• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Dluhopisům Union-Pacific

DeletedUser10597

Guest
No to vím, ale nesplním všechny. Tudíž pak nedostanu bonus ? za těch 5 dní ?
 

DeletedUser

Guest
Mam problem s dennimi ukoly,vcera jeden a dnes zadny.Duel s npc i hraci mam splneny stejne tak i tri vyrobene produkty a v salonu at klikam jak klikam tak porad tam nic neni.Takhle me hra pekne osizuje o dluhopisy.
 

DeletedUser13514

Guest
Opakovatelný úkol je vždy za 24 hodin (u receptu 48 hodin). Takže nikde není chyba, jen musíš čekat, až uplyne ten čas.
 

DeletedUser13514

Guest
Jaký to byl úkol? Na nějakou práci, či produkt, nebo na řemeslný výrobek?
 

DeletedUser

Guest
NO MĚ SE TAKY ŽÁDNÝ NOVÝ ÚKLY V SALONU NEOBJEVUJOU TOHLE MÁM V SEZNAMU ZÍSKANÝCH DLUHOPISŮ:

22.02.2012 15:01

1
Odměna za úkol

TO JE POSLEDNÍ ZÍSKANÝ DLUHOPIS Z ÚKOLU
 

DeletedUser

Guest
tak jsem dostal odpoved ze suportu a je treba mit dokoncenou serii ukolu: VZHURU DO NOVEHO DOBRODRUZSTVI :radní:
 

DeletedUser

Guest
Právě jsem zjistil , že od teť mi bude Waupee dávat každý den tři úkoly
učedník
tovariš
mistr
musel jsem splnit jen ten první , na ostatní nemám suroviny
- ale stejně musíme splnit 4 opakovatelné ukoly a já ten čtvrtý prostě nikde nevidím. :)
 

DeletedUser7904

Guest
Môžeš splniť hocijakú úlohu. Nemusia to byť len tieto nové ;-)
Najlepšie je plniť úlohy vo waupeeho meste alebo v meste duchov ;-)
 

DeletedUser

Guest
A ještě, pokud ten úkol neuděláte tentýž den, tak na druhý den tam máte jiný.
Přes noc jsem si dal "Hledat zlato" pro splnění a dnes už tam mám jiný úkol.
 

DeletedUser1318

Guest
Právě jsem zjistil , že od teť mi bude Waupee dávat každý den tři úkoly
učedník
tovariš
mistr
musel jsem splnit jen ten první , na ostatní nemám suroviny
- ale stejně musíme splnit 4 opakovatelné ukoly a já ten čtvrtý prostě nikde nevidím. :)
Každý druhý den - tyto se obnovují po 48 hodinách.
Takže vlastně dostaneš jeden úkol po 24 hodinách a k tomu navíc po 48 hodinách další, podle toho, co máš za řemeslo, s možností výběru ze tří nabídek, podle hotových výrobků.
 

DeletedUser14413

Guest
Děkuji, a ještě mám jednu otázku.

Jakými způsoby se dají najít ty dluhopisy ?
 

DeletedUser13514

Guest
Plněním denních úkolů (4 úkoly, 3 NPC duely, 2 duely, 3 vyrobené výrobky z řemesla)- vždy za jednu splněnou položku 1 upb, při splnění 3/4 v 5 dnech v týdnu ještě nějaký bonus k tomu. Dále plněním opakovatelných úkolů v salonu, v bitvách o pevnost a při velkém štěstí se dají nalézt při práci.
 

DeletedUser13138

Guest
No myslel jsem si že to bude hrozné ty dluhopisy,ale celkově to Inno dobře pořešilo.
 

DeletedUser4876

Guest
Ta premiova truhla obsahuje i specialni veci jako byli o vanocich?
 

DeletedUser12110

Guest
Prémiová truhla obsahuje velmi dobré a vzácné předměty, které nelze běžně zakoupit ve hře (Např. Inno opasek, zlatý Tomahawk, ...)
 

DeletedUser

Guest
Měl bych prosbu..jak se dá kupovat za ty dluhopisy? Pokud jsem to dobře pochopil, je to v tom shopu v levo dole...tam mám ale poze za nugety...díky..
 
Nahoru