• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Vsak jestli to pude (melo by jit) tak se budu na indianech expit duelama :D Jestli by to byla jedina bitva za den tak budeme FULL :) Dydy povola svou gardu, vetra zas svou a ubranime to :) Nas nedaji, jsme az moc kvalitní :)
Ve hre se taky menujes Strelok?
 

DeletedUser

Guest
Mily kopixi :) Vsak my se bavime o tematu :) Indiani budou utocit na pevnosti a my se bavime, jak to vlastne ubranime kdyz vam pomuzou virginsti + jejich spojenci, kteri se nachazi skoro na pulce mapy? :) To me prave zajima. Nekdy dame treba 3 utoky na virginii a urcite by se ji nelibilo kdyby na ne jeste zautocili indiani? :) Musite to mit nejak promyslene :D
 

DeletedUser120

Guest
Tak pokusíme se vést si nějakou "databázi" útoků aby se to neopakovalo, a vzhledem k tomu jak moc je to vyhraněné tak se útočilo i střídavě na obě velké "aliance"
 

DeletedUser

Guest
No nejak to vymyslete :) Staci jen zaridit, aby to byla jedina bitva dne. Treba nejak na ten den bloknout aby sli vyhlasit bitvy. A pak by to byla řezba :D Moje winchestrovka se tesi, az si vymeni kulky s indianskyma klacikama :)
 

DeletedUser

Guest
skoda ze to nejde i na jinych svetech na s7 bych to chtel zkusit
nebo aspon ze se nejde zaregistrovat na s1:(
 

DeletedUser120

Guest
to se uvidí jak to bude vypadat v reálu...ale rádibychom to spustili na všech světech.....
 

DeletedUser

Guest
Mas hermisi asi smulu :) Svet 1 neni jen tak ledajaky svet :) Tam hraji legendy :D Proto se testovani asi nezucastnis :) Ale az se otevre svet 1 tak by mi bylo blbe se tam registrovat :) Dohanet hrace kteri te hre dali uz pres rok a pul (treba ja :))
 

DeletedUser

Guest
Vsak jestli to pude (melo by jit) tak se budu na indianech expit duelama :D Jestli by to byla jedina bitva za den tak budeme FULL :) Dydy povola svou gardu, vetra zas svou a ubranime to :) Nas nedaji, jsme az moc kvalitní :)
Ve hre se taky menujes Strelok?

Ano Nick Strelok ::):

Ale k tématu,je potřeba,aby se určitě útoky střídali,,jendou Virginie , druhý den LEjňáci,nebo alespon jít od pevnosti k pevnosti,aby na každého došlo ...

Je zajímavé,že všechny významnější akce sou většinou pouze na Severu,Vesnička je postavena sice uprostřed mapy , ale dá se říct že taky téměř uprostřed bojiště ( proč asi ? ),ale,třeba se obejví 3. strana války,zastánci Indiánského kmene :::)):: ... to by bylo už opravdu zajímavé ... :angel: ... Jenom doufám,že se project vydaří,když to dokázali v rusku,proč né tady u nás ? ... :radní:
 

DeletedUser8071

Guest
Mas hermisi asi smulu :) Svet 1 neni jen tak ledajaky svet :) Tam hraji legendy :D Proto se testovani asi nezucastnis :) Ale az se otevre svet 1 tak by mi bylo blbe se tam registrovat :) Dohanet hrace kteri te hre dali uz pres rok a pul (treba ja :))

Už by ses mohl zklidnit - píšeš sobecké hlody, které se nedají poslouchat a přitom jsou OT
 

DeletedUser

Guest
Už by ses mohl zklidnit - píšeš sobecké hlody, které se nedají poslouchat a přitom jsou OT
Buď klidnej i ty.. 1) nevím co je na tom sobeckého.. mě to spíše lichotí.. 2) já to neposlouchám ale čtu (nevím jak ty) 3) odpovídal hermisovi na jeho příspěvek!

K tématu: a hlavně pro ty co na s1 nejsou ;)
Koukám na hráče pontiac na s1 a teda ty zbraně to je nádhera a luxus.. tady máte:
Nejdříve profil hráče Pontiac: náhled (klik):

Dále detaily duelové zbraně: náhled (klik):

A detaily pušky do pevnosti: náhled (klik):

Je to nádherné co.. a ty ceny.. škoda že když to prodají nic z toho nemají a budou to muset vrátit... :angel:


EDIT: je to jinak než jem si myslel už je tam 12 členů a všichni poměrně vysoký levely to bude něco... náhled:


Mám tu ještě jeden screen - Kostka náhled:

Podal jsem do chyb v textu thread aby se přejmenovalo na Kostky (jsou na obrázku 2)

EDIT:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vsak promin, trochu humor ne?!

Ale jen chci dodat, mozna se to uz nekde rikalo, prominte. Vyhlasi indiani bitvu i v tomto zkusebnim projektu?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, jednu bychom rádi hned zítra, ať se otestuje, jak vyhovují zbraně a přidané atributy se schopnostmi..

Uvažuje se i o přidání střelných zbraní a hodnotami by měly být vyvážené chladným.. Co se týká levelů - protože bychom chtěli projekt spustit (pokud bude vše fungovat) na všech světech, tak na novém světě nebudou mít hráči vysoké levely (z toho důvodu jsou vybrané i zbraně pro nižší levely)
 

DeletedUser

Guest
A uz mate vybranou pevnost, na kterou utok vyhlasite? :) Jinak kdyz nam obsadite pevnost, tak si ji muzem kdykoliv vzit nazpet ze? :) A jedna kamaradka se ptala. Hrac Pontiac uz hraje na svete dlouho, nebo byl jen dosazen supportem? A kdo vlastne hraje za Pontiaca? :)
 

DeletedUser7836

Guest
Konkrétna pevnosť zatiaľ nieje vybratá. Dozvieš sa vtedy, keď Pontiac vyvolá útok.
Áno, môžeš sa pokúsiť pevnosť vziať späť s pod nadvlády Otawov.
Pontiac bol dosadený supportom.
Za Pontiaca hrá člen týmu.
Ktorý, nenapíšem..
 

DeletedUser120

Guest
Pontiac byl dotažen supportem... a za pontiaca hraju částečně já, jakožto dohled ze strany supportu a podle potřeby mi může vypomoci kdokoliv z týmu
 
Nahoru