• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Den Svatého Patrika 2021

EREWAN

Člen týmu
Já bych zde rovnou přidal informaci, kterou jsem zjišťoval na zahraničním fóru, tento slavnostně oznámený úspěch vyžaduje VŠECHNY věci z nové sady, ze které můžete posbírat jen 5 kousků, takže tento úspěch letos nepůjde splnit :)

Inno se zase vyznamenalo

1615500235930.png

1615500252661.png
 
Hlavně slavnostně psali, že na základě feedbacku nebudou KO na jednu ránu úkoly.. A pak tam hoděj 3 KO na jendu ránu. A to je ještě jeden z lepších úkolů tbh. :D
 
Osobně mi vůbec nevadí, že sadu dávají napůl po roce, aspoň tím snižují tempo vydávání nových sad :-).
Dtto i ten úspěch, vžďyt i výstavba cirkusu v každém poli mapy byla taky na rok ...
 

raketak95

Člen týmu
Hlavně slavnostně psali, že na základě feedbacku nebudou KO na jednu ránu úkoly.. A pak tam hoděj 3 KO na jendu ránu. A to je ještě jeden z lepších úkolů tbh. :D

Požadavky na změnu úkolů s KO budou zahrnuty v příští aktualizaci.

Já bych zase čekal, že úprava úkolů ve čtyřlístku bude v tom, že přestanou dělat z lidí pitomce a upraví ty nesmysly v odměnách za hodinové práce.

Dnešní výběr:
- 4 hodiny Opravovat kryté vozy = 2 mince (0.5 mince/h)
- 5 hodin Lovit vlky = 2 mince (0.4)
- 6 hodin Hledání polodrahokamů = 3 mince (0.5)
- 6 hodin Tisknout noviny = 4 mince (0.66)
- 7 hodin Lov chřestýšů = 3 mince (0.43)
:rolleyes: Nebo to má být skrytá motivace, abych u vlků nebo u chřestýšů ty hodinovky zkrátil nuggátama, aby se to časově vyplatilo? :D
 
Za mě to je naopak celkem fajn, že pracovat se prostě moc nevyplatí. Což je výrazný rozdíl proti všem dalším akcím, kde se sbírají srdíčka, vajíčka, rachejtle, preclíky nebo afrikány. Práce je tak pouze doplňkem k jiným herním činnostem (bitvy o pevnost, duely, dobrodružství) případně odevzdávání produktů / předmětů.
Tenhle event se mi loni dost líbil, tak snad bude i letošní verze podobně příjemná. Pro mě :D .
 

raketak95

Člen týmu
Já se spíš snažil poukázat na to, že hodina práce z nějakýho důvodu nemá stejnou cenu... Nevím no, ani z té bonifikace jiných herních činností nejsem vyvařenej.

Tady se zase vyplatí jen účastnit speciálních Awe a 1 za den se postavit afk na bitvu... Hlavně ty Awe jsou overkill. Nevim, proč kromě "účastnického" bonusu, ty úkoly nejsou nastavené taky výkonově (otázka, jak to nějak rozumně udělat?) - aby to benefitovalo lidi, co investují do výbavy a na ty bitvy pravidelně chodí a ne vychcánky, co se toho účastní jen když jim Henry řekne?

To samý duely - vždyť lidi s vysokým duel levlem na mrtvácích jsou bez šance na ty mince z questů vůbec dosáhnout a já jako nýmand, kterýho duely vůbec nezajímají, bych je měl na jejich úkor brát za to, že hrdinně zmlátím někoho v pracovním...
 
Prosím Vás, ako sa dá poznať, ktorý úkol s mincami kedy končí? - ktorý je jednodenný/dvojdenný/týždenný? V tých úkoloch s mincami to nikde nevidím. Takže nijak netuším do kedy musím stihnúť úkol dokončiť.
 

z3l1

Člen týmu
Prosím Vás, ako sa dá poznať, ktorý úkol s mincami kedy končí? - ktorý je jednodenný/dvojdenný/týždenný? V tých úkoloch s mincami to nikde nevidím. Takže nijak netuším do kedy musím stihnúť úkol dokončiť.

  • Zlaté čtyřlístky lze sbírat pomocí denních, dvoudenních a týdenních opakovatelných úkolů:
    • Denní úkoly:
      • K dispozici bude 25 růžných úkolů, které se objeví pouze v určité dny.
      • Některé z nich se objeví každý den, jiné pouze dva různé dny v týdnu a některé pouze jednou týdně.
      • Úkoly lze také dokončit během následujícího týdne ve stejný den.
    • Dvoudenní:
      • V této kategorii bude 8 úkolů.
      • Tyto úkoly budou dostupné během celé události, ale na jejich splnění máte od přijetí pouze 48 hodin.
    • Týdenní úkoly:
      • V této kategorii bude 7 úkolů.
      • Tyto úkoly budou dostupné během celé události, ale je třeba je dokončit do 7 dnů od přijetí.
U mincí se jedná pouze o jednodenní ukoly. Ukoly rozdělené do techto 3 kategorií budou ukoly o zlaté čtyřlístky.

Úkoly o mince se opakuji vždy v určitě dny.
 
Pokud si to dobře pamatuji, tak vloni bylo za bitvu 75 mincí, což se jinak sbírá několik dní (resp až týden při menší snaze) - tj. z pohledu hráče bych očekával potvrzení počtu bitev a jejich odměn.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru