• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser120

Guest
a doplním...ano...support mu v případě potřeby sníží level..
 

DeletedUser120

Guest
ty jsou stále stejné, pontiac nevyužívá skilly z úrovní, takže mu tam prostě jen svítí volné nevyužité, dostal určitou sumu a ta mu "musí" stačit
 

DeletedUser

Guest
dekuji za upresneni :D takze nedostava za kazdou uroven jako my vseci
 

DeletedUser120

Guest
ne, to by bylo šílené, když vezmu ideální scénář (pro ně+j) tak díky své zbrani a schopnostem zabioje hromadu nepřátel, vyhraje bitvu a přežije, tak má za pár dní(týdnů) lvl 98... což je 18 lvl od 18ú já to snížím, a za chvíli to tam je zas...ale on by stále dokola využíval nově získané schopnosti...to bychom se za chvíli dostaly na úroveň neporazitelného bosse což není cílem
 

DeletedUser

Guest
Mirdaa: Pochopitelně, jenže v tom je právě ten problém celýho projektu. Abys ho realizoval, někdo tomu "velet" musí. A pokud ten někdo není přirozená autorita a hráč, ale dosazený support s uměle vytvořenou postavou (ano, Kontadore, nacheatovanou), která ovšem není "mimo hru" a může se účastnit bitev i duelů, dochází tu podle mě k docela závažnýmu zásahu do hry.

Na jednu stranu jsem za takovou aktivitu rád, tím spíš, že na Světě 1 od dosažení lvl. 99 a splnění všech úkolů už prakticky nehraju, protože jsem prostě ztratil jakoukoli motivaci (jasně, teď kandiduju na biskupa, ale získávání všech zbývajících vyznamenání bez ohledu na charakter zase tak motivačním prvkem není), na druhou stranu nemůžu neupozornit na skutečnost, že tohle už je minimálně na hraně, pokud ne za ní.

Rozhodně bych to omezil úrovní, neříkám nutně 99, ale rozhodně nepovažuju za vhodný, aby se takových projektů účastnili hráči "ve vývinu", tzn. ti co například ještě plní běžné úkoly. Vzhledem k tomu bych v bodě 9) žádný výjimky vůbec nezmiňoval. Když už se do takovýho projektu zapsat, tak se vším všudy, s veškerými výhodami i omezeními.

No a konečně, taky na to koukám trochu skepticky proto, že je to docela diskriminační projekt zahrnující pouze 4 konkrétní avatary z 32 a žnádný srovnatelný pro ostatní není.

The answer 5 Je to povolený. Jestli s tím máš takovej problém, vykládej si to třeba jako trénink. Nebo rvačku v salónu. Nevidím nejmenší důvod, proč bych si nemoh pořádat pravidelně pěstní rvačky s jiným hráčem nebo duely předovkama nebo polštářovou bitvu nebo se klidně honit po městě s prakem nebo kamenem ... že je nevhodně vyřešená duelová úroveň je věc druhá a na to jsme upozorňovali už dávno.

Když o tom tak přemýšlím, vlastně jsem tím překlenul právě tu nudnou část hry, kdy nebylo koho duelovat, uspávat stále ty samé dva nebo tři soupeře byl neskutečný stereotyp a poslední motivací hrát byla Síň slávy. Projekt jako tenhle by mě asi tenkrát zabavil líp ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zajimave,mam taky dotaz.Kdyz to projde tak tu mame 9 svetu a tolik snad ani neni clenu TW tymu ... a pochybuju ze na to a do toho budou mit vsichni chut.Takze kdo se pak te role toho "vudce" ujme?
 

DeletedUser120

Guest
Azog: no toť otázka, proto také to testování, zjistit kolik to žere času nám, a podle toho přizpůsobímě rozsah projektu...
 

DeletedUser

Guest
Ještě jedna otázka. Pontaic je postava, která platí bitvy pokud se nemýlím. Tudiž bude mít u sebe asi hodně peněz. Nemůže se stát že vyhlásí v jeden den útok na více pevností?
 

DeletedUser

Guest
Azog: no toť otázka, proto také to testování, zjistit kolik to žere času nám, a podle toho přizpůsobímě rozsah projektu...

No já si myslím že vám to zabere oopravdu hodně času.. jestli bnete mít bitvu každý den.. potom budete muset kontrolovat členy města jestli neporušují pravidla (nenosí jiné oblečení, neprodali něco atd..)
bude vás to stát určitě hodně nervů času a telegramování

a taky se určitě často bduete stýkat s problémem, že se budou chtít dva moderátoři na něj přihlásit najednou..

jsem zvědaví jak to zvládnete :angel:
Hiodně netrvů a trpělivosti přeji všem kdo se bude starat o účet Pontiac :klubun:

EDIT: měním svoje názory absolutně mě se*e tento projekt protože absolutně změnil tuhle hru já se modlím aby neprošel protože ničíte dobrá města x( už pomalu začínám uvažovat o konci hry =(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Ze to budou indiani-to se da pochopit.Jde o indianskou zem.Ale je to jako v realu,zneprateleni bojovnici by najednou meli tahnout za jeden provaz a napadat kamarady,s kterymi hrajou od zacatku.Uz jich moc neni.Vzdat se mest,ktera byla v prubehu hry budovana a koukat,jak se,jak se z nich stavaji mesta duchu? To mi prijde jako moc vysoka cena.Utocit na vsechny pevnosti? Mesto o 50ti lidech,kteri nebudou vsichni aktivni atd.

Pro Drakox: My Apaci bijeme Mexikance uz 500 let a tak nevim,zde by se s tim dalo prestat. :-))))))))
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se do testování vložil - nemusím tento projekt a tak jsem si to chtěl prohlédnout. A výsledek je, že se mi to líbí.. Takže pardon za ty keci na začátku.. xD
 

DeletedUser9953

Guest
projekt

Škoda,že se toho nemůžu zůčastnit a bránit se proti indiánům :::)):: ,Sietch Endless potřebuje zodpovědnost,ale těšim se na duely s indiánama :zásek: ,zajímavá bude dnešní bitva :klubun: ,jinak je docela nevýhoda dohánět 2,5 roku,ale znám hodně lidí,co nestihlo svět 1 a chce tam :střelec:
 

DeletedUser

Guest
i když projekt doslova nesnášim dám sem screeny z profilů hráčů kteří se projektu účatní: náhled: (klikni)

edit: další :
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Revolvér? To si dělají srandu ne?
Jinak, proč hned nesnášet projekt? To radši nesnášej update 1.27!
Pořád je to ,,jenom" 50 indiánů, ke kterým, když se nikdo nepřidá, prohrají...Nemůžou duelovat a dostanou,,jen" takovéhle zbraně...Na co Tomahawk, když nemůžeš duelovat? Puška na slony taky není moc slná...Takže klid :klubun: Myslím že Pontiac je postih, než bonus :hoj:
 
Nahoru