• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser2076

Guest
Nazdar! Je to celkem zajímavý projekt. Může to být zajímavé, mít kolem sebe aktivní lidi z jiných měst, ale problém je ten, že na světě 1 probíhá válka. Prakticky je svět 1 rozdělen na 2 tábory. Takže bude pravděpodobné, že se v tom novém městě budou míchat lidi z těchto táborů tak mám obavy o to jak to v takovém městě bude vypadat. Další věc která s tím souvisí jsou pevnosti. Tak může docházet zase kvůli konfliktům "proč se útočí zrovna na tu pevnost a proč ne raději na támhletu" Zase je tu problém, protože většina pevností spadá přímo nebo nepřímo pod tyto 2 tábory, aby pak po vyhlášení bitvy neodešlo půl města. Ale možná přeháním a většina lidí (jako já) to tak vážně neber, ale jsou i lidi (nebudu jmenovat) co to berou zatraceně vážně! No počkáme co napíší ostatní... hlavně lidi z virginie :::)):: Tak co? chtěli by jste být s Mexikáncem v jednom městě? :mexikán:
 

Deleted User - 31870

Guest
Útoky na pevnosti budou provedeny postupně na všechny ;) Po zabrání pevnosti (mimo sektor předků) má káždé město možnost si pevnosti získat, jestli ji udrží, už je na něm.. Takže by nemělo hrát roli, že jsou na světě 2 velké "znepřátelené" strany
 

DeletedUser

Guest
Stojí za prd že vedoucí má zlatý kolt a zbytek jsou jen pro chlaďáky..
 

DeletedUser3004

Guest
Účelem je zvýšení aktivity hráčů a nalákání nových potenciálních uživatelů na méně aktivní světy.
To znamená, že se chystají odemknout světy 1-3? Pokud ne, tak už fakt nevím, jestli si z nás dělají legraci nebo jsou na tom tak špatně duševně :)
 

DeletedUser

Guest
Pontiac

Souhlasim s Gonzalesem, jinak se ale rad zucastnim.:hoj:
 

DeletedUser

Guest
Podľa mňa je to dobrý projekt, snáď prinesie trochu oživenia do hry. ::): Taktiež by som sa veľmi rád zúčastnil. :klubun:
 

DeletedUser7889

Guest
Ok takze "avšak po ukončení testování budou všichni účastníci propuštěni a proběhne nový nábor do hlavního projektu, který již bude zaměřen pouze na indiány."

Je to diskriminacia ostatnych rás, nehovoriac otom ze stavbari(zase) a duelanti si mozu akurat ist hadzat kladivkom do stromu.


Projekt vyzera slusne, no svet 1 je uzatvoreny ako tam teda chcete privolat novych hracov?


Dalej by ma zaujimalo ci bude aj iny projekt napr. projekt "chuck" alebo "builder" kde sa budu moct zapojit i stavbari a duelanti , resp. ludia euroazijskeho typu.?

Rad by som sa zucastnil testovania, ale aky to ma premna akozto "stavbara" zmysel ked si to potom nebudem moct zahrat lebo niesom indian/ka?

Dik za odpoved.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ok takze "avšak po ukončení testování budou všichni účastníci propuštěni a proběhne nový nábor do hlavního projektu, který již bude zaměřen pouze na indiány."

Je to diskriminacia ostatnych rás, nehovoriac otom ze stavbari(zase) a duelanti si mozu akurat ist hadzat kladivkom do stromu.


Projekt vyzera slusne, no svet 1 je uzatvoreny ako tam teda chcete privolat novych hracov?


Dalej by ma zaujimalo ci bude aj iny projekt napr. projekt "chuck" alebo "builder" kde sa budu moct zapojit i stavbari a duelanti , resp. ludia euroazijskeho typu.?

Rad by som sa zucastnil testovania, ale aky to ma premna akozto "stavbara" zmysel ked si to potom nebudem moct zahrat lebo niesom indian/ka?

Dik za odpoved.

Tenhle projekt je jen testovací, pokud by vše fungovalo v pořádku (nebo i nefungovalo) - tak je možné dosepsat jiný projekt, který by byl pro všechny (název Konfederace)

To znamená, že se chystají odemknout světy 1-3? Pokud ne, tak už fakt nevím, jestli si z nás dělají legraci nebo jsou na tom tak špatně duševně :)

Je přislíbeno otevření, datum se neví..

Stojí za prd že vedoucí má zlatý kolt a zbytek jsou jen pro chlaďáky..

Od toho je testování - pokud by se ukázalo, že něco nefunguje, tak není problém pozměnit

Nikdy jsem nezjistil,na jaký svět toto chcete dát...

s1 testování, pokud bude vše OK, tak zřejmě všechny
 

DeletedUser

Guest
Tak sem psal otázky příliš dlouho a na některe už Darling poskytla odpověď, takže nechávám nezodpovězeny jen tyhle.

1) Kdy projekt hodláte spustit? Nikde sem to v tom článku ani tady nenašel.
2) Hodláte vypsat odměnu na hlavu Pontiace a je kmene? Protože když dostane rudá tvář za skalp bělocha 100 dolarů a za indiána zrádce 150 dolarů, měli by taktéž dostat nějakou odměnu ti, kteří čeli náporu Pontiace a jeho kmene.

Díky za odpověďi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
1) testování cca do srazu hráčů, tam bychom chtěli prezentovat výsledky
2a) ano, i na jiné světy
2b) příslib byl na otevření všech 3 světů
3) pokud bude vše fungovat v pohodě, mohl by se dopsat projekt Konfederace
4) tohle je obsaženo v hlavním projektu :) akorát se nebude jednat o $ odměnu (ta je víceméně pro motivaci chodit do bitev)..
 

DeletedUser6213

Guest
Hraji na S3 Dobrodruh a jsem už nějakou dobu na 99 úrovni. Moc rád bych se do projektu zapojil, konečně nějaká změna. Bude podmínkou být indián (změnit si charakterový obrázek)? Jaká je reálná šance, že budu vybrán?
 
chvalim rozumnou testovaci verzi a celkem i realne nastaveni podminek.

par postrehu:
- ucastnici nemaji moznost nosit aspon prumerne dobrou strelnou zbran (nejvice se tomu blizi ty schnila vejce .., tj. pulka indianu s vejcema v rukou bude takove divne, ne ? ), tj bud budou nosit spatnou nebo chladnou zbran, kazdopadne vytipovani jedinci budou casto duelovani kuli snadnym expum ... 2-3 rezave pistole by snad nosti mohli
- nechapu proc jsou rozepsanane i zbrane pro velmi nizke urovne, kdyz chcete brat lidi na 99, urcite bych stanovil i nejaky min vstupni lvl - min 30 (coz je otazka mene jak mesice) zbrane pod lvl 30 rozhodne bych neresil (to furt nekdo bude chtit dostat lepsi :-)
- pokud maji byt indiani hrozbou pro pevnosti meli byt mit i trochu nadprumerne zbrane, opet to souvisi s lvl, ktere chcete brat, tj. zakladni zbran pro cca 40 lvl (ta s nizkym rozptylem poskozeni), a dalsi pro cca 60-65 lvl klidne i rozptylem 1-xxx. Mozna jsem jen spatne pochopil vstupni podminky a zbrane pro pevnosti nejsou limitovany, a tyhle ty vyjmenove v podminkach projektu jsou jen 'lepsi' prechodna berlicka k winchestrovce.
- odmena $ za random vysledek (uspani), je za prve ten random, a za druhe hlavne nechapu k cemu tem hracum budou penize (stejne nic nekoupi, protoze to nesmej nosit :-)
 

DeletedUser9286

Guest
Projekt pontiac

Nazdar! Je to celkem zajímavý projekt. Může to být zajímavé, mít kolem sebe aktivní lidi z jiných měst, ale problém je ten, že na světě 1 probíhá válka. Prakticky je svět 1 rozdělen na 2 tábory. Takže bude pravděpodobné, že se v tom novém městě budou míchat lidi z těchto táborů tak mám obavy o to jak to v takovém městě bude vypadat. Další věc která s tím souvisí jsou pevnosti. Tak může docházet zase kvůli konfliktům "proč se útočí zrovna na tu pevnost a proč ne raději na támhletu" Zase je tu problém, protože většina pevností spadá přímo nebo nepřímo pod tyto 2 tábory, aby pak po vyhlášení bitvy neodešlo půl města. Ale možná přeháním a většina lidí (jako já) to tak vážně neber, ale jsou i lidi (nebudu jmenovat) co to berou zatraceně vážně! No počkáme co napíší ostatní... hlavně lidi z virginie :::)):: Tak co? chtěli by jste být s Mexikáncem v jednom městě? :mexikán:

zdravim vsetkych...musim vynimočne suhlasit s mexikancom...projekt Pontiac vyzera naozaj zaujmavo ale neviem si predstavit spolupracu hracov v jednom meste ked kazdy hrac stal doteraz na inej strany barikady a boli v podstate nepriatelia...taka spolupraca by asi nefungovala...mozno to bude aktualne skor pre nezavislych hracov ktory v podstate nespolupracovali ani z Virginiiou ani so Smradlavým Lejnom...a mimochodom mily Dracox...neberiem to az tak vazne a je to iba hra ale rad privitam nejake sprestrenie...samozrejme pre kazdeho ostane priorita jeho mesto ale niekedy mam pocit ze valka Virginie vs. Smradlavé Lejno nikdy neskonči a je to niekedy nekonečny boj do hlúpa a niekedy to straca zmysel...som v kazdom priprade zvedavy aky hraci budu v meste projektu Pontiac...zelam vela zabavy a potesenia z hry...boju zdar :zásek:
 

DeletedUser

Guest
som v kazdom priprade zvedavy aky hraci budu v meste projektu Pontiac...zelam vela zabavy a potesenia z hry...boju zdar :zásek:

přesně také by mne zajímalo kdo tam bude protože jak znám náš s1 tak je to opravdu na velké tábory a to jsou Smaradlavé lejno , Forbidden Valley se Sietch a Virginií...
Jedno je spojeno s druhý a tohle město je v neustálé válce s tamtím městem...
bitvy o pevnost každý den a jsem opravdu hróóóóóózně zvědav kdo tam půjde protože tato města jsou špičky žebříčku a často žádaná. město ve kterém jsem já neopustím, hodně spolupracujeme s Forbidden Valley ale ne protože to je to 1. město žebříčku ae protože tam jsou dobře spolupracující lidi a jsem zvědaví jak si poradíte s hráčem Pegasus protože lepšího vůdce jsem v bitvě nezažil.
Já bych do projektu nikdy nešel protože ta omezení jsou strašná a za to že dostanou nějaké výhody spíše ukážou že nezvládají pořádně hrát jako ostatní. (BEZ URÁŽKY). Nikdy z UCW - Dračí pramen neodejdu budu mu věrný dokud se nestane něco co by úplně ukončilo moje hraní.
Těším se jak to bude probíhat a hlavně jak projektu půjdou boje.
Také přeji dále spoustu zábavy. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
No tak to je skvělé,konečně se věci hnulysměrem kupředu :hoj:

Urcite je to skvělé zpestření hry,dle mě potěšilo otevření serverů pro společnost :) ... -Alespon budou noví vojáci do války ...

Co se týče války,uvidíme,jak budou Indiáni jednat ....
Nezapomínejte,že za Lejny stojí ještě velká kupa měst,to samé u Virginie ...
 

DeletedUser

Guest
Pekny projekt :D Premyslel jsem ze bych se zucastnil, ale nakonec jsem dosel k nazoru, ze to nema cenu :D Budu bojovat dal za Smradlave Lejno :)) Guinevero, nezapomen ze to neni jenom valka mezi vami a nami. Kdyz jsem tak prohlizel vase spojence tak jsem se nemohl ani divit :) Tolik spojencu nema snad nikdo :) Vy kvantita, my kvalita :D

EDIT: Streloku, lejno ma za velke spojence jen WoH a Vetrnou. Proste kdyz to tak sectu tak s Lejnem hraje asi maximalne 9 mest. Ale s virginii? Aspon 25 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pekny projekt :D Premyslel jsem ze bych se zucastnil, ale nakonec jsem dosel k nazoru, ze to nema cenu :D Budu bojovat dal za Smradlave Lejno :)) Guinevero, nezapomen ze to neni jenom valka mezi vami a nami. Kdyz jsem tak prohlizel vase spojence tak jsem se nemohl ani divit :) Tolik spojencu nema snad nikdo :) Vy kvantita, my kvalita :D

EDIT: Streloku, lejno ma za velke spojence jen WoH a Vetrnou. Proste kdyz to tak sectu tak s Lejnem hraje asi maximalne 9 mest. Ale s virginii? Aspon 25 :)

Ano ano :) tak 9 to bude,mimochodem já sem od Větrných * ::):
Ano ano, Virginie a jejich "tlupa" jsou pověstní jejich spojenci :::)):: nato kolik mají měst,moc bitvy teda nezaplňují ... ( :lovec: )

Když tak uvažuji,tak bude velmi zajímavé,až Indiáni zautočí bud na naší,nebo vaši pevnost :D ... To ta pevnost padne téměř hned,pokud se tam naskládají indiáni a ještě jedna strana války ...
 
Nahoru