• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěži Jarní dobrodružství

Symphie

Člen týmu
Tak pokud chce někdo soutěžit, aby si vybral odměnu, tak samozřejmě může jet na rychlost. Nicméně v této soutěži to není "prioritou", vyhrát může každý i ten pomalý. :-)

A ten dovětek jsem tam nedávala já. Nicméně tohle není soutěž o prioritní rychlosti, vyhraje 50 lidí i bez rozdílu rychlosti plnění, i když dostanou odměnu náhodně. Myslím si, že to je především soutěž o zábavě.
 
Hráči zábavu fakt nehledají v úkolech typu "Odpracuj x hodin, najdi 20 krocanů a 8 hodin se vyspi v hotelu".
Hra samotná má těchto úkolů přehršel a přesouvat toto i na Yukon je absolutní barbarství.

Yukon si my, hráči, představujeme úplně jinak. Mají se tam odehrávat "atypické" soutěže, které obsáhnou metu dnešní hry. A to fakt hodinovky ani surky nejsou. To bychom si rovnou mohli zahrát singleplayer.

Kam tím mířím? Na Yukon patří PvP!
Duely, bitvy, klidně dobrodružství.
Nebudu vám lhát. Dobře vím, jak organizace probíhala a kteří dva(tři) členové týmu zpracovali námět na PvP soutěž. A toto také ukazuje, kteří dva(tři) členové mají alespoň základní povědomí o hře. Díky patří také Symphii, která se alespoň snažila to nějak zachránit.

Vím, že mé názory zde nejsou vítány. Ale nedokážu mlčet, když cítím, že se mnou hráči souhlasí.

Prosím, dejte v týmu prostor pro seberealizaci těm, kteří o hru mají zájem.

/A já stejně vím, že si to zodpovědní nejspíše ani nepřečtou a nebudou chtít chápat. Ale stejně bych byl pro, pokud je tedy nemožná změna na nejvyšších místech, aby byly vytvořeny zcela nové funkce v týmu. Daní hráči by měli na starost organizaci soutěží. Funkce to nemusí být oficiální, mohou stále působit jako moderátoři/wikipedisté, ale měli by za to zodpovědnost. Jako ideální kandidáty na tuto pozici vidím @Legate, @Vetešník a @EREWAN. Ideální by bylo, kdyby si obsazení těchto pozic zvolili sami hráči.

@Mikosansobi pevně věřím, že tato změna by ti nejen ulehčila práci, ale hlavně by zvedla náladu hráčů a vnímání týmu.
Je toto možné? Pokud ne, tak proč? Jste případně ochotni o tomto s hráči diskutovat a najít vhodné řešení?
 
Naposledy upraveno:
A já stejně vím, že si to zodpovědní nejspíše ani nepřečtou a nebudou chtít chápat. Ale stejně bych byl pro, pokud je tedy nemožná změna na nejvyšších místech, aby byly vytvořeny zcela nové funkce v týmu. Daní hráči by měli na starost organizaci soutěží. Funkce to nemusí být oficiální, mohou stále působit jako moderátoři/wikipedisté, ale měli by za to zodpovědnost. Jako ideální kandidáty na tuto pozici vidím @Legate, @Vetešník a @EREWAN. Ideální by bylo, kdyby si obsazení těchto pozic zvolili sami hráči.

@Mikosansobi pevně věřím, že tato změna by ti nejen ulehčila práci, ale hlavně by zvedla náladu hráčů a vnímání týmu.
Je toto možné? Pokud ne, tak proč? Jste případně ochotni o tomto s hráči diskutovat a najít vhodné řešení?

Na duelovém Yukonu pracuje Legate a Erewan, nicméně realizace jejich nápadů je v rukou administrátorky. Měl jsem nějakou ideu ohledně bitevního, ale svým způsobem se tým bojí, že by byla nízká aktivita a bitvy by byly nevyrovnané a nezábavné.

Docela mě mrzí, že Yukony jako takové jsou řešeny pouze interně bez nápadů a návrhů od lidí, co tam reálně budou hrát na vytvoření pořádného speed světa.
 
ale svým způsobem se tým bojí, že by byla nízká aktivita a bitvy by byly nevyrovnané a nezábavné
Rozhodně by toto bylo zajímavější, než úkoly. Viz. účast na MS. Stačí zvolit správné odměny.


Docela mě mrzí, že Yukony jako takové jsou řešeny pouze interně bez nápadů a návrhů od lidí, co tam reálně budou hrát na vytvoření pořádného speed světa.
Tam směřuje můj návrh na novou funkci pro vás. Nepochybuji totiž o tom, že vy v kontaktu s hráči jste.
 
Zdravíčko,
rád bych se přidal ke hráči @Srandy kopec a k jeho výzvě pro @Mikosansobi . Chápu, že máš na starosti více her a že zrovna ty nebo někdo jiný z týmu čas od času řešíte i věci mimo hru. Nepopírám, že máš pro west odpracováno X stovek hodin a pro českou verzi hry jsi měla určitý přínos, za který je, alespoň doufám, většina hráčů vděčná.

Co mi ale poslední dobou vrtá hlavou je, proč nedostanou prostor mladší a hladovější členové týmu, kteří MAJÍ zájem pro tu hru ve volném čase něco udělat a taky ji aktivně hrají a jsou v kontaktu s komunitou. Vaše občasné přihlášení do hry Vám absolutně nemůže dát žádný obrázek o tom, jaké problémy komunita se hrou prožívá a jakým problémům čelí i samotný herní setup.

Když už se tedy nechcete vzdát svých vyhřátých křesílek, předejte prosím alespoň nějaké zodpovědnosti dále, když na ně nemáte kapacitu, popř. jim dejte na starost nějaký projekt a ověřte si, že to myslí dobře nejenom pro komunitu, ale taky pro Vás, své "nadřízené".

A co se týká akce, která měla být ke dnešnímu dni spuštěna, odkázal bych se se vší zdvořilostí na předchozí odstavec. Rád bych Vám to nedával za vinu, ale po mnohých nezdarech podobného typu už musím. Je to trošku ostuda. :/

Mějte se krásně a zkuste dát hlavy dohromady a něco vymyslet. Pokud by to bylo možné, rád bych si přečetl i nějakou neuštěpačnou odpověď.

S přáním pěkného večera, Vojta :)
 

Symphie

Člen týmu
Držte se tématu k soutěži. Ostatní zde nemá co dělat, jestli chcete administrátorce přednést návrhy, jak by se dal tým zlepšit, vyměnit atd., napište ji to do tiketu. Od toho není fórum. Uzávěrka pro registrace do soutěže byla do dnešních 15:00. Soutěž začíná zítra, konkrétně: 25-04-2022 od 16:00.
 
Držte se tématu k soutěži.
A resime zde co? Cenu ropy na globalnim trhu? Nechci byt protivny, ale Tva reakce me k tomu donutila.

jestli chcete administrátorce přednést návrhy, jak by se dal tým zlepšit, vyměnit atd., napište ji to do tiketu
Ticket jsem zaslal jiz vcera, s odkazem na jeden z mych postu v tomto vlaknu. Nicmene nevidim jediny duvod, proc nediskutovat o soutezi v diskusnim vlaknu o soutezi.

Uzávěrka pro registrace do soutěže byla do dnešních 15:00. Soutěž začíná zítra, konkrétně: 25-04-2022 od 16:00
Toto si protireci s tim, ze @Mikosansobi udavala, ze Yukon bude spusten dnes.

Prosim, bavme se spolu jako lidi.
 
dobrý odfajč od vedenia . By ma zaujímalo čo vlastne robíte však 100% správ od miko a symphie sú buď - posunieme to dalej držte sa tématu pošlite návrhy to reportu a nejaký ten preklad-niekedy je ako z google prekladaču . Ako toto je už celkom brutál . Nemáte žiadny kontakt s komunitou . A som za návrh Vojtu . Keď sa vám nechce tak dajte šancu tým ktorí majú záujem .
 
Držte se tématu k soutěži. Ostatní zde nemá co dělat, jestli chcete administrátorce přednést návrhy, jak by se dal tým zlepšit, vyměnit atd., napište ji to do tiketu. Od toho není fórum. Uzávěrka pro registrace do soutěže byla do dnešních 15:00. Soutěž začíná zítra, konkrétně: 25-04-2022 od 16:00.
A co sa zmeni tymi staznostami, tym ze jej to napiseme? NIC, STALE TO OSTANE ROVNAKE
 
Proč mě to nepřekvapuje, že tu nic není... Ano, zatím je to minutka, ale zrovna teď je na nějakou dobu poslední okamžik, kdy můžu být připojen, tak si aspoň postěžuju a vyjádřím svoje rozhořčení nad mlhavými a nejasnými pokyny a informacemi.
 
Nahoru