• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser8071

Guest
Ta medaile je luxusní - škoda že nelze uploadovat obrázky do profilu ve hře, určitě by to pěkně vynikalo u hráčů připojených v projektu
 

DeletedUser7836

Guest
No vidim, ze projekt Pontiac prinasa viac problemov ako uzitku :)
Preto mi neda nevyjadrit sa, slovensky tim, tak dlho kritizovany z kazdej strany tu na fore, spravil jednu dobru vec minimalne !

A to, ze tento projekt zatrhol. Co brani samotnym hracom si vytvorit taketo boje ? Ale bez roznych specialnych predmetov, premia a skillov ? Ked uz tu kazdy zatracuje mna osobne, kvoli boju, ktory som zorganizoval ( Podotykam, takmer uplne sam ! ) preco nezatracuju aj tento projekt a uz sa davno nezatrhol ?!
Ehm.. ak sa nemýlim, tak vy, dokonalý team z sk, tiež vyvíjate nejaký testovací projekt... teda asi by som sa mal opraviť, vyvíjajú ho hráči.. nie vy. Čiže nechápem, prečo tu stále provokuješ, aký sme len nespravodlivý atď..
Ak sa ti projekt nepáči, tak sa ho nezúčastňuj... A ak sa nemýlim, tak na cz1 nehráš, čiže sa ťa ani osobne nedotýka.. čiže neviem, čo ti stále vadí..

Kedy priblizne?::): Rad sa zucastnim, ak splnim kriteria
Urgo... ak sa všetko vydarí, typujem to tak na polovinu tohto mesiaca. Avšak asi sa nebudeš môcť zúčastniť, keďže projekt je určený len pre indiánov.
 

DeletedUser

Guest
Urgo... ak sa všetko vydarí, typujem to tak na polovinu tohto mesiaca. Avšak asi sa nebudeš môcť zúčastniť, keďže projekt je určený len pre indiánov.

Dalsie znevyhodnovanie :)

Ano vyvijame projekt, ale rovnocenny pre kazdeho ;) ( tentokrat nenarazam na bitky bohatych ) ;)
 

DeletedUser8071

Guest
hmmmm,jako kdyby sever proti jihu byla nějaká novinka, jáááj :angel:, to už kdysi probíralo i u nás, ale větši to drtivě poslal do kytek myslím, ale když se to snažíte vzkříšit?
 

DeletedUser7836

Guest
Dalsie znevyhodnovanie :)

Ano vyvijame projekt, ale rovnocenny pre kazdeho ;) ( tentokrat nenarazam na bitky bohatych ) ;)

Ako si si mohol všimnúť projekt je ešte len vo fáze testovania.. čiže sa jeho konečná verzia môže odlišovať od súčasného konceptu.
Téma je tu preto, aby sme podla názorov hráčov vychytali nejaké chyby, nedostatky. Potom sa to ešte upraví. Vieme si chyby priznať, a robíme to pre dobro hráčov. Nikdy nebudú spokojní všetci. Ale budeme sa snažiť vyhovieť čo najväčším vrstvám. Výber postáv do projektu ešte plánujem upraviť.
Už sa teším na váš projekt. Určite poslúži ako dobrá inšpirácia do budúcna.
 

DeletedUser

Guest
To ano, ako inspiracia moze sluzit .

Btw. preco ten projekt nikto nezaviedol ?
 

DeletedUser120

Guest
už jsme to psal jednou.... důvod proč si to nemůžou zorganizovat sami hráči? protože hráči nejsou ani schopni přijít na bitvu v plném počtu...
 

DeletedUser

Guest
Tak to svedci o tom, ako su zohrani, keby TW Team informoval hracov, ze sa nieco take kona pomocou oznamu do hry, tak by to mozno tiez pomohlo ;) Ked sa dokaze naplnit mala pevnost ( 92 ) hracmi, z ktorych je 90 percent online, tak sa urcite najdu aj jedinci, ktori by to zorganizovali vo svojich stvorcoch ;)
 

DeletedUser

Guest
Kolik:
Za 1. Tým hráče informoval o testovacím projektu Pontiac. Máš šanci to vidět na hlavní stránce hry.
Za 2. Nevím na co narážiš s těmi jedinci. Pokud myslíš normální bitvu s online hráči, šlo by je sehnat, ale proč? Stejnak z toho nic moc nebude. Pokud narážiš na "Bitvu pro bohaté", my nepotřebujeme aby nám po světech lítaly Taschunkovy tomahawky a Billyho peacemakery, jako je to u vás.
 

DeletedUser307

Guest
Dydy: co se týče náhrady, napiš na support, tohle už je v posouzení vyšších míst

Jedinná kompenzace pro mě by byla, že se vrátí záloha serveru těstně před tím duelem, což je nereálné a zase by to poškodilo všechny ostatní...prostě budeme až do smrti žít s tím, že dydy79 byl tím vaším "projektem" poškozen. Budiž to poučení pro další zahrávání si s admintools a zásahy do hry. Tento projekt poškozuje hráče neustále. Nakliknutýma penězma vyhlásíte nějaký boj, super, když má někdo víc pevností a někdo se toho chytí, vyhlásí vám další dvě tři, tak nevíte kam jít bránit - jestli proti projektu a "naklikaným" hráčům, kteří si dělají co chtějí (už jsem zažil, že ani pontiack nedošel na bitvu kterou sám vyhlásil). Pak pro mě naprosto nelogické to, že kdo sejme Pontiacka, tak jeho město dostane $10000, to jsem nepochopil. Spíš by mělo být nějak odměněno město, kterému pevnost pod útokem Otrawů patří.

Osobně si myslím, že tento "projekt" zasahuje do hry obrovským nefér způsobem, proti platícím a poctivě hrajícím hráčům (i proti těmneplatícím a nefér...)- jak k tomu příjde ten kdo si fort vybojoval, případně postavil normálně, že mu jej sebere někdo "naklikaný". Fajn, má šanci si to 3x získat zpátky proti Ottawům, po 4. proti náhodě. Všichni víme, že útočí se hůř než brání...

Je čas to ukončit.


Hawk
 

DeletedUser

Guest
Kolik:
Za 1. Tým hráče informoval o testovacím projektu Pontiac. Máš šanci to vidět na hlavní stránce hry.
Ja som pisal o informovani o projekte, ktory by si eventuelne chceli spravit hraci

Za 2. Nevím na co narážiš s těmi jedinci. Pokud myslíš normální bitvu s online hráči, šlo by je sehnat, ale proč? Stejnak z toho nic moc nebude. Pokud narážiš na "Bitvu pro bohaté", my nepotřebujeme aby nám po světech lítaly Taschunkovy tomahawky a Billyho peacemakery, jako je to u vás.

Neorganizujes nahodou ty taku bitku ? :::))::

edit:V tom prípade použi ,,Vino kaze, vodu pije,, a nevyvolávaj tu zbytočne flame .. ok ?

edit2: Pokecame cez prispevky alebo to tu robis bezne ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, ale maximálně 10 na 10, né 50 na 42 :::))::

Jojo, strašní slováci, budou mít na serveru z domluvenejch bojů 500 svítících zbraní, zatímco my jen 150... dobře jim tak, aspoň se ukáže jak jsme čestní. Super logika :)

Neudržel jsem se, ale také za to žádám trest, žádám nejvyšší trest, žádám trest smrti!
 

DeletedUser

Guest
mal som možnosť zúčastniť sa projektu a poviem vám toľko:

odvolávate sa na tie voľné schopnosti, čo sme mali ale tie ani zďaleka nepokryjú stratu schopností,ktoré by som mal v oblečení na pevnosť. Ďalej čo mám z Jessie James revolvera keď sa môžem len brániť a v taktike mám 35 ? tie dve rany, čo s ním dám mi to nevykompenzujú a po tretie "puška na slony" rozptyl 1-400 tá zbraň je horšia ako keby som strielal hrdzavou zadovkou, keď niekoho zasiahnete a spôsobíte poškodenie 42 HP tak vás to pekne na***. A naše vysoké levely to bola asi jediná naša výhoda, aj keď bez oblečenia som mal strašne málo života a bolo to o ničom. Najviac na celom projekte sa mi páčilo to, že aj keď sa v jednom meste stretli nepriatelia z miest, tak sa to neprenieslo do mesta a v pohode sa tam žilo aj bavilo . Škoda, že som nevydržal do konca, ael mám veľké problémy z netom a nemal som už dostatok času na boje :( To je asi tak všetko . :klubun:
 
Asi tak - napadl mě někdo, kdo má (měl v tu dobu) naklikané TWtýmem schopnosti, atributy, hadry, zbraň a prémium účet. Ubral mi 600 životů v duelu, který dle pravidel projektu TWtýmu nesměl udělat.

V podstatě máš pravdu, ale pravidla porušil hráč, tak ať platí on. Nicméně je to pravidlo "projektu" že by bylo závazné pro celou hru, to je jiná věc. Každopádně mi se taky nelíbí že hráči toto mají, já to taky nechci. Nicméně těch hráčů co udělají deual a tím pádem skončí, je hrstka. Horší je to že takoví hráči pořádají útoky ne pevnsti, a to je bohužel legální záležitost, právě coby smysl celého projektu.
 

DeletedUser307

Guest
mal som možnosť zúčastniť sa projektu a poviem vám toľko:

odvolávate sa na tie voľné schopnosti, čo sme mali ale tie ani zďaleka nepokryjú stratu schopností,ktoré by som mal v oblečení na pevnosť. Ďalej čo mám z Jessie James revolvera keď sa môžem len brániť a v taktike mám 35 ? tie dve rany, čo s ním dám mi to nevykompenzujú a po tretie "puška na slony" rozptyl 1-400 tá zbraň je horšia ako keby som strielal hrdzavou zadovkou, keď niekoho zasiahnete a spôsobíte poškodenie 42 HP tak vás to pekne na***. A naše vysoké levely to bola asi jediná naša výhoda, aj keď bez oblečenia som mal strašne málo života a bolo to o ničom. Najviac na celom projekte sa mi páčilo to, že aj keď sa v jednom meste stretli nepriatelia z miest, tak sa to neprenieslo do mesta a v pohode sa tam žilo aj bavilo . Škoda, že som nevydržal do konca, ael mám veľké problémy z netom a nemal som už dostatok času na boje :( To je asi tak všetko . :klubun:

Milý bobo, nevím s čím si "Otravoval" v bojích ty, ale většina z vás/nich má velmi širokou škálu hader a zbraní. Elefantku jsem v posledních pár bojích neviděl snad vůbec. Klikám na prvního Ottawu - bonjorno Ottawové / přesná winchesterka, zlatý bizon ... takže to tu na nás nezkoušej ;)

http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=148037#post148037
povolené zbraně mimo: Shnilá vejce, Huckleberryho prak, Precizní prak, Prak, Opotřebovaný prak, Granit, Křemen, Kámen, Ostrá dřevorubecká sekera, Dřevorubecká sekera, Rezavá dřevorubecká sekera, Taschunkovo Tomahawk, Ostrý Tomahawk, Tomahawk, Rezavý Tomahawk, Codyho dorážková dýka, Ostrá dorážková dýka, Dorážková dýka, Rezavá dorážková dýka, Obušek s hřebíky, Obušek, Zpráchnivělý obušek, Rozbitý džbán, Pěst


Povolené věci: (indiánský set)
Indiánská čelenka (51. level), Talisman odhánějící duchy (40. level), Náhrdelník z kostí, Aztécký náhrdelník, Kamenný řetěz, Talisman, Zlatý indiánský náhrdelník, Žlutý indiánský náhrdelník, Modrý indiánský náhrdelník, Zelený indiánský náhrdelník, Červený indiánský náhrdelník, Šedý indiánský náhrdelník, Indiánské oblečení, Černé pončo, Hnědé pončo, Žluté pončo, Clintovo pončo, Modré pončo, Zelené pončo, Červené pončo, Šedé pončo, Mokasíny, Sandály, Dýmka míru, Mustang, Osel

- nevidím tam ani jedno


V podstatě máš pravdu, ale pravidla porušil hráč, tak ať platí on...

Tak ještě jednou - proč bych se měl já přizpůsobovat někomu, komu TWtým něco naklikl a ten s tím nedodržuje pravidla. Na něm si těžko něco vezmu.
 

DeletedUser753

Guest
Tu Winchestrovku jsme nakonec povolili na fóru ve hře, protože jsme shledali že ta puška na slony je za 1. blbost, protože co by tam dělali sloni? :) a za 2. Dávali pořád malý rány :)
I Quarter horse se povolil
 
Nahoru