• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Jednoznačně NE!...náhodou jsem přišel na tajný úkol na Bella Starsova Velkorážní pistole,a nechci ho nikomu,říct a někdo ho napíše,myslím si že každý je inteligentní dost ,na to aby to našel
Ehm..., nějak mi uchází, co má společného náhoda s inteligencí...
Nebo sehrála roli náhoda při brouzdání po internetu a náhodný nález informací?
 

DeletedUser10410

Guest
Jednoznačně ANO.
Nemám rád žádné tajnosti natož tajné úkoly.
Po určité době by zveřejnění takových úkolů měla být samozřejmost.
Dávám přednost jasně a přesně definovaným úkolům.
Ve všem má být řád a pořádek, stejně i v úkolech.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem teda měl dlouho názor, že by se tady měli dávat tajné úkoly, veškeré návody apod. Ale měním názor, poněvadž je přece nesmysl, aby tajné úkoly věděl každý. Naopak ze strany inna bych to zakázal na každém foře. Vám by se líbilo kdyby měl každý tajné zbraně?? Zamyslete se každý co dáte Ano. Tímto se i omlouvám teamu, zejména P3tovi, že jsem je za to hodně osočoval.
 

DeletedUser10815

Guest
...Definuj mi "tajný úkol"...

Jo, vlastně to myslíme s tajnýma úkolama stejně..podle mě je to úkol, který, jak jsi již psal, není nikde zveřejněný. Nikde na netu ho prostě nenajdeš. Ale nevidím žádný problém v tom, mít ten úkol sepsaný na městském fóru. Rozhodně bych za to nijak nepenalizoval hráče blokací. To mi přijde dosti absurdní. To že si hráči vzájemně důvěřují a důvěřují tomu, že to nikdo nevykecá nikomu cizímu, beru jako úplně normální věc..ale to už je jiný téma..:)
 
Píšu to znova snad mě opět někdo smaže.To,že budou zveřejněný kvalitnější informace o úkloech není na škodu,stejně spousta hráčů na jistý úkoly nedosáhne apokud ano,tak za delší dobu(třeba o vánocich,nebo na velikonoce),prostě na ně nemá lev.,schopnosti apod.
Docela mě uráží,že 2/3 lidí jsou tady pokládaný za neschopný lenochy,kteří nejsou schopni si na jinejch serverech najít potřebný info.Jak už jsem psal a bylo promazaný,takovej Šon Melory najde zlatej exkrement po 83,5 hodinách čištění bot,v batohu musí mít peroxid vodíku na ošetření ran při stříhání nehtů Marii roals. na levý noze v inventáři zahradnický nůžky a jako povoz opelichanýho kozla,kterýho získal za 48 hodin počítání vlasů na hlavě barmana Henryho.Je mi jasný,že nápovědu nepotřebuje,protože je na rozdíl od jinejch iniciativní snaživec.:radní:
 
Já jsem teda měl dlouho názor, že by se tady měli dávat tajné úkoly, veškeré návody apod. Ale měním názor, poněvadž je přece nesmysl, aby tajné úkoly věděl každý. Naopak ze strany inna bych to zakázal na každém foře. Vám by se líbilo kdyby měl každý tajné zbraně?? Zamyslete se každý co dáte Ano. Tímto se i omlouvám teamu, zejména P3tovi, že jsem je za to hodně osočoval.

Co ten náhlý obrat ? Ty jsi zřejmě vstoupil do nějakého města, anebo jsi se dotal k ějakému společnému foru kde se toto řeší, co?! A teď by jsi rád aby se to nedostalo k jiným. Ale nemysli si, hráči se to dozví, tak jako tak.

Jednoznačně NE!...náhodou jsem přišel na tajný úkol na Bella Starsova Velkorážní pistole,a nechci ho nikomu,říct a někdo ho napíše,myslím si že každý je inteligentní dost ,na to aby to našel

V dnešní době, kdy si tento návod píší hráči do profilů a návod je notoricky známý, jsi ty na toto přišel náhodou? No to je prima pohádka, i kdych tomu věřil, tak je někdo jiný který ten návod zveřenit chce a chce se o něj podělit.

Hoši, licoměrnost není hezká vlastnost...
 

DeletedUser

Guest
Potom, co se zde otevřela menší nápověda okolo techto ukolů je mi to už jedno..
 
Potom, co se zde otevřela menší nápověda okolo techto ukolů je mi to už jedno..

Kdyby nebyla takovahle debata, tak je situace pořád na bodu mrazu. A nebylo by tu nic, pokud by se o tomto uživatelé nebavili a neporojevili zájem. Mimochodem, pokud je ti to jedno, tak by si se o to tak markantně nezajímal.
 

DeletedUser1318

Guest
Jo, vlastně to myslíme s tajnýma úkolama stejně..podle mě je to úkol, který, jak jsi již psal, není nikde zveřejněný. Nikde na netu ho prostě nenajdeš. Ale nevidím žádný problém v tom, mít ten úkol sepsaný na městském fóru. Rozhodně bych za to nijak nepenalizoval hráče blokací. To mi přijde dosti absurdní. To že si hráči vzájemně důvěřují a důvěřují tomu, že to nikdo nevykecá nikomu cizímu, beru jako úplně normální věc..ale to už je jiný téma..:)
Obávám se, že si ani spolu nerozumíme.
Prvotně nešlo o banování za info na městském fóru ve hře. Mluvil jsem o tomto fóru a odkazu na stránky, kde byla nápověda k úkolu.
Základní otázka však je jestli např., Hernandův meč, Belle Starsova velkorážná, hrouda hlíny, jsou ještě podle těchto měřítek tajné. Spousta lidí o nich ví, spousta lidí ví, jak je získat, spousta lidí už je má, a na spoustě jiných míst internetu jsou návody k vidění. Jeden stále utajovaný je už i na weststats.cz.
Pořád mluvíme o tajných úkolech?
Principiálně je pro mne tajný úkol ten o kterém třeba ví 5000 hráčů, ale ani jediný z nich to neprozradí. V okamžiku, kdy jediný z nich napíše "dělal jsem 5 hodin té a té práce, s tou a tou zbraní a za to jsem získal Pepíčkovu stříbrnou lopatku" už to není tajný úkol, ale prozrazený úkol.
Pro mne je podstatné to, že jsem tu ještě neviděl žádný pádný argument, proč to, co je všude zveřejněné, je tady zakázané zveřejňovat, kopírovat či citovat.
 

DeletedUser

Guest
I hledání "návodu" musel člověk věnovat dostatek úsilí, a byť jsem z toho nebyl nijak nadšenej, u některých "dementních" podmínek úkolů to prostě jinak nešlo.

Bohužel většina podmínek je stále dementních a jinak to ani nejde a nechápu, proč bych měl chodit na Sk foru, když to může být zde.

Mít špinavou pistoli a potřebovat návod, jak ji vyčistit? Olej a hadr je první, co napadne alespoň průměrně inteligentního jedince.

Jsem podprůměrně inteligentní jedinec a bez návodu jak najít špinavou pistoli, nemužu ani uvažuvat o tom, jak ji vyčistit....
 

DeletedUser

Guest
já sem si našel pěknou tsránku se všema úkolama co sou a než vy to tady dořešíte tak já už je budu mít hotový
a jestli chce nekdo poradit tak sem na svete 9

řeknu vám že úkol na 67 lvl je hodně velkej
ale na ten si budu muset pockat jeste 30 lvl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máš double a nesmyslný příspěvky.

Ale vemte si to tak ti co hlasovali pro NE: Kdyby to všude tajili, myslíte si že by někdo asi jen tak náhodou na úkol přišel? Asi těžko...
 

DeletedUser

Guest
e-e

Davam NE.
Tajné úkoly jsou od toho, aby byly tajné.
Nechci přesné návody, ale takové indicie nebo hádanky, ktere by byly od Dev, by byly upe nejlepsi.
K cíli se dá dojít i podle drobků. Spolupráce mezi hráči existovala a vždy bude existovat. V tom není problém.
Chcete přesné návody?! Najděte si přesné znění někde jinde. Nebude se to řešit tady, ale bude se to řešit na jiném foru. Koho by bavilo hrát Poldu s návodem?! Tzn. návod existuje, ale uplne to pokazi.
 

DeletedUser1318

Guest
Davam NE.
Nechci přesné návody.
Tak je tu nemusíš číst.
Nebude se to řešit tady, ale bude se to řešit na jiném foru.
No a pokud to nechceš číst, tak nelez na zdejší fórum, kde ti co to tu chtějí, budou mít příslušné téma. Protože když na něj nepolezeš, jelikož tě to nezajímá, tak ti nakonec může být jedno, o čem tady budem diskutovat.
A jestli tě žere něco jinýho, tak to napiš rovnou.
 

DeletedUser

Guest
Tak je tu nemusíš číst.
No a pokud to nechceš číst, tak nelez na zdejší fórum, kde ti co to tu chtějí, budou mít příslušné téma. Protože když na něj nepolezeš, jelikož tě to nezajímá, tak ti nakonec může být jedno, o čem tady budem diskutovat.

Nikdy jsem nenapsal, ze navody na tajne ulohy mam odsud. stěr

A proč bych sem nemohl lezt. Mam stejne prava tu byt a rozhodovat o deni na foru jako ty. Hádanky k tajným úkolům by byly uplne super. Trochu bych si procvicil hlavu a kazdy clovek s prumernym IQ by to snad dokazal vyresit. (vlastne dost veci se da vycist i ze soucasnych indicii, ktere jsou nekde tady na foru).

A jestli tě žere něco jinýho, tak to napiš rovnou.
Ano žere mě to, že mám menstruaci. Co mi poradíš? :::))::
 

DeletedUser1318

Guest
Tak já to vemu odzadu,
Ano žere mě to, že mám menstruaci. Co mi poradíš?
Tak snad jen navštívit lékaře a vzhledem k celkovému zdravotnímu stavu si nechat doporučit něco proti bolesti.
A proč bych sem nemohla lezt. Mam stejne prava tu byt a rozhodovat o deni na foru jako ty.
Vyjádřil jsem to nepřesně, pokud tu bude téma věnované přesnějším návodům, není tvou povinností je navštěvovat.
Tvoje právo rozhodovat (přesněji řečeno ovlivňovat) jak bude fórum vypadat ti neberu, jen mi přijde zvláštní tvé stanovisko, vykazovat ty, co hlasovali pro "ano", na jiná fóra.
Mimochodem neděláš ty nakonec to stejné, když nás posíláš jinam?
...kazdy clovek s prumernym IQ by to snad dokazal vyresit...
Buď prosím, tak hodná, a zformuluj mi cvičně nějaké jednoduché smysluplné vodítko pro potřebných 100 a více bodů té jedné schopnosti. Pokud se ti to nepodaří, tak mi řekni, proč bych to měl hledat v "zahraničí" a ne tady.
Nejde mi o to schopnost. Jde mi o ten počet - tak, aby to nebyl přímý návod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tvoje právo rozhodovat (přesněji řečeno ovlivňovat) jak bude fórum vypadat ti neberu, jen mi přijde zvláštní tvé stanovisko, vykazovat ty, co hlasovali pro "ano", na jiná fóra.
Mimochodem neděláš ty nakonec to stejné, když nás posíláš jinam?

Buď prosím, tak hodný, a zformuluj mi cvičně nějaké jednoduché smysluplné vodítko pro potřebných 100 a více bodů té jedné schopnosti.
Nejde mi o to schopnost. Jde mi o ten počet - tak, aby to nebyl přímý návod.

Zastavam nazor, ze tajne ukoly se jmenuji tajne podle toho, ze jsou tajne, jako tajne byly stvorene a jako tajne by se taky mely chovat a podobne by se s nemi melo zachazet.

Shodneme se v tom, ze zjistit podminku mit 100 urcitch schopnosti bylo dilem nahody. A pisu tady uz treti post s myslenkou, ze by nebylo od veci, kdyby primo Dev vytvorili hadanky, indicie, drobecky jak postupovat. (v jednom konkretnim pripade alespon neco ve smyslu "pokud budes dostatecne sikovny, tak..." - urcita narazka na urcity pocet schopnosti.)

Ohledne toho vyhaneni mas pravdu. Je to sobecke. Ale pokud to tu neprojde, tak ti nic jineho nezbyde. Tady by byly jen voditka a cele nevody by byly v cizině. Takze bych te nevyhanel, ale sel by jsi sam. Nekdo taky muze zalozit blog secretweststats.bzz a tam hazet navody, to se neda zakazat. Ale tohle jsou jen spekulace a future.

P.S. v tom muzskem rode to bylo lepsi. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ani moc nemusis do kraju kde jim nerozumis :) ale napriklad v jinych sousednich zemich je navod k ukolum primo v jejich wiky
 

DeletedUser1318

Guest
Zastavam nazor, ze tajne ukoly se jmenuji tajne podle toho, ze jsou tajne, jako tajne byly stvorene a jako tajne by se taky mely chovat a podobne by se s nemi melo zachazet.
Hernandův meč, Belle Stars velkorážní, Kbelík na hašení, Nejtěžší práce, Hrouda hlíny.... mluvit o těchto úkolech jako o tajných? Není to už směšné?
Ohledne toho vyhaneni mas pravdu. Je to sobecke. Ale pokud to tu neprojde, tak ti nic jineho nezbyde.
Máš pravdu, nezbyde, a bude mne to mrzet. Důvody už jsem tu psal několikrát.
Počet hlasů by zatím odpovídal tomu, že to projde. I když většina těch, co o tom nakonec rozhodnou jsou také proti.
P.S. v tom muzskem rode to bylo lepsi. :D
V ženském ovšem přesnější, ne? :::))::

ani moc nemusis do kraju kde jim nerozumis :) ale napriklad v jinych sousednich zemich je navod k ukolum primo v jejich wiky
Příteli, já to vím, jen nevím, proč si o těch veřejných tajemstvích mohu číst všude jinde než tady?
Nejde o to, že tu nebudou jen vodítka a indicie, ty ať tu samozřejmě jsou také. Jen mi tu chybí prostor, pro "méně inteligentní a líné", kteří by tu mohli mít svůj prostor,řádně vymezený a označený, kde by se o těchto záležitostech mohli bavit. Já bych ty "průměrně inteligentní a chytřejší" nenutil k nám chodit. A kdyby se třeba té stovky, nebo něčeho podobného nemohli dopočítat, nebo uhádnout, tak by mi nevadilo, kdyby se nás, "opožděných" přišli zeptat.A rozhodně bych je neodkazoval jinam. :::))::
Tak nějak by mi to přišlo i demokratičtější, pokud to tak vzletně mohu vyjádřit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru