• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k Turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Taky mám dotázek - pochopil jsem správně, že i jako dobrodruh lvl 120 se klidně můžu zaregistrovat na plnění úkolů dělník lvl xx, a to dokonce do všech tří levlů najednou ?
Tedy jinými slovy, není nic proti ničemu udělat "přihlaš se všude" a splnit co se podaří, a pokud něco dodělám do konce, čeká mě i odměnka ?
 

DeletedUser

Guest
Darling děkuji za vyčepávající,ale stejnak mam ještě otázku :)

zapisuji se tedy jako dělník na duely a koukám na duelanta
Cíl: Dostat se mezi 15 nejlepších a poslat do kómatu co nejvíce soupeřů (NE NPC)!
a
voják má Cíl: Dostat se mezi 15 nejlepších a poslat do kómatu co nejvíce soupeřů!

to ja ko kómy soupeřů se počítají jen hráči u duelantu a komy hráčů + NPC u vojáku ?

Už si někdy dal v bitvě o pevnost do komatu NPC? Pokud zní odpověď ANO tak to klobouk dolu.
 

DeletedUser

Guest
Taky mám dotázek - pochopil jsem správně, že i jako dobrodruh lvl 120 se klidně můžu zaregistrovat na plnění úkolů dělník lvl xx, a to dokonce do všech tří levlů najednou ?
Tedy jinými slovy, není nic proti ničemu udělat "přihlaš se všude" a splnit co se podaří, a pokud něco dodělám do konce, čeká mě i odměnka ?

presne tak :)
 
Prvnímu hráči, který splní všechny úkolové části (Greenhorn + Dělníci) a zároveň vyhraje části Duelant a Voják náleží:

Tedy nevím, jestli se někomu podaří splnit všechny série jako první a ještě navíc vyhraje jak duelantskou, tak bitevní soutěž. Nebo je to pro každé jednotlivé zvlášť? Čili: 1) Pro toho, kdo jako první splní všechny úkolové série. 2) Vítěz duelantské soutěže. 3) Vítěz bitevní soutěže.

Nebo je to úplně jinak a cenu získá ten, kdo se v pořadí těchto tří soutěží umístí v součtu na nejlepším místě? (např. jako 2. dokončí úkoly, bude na 6. místě duelantské soutěže a na 4. místě bitevní soutěže...)
Díky
 

Deleted User - 31870

Guest
Přesně na to jsem se ptal já bo mi to z toho také tak vyplývalo... (Doporučuji to tam upravit dodatečně)
A Darling psala...
Dobře, děkuji za upozornění, že je to pro Vás napsáno ne zcela srozumitelně, až budu doma, upravím.

Taky mám dotázek - pochopil jsem správně, že i jako dobrodruh lvl 120 se klidně můžu zaregistrovat na plnění úkolů dělník lvl xx, a to dokonce do všech tří levlů najednou ?
Tedy jinými slovy, není nic proti ničemu udělat "přihlaš se všude" a splnit co se podaří, a pokud něco dodělám do konce, čeká mě i odměnka ?
Ano, můžeš se zaregistrovat všude a co stihneš, budeš mít odkontrolováno (na žádost) a pokud vše v pořádku, dostaneš odměnu - viz první část odměny.

Prvnímu hráči, který splní všechny úkolové části (Greenhorn + Dělníci) a zároveň vyhraje části Duelant a Voják náleží:

Tedy nevím, jestli se někomu podaří splnit všechny série jako první a ještě navíc vyhraje jak duelantskou, tak bitevní soutěž. Nebo je to pro každé jednotlivé zvlášť? Čili: 1) Pro toho, kdo jako první splní všechny úkolové série. 2) Vítěz duelantské soutěže. 3) Vítěz bitevní soutěže.

Nebo je to úplně jinak a cenu získá ten, kdo se v pořadí těchto tří soutěží umístí v součtu na nejlepším místě? (např. jako 2. dokončí úkoly, bude na 6. místě duelantské soutěže a na 4. místě bitevní soutěže...)
Díky
Vzhledem k tomu, že je ve hře prémium (jedno dle výběru) na rok, tak podmínky nesmí být tak snadné - musí tedy vyhrát vojáka, vyhrát duelanta a ještě stihnout splnit úkolové části. Každopádně kdo ví, že není na duely, může zkusit splnit mezi prvními 5 úkolové části, tam je odměna 3měsíční prémium dle výběru, což také není k zahození.
 
furt nechápu ty odměny, pokud to splním např greenhorna, tak bych měl dostat toto:

Vyšší příjem 14 dní | Automatizace 14 dní | Energie 14 dní | Charakterový bonus 14 dní
1 Bonus do inventáře dle vlastního výběru.

můžu to dostat na jiný svět, resp. může ten item být např. nattyho puška ?
 
Ahoj, také se něco zeptám..
clapping.gif

Předpokládám že je tato akce "podobná" jako sob.
Můžu tedy 1 oznámení vložit do více úkolů? Např v řadě Greenhorn dám Chytat ryby do nálezu pstruha (úkol č.1) a stejné oznámení vložím i do nálezu udice (úkol č.9).. případně i do jiné úkolové řady (kdyby třeba dělník do 40 měl chytat ryby)
A druhý dotaz- oznámení se počítají od 7.10. nebo od zaregistrování mého nicku na fóru TW ?
Díky za odpověď
victory.gif
 

DeletedUser15952

Guest
Já bych měl také otázku: Jak již zde bylo řečeno,že stačí se zaregistrovat na s1 nyní začít plnit úkoly. Musím to tedy plnit na s1 nebo tam stačí pouze registrace a plnit to mohu na jiném světě ?
 
Vzhledem k tomu, že je ve hře prémium (jedno dle výběru) na rok, tak podmínky nesmí být tak snadné - musí tedy vyhrát vojáka, vyhrát duelanta a ještě stihnout splnit úkolové části. Každopádně kdo ví, že není na duely, může zkusit splnit mezi prvními 5 úkolové části, tam je odměna 3měsíční prémium dle výběru, což také není k zahození.

když někdo vyhraje duelanta tak ale dostane taky 3 měsíce nebo musí splniti i toho greenhorna ?
 

Deleted User - 31870

Guest
furt nechápu ty odměny, pokud to splním např greenhorna, tak bych měl dostat toto:

Vyšší příjem 14 dní | Automatizace 14 dní | Energie 14 dní | Charakterový bonus 14 dní
1 Bonus do inventáře dle vlastního výběru.

můžu to dostat na jiný svět, resp. může ten item být např. nattyho puška ?
Pokud splníš Greenhorna (nebo nějakou jinou jedinou část), tak máš nárok na první stupeň odměny - 14 dní prémia (item do inventáře, můžeš si aktivovat, kdy sám chceš) a můžeš si zvolit (kromě Eldoráda) jakýkoliv svět. V nabídce si vybíráš, které prémium chceš, není to tak, že bys dostal všechny 4, pouze jedno.

Ahoj, také se něco zeptám..
clapping.gif

Předpokládám že je tato akce "podobná" jako sob.
Můžu tedy 1 oznámení vložit do více úkolů? Např v řadě Greenhorn dám Chytat ryby do nálezu pstruha (úkol č.1) a stejné oznámení vložím i do nálezu udice (úkol č.9).. případně i do jiné úkolové řady (kdyby třeba dělník do 40 měl chytat ryby)
A druhý dotaz- oznámení se počítají od 7.10. nebo od zaregistrování mého nicku na fóru TW ?
Díky za odpověď
victory.gif
Ano, je to podobné - ale ne, každý úkol plnit vlastním reportem (reporty).
Oznámení se počítají od 7.10., registroval se lze i kdykoliv dodatečně - hlavně pozor a nemazat reporty, před kontrolou nastavit nejvyšší oprávnění (zeměkoule) a požádat si o kontrolu v určeném tématu.

Já bych měl také otázku: Jak již zde bylo řečeno,že stačí se zaregistrovat na s1 nyní začít plnit úkoly. Musím to tedy plnit na s1 nebo tam stačí pouze registrace a plnit to mohu na jiném světě ?
Veškeré úkoly se musí splnit na s1, tam bude probíhat kontrola. Výhru za případné splnění části (částí) si můžete už napsat i na jiný svět (kromě Eldoráda).

když někdo vyhraje duelanta tak ale dostane taky 3 měsíce nebo musí splniti i toho greenhorna ?
Prémium na 14 dní 1x dle výběru
- splníš si jednu až všechny jednotlivé části (za každou samostatně ukončenou část máš nárok na 1x 14denní prémium dle výběru)

Prémium na 3 měsíce 1x dle výběru
- prvních 5 hráčů, kteří splní všechny části úkolové (Greenhorn, Dělník do 40, Dělník do 80 a Dělník nad 80) získá 1x 3měsíční prémium dle výběru)

Prémium na rok 1x dle výběru
- hráč, kterému by se podařilo kromě úkolových částí (Greenhorn, Dělník do 40, Dělník do 80 a Dělník nad 80) vyhrát i části Voják a Duelant by získal 1x 1roční prémium dle výběru
 
A není to málo za to že 20 dní budou duelanti nahánět po celé mapě protivníky ? :/ duelanta splní jen ten co jich pošle do komy nejvíce tipuji...

ale lepší než nic na druhou stranu nemuseli jste nám dát nic
 

DeletedUser9727

Guest
Horší turnaj jsem fakt neviděl, bez informací, napsáno jak nevím pro koho ... Takže když budu posílat do komatu ty největší chudáky a budu mít nejvíc poslaných háráčl, tak jsem vyhrál? To je fakt směšný, proč to není podle zkušeností nebo vyhraných duelech (ovšem jen mezi zapsanými hráči!) ??? To je turnaj, jak prase, to radši budu dál levelovat .... + item, to by mě fakt zajímalo z jaké nabídky bych si mohl vybrat?
 
Pro kachnu seznam odměn. http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=27624

A ještě jeden dotaz. Pokud se nenajde hráč, který by vyhrál duelantskou i vojenskou část soutěže, lákavá odměna ročního prémia propadne státu? Je to řekněme dost obtížné a řekl bych skoro nemožné, vyhrát obě soutěže najednou. Kdo je na bitvy, těžko bude duelovat.
 

Deleted User - 31870

Guest
A není to málo za to že 20 dní budou duelanti nahánět po celé mapě protivníky ? :/ duelanta splní jen ten co jich pošle do komy nejvíce tipuji...

ale lepší než nic na druhou stranu nemuseli jste nám dát nic
Bude sestavena tabulka 15 nejlepších, odměny pro ostatní umístění ještě zvážíme.

Horší turnaj jsem fakt neviděl, bez informací, napsáno jak nevím pro koho ... Takže když budu posílat do komatu ty největší chudáky a budu mít nejvíc poslaných háráčl, tak jsem vyhrál? To je fakt směšný, proč to není podle zkušeností nebo vyhraných duelech (ovšem jen mezi zapsanými hráči!) ??? To je turnaj, jak prase, to radši budu dál levelovat .... + item, to by mě fakt zajímalo z jaké nabídky bych si mohl vybrat?
Informací je tu spoustu, záleží na tom, zda jste si to vše přečetli. A samozřejmě pokud něco není jasné, průběžně reaguji a odpovídám na dotazy, které tu padly. Nikde není omezeno, koho máš posílat do kómatu - to záleží čistě na vás (z důvodů napínavosti celé akce však bylo přidáno doporučení, aby se hráči zaměřovali na ty, kteří jsou pro ně konkurencí v akci). Odkaz na odměny uvedl uživatel přede mnou.

Pro kachnu seznam odměn. http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=27624

A ještě jeden dotaz. Pokud se nenajde hráč, který by vyhrál duelantskou i vojenskou část soutěže, lákavá odměna ročního prémia propadne státu? Je to řekněme dost obtížné a řekl bych skoro nemožné, vyhrát obě soutěže najednou. Kdo je na bitvy, těžko bude duelovat.
Děkuji za doplnění.
Je to obtížné, to nepopírám, ale nemůžeme nabídnout jako odměnu roční prémium, aby na odměnu dosáhl každý - taková akce by u Innogames neprošla.
 

DeletedUser15952

Guest
Je nějaký limit na splnění akce ?
Pokud ne,tak na jak dlouho to vidíte cca (pokud si troufnete odhadovat).
 

Deleted User - 31870

Guest
Do konce příštího měsíce máte možnost splnit, co stihnete.. :) Odměny budu asi sumarizovat ke konci měsíce a pak ke druhému. Na konci druhého pak udělám sumáž pro druhý a třetí stupeň výher.
 

DeletedUser9727

Guest
A ten bonusový předmět je sakra co???? na to mi snad nikdo neodpoví ...
 

DeletedUser15952

Guest
Kachno-to je předmět,který když rozbalíš dostaneš určité prémium (pokud se nemýlím :) )

Ještě mám jednu otázku-předem se omlouvám pokud zde padla.
Mohu produkty potřebné na splnění koupit na trhu ? (myslím produkty typu losos,pstruh,atd.)

Díky
 

Deleted User - 31870

Guest
McKachna
Odpověděl ti Starej Jack - tuším, že to byl i on, kdo ti posílal odkaz na ty odměny za soutěží, tak se na to podívej. Item si vybereš ze 4 druhů bonusových itemů, dle výběru ti ten item pak přidá bonusy. V nabídce je prémium charakter, více energie, automatizace a vyšší příjem - na 14 dní (při splnění každé jedné části akce), na 3 měsíce (při splnění Greenhorna a Dělníků) a na 1 rok při splnění všech částí (Voják a Duelant na prvním místě). Uvažujeme o přidání odměn pro prvních 15 míst v částech Duelant a Voják. Jednotlivé odměny se sčítají - př. splníš 4 části (úkolové) mezi prvními 5, tak dostaneš 4x item dle výběru s bonusem 14 dní a 1x item dle výběru s bonusem na 3 měsíce.

Starej Jack
Děkuji za doplnění předchozí otázky. Produkty lze koupit, pokud v zadání úkolu není vysloveně napsáno, že musíte vykonat danou práci. A naopak nemůžete dávat reporty z nálezu u itemů, které musíte zakoupit na trhu.
 
Nahoru