• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno

DeletedUser1318

Guest
Nerad bych se dopustil porušení pravidel, ale ozvat se musím.
V oznámení o updatu 2.08 zmínka o nové pevnosti není žádná.
V oznámení o plánech prorok 2014 ano, s tím, že: "... Bude řízena Administrátorkou a speciálním týmem..." atd.
Zdá se mi, že aktuální situace je trošku jiná.
Na west wiki k této pevnosti žádné informace také nejsou.
Pokud máte momentálně tak málo informací jako já, opravdu nechápu údiv nad tím, že se na tento problém ptám.
 
co je na tom nejasného ? pevnost je přidána ve stand-by módu a pravděpodobně pude o jednu odnož z proklamovaného lovu medvěda a asi bude hrát v budoucnu nějakou úlohu v úkolech, resp. třeba i zakončení světa na některých nových světech.
Ten tool pro módy je asi spíše dlouhodobý výhled, zatím nemaj (nevyužívaj) ani tool na úkoly ..
 

DeletedUser

Guest
Abych řekl pravdu, tak teď jsem z toho lehce mimo. Ze své strany jsem teda nikde nezaznamenal nějaký údiv nad dotazem či něco podobného. Pouze jsem zaregoval na diskuzi ohledně středové pevnosti - kde jsem uvedl info co zatím víme a co je již v podstatě na fóru ve výhledu pro rok 2014. U updatu, ve kterém pevnost "přišla" jsme k ní žádné info nedostali, pouze to co je v těch plánech na tento rok. A to jsme se doptávali do Němec na nějaké info, bohužel bezvýsledně.
 

DeletedUser1318

Guest
co je na tom nejasného ? pevnost je přidána ve stand-by módu a pravděpodobně pude o jednu odnož z proklamovaného lovu medvěda a asi bude hrát v budoucnu nějakou úlohu v úkolech, resp. třeba i zakončení světa na některých nových světech.
Ten tool pro módy je asi spíše dlouhodobý výhled, zatím nemaj (nevyužívaj) ani tool na úkoly ..
Pro mně na tom, na co jsem se ptal vůbec nic.
To, co se zbytečně snažíš vysvětlit, jsem pochopil už z toho oznámení.

Tak jestli někdo - asi určitě ano - četl přehled novinek na rok 2014, tak tam z toho by mohl trošku vytušit, že ona pevnost ve středu by měla sloužit pro různé soutěže a akce, měly by být pak i různé odměny a tak.
Asi neumím číst mezi řádky, prostě jsem "nevytušil", že je to"zatím" i (svým způsobem) obyčejná pevnost.

Čistě pro pořádek zopakuji svůj původní dotaz:
Je tu někdo, kdo už má zkušenost s bitvou o pevnost Awesomia - tou novou, na odtajněném středu mapy?
Zaujalo mne, že už proběhly nějaké bitvy, tak mne zajímají poplatky, rekrut atp, případně odlišnosti od normálních pevností.

Pánové jook bobr a Joshinori zjevně můj dotaz pochopili a prakticky odpověděli, za což jim děkuji a nevidím důvod toto téma do doby, než bude víc oficiálních informací, řešit.
 

DeletedUser10935

Guest
Přečetla jsem si příspěvky z tohoto tématu a přemýšlela, jestli sem vůbec psát, jestli to má smysl?. Snad proto, že i já poslední dobou vidím na hře spíš víc těch negativ.

Co mě v poslední době nepředstavitelně žere je skutečnost, že výrobcem hry je pošlapáván základní herní princip, princip vývoje a mohutnění schopnosti postavy. Když se nad tím zamyslíte, tak pro drtivou většinu hráčů je cílem, být oproti ostatním silnější. Tohle je motor hry a z důvodu zápolení byla asi také vytvořena. Všechno by asi fungovalo, kdyby bylo na serverech 15 tisíc a víc hráčů (a ne 2 tisíce jak dnes). Jejich nedostatek ale není mým problémem, to je problém výrobce. Ten aby udržel konkurenční prostředí, zavedl do hry dolaďování (jak tady někde o tom psal tat). Měřítkem postupu a síly postavy je levelování. Podmínky za nichž jsem získala level 100 (120) se změnily a to je to, s čím v
zásadě nebudu nikdy souhlasit a mělo by být neměnné. Míra požadavků na hráče (herní doba, finance do prémia a podobně) se vliven snížení nároků na získání dalšího levelu změnila - ve prospěch mladého hráče samozřejmě. Tak například k přechodu z levelu 111 do 112 potřebujete kolem 40 tisíc expů. Dnes stačí jít 10 x do pevnosti, vydržet do konce bitvy za hráči s vysokým HP a bez velkých potíží za 2 týdny máte level v kapse, nebo provést cca 40 vítězných duelů u středu mapy. Vítězstvím v duelu na hráči o 20 levelů vyšším se dá lehce získat i víc jak 1000 exp.

Todle dolaďování hry má za účel udržování konkurenčního prostředí pro starší hráče tedy hráče s vysokým levelem řekněme level 135 a vyšší. Myslím, že právě tito hráči platí výrobci hry prémium. Jak je přinutit (po tom co většina dosáhla levelu 120) aby zase platili. No nastavíme max. level 150, pilné včeličky si prémium zaplatí a nastavíme to tak, aby platili dlouho. Až jednou max. level získá většina z těch platících, pak změníme podmínky k získání vyšších levelů, necháme neplatící snadno levelovat a dotáhnout se rychle na čelo. No a pak ten celý cyklus po nějaké době zopakujeme.

Nevadí mi náročnost podmínek a zdlouhavost pro levelování k lev. 150. Je to o taktice hráčů, o tom kdo tomu kolik času vyhradí, aby se k téhle metě dostal. Vadí mi a bojím se toho, co přijde po tom, až tam jednou budu. Že nějaká rychlokvaška (20 levelů pode mnou) dokáže sfouknout za rok, co já buduji a tvořím už kolem 5 let. Nahrne všechny schopnosti a atributy do duelu a bude mi dávat lekce o tom, jak to s pomocí tvůrců hry hrát. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale v době, kdy jsem se prokousávala 80. a 90. levelem odměny ve formě expů z pevností a duelů takové co dnes, nebyly. Pamatuji, že jsem za dvě hodiny (24 jednotek energie) získávala na činnosti Stavba panského domu 120 expů a ne jak dnes za polovinu kratší doby víc jak dvojnásobek.

Dilema, asi ne jen moje. Počet příspěvků k tomuto tématu mi dává zapravdu. Přemýšlím, zda pokračovat a dál hrát. Končím otázkou, kde jsem začala - jestli to má vůbec smysl.
 
kupodivu to ale tak není: když vynechám duely, tak na vyšších lvl je defakto jedno co děláš a zda máš prémium - jednoduše proto, že tam denní bonus již narostl do takové výše, že ostatní exp se stávájí čímdále tím více podružné ...
 
Já bych se na nějaké expy vykašlal. Hráči to zbytečně sledují a nervují se, když pomyslí na to že je někdo předběhne. Já používám prémka minimálně a hraju obstojně. Nesleduju zbytečně žebříček a hraju pro zábavu, soutěžím ale zdravě. Jen vydržte milí hráči, letos nás opravdu čeká hafo dobrých věcí a mrtě zábavy.
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm oddělená duelovka aktivní...
Místo toho aby přestali rvát do úkolů ty NPC a další duely pro odměnu a podobné šílenosti do obyčejných úkolů (čistě duelantská úkolová řada je ok). Tak se to řeší takto... Proč nenechají hráče hrát tak jak chtějí a stále jim to "vylepšují" kdo chce tak si duelovku může zvednout různými preparáty.
 
Neví někdo, jaké předměty padají z nových řemeslných výrobků; Grog, Posilnující přípravek, Sedlo Welse Farga a Gobelín ?
 
S těma novýma pracema mi je záhadou proč jsou tak náročné na PB, když nedávají nijak extra peněz ani expů. Produkty jsou celkem standartní, jejich užití v řemesle nevytváří nějaké speciální výrobky, a v denních úkolech taky nic moc odměny.

Snad by se mělo tvůrcům dát najevo at zvýší výnosy, anebo sníží náročnost. Aby zakomponovali ty práce více do hry, k pravidelnému užití. To tam v tom prostředku akorát zevlí, čekal jsem pod tím oblakem větší překvápko...
 
mě to naopak přijde suprové, že většinu těhlech prací maj lidi v bronzových krupáčcích a tam ta nálezka skáče s každým jedním kusem -tj. vyplatí se mít body v pracovních schopnostech.
 

DeletedUser9530

Guest
Co bylo za oznámení ve hře při nalogování, přeskočil jsem ho, tady na fóru nic není, padl mi do invetáře Opasek na těžkou munici [item=2575] a ještě padá Nápoj dokonalosti.
 

Deleted User - 31870

Guest
To byla speciální akce od InnoGames, kdy odměňovala různé hráče dle zadaných kritérií, přesné podmínky nemůžeme prozradit.
 

DeletedUser1318

Guest
To byla speciální akce od InnoGames, kdy odměňovala různé hráče dle zadaných kritérií, přesné podmínky nemůžeme prozradit.
Pokud má být odměna motivací, pak nějak nechápu, proč zase nějaké tajnosti.
(Pokud tedy ta odměna padala i na českém světě a nebyl to zase nějaký německý speciál.)
Maranzanovi samozřejmě odměnu přeji a tobě osobně tajnůstkářství provozovatele nevyčítám.
 
Tate, vzhledem k tomu, že tyhle odměny přiznali, ale nechtějí říci, za co + náhled na ně (ten opasek je herně úplně na nic), tak bych se skoro vsadil, že půjde o určitý bonus za nějakou formu neaktivity. Pochop, že sem nemůžou napsat: tejden se nehlaste (=neplattě premium) a dostane opasek :-)
 

DeletedUser1318

Guest
Proč by ne, když můžeš dostat odměnu i za čas prospaný v hotelu?
To spíš bude zase nějaká jiná kulišárna, jako kdysi kvůli vysílacím právům.
 

DeletedUser9530

Guest
To si nám toho zase řekla hodně, Darling... nevím, proč se kolem takových drobností dělá mlha :D.

Možná to je za neaktivitu, na daném účtu jsem nebyl 5 dní, můžete to zkusit. Další "odměna" je Nápoj dokonalosti - [item=2576].

wtgd9Jm.png
 
Nahoru