• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser120

Guest
uvidíme...já to bral tak že nejvíc je 260... jak jsi sám viděl dá se s tím hnout...kvůli tomu testujeme ať jistíme optimum
 

DeletedUser

Guest
Ono je asi opravdu lepší dát vysokou než nízkou no.. protože ti co ji mají nízkou si ji mohou zvýšit ale ti co mají opravdu vysokou ji nesníží.. takže já zvyšuji :angel:
:klubun:
 

DeletedUser9286

Guest
tak potom si myslim ze v meste ottawove bude expit vela ludi a hlavne ked budu ottawove utocit na nejaku pevnost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak potom si myslim ze v meste ottawove bude expit vela ludi a hlavne ked budu ottawove utocit na nejaku pevnost

To je dobrá připomínka ... Co takhle zakázat duelování Indiánů,když se odpočítává k bitvě ? ... Kdyby je před začátkem bitvy půlka serverů sundala,moc by si jich nezastřílelo ...
 
protože to není hráčská postava a nemá co dělat v síni slávy.... životy nepovím.... ať to zas nemáte až tak lehké :)

edit: ne nevadí... řekněme že west hraju jen tak pasivně a bez emocí.. proto jsem se hlásil i do tohodle projektu....

Mě třeba vůbec nevadí že ty držíš "hlavního hrdinu" projektu, je to nevděčná role a většina hráčů pro to mít pochopení nebude. I když se mi nelíbí projekt jako celek, má to na mně přímý i nepřímý dopad a pokud to tu bude, je třeba aby se toho chopil někdo akurátní. Takže hodně štěstí a nervů...

tak potom si myslim ze v meste ottawove bude expit vela ludi a hlavne ked budu ottawove utocit na nejaku pevnost

To je obligátní věc, když jsme někde vyhlásili boj, tak jsme šli hráče sundat. Pokud někdo šel na nás, provedli jsem to samé. A protihráči se snažili o to samé. Jasně že je půjdu mlátit, vždyt o to jde, má tam být refresh hry, tak se bude něco dít. Nevím proč bych je nemohl jít duelovat?! Stejně to indiánské město byť plné nezvládne bitvu s pomocí klasických hráčů, tak příjde více cizích hráčů.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest

DeletedUser9286

Guest
tak a uz je to tu....Ottawové útočí :lovec:
to bude zaujmava bitva
 

DeletedUser

Guest
Na jakou stranu se postavíte ?

No chci aby se to trošku rozproudilo,pomůžu Indiánům samozřejmě :klubun:

Nemájí plno ve městě,to zaprvé,a zadruhé,trošku okoukání taktiky,kterou budou mít :::))::

Každopádně doufám,že zvítězíme , a bíločervené tváře se seberou a pošupajdí domu ! :klubun:

EDIT > Nic nebude,brání se Větrné ::(:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja se ridim pravidlem: S indiany proti nepratelum. Proti indianum se spojenci :) Zitra ale asi indianum neprijdu pomoc, je vetrna vyhlasena :) V pravidlech je, ze indiani musi poslouchat pokyny vudce. Co kdyz se JÁ prihlasim do bitvy a nebudu vas poslouchat? :) Z niceho me vyhodit nemuzete :)
 

DeletedUser

Guest
Bylo to myšleno jen pro účastníky Pontiacu (Indiány):klubun:
 

DeletedUser

Guest
dejte sem prosim nejake screeny ja na s1 nemuzu a zajima me jak to vypada sice jsem polovinu uz videl ale stejne:)
 

DeletedUser

Guest
Zajímavej projekt, jen se nemůžu ubránit dojmu, že si nějakej support chce bez práce s nacheatovanou postavou užít hru jako samozvanej vůdce města s 49 top hráči po boku (resp. pod sebou) ...
 

DeletedUser8071

Guest
s nacheatovanou postavou?

Ty znáš jeho rozdělení schopností??
 

Deleted User - 31870

Guest
Zajímavej projekt, jen se nemůžu ubránit dojmu, že si nějakej support chce bez práce s nacheatovanou postavou užít hru jako samozvanej vůdce města s 49 top hráči po boku (resp. pod sebou) ...

Samozřejmě, že by postava moha mít level 1 a žádnou výbavu, ale jde taky o další související věc - za sundání hlavního vedoucího bude odměna, což kdyby měl level 1, by asi nebylo adekvátní..
 

DeletedUser

Guest
nekdo ma nacheatovanou postavu a nekdo se dostane do sine slavy s kamenem v ruce :D
 
Nahoru