• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Dydy , mohli sme mať na sebe len povolené oblečenie, nič iné a to veru je veľmi nanič v bojoch o pevnosť, väčšina sme mali indiánsky set .
 

DeletedUser

Guest
To si snad děláte srandu, že jste Winchestrovku povolili "protože puška na slony dávala malý rány"....to je už trochu extrem(navíc podlě mě není 400 malá rána). A klidně jste jí mohli pojmenovat Puška na bizony, když se vám nelíbí sloni. Opravdu trapná výmluva.

Za chvilku si na foru povolíte i klobouky a hadry dle vlastního výběru, "protože indiánskej set dává malý bonusy"?? S tímhle přístupem se mi ten projekt líbí čím dál tím méně....
 

DeletedUser8071

Guest
Ježiši - rozptyl 1-400 neznamená že každá rána bude za 400!!, vždycky jsme byl zastáncem přesné brokovnice,a le už mě štvou rány za 3 hp nebo za 54 hp, proto mi už odpočívá v inventáři přesná winchestrovka, kterou si nasadím za 10 lvl
 

DeletedUser

Guest
jj ted jsem koukal na prvnich 10 lidi z projektu a jen dva meli indiansky set komplet jinak samej zlatej bizon puska na slony je spise vzacnost a jeden ma dokonce dobrodruhuv set :(
 

DeletedUser

Guest
Tak myslím, že v tom máte docela bordel, s prominutím. Stačilo mi přečíst si tedka posledních 5 stran, nevidím žádnou kladnou reakci, jen samé porušování a neshody. Na s2 to nechci :)
 

DeletedUser8071

Guest
já to chci ") jnak pokud potřebuješ splnit quest tak si můžeš nasadit co chceš, pokud to předem napíšeš na MF - zajímavé kolik expertů tady je, chtěl bych vidět vás!
 
já to chci ") jnak pokud potřebuješ splnit quest tak si můžeš nasadit co chceš, pokud to předem napíšeš na MF - zajímavé kolik expertů tady je, chtěl bych vidět vás!

Já se do toho nehrnu, jednak o to nestojím a ani to nechci nechat na sobě provádět. Nechci plnit nějaké závazky, tak se ničemu neupisuju, ale rozhodně nic neporušuji. Dívat se můžeš...
 

DeletedUser7836

Guest
Uznávame, že projekt sa nevydaril podla našich predstáv.
Preto sme ho aj ukončíme (možno aj dnes), a na ďalšie svety nebude zavedený.
Vymyslí sa niečo nové... snáď to bude mať väčší úspech.
Carmelox: nemôžeme premenovávať predmety v hre..
 

DeletedUser8071

Guest
noooo bezva - ale zajimavé je že tu brečí a remcaj lidi co se do projektu nezapojili divné? Závist? Mcbracey, Ghost1?
 

DeletedUser7836

Guest
Nedivím sa im.. ja byť v ich koži, tiež nadávam.
Síce sa to navonok zdá, že sme podrazili hráčov.. a zvýhodňujeme určitú skupinu ľudí, ale nieje to tak. Na mestskom fóre, sa hráči s Pontiacom dohodli aj na používaní iných vecí, okrem tých, čo boli pôvodne povolené.
Taktiež mi bolo aj povedané, že dnešná bitva bola bez omedzenia v oblečení...
Ale chápem vaše rozhorčenie.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ještě dodám, že byla bez omezení oblečení, protože jim ho postupně odebíráme (nemůžeme je tam nechat stát "nahé")
 

DeletedUser307

Guest
o co mi jde jsem psal už asi 4x a na předních stranách tohoto topicu - stačí si to najít


http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=16570&page=17

Omluva nehraješ - ale hrál, čili víš jaké vztahy tam chodí a možná si byl v nějaké z těch 2 aliancí a nelíbí se ti teď že jedna z nich dostává na zadek, případně že jsou silní a pomáhají těm druhým a že příjdete o pevnosti - Jinak co se týče mě, chci se zapojit , kvůli jasným pravidlům, už to nebude jen tak bezhlavé klikání prací a bojování,a le bude jasný řád kde a aco se bude muset udělat, stejně jak jako v armádě, proto mě a asi ne jen mě tak fascinuje a samozřejmě nemůžem opomenout ty schopnosti, které s eurčitě hodí, idkyž za cenu, že bez funebráka se můžeš jen bránit

AHA...tak můžu ti říct, že Pontiacka nikdo neposlouchal (byl jsem v nějakém útoku, myslím v tom jedinném co vyhráli a to jen díky tomu, že jich bylo 2x tolik). Do bojů chodili pomálu (spíš duelovali což nesměli...). Opět platí to co jsem už napsal, najdi si aktivní město, kde vše funguje jak má, hráči poslouchají a pevnosti se vyhrávají a zapomeň na podobné projekty. Pročti si posledních pár stran a dočteš se, co to mělo všechna za chybky - většina díky lidskému faktoru a s tím prostě nic nenaděláš.

PS:
Ještě dodám, že byla bez omezení oblečení, protože jim ho postupně odebíráme (nemůžeme je tam nechat stát "nahé")

Můžete je vyházet z města, tak se jim nic nestane nahým ;)
 

DeletedUser

Guest
P3t4:
-Já neříkám hned projek ukončit. Jen má docela dost chyb, který by se měli během testování odstranit. Nevím jak velké jsou pravomoci supportu, ale nejde třeba zavést na to dané město omezení "zákaz duelů"? Jako je ve hře implementováno, že nikdy nenajdeš kousek lístku 3. díl při práci, tak tam nastavit, že obyvatelé města s "tímhle názvem" mají zakázáno duelovat.

-Dále, účastníkům projektu sebrat celý inventář a dát jim jenom povolené věci. Jak jsem tak pochopil, tak v obchodě se nic kupovat nedá. Pochybuju, že by si nějakej indián kupoval winchestrovku v cizím obchodě za 60000$. - pokud ano a zjistí se to, tak by nebyl problém jí opět odebrat.

-Tímhle by se omezilo to na co si lidi v posledních příspěvcích nejvíc stěžujou - nenošení povolených věcí + duely.

-Myslím, že je škoda celej projekt zahodit. Ale chce to opravdu drsně usměrnit tím správným směrem.
 

Deleted User - 31870

Guest
dydy, když už tak pomlouváš ty bitvy - proč nenapíšeš, jak jste sami 2x při boji s nimi pokazili taktiku, neposlechli rozkazy (pokud někdo velel) a chodili jste jako jednotlivci? Nikde to není 100%, ale nedělej z komára velblouda

Carmelox:
pevnosti: chodili v povoleném oblečení, zbraně do pevností měli povoleny všechny
duely: probíhaly kontrololy, směli pouze vracet útok (oko za oko)
práce a úkoly: pokud si dali omluvenku na městské fórum, mohli se převlékat

Zabavovat inventář mi přijde jako hloupost - to by nesměli chodit pracovat, protože by dostali nové věci (nálezy) a pak hádej se s nima, že to měli nahlásit a "odevzdat".. navíc k některým úkolům předměty prostě potřebuješ
 

DeletedUser307

Guest
dydy, když už tak pomlouváš ty bitvy - proč nenapíšeš, jak jste sami 2x při boji s nimi pokazili taktiku, neposlechli rozkazy (pokud někdo velel) a chodili jste jako jednotlivci? Nikde to není 100%, ale nedělej z komára velblouda


Formuluj přesně, pokud Ottawové útočili na naše pevnosti, tak pokaždé dostali čočku (zdravím vlka-samotáře a omlouvám se mu za obsazení veže), vyhráli vlastně jen jeden útok s téměř dvojnásovnou přesilou:
95 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 50 obránců.
Padlo 20 útočníků. Padlo 50 obránců.
- kterého se dokonce Pontiac neúčastnil, jen zmateně ze specta hnal offlajny k věžím a velel čakat, přitom mu ti co byli nahoře zbytečně umírali. Kdyby nebylo těch co měli kapitána (tuším já, vlk-samotář, dracox...fakt už nevím, omlouvám se pokud ne) a nedali pokyn nahoru, tak Ottawové nikdy pevnost neviděli.
Co se týká útoků na pevnost Ottawů, tak proběhli 3 (United si netroufli, nevím proč, asi jim bylo jasné, že je to marné):
1. Carson City
80 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 84 obránců.
Padlo 80 útočníků. Padlo 17 obránců.
2. WoH
44 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 42 obránců.
Padlo 44 útočníků. Padlo 22 obránců.
3. Carson City (tento považuju za nejlepší díky jezzkovi a dracoxovi)
87 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 84 obránců.
Padlo 85 útočníků. Padlo 53 obránců.

- pokaždé vyrovnané počty, jak známo, útočit, je vždycky složitější, ale pokud na bonusech staveb stojí schopnosti a atributy navíc, prémium a zbraně navíc, v ideálních hadrech na obranu, tak s tím by si neporadil ani Antonio de Padua María Severino López de Santa Anna y Pérez de Lebrón. Toliko k faktům pro ty co cz1 neměli možnost sledovat.

PS: To, že tu a tam někdo vyleze jindy než má, nepovažuju za to, že Ponticka nikdo neposlouchal, bavím se o celkové anarchii u Ottawů

PS2: Máte některé Ottawy nahé -
Duel: dydy79 vs. bonjorno Soukromě Dnes v 4:02 hodin
Duel: dydy79 vs. Apailana Soukromě Dnes v 2:41 hodin
Duel: dydy79 vs. orlando7771 Soukromě Dnes v 2:09 hodin
Duel: dydy79 vs. Old Deliriuss Soukromě Dnes v 1:59 hodin
Duel: dydy79 vs. Old Deliriuss Soukromě Dnes v 0:47 hodin

Duelovaným se omlouvám, já tu psal "Včera, 21:56" aby vás vyházeli z města...
 
Nahoru