• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěži Jarní dobrodružství

Mikosansobi

Člen týmu
Borci sorry, ale to zadani je pruhledny tak, ze to pochopi i totalni vemeno... Nechapu, co furt resite.
Nezapomeň, že tu máme i slovenské hráče a pro ně to může být těžší. Připomínám, že odpracujete všechny úkoly a až poté si jdete pro radu. není problém se zeptat a napsat. Bude všem odpovězeno. Myslím, že dnes by už měli všichni končit s poslední práci v úkolu.
 
ano, ozve se vám vrba a dá další úkoly
Připomínám, že odpracujete všechny úkoly a až poté si jdete pro radu. není problém se zeptat a napsat. Bude všem odpovězeno.

Takže jak teda, máme si po odpracování úkolů napsat o radu, nebo se nám ozve sama?

Bylo by fajn ujasnit, jestli budeme dostávat jasné instrukce, nebo jestli to má být kovbojka s hledáním informací o dalším postupu... Zatím se to totiž tváříte, že je to první případ, ale skutečnost ukazuje na druhou variantu.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Prosím hráče, aby byli tolerantní k ostatním soutěžícím a kupovali potřebné itemy od vrby pouze po 1 ks. Děkuji
 

Symphie

Člen týmu
Tato úprava proběhla pár minut zpět, je mi líto, že nedošlo oznámení dřív, než sis toho stihl všimnout, bohužel jsem zde nebyla ihned. Avšak oznámení bylo v plánu a nyní jsem ho zveřejnila pro všechny. Tak snad už to bude v pořádku.
 
Pokud někdo bude vykupovat Vrbu, tak bez dalšího přeprodeje mu to obohacení neprokážete a moc dobře, jste to teda nedoplnily.
A že tohle nebylo v pravidlech od začátku, tak to ty 4 měsíce příprav v tom nějak nevidím.
 
Pokud někdo bude vykupovat Vrbu, tak bez dalšího přeprodeje mu to obohacení neprokážete a moc dobře, jste to teda nedoplnily.
A že tohle nebylo v pravidlech od začátku, tak to ty 4 měsíce příprav v tom nějak nevidím.
Stejně tak, jako když to koupíš za minimálku a pak prodáváš na minimálku. Třeba v sedmidenní dražbě. :-) Tohle také na "vlastní obohacování" uhrát nepůjde. :-/
 
Libi se mi, ze pri soutezi zalozene mmj. na:
  • Prvních 10 úspěšných řešitelů si bude moct svojí odměnu vybrat prioritně."
odpovida vrba, tedy @Mikosansobi, hracum presne jednou denne a to o pulnoci. To je pro zadavani ukolu, ktere jsou na rychlost, celkem nesmyslne reseni. Od rana ted nemam co delat a dozenou me i ti co se dvakrat denne prihlasi aby zadali hodinovky tkks..


/Opravuji - tuto pulnoc neodepsala vubec, takze veskera nase pile a snaha o co nejrychlejsi splneni zadani je uplne k nicemu.........
 
Naposledy upraveno:
Nahoru