• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Den Svatého Patrika 2021

Symphie

Člen týmu
Pokud si to dobře pamatuji, tak vloni bylo za bitvu 75 mincí, což se jinak sbírá několik dní (resp až týden při menší snaze) - tj. z pohledu hráče bych očekával potvrzení počtu bitev a jejich odměn.
Odměny budou stejné, tedy 75 mincí za bitvu. Rozpis se ještě plánuje, nicméně pro každý svět budou týdně 2 bitvy.
 
Ahoj,celkem by nebylo na škodu mít u těchto opakovatelných úkolů napsáno přímo na zadání v jaké periodě se točí.
Ono u každého úkolu chodit na Wiki není zrovna pohodlné

Zde by mohlo být doplněno tak jako u některých úkolů kdy je časové omezení
Stav teď - https://clip2net.com/s/4biHjuU

Stav po úpravě - https://clip2net.com/s/4biIMEk

A ještě,nebylo by od věci aby mince byly obchodovatelné,tak i čtyřlístky kde zajisté bude také nedražitelnost.
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
A ještě,nebylo by od věci aby mince byly obchodovatelné,tak i čtyřlístky kde zajisté bude také nedražitelnost.

Nevím, ve chvíli kdy je celá sada nedražitelná mi nepřijde správné, aby byly dražitelné ty mince, za které jdou získat. Jsem spíš pro zachování stávajícího stavu - tak aby si sadu musel každý odmakat(/odsypat). Možná by stálo za úvahu - pro lidi, co mají těch mincí přebytek/nedostatek, zřídit nějaký výměnný quest u Anguse.
 
Nevím, ve chvíli kdy je celá sada nedražitelná mi nepřijde správné, aby byly dražitelné ty mince, za které jdou získat. Jsem spíš pro zachování stávajícího stavu - tak aby si sadu musel každý odmakat(/odsypat). Možná by stálo za úvahu - pro lidi, co mají těch mincí přebytek/nedostatek, zřídit nějaký výměnný quest u Anguse.
Přesně tak, nechat mince dražitelné by jen otevřelo další prostor pro mulťáky, případně psychotické šmelení mezi světy. Takováhle přirozená uzávěra je fajn.
Anguse bych tím nezahlcoval, prostě kdo ty věci nechce, nemusí plnit a má to.
 
Přesně tak, nechat mince dražitelné by jen otevřelo další prostor pro mulťáky, případně psychotické šmelení mezi světy. Takováhle přirozená uzávěra je fajn.
Anguse bych tím nezahlcoval, prostě kdo ty věci nechce, nemusí plnit a má to.
O to jde,jo sbírám mince,ale když dosáhnu potřebného počtu a zbudou je to škoda.
Ale asi máte pravdu,že by to mulťáci zneužívali...pak alespoň dobré info,že se to bude pravidelně opakovat a rád si rok počkám na další sběr a dokup třebas na vylepšení ;)
 
To, že něco zbyde, není podle mě vůbec problém. Stejným způsobem se může plakat, že ti chybělo 45 vajíček, abys mohl dát na velikonoce duel za 48 tisíc a 47.955 vajec tak skončí v luftu. Když ti tady ty mince zůstanou v báglu a dají se použít další rok, je pak pro někoho bonus, pro někoho zase asi otrava.
 
Odměny budou stejné, tedy 75 mincí za bitvu. Rozpis se ještě plánuje, nicméně pro každý svět budou týdně 2 bitvy.
Bitvy budou od pátku do neděle. Rozpis bitev se zveřejní, jakmile ho připraví.

Narvou se dvě bitvy týdně, jak byly slibovány, do víkendu a budou tedy opět na všech světech prakticky ve stejnou dobu? Jinak poslední týden akce končí už v pátek, takže by v tom týdnu na bitvy asi úplně nedošlo. Pokud je to záměr a jsou v plánu 4 bitvy na jeden svět, tak je to ok.
 

Symphie

Člen týmu
Já opravdu nevím, kdy bitvy budou (v jaký čas), tohle není má práce. Čekám na rozpis stejně jako vy. :-) Napsala jsem pouze info, které vím. Zatím máme pokyn z centrály na tento týden, jak to bude v dalších nevíme, jakmile budou nové informace, napíšu je.
 
Jak tak koukám,opět jste nezklamali a akce je pod záštitou spolku "PORAĎ SI SÁM" na WIKI nic a tak se optám zde...
První úkol je u Henryho...OK,ale pak navazuje Heisenzwerg a ten by rád dostal 30 zl.čtyřlístků,uvádíte Odměnou za každodenní úkoly budou zlaté čtyřlístky. Abyste k nim získali přístup, musíte přijmout alespoň jeden úkol z 5 výměnných úkolů. Ale po přijetí u Henriho se jiný úkol na získání zl.č. neobjeví,tak muhu doufat,že po splnění ???
Jako pokud na to je vymezený čas od 17 - 31.3 což je nějakých ani ne 14 dní byla by informovanost a spuštění byz bugů více než nasnadě!!!
A pak Jakmile dokončíte všechny tyto úkoly nebudete moci sbírat další zlaté čtyřlístky. To znamená,že pokud neuzavřu úkol,tak si mohu sbírat zl.č. do foroty na pokračování a scelení setu za rok ???
 
Neblbni, to že začátek akce nekoresponduje s novou úkolovou řadou a obojí navzájem se shopem se speciálními předměty je poslední prakticky pravidlem, o koordinaci lokálních týmů s boji o pevnosti či akcemi darmo mluvit (např. Yukon, ten se vyloveně podařil).
 

raketak95

Člen týmu
Jen Zelené pivo, Zelené palačinky a Truhla zelených sběratelských obrázků mají v oznámení, že jsou kupovatelné i za UPD a v praxi jdou jen za nuggety... (stranou nechám fakt, že i za ty UPD bude poptávka zejména po tom posledním mizivá a že první 2 nesmysly proti Valentýnovi opět "zlevnily" do úrovně haloweenských cen :D)
 
Jen Zelené pivo, Zelené palačinky a Truhla zelených sběratelských obrázků mají v oznámení, že jsou kupovatelné i za UPD a v praxi jdou jen za nuggety... (stranou nechám fakt, že i za ty UPD bude poptávka zejména po tom posledním mizivá a že první 2 nesmysly proti Valentýnovi opět "zlevnily" do úrovně haloweenských cen :D)
Taky mě to štve. Jdu napsat, proč to není za UPD. Je to asi chyba v nastavení.
 
Rád bych, aby se v budoucnosti neobjevovaly úkolové řady, které mají přes 20 souběžných úkolů. Dnes je vypsáno 23 úkolů za čtyřlístky, tudíž není ani možné všechny přijmout, pokud třeba plním i jiné úkoly (například mince, které mají také mnoho souběžných úkolů).

Další problém vidím v nejasnosti některých úkolů. Dnes například ve městě duchů:

  • - Dej soupeře do mdlob : 0/2
  • - Dej soupeře do mdlob : 0/9
Jedná se o KO v duelu nebo v bitvě?
 
Naposledy upraveno:
Nahoru