ho lito :)

no jasný,ale tady de o tebe jestli si přečteš ten úkol nebo ne je ,to natobě tajný je tajný to tě chápu ale určitě nepříjdeš na nějaký tajný úkol bez nápovědy.
 
Nevím proč pořád bádáte nad tím co je na tajných úkolech tajného. Taky mi není jasné proč probíráte to jestli na to někdo příjde sám od sebe anebo se to dozví radou od druhého. Nikde taky není řečeno že je třeba se o tom dozvídat, pokud se to někomu nepřihodí přijít na tajný úkol.

Věc je ta že takové úkoly jsou tu proto, aby jsme darmo pátrali a zkoušeli. Inno nám hráčům toto hodilo na krk, místo toho aby řešili podstatoé věci a standartní chod hry. Tak tady máme tuto vábničku a každý se snaží. Je to takový nepřiměřený počin, který dělá jen zlost. Všechny ty klíče a jiné věci jsou jen takové mámení pro zaměstnání hráčů.

Výsledek hlasování a diskuze je o tom jestli by měli být návody zveřejněny. Jestli byl úkol tajný, tak když byl prozrazen, tak už tajný není, bohužel. Někdo chce návod, a jiní chtějí diskuzi o tomto. Oni se o tom už hráči v podstatě baví. Já sám jsem pro zveřejnění. Co si mi na tom ale nelíbí je vyložené machrování některých "úkolářů", to musí mnohé hráče znechutit.
 

DeletedUser

Guest

jsem presvedcen o tom ze lzes, na klasickej tajnej ukol -mimo tech 4rech ze dej si neco do policka s produkty ,ktery byly mimochodem ohlaseny na ruznych forach v podstate driv nez probehly v updatatech je sance prijit pouze teoreticka
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru