• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Souhlasím,tohle je opravdu vcelku nespravedlivé ...
A už po několikáté ..
 

DeletedUser8071

Guest
tak se z pevnosti vyhodí a pevnosti se ujme 2 spojenecké město
 

DeletedUser7836

Guest
Zrejme sa nato nejako zabudlo..
Budú mu odobraté.
EDIT: už ich nemá
 

DeletedUser7836

Guest
Nemaj obavy. Nič sa nevymyká... toto bola len chvíľková nepozornosť, a už sa to dúfam, opakovať nebude.
Na cz1, ako aj na ostatných svetoch, sa nebude pohybovať nikto nacheatovaný.

Edit by D.:
ještě dodám, že máme seznam, kdo a co dostal - takže se znovu zpětně vše projede, aby nikomu po testování nic nezůstalo.. to není v ničím zájmu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Mám obavy, projíždím si výpisy a:
Duel: tvitfighter vs. dydy79 Soukromě Dnes v 7:57 hodin (31.5.2010) a co čert nechtěl tvitfighter je minimálně od včera (viz výpis včerejší bitvy) ve městě Ottawové. Ottawy jsem dueloval jen dva:
Duel: dydy79 vs. ****Bo-Bo**** Soukromě 17.5.10 v 21:29 hodin
Duel: dydy79 vs. GEO Soukromě 17.5.10 v 21:19 hodin

Všímni si, že během jednoho dne, jsem zjistil dva problémy a oba omylem. Pak člověk nemá mít obavy...
 

DeletedUser

Guest
Projekt Ponitac

Trochu se mi nezdá, že vlivem projektu bude 50 indiánů vybaveno zlatými puškami a budou drancovat zasloužené pevnosti jednotlivých měst. Je to trochu útok U.F.O
 

DeletedUser120

Guest
Mám obavy, projíždím si výpisy a:
Duel: tvitfighter vs. dydy79 Soukromě Dnes v 7:57 hodin (31.5.2010) a co čert nechtěl tvitfighter je minimálně od včera (viz výpis včerejší bitvy) ve městě Ottawové. Ottawy jsem dueloval jen dva:
Duel: dydy79 vs. ****Bo-Bo**** Soukromě 17.5.10 v 21:29 hodin
Duel: dydy79 vs. GEO Soukromě 17.5.10 v 21:19 hodin

Všímni si, že během jednoho dne, jsem zjistil dva problémy a oba omylem. Pak člověk nemá mít obavy...

ten duel rozhodně omylem být nemohl...prověřím
 

DeletedUser307

Guest
ten duel rozhodně omylem být nemohl...prověřím

Myslím, že jsem na to omylem přišel, protože není vidět v tom výpisu jeho město a pak prohrál, takže není důvod pátrat odkud je...

Zásahy celkem
- 610 Životů
Zásahy celkem
- 897 Životů
dydy79 vyhrál duel a dostane 0 zkušeností. tvitfighter u sebe neměl žádné peníze, tudíž dydy79 nedostane nic.

Tak mě napadá, že bych mohl požadovat nějakou kompenzaci :D.
 
Členové indiánské osady mají zakázáno duelovat, ale přinutit je k tomu nelze. Odpovědnost nesou hráči sami za sebe, maximálně můžou být vyhození z města, kvůli porušení pravidel.

Návrh na kompenzaci je bezpředmětný, tudíž dydy79 nedostane nic.
 

DeletedUser

Guest
Členové indiánské osady mají zakázáno duelovat, ale přinutit je k tomu nelze. Odpovědnost nesou hráči sami za sebe, maximálně můžou být vyhození z města, kvůli porušení pravidel.

Návrh na kompenzaci je bezpředmětný, tudíž dydy79 nedostane nic.

Ale oni duelovat můžou.
 

DeletedUser307

Guest
Členové indiánské osady mají zakázáno duelovat, ale přinutit je k tomu nelze. Odpovědnost nesou hráči sami za sebe, maximálně můžou být vyhození z města, kvůli porušení pravidel.

Návrh na kompenzaci je bezpředmětný, tudíž dydy79 nedostane nic.

Asi tak - napadl mě někdo, kdo má (měl v tu dobu) naklikané TWtýmem schopnosti, atributy, hadry, zbraň a prémium účet. Ubral mi 600 životů v duelu, který dle pravidel projektu TWtýmu nesměl udělat. Pak na, mimo jiné, jsem měl duel:
Zásahy celkem
- 710 Životů
Zásahy celkem
- 845 Životů
dydy79 omdlel. Desper vyhrál duel a dostane 575 zkušeností. dydy79 u sebe neměl žádné peníze, tudíž Desper nedostane nic.

- kde jsem padl do mdlob. Kdybych měl těch 600 hp, tak jsem do mdlob nepadl. Vím, mohl jsem to dospat, ale proč bych se měl já přizpůsobovat někomu, komu TWtým "naklikl" všechno možné a dělá s tím co nesmí. Vezmi v úvahu, že mám level 99, peníze nepotřebuju, XP z prací jsou mi na nic, hadry mám nejlepší....takže jedinnou mojí zábavou jsou duely a tabulka duelů a ty teď dva dny nemůžu ;).
 

DeletedUser120

Guest
Dydy: co se týče náhrady, napiš na support, tohle už je v posouzení vyšších míst
 

DeletedUser

Guest
No vidim, ze projekt Pontiac prinasa viac problemov ako uzitku :)
Preto mi neda nevyjadrit sa, slovensky tim, tak dlho kritizovany z kazdej strany tu na fore, spravil jednu dobru vec minimalne !

A to, ze tento projekt zatrhol. Co brani samotnym hracom si vytvorit taketo boje ? Ale bez roznych specialnych predmetov, premia a skillov ? Ked uz tu kazdy zatracuje mna osobne, kvoli boju, ktory som zorganizoval ( Podotykam, takmer uplne sam ! ) preco nezatracuju aj tento projekt a uz sa davno nezatrhol ?!
 

DeletedUser8071

Guest
Kolik0 napsal/a:
No vidim, ze projekt Pontiac prinasa viac problemov ako uzitku :)
Preto mi neda nevyjadrit sa, slovensky tim, tak dlho kritizovany z kazdej strany tu na fore, spravil jednu dobru vec minimalne !

A to, ze tento projekt zatrhol. Co brani samotnym hracom si vytvorit taketo boje ? Ale bez roznych specialnych predmetov, premia a skillov ? Ked uz tu kazdy zatracuje mna osobne, kvoli boju, ktory som zorganizoval ( Podotykam, takmer uplne sam ! ) preco nezatracuju aj tento projekt a uz sa davno nezatrhol ?!

neber to jako urážku, ale asi pleteš si světové strany - tohle v moci "českého teamu" a pokud tu sbíráš poznatky ze slovenského serveru a ne z českého kde právě testování probíhá, tak je to v celku bezpředmětné
 

DeletedUser

Guest
Nezbieram ziadne info . A nepletiem si vobec ,,svetove strany,, konstatujem to, ze CZ povolili Pontiaca a mne sa to zda, ako nevhodny projekt ;) Na CZ hravam, nie aktivne ale viem co prinasa tento projekt ..

Tak ako tu uz mnohi predo mnou vyjadrili nesuhlas, takisto som ho vyjadril ja . :klubun:
 
Nahoru