• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Den Svatého Patrika 2021

jen bych měl dotaz k překladu to je opravdu tak složité si to po sobě přečíst ?

nebo se snad v ženském oblečení bude používat pánský klobouk , pásek a kabát ??
 
http://prntscr.com/10ocfg3 ten popis sady

http://prntscr.com/10ocg73 ještě mám jeden dotaz to se týká jen budov ve městě? výstavbu pevnosti mi to nevzalo

http://prntscr.com/10ochhp tady myslím by ,mělo být napsáno 1500 výstaveb ,když už to je takto formulováno v oznámení o práci

a dle mého takto "divně " je tam popsáno spousta dalších úkolů ,když mám dát soupeře do mdlob tak by mělo být jasně napsáno jestli je to v pevnosti ,v duelu nebo proti NPC
 

Symphie

Člen týmu

Podle kontroly je vše naprosto v pořádku, nikde tedy nevidím žádnou chybu. Tohle nastavení je i na slovenské jazykové mutaci. Možná tě jen mate, že dole jsou vypsány sady pro obě pohlaví.

http://prntscr.com/10ocg73 ještě mám jeden dotaz to se týká jen budov ve městě? výstavbu pevnosti mi to nevzalo

Tady by to mělo vzít výstavbu města, eventuelně cirkus.
 
A ještě bych se rád optal...jak chápat tuto větu - Jakmile dokončíte všechny tyto úkoly nebudete moci sbírat další zlaté čtyřlístky.
Tzn.že po ukončení úkolu,tedy sesbírání včech itemů se již nebudou objevovat úkoly u zadavatelů a tím znemožnění dalšího získání zl.č.?
Pokud si však nechám jeden poslední otevřený,mohu nadále sbírat a uplatnit je v další akci???

Dále mi je nejasné jak splnit tento úkol - UP dluhopisy za práci : 0/10 zatím jsem za celou eru na TW nezaznamenal příjem UPD z prací :O
 
Naposledy upraveno:
A ještě bych se rád optal...jak chápat tuto větu - Jakmile dokončíte všechny tyto úkoly nebudete moci sbírat další zlaté čtyřlístky.
Tzn.že po ukončení úkolu,tedy sesbírání včech itemů se již nebudou objevovat úkoly u zadavatelů a tím znemožnění dalšího získání zl.č.?
Pokud si však nechám jeden poslední otevřený,mohu nadále sbírat a uplatnit je v další akci???

tiez si to tak myslim... jedine ze buduci rok daju iny typ ctyrlistkov...
 
tiez si to tak myslim... jedine ze buduci rok daju iny typ ctyrlistkov...
Proto se ptám,ty zlaté mince jde použít po orce a úkoly jsou identické se starými.Tak zda to bude stejně i s čtyřlístkama-
Další věc co je najasná,že teď nejsou vylepšitelné oproti loňsku kdy jsi si mohl sbírat mince a uplatnit je na vybraném itemu k vylepšení...což musím pochválit,že opakující se sběr mincí mi umožnil dolnit k vylepšení to co jsem nestihl loni...i když je to už překonané,alespoň si to přesto mohu vylepšit a ne mít plonkové kusy :)
 

raketak95

Člen týmu
to uz hladas vsade chyby alebo mas problem citat s porozumenim? jednoducho mas dat KO hracovi s odmenou...

Já bych se @Caleb rozparovač zastal, protože i když chápu, co chce autor říct, herně to sousloví vůbec nedává smysl a je z toho cítit extrémně doslovný překlad (aspoň já teda ve hře žádné hledané mrtvoly nechytám). Kdybych už měl úkol napsat jinak, tak buď:
- Zabité hledané osoby 0/1; nebo Vyřizených zatykačů s KO 0/1 (protože to snad vypsanýho smrťáka ani nechce).
 
Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
A ještě bych se rád optal...jak chápat tuto větu - Jakmile dokončíte všechny tyto úkoly nebudete moci sbírat další zlaté čtyřlístky.
Tzn.že po ukončení úkolu,tedy sesbírání včech itemů se již nebudou objevovat úkoly u zadavatelů a tím znemožnění dalšího získání zl.č.?
Pokud si však nechám jeden poslední otevřený,mohu nadále sbírat a uplatnit je v další akci???

Dále mi je nejasné jak splnit tento úkol - UP dluhopisy za práci : 0/10 zatím jsem za celou eru na TW nezaznamenal příjem UPD z prací :O
Padají.
Když rozklikneš “denní úlohy” tak tam je druhá jakoby záložka kde se to vypisuje.
Pošlu ti sem obrázek až přijdu k PC. Z telefonu mě to screen nebere je moc velký.
z3l1
 
Já bych chtěl jen ohlásit, že zahajovat cirkus v době, kdy jsou otevřené tři časově omezené úkolové řady, z toho při dvou aby člověk běhal jak splašená fretka v režimu 24/7, a ani tak nemá šanci všechno stíhat, je tak trochu... overkill.
 

AngeCZ

Člen týmu
1616054309174.png

Já to stíhám doplnit za zelí :D Opravdu padají :) @SHADOW BULL

z3l1: ano toto jsem myslel, bohužel nezapínám PC hned ráno abych to mohl hodit sám. Děkuji za spolupráci.
 

z3l1

Člen týmu
Já bych chtěl jen ohlásit, že zahajovat cirkus v době, kdy jsou otevřené tři časově omezené úkolové řady, z toho při dvou aby člověk běhal jak splašená fretka v režimu 24/7, a ani tak nemá šanci všechno stíhat, je tak trochu... overkill.
Do cirkusu nemusíš přidat ani jednu surovinu aby se vystavěl takže běhat nemusíš. Pokud plníš ukol tak si musíš odskočit no.
Pak když je postaveny tak nikam běhat ani nemusíš.
Cirkus se pouští svévolně a my jeho načasování neovlivníme :)
z3l1
 
Nahoru