• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Bukatyr má vpodstatě pravdu, dvě skupiny se tu přetahují o pevnosti a najednou se do toho namontuje privilegovaná skupina lidí se zvýhodněním (z nichž 22 jich je na levelu 90-99). Na večer asi zruším program, abych viděl jak to bude probíhat a nakonec dopadne.

K projektu... pokud se jedná o testování čehokoliv, ukončením testu by se měly testerům hodnoty vrátit na původní úroveň (ačkoliv nechápu jaký má zvýšení atributů vliv na testování - je to jako bych prováděl crash test a na jedno auto dám karoserii z 10 mm pancíře a druhé bude z papíru). Odměnou za účast v projektu by stačil rare item.

Jinak je mi úplně jedno, jestli si z toho někdo dělá cochcárnu, hraju po svém.
 

DeletedUser7836

Guest
Po testovaní sa samozrejme hráčom odoberú všetky výhody ktoré získali. Tie skilly dostali preto, aby si mohli vylepšiť schopnosti na boj...
 

DeletedUser

Guest
pevnost

Popravdě, aktivitu to trochu oživilo, ale čekal jsem že získá to nové město nějakou pevnost.
Asi tam nejsou ti pravý lidi co to testují a ani asi nejsou dostatečně aktivní .... tím myslím on-line. ale viděl jsem jen konec dnešní bitvy .... :lovec: a to to testují teprve chvilku. Proč se do toho hlásili. Nevím, možná o tom celý svět nebyl dostatečně informován, já jsem to nějak přehlédl a až teď jsem si toho všiml ....
 

DeletedUser

Guest
Dnešní bitva dopadla překvapivě, alespoň pro mě. Nečekal jsem, že pevnost proti přesile udržíme :)
 

DeletedUser8071

Guest
Podle toho co tu čtu, tak to vypadá že je asi špatné velení v bitvě, ofšem to je velice ošemetné, když vám hrozí trest, když neuposlechnete Pointaca ale když špatně velí? Možná by měl mít možnost, pověřit někoho - kdo v tom umí chodit - toto prosím neberte jako podrážení autority v bitvě, ale nikdo není dokonalý :)
 

DeletedUser9286

Guest
zdarec vsetkym...ako vidim ze Ottawové sa niekedy snažia so vsetkych sil ale tu vysnenú pevnost neziskaju ani za narod ani za boha....a viete preco?pretoze proti nim pojde vzdy vacsina...preto cely ten projekt je na prdel a k tomu su tam hraci z oboch znepriatelenych taborov ktori nevedia spolupracovat...kazdy si hladi svojho a hlavne vyuziva premium...nikdy nemoze vyhrat mesto tak rozpoltené ako Ottawové...chvilku som rozmyslal ze vyskusam mesto Ottawové ale myslim ze o nic neprichádzam akurát o prémium za ktore by som momentalne nedal ani korunu....boju zdar :kobylka:
PS:vazim si snahu supportu o ozivenie ale myslim ze cely projekt ostane nezmyslom a cely svet 1 bude iba o valke Virginia vs. Smradlave Lejno a inač to nebude
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
guinevera napsal/a:
zdarec vsetkym...ako vidim ze Ottawové sa niekedy snažia so vsetkych sil ale tu vysnenú pevnost neziskaju ani za narod ani za boha....a viete preco?pretoze proti nim pojde vzdy vacsina...preto cely ten projekt je na prdel a k tomu su tam hraci z oboch znepriatelenych taborov ktori nevedia spolupracovat...kazdy si hladi svojho a hlavne vyuziva premium...nikdy nemoze vyhrat mesto tak rozpoltené ako Ottawové...chvilku som rozmyslal ze vyskusam mesto Ottawové ale myslim ze o nic neprichádzam akurát o prémium za ktore by som momentalne nedal ani korunu....boju zdar
PS:vazim si snahu supportu o ozivenie ale myslim ze cely projekt ostane nezmyslom a cely svet 1 bude iba o valke Virginia vs. Smradlave Lejno a inač to nebude
No Svět 1 je možná chcíplí ale jsou tu i ostatní, novější a živější světy, které tento projekt vítají :), jo a mluv slušně!
 
No Svět 1 je možná chcíplí ale jsou tu i ostatní, novější a živější světy, které tento projekt vítají :), jo a mluv slušně!

Jednička je právě aktivní dost, co se týká boje. Na novějších a živějších mají zábavy taky dost. Ti indoši budou pořád dostávat po držce, tak jako v reálu. Projekt by měl být zřejmě postavený jinak.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak. Chtělo by to minimálně dvě takové osady (města), aby Ottawové vůbec někdy vyhráli.
Včera jsem za vás (za Ottawy) bojoval a je trochu blbost obsadit jednu věž a druhou ne, jen kvůli tomu že na ní zbyl hráč s 356 životy. To se mi na Pontaicovi nelíbilo. Jinak to bylo docela v klidu.

K těm serverům. Dejte Ottawy na server 7 a dostanete se okamžitě tam kde jste na serveru 1. Je tam podobná situace.

Podle mě by třeba byli platní na serveru 4 nebo 6. Tam jsou třeba taky každý den bitvy, ale už to není 1 strana vs 1 strana, ale těch aliancí je tam mnohem více.

A měl bych ještě otázku: Jestli ten projekt projde, dostane se na ostatní servery, ti hráči kteří budou v městě Ottawů budou mít premiové výhody tak dlouho, dokud neopustí měso Ottawů?
 

DeletedUser

Guest
Tak jako ostatní. Pontiac jde na místo pevnosti a když je tam, vyhlásí útok.
 

DeletedUser

Guest
Tak to mi bylo překvapivě jasný ale z tvého příspěvku jsem pochopil že na jakoukoliv :-)

Tak vyhlašte nějakou lejnu vám pomůžu pokud mě nevyhodíte :D
 

DeletedUser

Guest
Klidne bych chtel bitvu snima :D Ale pokazdy to mate projety :D Mohli by jste vyhrat jenom, kdyby se na urcite mesto vyhlasili aspon 3 bitvy jak to delame porad :D

OT
- Bloknete na dnesek vyhlaseni bitev? Kdyz zitra hrajem to Finále? :)
 

DeletedUser

Guest
Neboj začíná se blískat na lepší časy já sám končím z duelama a dělám se na pevnosti a pár hráčů taky protože duely s váma je nuda pořád spíte
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Screeny

Příspěvek se tady úplně zatratil takže nově a něco je ještě přidané :angel:
Pro ty co na s1 nejsou ;)
Tady máte screeny které jsem pořídil ze hry:
Nejdříve profil hráče Pontiac: náhled (klik):


Detaily duelové zbraně Pontiaca: náhled (klik): Detaily pušky do pevnosti: náhled (klik):

Produkty:


Zbraně pro ostatní hráče:


Puška do bitvy pro ostatní hráče:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
naše koordinace hráčů byla krásně vidět v bitvě s Ottawy ve Woh,kde jsme kvůli chybám Indiánů jen tak tak vyhráli ... a to nás bylo o 8 méňě,neměli sme schopnosti navíc a ani sme neměli Pušku na slony ...

Edit by Darling:
jen bych chtěla uvést na pravou míru ty "schopnosti navíc" - ty sotva vyrovnají nižší schopnosti při našem oblečení, nemáme žádné výhody, jak neustále poukazujete.. ;) puška na slony také každému nesedí

Edit by Strelok :

Budiž,uznejme,ale půlka vyšich hráčů je "elita" S1, 22 hráčů lvl 90 + , a nejnižší lvl. 64 , i tak ... uznejte,že prostě nejste obyčejné město .. ::):
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem se dnes účastnil bitvy, kterou Pontiac vyhlásil(a) a nestihl jsem se divit!

útočníci: 55 (z toho 27 Otawů) - žádné velení, pontiac nikde!
obránci: 110

koukám, že ten projekt je mrtvější dřív, než jsem čekal :)

Ještě jsem na tomto světě nezažil, aby ten co bitvu vyhlásí vůbec nepřišel a v bitvě aby nebyl jediný generál - takže bitva předem prohraná, protože nikdo nemohl mluvit, natož velet!

Takže přece jen dvě prvenství tento projekt má:
1. první bitva bez vyhlašovatele
2. první bitva bez generála

:DDDD už aby jste to ukončili a nechali nás v klidu vegetit :DDDDDD
 

DeletedUser

Guest
nechtěl by jste to dát třeba na svět 4 nebo 6 kde není tak mrtvo ??
tam aspoň na bitvy někdo chodí.
na světě 1 je mrtvo.
 
Nahoru