• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Tak myslím, že v tom máte docela bordel, s prominutím. Stačilo mi přečíst si tedka posledních 5 stran, nevidím žádnou kladnou reakci, jen samé porušování a neshody. Na s2 to nechci :)


Ten projekt je "test"?Test znamena, ze sa hladaju nedostatky, ktore sa nasledne odstrania. Pripadne pouziju v novom projekte. Kto si neprizna chybu, nikto ju ani nenapravi. Ale keby sme vsetci koncili koli chybam, kde by sme sa dostali,hmm? Si myslis, ze penicilin objavili po prvom uspesnom pokuse?

Nie ste zrazu vsetci haklivy a zbytocne sa hadate? Kolik a strykoc myslite ze vase hadky pomahaju projektu? dydy79 pre zmenu len trucuje, stale rype do darling. Namiesto toho aby odbremenil svoju urazenu jesitnost. Skor keby ste ocenili pracu timu a pomohli im.

Odkaz pre tim, urcite sa nadajte znechutit tymto spravanim. Fandim vam nadalej a obdivujem vasu pracu. Darling specialne u teba si cenim ako sa dokazes povznasat nad dydym79. Mal by si brat od teba inspiraciu. dydy79 vidim ze velmi pozorne sledujes projekt a zaujima ta. Je to tazke sa preniest cez minulust a zapojit sa v prospech projektu?. Ja ta povazujem za dobreho hraca, ktory by bol prinosom. Je rozdiel ostro kritizovat a odsudzovat ako motivovat a pomahat im odstranovat nedostatky svojimi postrehmi. Ja si zacinam mysliet ze mas darling rad, len to neprejavujes::):
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
presne súhlasím s urgom,každý v projekte hľadal chyby, kritizoval ho ale my, čo sme v ňom boli sme sa snažili, aj keĎ sme bojovali ale niekedy to proste nejde.
 

DeletedUser

Guest
Carmelox:
pevnosti: chodili v povoleném oblečení, zbraně do pevností měli povoleny všechny
duely: probíhaly kontrololy, směli pouze vracet útok (oko za oko)
práce a úkoly: pokud si dali omluvenku na městské fórum, mohli se převlékat

Zabavovat inventář mi přijde jako hloupost - to by nesměli chodit pracovat, protože by dostali nové věci (nálezy) a pak hádej se s nima, že to měli nahlásit a "odevzdat".. navíc k některým úkolům předměty prostě potřebuješ

A to je právě to, co bych udělal jinak. Žádný vyjímky po domluvě/omluvě na foru. Prostě zakázat - ale ne nějakým prohlášením, ale systemově. Prostě když bude chtít ottawa vyhlásit duel, tak to nepůjde.
Ale vzhledem k tvému příspěvku asi support takovou moc nemá.

Pokud bude chtít plnit úkoly - ať odejde z města, není nic jednoduššího. Ottawové se zaváděli hlavně kvůli oživení světa v bojích o pevnost, ne kvůli tomu, aby si nějakej zobák plnil questy s nacheatovanýma schopnostma (určitě mi teď vmeteš do tváře, že schopnosti mohli dávat jen do skillů, který se týkají bojů o pevnost, ale například vytrvalost a vést je zastoupeno v hodně top pracech).

Že něco najdou...no co se stane. Zbraň si asi měnit nebudou, protože mají svítící....produkty toho moc nepřidávají, snad kromě hůlky. A hádat se s nikým nebudeš, někdo najde něco zakázanýho...ať to prodá, nebo mně je jedno co, ale když to vezme na sebe, tak mu to zabavíte a dáte žutou kartu.

Jak jsme psal v minulém postu, tímhle by se eliminovali stížnosti, který tu proti projektu padají nejčastěji - duely a nenošení povolených věcí.
 

DeletedUser8071

Guest
Joooo :)) Hráče určitě nalákáš na to aby jim za 30 schopností support vykradl inventář za 100 000 $, nemohli chodit v ničem jiném ani po omluvě než v indiánském setu, nemohli duelovat a pod - popravdě Větší ptákovinu jsem ještě neslyšel, tím určitě stoupne aktivita , jáj
 

DeletedUser307

Guest
dydy79 pre zmenu len trucuje, stale rype do darling. Namiesto toho aby odbremenil svoju urazenu jesitnost. Skor keby ste ocenili pracu timu a pomohli im.

.... dydy79 vidim ze velmi pozorne sledujes projekt a zaujima ta. Je to tazke sa preniest cez minulust a zapojit sa v prospech projektu?. Ja ta povazujem za dobreho hraca, ktory by bol prinosom. Je rozdiel ostro kritizovat a odsudzovat ako motivovat a pomahat im odstranovat nedostatky svojimi postrehmi. Ja si zacinam mysliet ze mas darling rad, len to neprejavujes::):

Dydy79 rozhodně netrucuje, naopak jsem se do toho testování zapojil na maximum. Nevím jestli jseš na cz1, ale pokud ano, tak si dohledej bitvy Ottavů, byl jsem snad ve všech. Nemůžu chválit něco, co se mi nelíbí a pokud si všimneš, tak jsem se do projektu začal navážet až byl u konce a po světě se potulovali, vyhození s neodebranýma věcma a otawaduelanti...na moji obhajobu snad první post k tomuto tématu se snaží dát projektu řád:
http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=149671&postcount=62

Těch pár věcí které jsem vzpomenul (až u konce testování), by se při spuštění objevovali ve velkém, myslím, že je dobře, že jsem se tady o nich rozepsal. Já jsem realista a nějaká odškodnění (za duely) jsou mi opravdu ukradená, ale mohl by se objevit někdo, kdo by na tom opravdu trval. Je potřeba myslet dopředu a ne se jen bezhlavě do něčeho vrhnout.

presne súhlasím s urgom,každý v projekte hľadal chyby, kritizoval ho ale my, čo sme v ňom boli sme sa snažili, aj keĎ sme bojovali ale niekedy to proste nejde.

Takže ti co stáli proti vám v bitvách byli úplně na nic a bez nich byste to zvládli líp....mimochodem nezapomeň na to, že hned první den testování, jste díky dydy79 přestali nosit břitvy a hucklepraky ;). Ale jinak do vás jen reju a nic jsem pro projekt neudělal..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
....Takže ti co stáli proti vám v bitvách byli úplně na nic a bez nich byste to zvládli líp....mimochodem nezapomeň na to, že hned první den testování, jste díky dydy79 přestali nosit břitvy a hucklepraky ;). Ale jinak do vás jen reju a nic jsem pro projekt neudělal..

A proč jsi nezaútočil na mynara třeba? O něj by jsi si rozbil hubu co? Ale ty jsi jen útočil na ty co měli hucklebarryho praky apod.
 

DeletedUser307

Guest
A proč jsi nezaútočil na mynara třeba? O něj by jsi si rozbil hubu co? Ale ty jsi jen útočil na ty co měli hucklebarryho praky apod.

Jaký by to mělo přínos pro projekt?


EDIT: Jen pro ty kdo nejsou na cz1 - mynar je top 15 v reflexech a po dobu testování měl Jessie Jamese. Jeden z mála co se nemusel bát v projektu, že bude mít "blbé hadry". Než sem něco napíšete, zkuste o tom popřemýšlet.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Hlavně se nám tu nehádejte.. Konec testování byl oznámený na městském fóru dne 28. května, takže všichni dopředu věděli, že jim začneme odebírat ten den výbavu a skilly.. rovněž bylo napsáno, že nikoho vyhazovat nebudeme, ale aby se postupně sami rozešli do měst (někdo třeba už své původní ani nemá a tak hledá jiné)

k poslední bitvě, půlka už schopnosti ani neměla, jen jste udělali botu s tím výstupem na věže - chodili jste jednotlivě.. nevím, proč jste pak zazmatkovali a buď nevystoupili na hradby a věže (horní část byla zcela volná), nebo postupně neobjeli pevnost - čímž by jste nám to dost zkomplikovali, protože jsme "raněné" schovávali u pravé dolní věže).. opravdu neříkej, že máte vše vždy povedené (to nemá nikdo).. ;)

Zakázat duely je dle mého hloupost - indiáni přeci taky bojovali.. To samé je u zabavování inventáře - do toho ti žádný hráč (i support) nepůjde, umíš si představit ten bordel, pokud by se projekt musel ukončit? Jen včera jsme přes 4 hodiny odebírali schopnosti s atributama a výbavou.. (naštěstí těch předmětů bylo relativně málo)

ÚTOKY

1. bitva o pevnost Manaria
(ve městě bylo v tu chvíli asi 1/3, ostatní nestihli přijít - dlouhé čekací doby mezi přestupy)
36 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 84 obránců.
Padlo 36 útočníků. Padli 4 obránci.

2. bitva o pevnost FORT CARSON CITY I
41 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 42 obránců.
Padlo 41 útočníků. Padlo 24 obránců.
- tady byla chyba při seskupování před vylezením na věže a hradbu

3. bitva o pevnost Small Babel II
50 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 42 obránců.
Padlo 50 útočníků. Padlo 22 obránců.
- kdyby si s sebou hráči nebrali $, nebáli by se riskovat

4. bitva o pevnost WoH Kemp Josef
50 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 42 obránců.
Padlo 43 útočníků. Padlo 33 obránců.
- velel vlk-samotář , škoda toho zkaženého výstupu

5. bitva o pevnost Tvrz
95 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 50 obránců.
Padlo 20 útočníků. Padlo 50 obránců.

6. bitva o pevnost KOSIETCH
55 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 104 obránců.
Padlo 55 útočníků. Padlo 17 obránců.
- tady se pochopitelně vyhrát nedalo

7. bitva o pevnost Fort New Time
3 útočníci přepadli "Pevnost". Bránilo 50 obránců.
Padli 3 útočníci. Padlo 0 obránců.
- útok zrušen, museli jsme jít testovat obranu pevnosti

8. bitva o pevnost Nicota
5 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 6 obránců.
Padlo 5 útočníků. Padlo 0 obránců.
- taktéž

9. bitva o pevnost Fort New Time II
25 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 32 obránců.
Padlo 25 útočníků. Padlo 7 obránců.
- bohužel po obraně nezbylo moc "živých"

10. bitva o pevnost BLauTequilaWildWest
64 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 56 obránců.
Padlo 64 útočníků. Padlo 29 obránců.
- další chyba při výstupu (měli s sebou $ a báli se riskovat)

11. bitva o pevnost Sing Sing
10 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 115 obránců.
Padlo 10 útočníků. Padlo 0 obránců.
- útok zrušen, museli jsme bránit pevnost

12. bitva o pevnost Pevnost Hrdinů z WoH
20 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 64 obránců.
Padlo 20 útočníků. Padl 1 obránce.
- dost lidí bylo před útokem zduelováno

13. bitva o pevnost Pevnost Solenice
41 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 31 obránců.
Padlo 41 útočníků. Padlo 15 obránců.
- tuhle bitvu jsem nesledovala, nevím, v čem byla chyba


OBRANY

1. obrana (CARSON CITY)
80 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 84 obránců.
Padlo 80 útočníků. Padlo 17 obránců.

2. obrana (WoH)
44 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 42 obránců.
Padlo 44 útočníků. Padlo 22 obránců.

3. obrana (CARSON CITY)
87 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 84 obránců.
Padlo 85 útočníků. Padlo 53 obránců.

bohužel si teď nevybavuji, kde velel Pegasus (omlouvám se za neúplné info)
 

DeletedUser

Guest
dydy ty mam oc ťaháš za slovíčka, ja nevravím že sme boli najlepsi, bitka musí obsahovať dve strany obrana útok , my sme väčšinou ťahali za kratší koniec ale šlo o to niečo otestovať. ja som rád že som v testovaní bol, snažil som sa čo to dalo až na tie duely v tých som proste už slabý, kôli prácam. Za celý projekt som sa nevyzliekol z ind. setu . takže ja som čistý.
 

Deleted User - 31870

Guest
Dydy, netvrdil jsi, že jsi se těch bitev účastnil? jistě bys věděl, že jich valná většina padlo a nemám zprávy o tom, že by někdo z Ottawů něco našel, protože si peníze brali jen do dvou bitev a pak se na to vybodli..

Sečteno podtrženo - Ottawové neorganizovali bitvy kvůli hloupému klíči č.3 nebo tajným zbraním, jako se tomu stalo módou jinde.
 
presne súhlasím s urgom,každý v projekte hľadal chyby, kritizoval ho ale my, čo sme v ňom boli sme sa snažili, aj keĎ sme bojovali ale niekedy to proste nejde.

Ne každý hledal nějaké chyby, někteří jsou proti z principu. Mě se nelíbí vnucení projektu všem hráčům a celé jeho působení obecně. To že někdo řekne že se účastnit nemusím a jsem z obliga, to je blbost. Naopak stávám se, respektive moje pevnost, obětí útoků hráčů z projektu. Já toto nechci, ať si to provádějí ti co s tím souhlasí. Spokojím se s bitvami které probíhají normálně, já se nenudím. Pokud hráči chtějí bojovat, tak ať se domluví mezi sebou, není nic snadnějšího.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser307

Guest
Dydy, netvrdil jsi, že jsi se těch bitev účastnil? jistě bys věděl, že jich valná většina padlo a nemám zprávy o tom, že by někdo z Ottawů něco našel, protože si peníze brali jen do dvou bitev a pak se na to vybodli..

Sečteno podtrženo - Ottawové neorganizovali bitvy kvůli hloupému klíči č.3 nebo tajným zbraním, jako se tomu stalo módou jinde.

Už zacházíme hodně, ale opravdu hodně do extrému (mohl bych hladat telegramy, jak mě Ottawové zvou s nima do boje s lákadlem cenných věcí), nicméně duel v poslední den s Ottawou:
Dnes v 0:47 hodin
Zásahy celkem
- 11 Životů
Zásahy celkem
- 164 Životů
dydy79 vyhrál duel, obdrží 0 zkušeností a obdrží od Old Deliriuss $ 1424.

- vím, mohla to být náhoda, nemá cenu to už rozebírat. Jen maličkost, to, že to nevíš, ještě neznamená, že se to nestalo...
 

DeletedUser

Guest
Peníze jsme si párkrát brali to je pravda a myslím že našli Taschunkovo Tomahawk..

Já to testoval a jsem prostě za NE. Děti si pracně několik dní stavěli pevnost a pak jim jí seberou lidi s naklikanýma pistolema a schonostma - NEzájem teame.
A zajímalo by mě, co se stane s pevností co jsme dobyli když skoční testy?!
 

DeletedUser

Guest
1) Zjistilo se že ho většina hráčů nechce...
2) Lidi opouštěli města a aliance které jsou normálně proti sobě museli spolupracovat právě proti Ottawům...
3) To město se tak jmenovalo ,,Ottawové" a protožew jich bylo málo ani jim nešlo zabírat pevnosti.. byli sami proti celému světu... zabrali jednu pevnost a nic víc..
Proto se nakonec řeklo že se nemůžou spojovat dohromady nepřátelé a hlavně že je to zbytečné protože to stejně moc nešlo..
:klubun:
 
Nahoru