• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Den Svatého Patrika 2021

raketak95

Člen týmu
Neví prosím někdo, co je tohle? :)
  • - Utržené škody bitvě o pevnost: 0/7
Znamená to absorbovat 7 zásahů, nebo dostat zásah za min. 7 dmg, nebo nedejbože něco jiného?
 
Logika říká, že by to měla být první varianta, ale spíš to bude asi možnost b). Dneska jsem zatím dostal jen 6 zásahů, ale koukám, že už to mám splněné... Nicméně když tě trochu škrábnou, mělo by to jít v pohodě.
 

z3l1

Člen týmu
Neví prosím někdo, co je tohle? :)
  • - Utržené škody bitvě o pevnost: 0/7
Znamená to absorbovat 7 zásahů, nebo dostat zásah za min. 7 dmg, nebo nedejbože něco jiného?

Myslím, že tě musí někdo 7x trefit v bitvě o pevnost.
Stejný popis je i v ukolu u města duchů pkud vlastních Hornický hamburgr a chceš Horníkovu loveckou pušku.
  • Utržené škody bitvě o pevnost: 0/30
Screenshot_1.png
 

raketak95

Člen týmu
Myslím, že tě musí někdo 7x trefit v bitvě o pevnost.
Stejný popis je i v ukolu u města duchů pkud vlastních Hornický hamburgr a chceš Horníkovu loveckou pušku.
  • Utržené škody bitvě o pevnost: 0/30
Zobrazit přílohu uživatele 2122

Hmm, tak jsem právě na K dokončil bitvu s 3 úhybama a žádným zásahem do mě a mám to... :D Tak asi moje původní možnost C je správně.

EDIT: Na calcu i na net wiki je pod tím úkolem s farmářským hamburgerem:
Scored hits in fort battles: 30/30 > z čehož vyplývá, že náš překlad je ehm....
 
Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
Hmm, tak jsem právě na K dokončil bitvu s 3 úhybama a žádným zásahem do mě a mám to... :D Tak asi moje původní možnost C je správně.

EDIT: Na calcu i na net wiki je pod tím úkolem s farmářským hamburgerem.
Scored hits in fort battles: 30/30 > z čehož vyplývá, že náš překlad je ehm....

Takže se musís 7x trefit ty :D No to byla poslední možnost...
No nevadí :D ted už to vím ale do příště to stejně zapomenu... :)
z3l1
 
Myslím, že stejnej problém s formulací je i při úkolu na lesklou zlatou pušku. Taky jsem se tam divil, že utržené vlastně znamená úspěšné.
 
Ono u těch úkolů denní,dvoudenní,týdenní by taky nebylo od věci aby se to na úkolu zobrazovalo od kdy do kdy platí.
Takhle jsem už přišel o pár čtyřlístků neb úkol zmizel a asi jen pánbůh ví zda se budou opakovat...asi ani on :D
Tak jako se to zobrazuje u některých časových úkolů


kdyby jsi používal tw-calc tak víš přesně kdy a jak se opakují ;)
 
Rád bych, aby se v budoucnosti neobjevovaly úkolové řady, které mají přes 20 souběžných úkolů. Dnes je vypsáno 23 úkolů za čtyřlístky, tudíž není ani možné všechny přijmout, pokud třeba plním i jiné úkoly (například mince, které mají také mnoho souběžných úkolů).

Další problém vidím v nejasnosti některých úkolů. Dnes například ve městě duchů:

  • - Dej soupeře do mdlob : 0/2
  • - Dej soupeře do mdlob : 0/9
Jedná se o KO v duelu nebo v bitvě?

Takže pokud bude stále limit přijatých úkolů max 30, tak tohle je opravdu těžké plnit. Já osobně na to nemám nervy a navíc je ta akce docela šíleně krátká. Kdy už se konečně zvedne max počet přijatých úkolů na 50? Na betě to tak je, tak určitě je to technicky zvládnutelné i na ostrých světech.
 
Ahoj,už jsem se tu ptal..odpovědi nedočkal...prosím pěkně,jak se dá získaz během týdne 10 UPD za práci když týden má 7 dní???
Teď jsem ten úkol musel zrušit díky uplynotí lhůty.
- Musíš dokončit úkol Týdenní úkol svatého Patrika (Den svatého Patrika 2021 - opakovatelné úkoly) do 168 hodin.
- UP dluhopisy za práci : 0/10
Předpokládám,že za práci jsou UPD jen v denních úkolech. ( Celkový čas prací. )
 
Není to myšleno jako drop upd z prací? Když si otevřeš oznámení o práci, mimo dolarů a zkušeností je tam také kolonka dluhopisy. Na jejich drop je však nízká šance.
Ale to je jen spekulace, vse by vyřešila jednoznačná definice ze strany Inna...
 
Nahoru