• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Dluhopisům Union-Pacific

DeletedUser13514

Guest
Jde tam nakupovat jak za nuggety, tak i za dluhopisy. U ceny je za ikonkou nuggetu je ještě ikona dluhopisu (bílý papírek - toto sis možná nevšiml ;)).
 

DeletedUser13514

Guest
Při bitvě se místo beden (ano, opravdu je zrušili) dostávají dluhopisy - 1 za účast, 1 za výhru a pak další ''dle zásluh''. V bitvě jde získat max. 11 za výhru a 10 za prohru. Je to tedy nová odměna.
 

DeletedUser

Guest
???

kolik dostanu dluhopisů za 1 týden?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
7*3+5 = 26, + UPB z tech dennich ukolu .. cca 45-50


odpovezeno na otazku splneni 3/4 dennich ukolu kazdy den ...
 
Naposledy upraveno:
rewiew: tak po tydnu mam 70 UPB (tj. 1/2 ocelovky) a to jsem zamerne vynechaval PvP duely a neplnil ukoly za UPB ,u kterych jsem neschledaval odmenu dostatecne atraktivni/adekvatni (pozn a u pevnosti jsem bral bondy hlavne za ucast). Tj. necha se v poklidu ziskavat cca 50-70 UPB tyden, extrem je nekde u stovky ..
 

DeletedUser1318

Guest
rewiew: tak po tydnu mam 70 UPB (tj. 1/2 ocelovky) a to jsem zamerne vynechaval PvP duely a neplnil ukoly za UPB ,u kterych jsem neschledaval odmenu dostatecne atraktivni/adekvatni (pozn a u pevnosti jsem bral bondy hlavne za ucast). Tj. necha se v poklidu ziskavat cca 50-70 UPB tyden, extrem je nekde u stovky ..
Já mám aktuálně 90 - bez města, tudíž bez duelů s hráči a bez bitev, plním všechno na co dosáhnu.

Mimochodem, nemáte už někdo zkušenost s tím, u které práce je šance (nebo relativně větší pravděpodobnost ) získat dluhopisy?
Bitvy a denní úkoly jsou jasné, o ty mi nejde, že to nikde není uvedené vím, ptám se na praktické zkušenosti hráčů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já mám aktuálně 90 - bez města, tudíž bez duelů s hráči a bez bitev, plním všechno na co dosáhnu.

Mimochodem, nemáte už někdo zkušenost s tím, u které práce je šance (nebo relativně větší pravděpodobnost ) získat dluhopisy?
Bitvy a denní úkoly jsou jasné, o ty mi nejde, že to nikde není uvedené vím, ptám se na praktické zkušenosti hráčů.

Až se po své týdenní neaktivitě přihlásíš na S2 tak se podívej na tento report:)
[report=25691703eaecde434e]Pracovní oznámení: Lov chřestýšů[/report]
 

DeletedUser

Guest
Mimochodem, nemáte už někdo zkušenost s tím, u které práce je šance (nebo relativně větší pravděpodobnost ) získat dluhopisy?
Bitvy a denní úkoly jsou jasné, o ty mi nejde, že to nikde není uvedené vím, ptám se na praktické zkušenosti hráčů.
Ten bod jsem zatím získal na kácení stromů, tisknout noviny west star, sklízení kukuřice 2x, vždy po hodině práce a jednou na sběru fazolí po 15 minutách, a to za jeden týden zatím mě to vychází max nález 1 UPB na den.
 

DeletedUser

Guest
Já mám aktuálně 90 - bez města, tudíž bez duelů s hráči a bez bitev, plním všechno na co dosáhnu.

Mimochodem, nemáte už někdo zkušenost s tím, u které práce je šance (nebo relativně větší pravděpodobnost ) získat dluhopisy?
Bitvy a denní úkoly jsou jasné, o ty mi nejde, že to nikde není uvedené vím, ptám se na praktické zkušenosti hráčů.

našel jsem jeden dluhopis u vykrádaní hrobů
kolega našel u show buffalo billa
 

DeletedUser12110

Guest
UPB lze ziskat na jakekoli praci, jen je u nej mala sance na zisk touto cestou.
 

DeletedUser1318

Guest
UPB lze ziskat na jakekoli praci, jen je u nej mala sance na zisk touto cestou.
Jj, to je mi jasné, přemýšlel jsem o tom, jestli třeba u nějakých prací souvisejících s železnicí není šance vyšší. Jak se zdá, je to opravdu o náhodě. Mimochodem, z práce jsem já osobně nenašel ani jeden, ...a to furt něco někde kutím :)
 

DeletedUser

Guest
Tato akce se nijak železnice netýká. Já je našel na úplně různé směsici prací
 

DeletedUser15543

Guest
Docela mně zaujali ty brašny na řemesla
Nemáte někdo zkušenost kolik toho obsahují, nerad bych vyhodil 125 UPD.

cook_bag.png
smith_bag.png
quackery_bag.png
saddler_bag.png

Díky
 

DeletedUser4876

Guest
Docela mně zaujali ty brašny na řemesla
Nemáte někdo zkušenost kolik toho obsahují, nerad bych vyhodil 125 UPD.

cook_bag.png
smith_bag.png
quackery_bag.png
saddler_bag.png

Díky

Mužeš tam najit vyrobky a nebo jen třeba suroviny na virobu nějakeho vyrobku


Zajimalo by mě jak se daji kombinovat věci z SHOPU když budu mit třeba 50pb na 24hod. a vezmu si k tomu hostinu pro gentlmany tak se to vyruši nebo budou platit oboji? A poškozeni v pevnosti s bajonetem nebo poškozeni s +obranou/utokem.

A jak často jsou slevy na ruzne věci v SHOPU?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12110

Guest
Lukasy napsal/a:
Zajimalo by mě jak se daji kombinovat věci z SHOPU když budu mit třeba 50pb na 24hod. a vezmu si k tomu hostinu pro gentlmany tak se to vyruši nebo budou platit oboji? A poškozeni v pevnosti s bajonetem nebo poškozeni s +obranou/utokem

Pokud maji predmety stejny efekt (Pridani PB), vyrusi se
 

DeletedUser

Guest
Docela mně zaujali ty brašny na řemesla
Nemáte někdo zkušenost kolik toho obsahují, nerad bych vyhodil 125 UPD.

cook_bag.png
smith_bag.png
quackery_bag.png
saddler_bag.png

Díky

Ja som dostal z brašne pre mastičkára na SK Arizone 3 zlaté figúrky (Predaj zbraní indiánom), 1 ružu a 2 kamene..
Ale počet a druh produktov sa samozrejme môže líšiť
 
Nahoru