• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

raketak95

Člen týmu
Zobrazit přílohu uživatele 4169

Takže na jaře jste slibovali soutěž v létě, v létě slibujete na podzim, není Vám to blbé ?
Nechci vyznít arogantně ani zpochybňovat Tvojí schopnost porozumění psanému textu > ale věta administrátorky je psaná v podmiňovacím způsobu. Vzhledem k tomu, že nikoho neinformovala, tak si myslím, že soutěž o sadu k 15. narozeninám zatím schválena nebyla, tudíž se nezavázala k pořádání soutěže v létě.
neviem stale mi prijde vysmech do tvare hracom ze si niektori supporti behaju s vecami ktore sa nikdy nedali ziskat v ziadnych sutaziach
Mně přijde jako výsměch spousta věcí. Možnost získat bájné věci, které nosí support, byla na jaře na mezinárodním eventu - ale chápu, že jako hráč s jistým vybavením jsi byl v soutěži, kde dbali na dodržování pravidel, značně znevýhodněn. Obávám se, že soutěže, kde by se zúročily přednosti tvé existence na TW se budou pořádat dost těžko.
 
@raketak95 : Také nechci vyznít arogantně ani zpochybňovat Tvojí schopnost porozumění psanému textu, ale Administrátorka celkem explicitně označila letní prázdniny za období vhodné pro uspořádaní soutěže, kdežto ty tvrdíš pravý opak. Ale možná to jen z pohledu hráče vidím blbě, protože existují nějaké "lepší" a "horší" soutěže, na což se blbě rozlišuje, protože nepořádáte skoro nic. Resp. poslední vlastní soutěž jste uspořádali skoro před půl rokem, což už nějaká doba je ... Dokonce existuje porovnání v nám blízké jazykové mutaci, kde ty soutěže zvládají dělat celkem pravidelně cca ob měsíc (což mi přijde ideální (pro obě strany)).
 

raketak95

Člen týmu
@raketak95 : Také nechci vyznít arogantně ani zpochybňovat Tvojí schopnost porozumění psanému textu, ale Administrátorka celkem explicitně označila letní prázdniny za období vhodné pro uspořádaní soutěže, kdežto ty tvrdíš pravý opak. Ale možná to jen z pohledu hráče vidím blbě, protože existují nějaké "lepší" a "horší" soutěže, na což se blbě rozlišuje, protože nepořádáte skoro nic. Resp. poslední vlastní soutěž jste uspořádali skoro před půl rokem, což už nějaká doba je ... Dokonce existuje porovnání v nám blízké jazykové mutaci, kde ty soutěže zvládají dělat celkem pravidelně cca ob měsíc (což mi přijde ideální (pro obě strany)).
Nečtu nic o tom, že by administrátorka označila hlavní prázdniny jako ideální místo k pořádání soutěží - ale ok, oba jsme si do druhého rýpli, tvůj příspěvek má point. Nic slibovat ohledně budoucnosti nemíním, jen konstatuji, že tvoji připomínku bereme za tým na vědomí.
 

raketak95

chci ti poděkovat za uspořádání pěkné a zajímavé soutěže. Za mě se ti povedla.
Dík

Jo, dobrý to bylo. Připojuji se k poděkování.
Dokonce jsem si až díky této akci všimnul, že ty dvě cedule s bordelem dole jsou dvě a v něčem se liší :D
Už jsem chtěl hlásit chybu v křížovce, ale pak jsem si všimnul toho rantlu nahoře a dole u cedule "vyrábět rakve".

1699866904518.png 1699866929774.png
 
posílám doprovodnou písničku k dnešní zrušené (?) soutěži (btw. hodně hezké grafické a textové zpracování):

 
Nahoru