• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k Turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Zdravím,tak zas mám otázku :)

Když splním 2 série= greenhorn a duelant,tak dostanu 2x prémium na 14 dní ?

Díky

Ahoj, ano je to tak. Viz co psala Darling vysvětlení k cenám.

Prémium na 14 dní 1x dle výběru
- splníš si jednu až všechny jednotlivé části (za každou samostatně ukončenou část máš nárok na 1x 14denní prémium dle výběru)

Prémium na 3 měsíce 1x dle výběru
- prvních 5 hráčů, kteří splní všechny části úkolové (Greenhorn, Dělník do 40, Dělník do 80 a Dělník nad 80) získá 1x 3měsíční prémium dle výběru)

Prémium na rok 1x dle výběru
- hráč, kterému by se podařilo kromě úkolových částí (Greenhorn, Dělník do 40, Dělník do 80 a Dělník nad 80) vyhrát i části Voják a Duelant by získal 1x 1roční prémium dle výběru
 
Jak jsem zběžně koukal, tak mi přišlo, že kontroly celkem probíhají, ale když mi tam teď visí skoro den žádost o kontrolu nehnutě, něco na tom asi bude.
 
To mě spíš pořád leží v hlavě věta ze zadání:
"Pokud se některé části Turnaje zúčastní méně než 20 hráčů, bude část Turnaje vyškrtnuta!"
Nezdá se že by nás bylo všude po 20..
 
asi budeme muset před koncem akce udělat nábor soutěžících, aby se alespoŇ zaregistrovali :-)
o splnění tu není řeč, tak bych v tom neviděl problém :-D
 
:D dobře HIV

já bych měla dotaz ohledně voják a duelant ( ne že bych měla šanci na výhru :) ale doatz mám)

píšete že u těchto dvou bude kontrola probíhat týdně ... po sečtení výsledků se provede průběžná tabulka. Průběžné výsledky budou zaznamenávány postem k zadání Turnaje.

jak a kde ty výsledky najdu ? :indián:
 
4)Na každý úkol používejte nové reporty. A to platí i mezi úkolovými sériemi. 1 report se dá použít pouze v jednom úkolu. Teď v průběhu je to složitější na kontrolování, ale na konci tato kontrola proběhne u každého hráče - tak si dejte bacha ať třeba kvůli tomu nepříjdete o cenu.

Díky ENTRICK

Možná je trochu škoda, že to nebylo zcela jasně napsáno hned na záčátku. A to obzvlášť, když v běžných úkolových řadách se vykonaná práce započítá do více přijatých úkolů, pokud tam je zapotřebí.
 

DeletedUser

Guest
Tak ono to bylo řečeno v otázkách zde. Ale narazil jsem náhodou na takový případ při kontrole, tak jsem to ještě vypíchnul raději tam. Furt je více než měsíc času, takže snad to nebude takový problém poopravit :)
 
hmm tak to si to budu muset radši zkouknout :( naštěstí mám zatím jen jednu ukončenou a v té by to mělo být jednou .
 
a když potřebuji v jedné serii greenhorn např. 1 kladivo , dám report s nálezem 3 a v další třeba dělník do 40levelu taky jeden kus. To taky musí být nový report ?
 
Ale problém to je, když chtěl člověk dostat tříměsíční prémium a netuše nic o tomto, pracoval již cca 12 hodin na pracech nepotřebných do této akce místo dohánění duplicitních prací.

A v otázkách jsem to zde nenašel. Alespoň ne takto explicitně napsáno.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
a když potřebuji v jedné serii greenhorn např. 1 kladivo , dám report s nálezem 3 a v další třeba dělník do 40levelu taky jeden kus. To taky musí být nový report ?

Ano, jeden report se dá použít pouze v jednom úkolu.


Ale problém to je, když chtěl člověk dostat tříměsíční prémium a netuše nic o tomto, pracoval již cca 12 hodin na pracech nepotřebných do této akce místo dohánění duplicitních prací.

Tohle trochu nechápu, na prémium tří měsíční zatím dosáhli 2 hráči, kteří toto evidentně pochopili. Sice se u nich objevili taky malé chyby, ale to spíše z nepozornosti. Takže pokuď jsi měl zájem o to prímium na 3 měsíce, tak jsi určitě už pracoval na úkolech do další úkolové série, tedy ses o žádný čas nepřipravil. Teda jestli jsem to dobře pochopil
 
No, doufám že jsem nikde nepoužila opakovaně reporty, ale kdyby náhodou jo, dozvím se to včas? Na případnou opravu??
 

DeletedUser16557

Guest
V odměnách se píše
"1 Bonus do inventáře dle vlastního výběru."
Takže si můžu nechat poslat například INNO opasek?
 

Deleted User - 31870

Guest
Uzykm - ne, item z výběru prémiových bonusů (viz téma o odměnách v sekci akce).

danaku - neboj, na to při kontrole upozorňujeme..

Co se týče duplicit použití - ve hře taky musíte mít pro každý úkol nově získáno nebo odpracováno, je to logické (tady musíte totiž vzít v potaz, že úkoly na sebe navazují, kontrola probíhá postupně, takže kdyby byly ve hře, nemohlo by se vám to započíst).

Ke min. 20 účastníkům - zatím je času dost a uvažuji o prodloužení o měsíc, protože je o akci dost velký zájem.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemusíš, ale dej pozor, aby ses do toho pak nezamotal a nebo nezapomněl na to, že se blíží konec a je potřeba je sem nahrát, jakmile se ukončí akce, už je nebudeš moci dodat.
 

DeletedUser

Guest
Pokud se některé části Turnaje zúčastní méně než 20 hráčů, bude část Turnaje vyškrtnuta!

opravdu to tak budete provozovat, protoze tak se hraje jen o greenhorna, nebo to chapu spatne?
 
Nahoru