• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k Turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Mám taky otázečku- Když je v Greenhornovi např. v úkolu obchodovat 4 hodiny, splním to, mohu reporty použít do další části, kde je třeba nalézt např. právě sukno, které mi padlo při obchododvání, nebo to musím dělat znovu?
 

DeletedUser

Guest
Mám taky otázečku- Když je v Greenhornovi např. v úkolu obchodovat 4 hodiny, splním to, mohu reporty použít do další části, kde je třeba nalézt např. právě sukno, které mi padlo při obchododvání, nebo to musím dělat znovu?

Pry znovu se to ma odpracovat. Co ukol, to novy report :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Bonusový předmět přidávající po otevření prémium dle nastavení (14 dní, 3 měsíce nebo 1 rok) - viz odměny.
 
"Překrásná.. Až mi mrzí, že jsem ztratila svoje šperky, obvykle se moc neparádím, ale na tu Henryho oslavu bych chtěla vypadat dobře. Všimla jsem si, že sis nic nekoupil, pořiď mi za zbylé peníze něco pěkného. Doufám, že máš lepší vkus než Sedící Bizon, poslal mi k narozeninám náramek z vlčích zubů. Připadala jsem si jako vetešník!"

Dámské šperky
[report=486443747c886e3272]Okamžitý nákup - (1) Dámské šperky [/report]

Napíše se, že PŘEDMĚTY se mohou kupovat na trhu nebo najít při práci, ale PRODUKTY se musejí najít. A najednou bum, nákup produktu a je to ok. Tak tedy nevím, jestli to je jak psal Farmers taky jen podle moderátora, který to dostane do ruky nebo jestli tu jsou nějaký pravidla.
 

DeletedUser

Guest
"Překrásná.. Až mi mrzí, že jsem ztratila svoje šperky, obvykle se moc neparádím, ale na tu Henryho oslavu bych chtěla vypadat dobře. Všimla jsem si, že sis nic nekoupil, pořiď mi za zbylé peníze něco pěkného. Doufám, že máš lepší vkus než Sedící Bizon, poslal mi k narozeninám náramek z vlčích zubů. Připadala jsem si jako vetešník!"

Dámské šperky
[report=486443747c886e3272]Okamžitý nákup - (1) Dámské šperky [/report]

Napíše se, že PŘEDMĚTY se mohou kupovat na trhu nebo najít při práci, ale PRODUKTY se musejí najít. A najednou bum, nákup produktu a je to ok. Tak tedy nevím, jestli to je jak psal Farmers taky jen podle moderátora, který to dostane do ruky nebo jestli tu jsou nějaký pravidla.


Na tuhle otázku už odpověď padla... konkrétně.

Starej Jack
Děkuji za doplnění předchozí otázky. Produkty lze koupit, pokud v zadání úkolu není vysloveně napsáno, že musíte vykonat danou práci. A naopak nemůžete dávat reporty z nálezu u itemů, které musíte zakoupit na trhu.
 
A teď koukám...moderátor ENTRICK. Trochu si rejpnu, ale neni divný, když jeden člověk soutěží jako hráč a pak si to jako moderátor zkontroluje?
Samozřejmě, všechno je transparentní, visí to na fóru veřejně, každej si to může překontrolovat sám, jestli to náhodou moderátoři navzájem ze známosti nezašmelili, ale nic to nemění na tom, že se mi tento systém vůbec nelíbí. Aby jeden člověk sám soutěžil a zároveň kontroloval jiné. V běžném životě pro to existuje terminus technicus a totiž střet zájmů.
 

Deleted User - 31870

Guest
Samozřejmě pokud bys koukal pořádně, tak ENTRICK byl z tématu turnaje vyřazen hned po vstupu do týmu a nikdy se nestalo, že by si moderátor, který se účastnil akce, sám akci zkontroloval - viz Rudolf. Kontroly prováděl jiný moderátor, který nebyl se skupinou zainteresován.
 
Aha, tak to se omlouvám, toho jsem si nevšiml. Ani že teprve nedávno vstoupil do týmu, ani že byl ze soutěže vyřazen.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vstoupil v průběhu turnaje, začínal jako hráč - viz oznámení o nových moderátorech. A právě proto, že jako moderátoři víme podmínky úkolů, nebylo by správné, abychom se účastnili - proto dostal stopku stejně jako zbytek našeho týmu. :) Výjimku jsme měli třeba na Rudolfa, protože pro něj nebyla jiná možnost, nejeli jsme však za jednotlivce, hráli jsme ve skupinkách s mnoha dalšími hráči a kontroly prováděl jiný mod kvůli transparentnosti získání.
 
tak jsem to jen tak sečetl a jen greenhorn a dělník do 40 lvl je kolem 120h práce což je 1440 energie a to sem nepočítal dělník do 80 a od 80 lvl a jak to má někdo stihnout za 23 dní a ještě být první v duelech a vojákoj ? To nejde stihnout :D 3 lidi dodělali greenhorna (já snad už taky) za 10 dní a to neduelujou a já k tomu dueluji a mam 15 komat 40 posilnovaču na 15% energie sem snědl a už zbývá jen 13 dní dokonce to se přeci nedá stihnout ani za prd :D A to na bitvy nechodím vubec abych stihl aspon něco
 

DeletedUser

Guest
Mohu se prihlasit do Delnika nad 80lvl nebo Delnika do 40lvl? Delnik do 80lvl nebude mit dost ucastniku.
 
Ahoj
Jak se tak dívám na průběh soutěže, nejvíc zastoupené jsou skupiny Greeghorn a dělník nad 80, pak dělník pod 40.
Mám pocit, že nás tam nebude 20 v každé skupině, co vše zdárně dokončí
a v zadání je : "Pokud se některé části Turnaje zúčastní méně než 20 hráčů, bude část Turnaje vyškrtnuta!"
Jak psal Farmers přede mnou- je tato soutěž náročná na energii a doba na splnění omezená, takže těch pár nadšenců co rádi soutěží ji nestihnou dokončit ve všech kategoriích..
Může se stát, že např. ve skupině Dělník nad 80 - dokončí akci jen 19 lidí a nikdo nedostane nic?
Soutěž jako taková se mi moc líbí, tak jako se mi líbil sob a mohlo by se něco takového objevit častěji.
 

DeletedUser

Guest
Mohu se prihlasit do Delnika nad 80lvl nebo Delnika do 40lvl? Delnik do 80lvl nebude mit dost ucastniku.

Přihlásit se můžeš do všech úkolových sérií. To že v některé úkolovce je zatím málo hráčů bych zatím neřešil. Času je ještě spousta a navíc podívej se kolik je Greenhornů, dá se očekávat, že po dokončení se vrhnou na další úkolovky. Přeci jen ve hře je prémium na 3 měsíce pro prvních 5 hráčů, kteří splní všechny čtyři úkolové série.

tak jsem to jen tak sečetl a jen greenhorn a dělník do 40 lvl je kolem 120h práce což je 1440 energie a to sem nepočítal dělník do 80 a od 80 lvl a jak to má někdo stihnout za 23 dní a ještě být první v duelech a vojákoj ? To nejde stihnout :D 3 lidi dodělali greenhorna (já snad už taky) za 10 dní a to neduelujou a já k tomu dueluji a mam 15 komat 40 posilnovaču na 15% energie sem snědl a už zbývá jen 13 dní dokonce to se přeci nedá stihnout ani za prd :D A to na bitvy nechodím vubec abych stihl aspon něco

Turnaj je až do konce listopadu, takže si myslím, že času na splnění je dosti :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Hlavně vyhrát duely, to by se možná dalo. Splnit u toho všechny série, dejme tomu se spoustou posilnění na doplnění energie. Ale vyhrát vojáka je mission impossible. V bitvě lze velmi těžko pravidelně dávat hodně mdlob a navíc je to ovlivněno tím, jak se té či oné alianci daří. Čili prémium na rok nedostane nikdo, ale nevadí, aspoň to byla počáteční motivace se do toho pustit a nakonec i odměny 14 dní prémia za každou splněnou řadu je dost pěkný :-).
 

DeletedUser15952

Guest
Zdravím,tak zas mám otázku :)

Když splním 2 série= greenhorn a duelant,tak dostanu 2x prémium na 14 dní ?

Díky
 
Nahoru