• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Áha, díky :) Jen, tebe nestve ze nemuzes ten peknej zlatej kolt vyuzit i v utoku? :)

EDIT: Pontiac ma 4000HP? Sem nevedel :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
protože to není hráčská postava a nemá co dělat v síni slávy.... životy nepovím.... ať to zas nemáte až tak lehké :)

edit: ne nevadí... řekněme že west hraju jen tak pasivně a bez emocí.. proto jsem se hlásil i do tohodle projektu....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Jen dodám, že pokud se bude pevnost nacházet na území předků (tj. ve čtverci, kde je osada Ottawové), tak ji budou bránit.. Mimo území předků se účastnit nebudou, maximálně v obraně cizí pevnosti

PS: tolik životů fakt nemá
 

DeletedUser9068

Guest
Ahoj jsem na S1 a už jsem dostal pozánku od Pontiaca,ptal jsem se ho jestli potřebuju Indiánskou sadu a tohle mi napsal:Pokud ji nemáš, tak si ji napíšeš jako požadavek na fóru, dostaneš ji od supportu ;) Po ukončení testování ale zase musíš vrátit ;)

Tak se chci zeptat kde o to mám požádat díky za odpověď...:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Prečítaj si fórum mesta, je tam na to vytvorená téma. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
A nechcete hraci Pontiac zvetsit duelovku? :) Aspon na 150? :) Jsme nedockaví :)
 

DeletedUser8071

Guest
Tím pádem moc expů za něho nebude - a platí pořád,kdo ho sejme dostane 15 000 $?
 

DeletedUser

Guest
kopixi, jak se muze branit v duelech, kdyz na neho nikde nemuze? :)
 

DeletedUser

Guest
To se tady snazim rict celou dobu :) Muze na nej jit jenom neudelant :)
 

DeletedUser

Guest
Trosku? :) Aspon na tich 150 :) prosíím

EDIT:223 :) Very nice :) Dekuji pekne :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, když si někteří profíci "museli poctivě" dát duelovku kolem 250... těžko se jim půjde dát vyhovět... Aspoň touhle aférkou je tenhle svět S1(kde má být test) znám ;) .... tady to vidím aspon na duelovou uroven 200 :-)
 
Nahoru