• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser8071

Guest
Projekt vznikl 16.5 - řeklo se na týden - čili tuto neděli už bude známo co a jak? případně den dva na doladění chyb a v případě spokojených výsledků to půjde na ostatní?
 

DeletedUser

Guest
P3t4 říkal, že ostatní budou spuštěny až někdy v polovině června.
 

DeletedUser7836

Guest
Na zraze odprezentujeme pozorované výsledky. A potom to podla okolností pustíme na všetky.
Ale možno to pôjde aj skôr... ešte sa uvidí.. ;)
 

DeletedUser120

Guest
kontador: asi budeme testovat déle... přeci jen zatím to je hodně rozporuplné.... ale nejdéle asi do srazu...
 

DeletedUser

Guest
Blbost

Podle mě je tohle zbytečnost - ani si nemyslím, že Svět 1 by potřeboval nějak oživit. Co je na tom za oživení? Když akorát parta X lidí je v nějakém městě a dostane výhody na pevnosti (v podobě atributů a schopností)?

Kdyby se raději dodělali obchody v pevnostech (jsou slibovány od vzniku pevností) a další věci, co se avizovali ve výhledu na letošní rok.

Zkrátka a dobře - toto "zpestření" je hovadina, co akorát zvýhodní partu lidí proti ostatním. Mezi námi, není problém si založit město, pojmenovat ho třeba "irokézové", sehnat přes fórum 40 aktivních lidí a začít drandit pevnosti.
 

DeletedUser3004

Guest
Mezi námi, není problém si založit město, pojmenovat ho třeba "irokézové", sehnat přes fórum 40 aktivních lidí a začít drandit pevnosti.
Můžeš to zkusit, ale pochybuji o tom, že bude takový zájem, jako když něco podobného podnikne support ;) Jinak s těmi obchody s tebou souhlasím. Je škoda, že zůstalo pouze u slibů.
 
Můžeš to zkusit, ale pochybuji o tom, že bude takový zájem, jako když něco podobného podnikne support ;) Jinak s těmi obchody s tebou souhlasím. Je škoda, že zůstalo pouze u slibů.

Právě že o to zájem nebude, hráči sami od sebe nic neudělají i neudělají. Hra je přestává bavit a to co je postrčí je; 10 atributů, 20 schopností a zbraně na duel i bitvu. Jdou do toho dobrovolně a ještě jsou ohlasy že jsou v nevýhodě.
 

DeletedUser

Guest
...projekt neni špatnej, kdo ho nechce, muže ho ignorovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9865

Guest
Pochopitelně, jenže v tom je právě ten problém celýho projektu. Abys ho realizoval, někdo tomu "velet" musí. A pokud ten někdo není přirozená autorita a hráč, ale dosazený support s uměle vytvořenou postavou (ano, Kontadore, nacheatovanou), která ovšem není "mimo hru" a může se účastnit bitev i duelů, dochází tu podle mě k docela závažnýmu zásahu do hry.

No a konečně, taky na to koukám trochu skepticky proto, že je to docela diskriminační projekt zahrnující pouze 4 konkrétní avatary z 32 a žnádný srovnatelný pro ostatní není.

Toto jsou dva hlavní důvody, proč s tím projektem nesouhlasím. Ať je tady i mé vysvětlení k mému hlasu v anketě.

EDIT: bože, toto je zas jiné téma o tom, už se v tom ztrácím. Každopádně jsem v té anketě hlasovala proti projektu, tak jsem to pouze chtěla uvést na pravou míru. Prosím mody o přesunutí.
 

DeletedUser

Guest
...projekt neni špatnej, kdo ho nechce, muže ho ignorovat

no, to právě že nemůže - je tam rozjetá válka defacto dvou stran - a když se zrovna rýsuje další ze strategických soubojů, tak se do toho napere projekt Pontiac - neříkám jedna nebo druhá strana je v nevýhodě, možná se mu podaří vyzvat spravedlivě pevnosti z obou táborů, ale stejně to nikdy nebude za stejných podmínek.
Něco jiného je napadnout pevnost ve chvíli, kdy žádné jiné bitvy nejsou a něco jiného je, když je vyhlášeno 8 bitev.

zkrátka a dobře - nevím jak je to na jiných světech, ale na S1 jsou defacto dva tábory a dle mě tento projekt působí rušivě a může vcelku nespravedlivě zasáhnout do soubojů těchto dvou táborů.

jistě, pro hráče, co již nesbírají zkušenosti a jsou na 99 lvl to jistě může být zajímavé zpestření, ale podle mě by větší zpestření bylo přidat úkoly a přidat levely ;)
 

DeletedUser120

Guest
Bohužel my nemůžeme přidávat ani úkoly, ani práce, ani předměty nic... my pouze můžeme zkusit vytřískat maximum z toho co ve hře je, a z toho co nám nabízejí naše supportérské nástroje.... takže se snažíme aspoň tak...
 

DeletedUser3004

Guest
Zajímalo by mě, jestli už ve hře podobný hráč jako je Pontiac, dávno není. Takové zpestření pro "supportery" :) Pokud je tak jednoduché si postavu dotvářet k obrazu svému, jak tu čtu, ani bych se tomu nedivil. Nikdo není svatý.
 

DeletedUser8071

Guest
to je docela závažné obvinění - máš nějaké důkazy nebo podezření? Nebo jen tak plácáš do vody, aby si odvedl diskuzi od tématu?
 

DeletedUser

Guest
zkrátka a dobře - nevím jak je to na jiných světech, ale na S1 jsou defacto dva tábory a dle mě tento projekt působí rušivě a může vcelku nespravedlivě zasáhnout do soubojů těchto dvou táborů.

Svím zpusobem máš pravdu, ale svět prostě neni spravedlivej a je na lidech jak se v něm naučí pohybovat a využít ho ve svuj vlastní prospěch... mě třeba zase štvou ty úkoly nově přidávané, protože pravděpodobně jde i o práce přez které jsem se přenesl, chtějí často předměty, které jsem měl, často pracně nalezené při nejnudnějších pracech a prodal, nebo práce které jsem dělal kdysi , ale postavu už předelal zase jinak.
Každej vnější zásah do rozjeté hry je nezpravedlivej a pro někoho dobrej , pro jiného naopak.
 

DeletedUser7836

Guest
Zajímalo by mě, jestli už ve hře podobný hráč jako je Pontiac, dávno není. Takové zpestření pro "supportery" :) Pokud je tak jednoduché si postavu dotvářet k obrazu svému, jak tu čtu, ani bych se tomu nedivil. Nikdo není svatý.

Nie.. nieje... Všetci členovia teamu sú kontrolovaný každý mesiac. Ak by sa niečo takéto zistili, supporter by bol prepustený.
A ak si myslíš, žeby sa tak nestalo, že by sa to proste prehliadlo, musím ťa vyviesť z omylu. Už tu takýto prípad/y boli, a vždy sa viníkovy dostalo spravodlivého trestu. V tomto prípade prepustenie z teamu.
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz: někde bylo psáno, že kdo sundá Pontiaka, obdrží 15000 doláčů. V pevnosti je to 10000, takže těch 15000 platí zřejmě pro duel, jak jsem to v té zmínce i pochopil. Alespoň doufám , protože se mi právě povedlo poslat Pontiacka do mdlob:yes:, ale než jsem se na něj připravil, prodal jsem inventář za mnohem víc

...ale žádný prachy se mi nepřičetli :cry:
 

Deleted User - 31870

Guest
Prašulky se posílají zpětně po přečtení výpisu, nikoliv automaticky.. Odměna je paušální $10 000 pro město, těch $15 000 mají v Rusku v Geronimu
 

DeletedUser

Guest
Nie.. nieje... Všetci členovia teamu sú kontrolovaný každý mesiac. Ak by sa niečo takéto zistili, supporter by bol prepustený.
A ak si myslíš, žeby sa tak nestalo, že by sa to proste prehliadlo, musím ťa vyviesť z omylu. Už tu takýto prípad/y boli, a vždy sa viníkovy dostalo spravodlivého trestu. V tomto prípade prepustenie z teamu.

ale preco nemozu mat svoju postavicku ktoru ....len tak vylepsi ......na de mali devloperi uplne silene vybaveni a nemyslim ze by to nekomu vadilo
 

DeletedUser7836

Guest
Prosím ?
Tebe by sa páčilo... keby ťa obehol supportér s namakanou postavou, super vybavením atď získanými cez tool ?
Členovia teamu dostali svoje práva preto, aby mohli hráčom pomáhať. Nie zneužívať moc vo svoj prospech.
Inak, mohol by si mi napísať, kto z nemeckého teamu si nacheatoval postavu ? Tomu neverím.
Nemyslíš náhodou betu ? Devov zeta a anthraxxa ?
 
Nahoru