• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno
Dík. Takže jako že konečně půjde koupit za UPD (aneb vyhozené UPD) ? :-) Jinak jako na jednu stranu je super, že se tu konečně vykašlali na to přihlouplé vyskakovací okénko s každou blbostí ve slevě, ale do oznámená to dát mohli ...
 
Mě to slevu na tu truhlu ukazuje jen na eldorádu. Tam má cenovku 1600upd, na ostatních světech stojí standartních 2000upd, ale i přesto tam jsou shopy vybaveny cedulkou sale. :51:
 
Tak jsem na to přišel. Ono na každém světě je sleva na něco jiného. Na Dakotě třeba na velkolepou truhlici. Nyní za 200 dluhopisů/nugettů.
 

DeletedUser

Guest
A dá se nějak poznat, co je ve slevě? Nebo je třeba si pamatovat ceny všech věcí v shopu, aby na to člověk přišel? Na sv. 9 je také cedulka "sale", ale v shopu nevidím nic, u čeho by byla taková ta hvězdička, co tam bývala dříve u zlevněných věcí...
 
Když se rozkliknou nabídky (truhly, spotřební materiál atd) tak je u produktu v levém horním rohu symbol "%" Jsou v akci jen vždy jedna truhla. Ovšem na Světě 1 taky žádný výprodej nevidím, i když je inzerován. Asi tyhle nejstarší světy nemají nic ve slevě.
 

DeletedUser9350

Guest
já mám rád ty nové úkoly. ale co je moc to je moc
Severní armáda (Sever, jih a brunet)
- Peníze získané v duelech s NPC: 0/1000

Tohle vymejšlí nějakej duelovej šílenec... při průměru 4 dolary za duel to je na měsíce...
 

DeletedUser6324

Guest
Dojel jsem si pro opasek na spaní a tím to pro mě skončilo, protože úkoly jsou vesměs stejně hnusné a odměny už mi za to nestojí. Staré dobré úkoly typu Loupežná výprava a podobné. Kéž by se vrátil duch (nemyslím podobu) starého Westu, ale vím... štěkám na špatný strom.
 
já mám rád ty nové úkoly. ale co je moc to je moc
Severní armáda (Sever, jih a brunet)
- Peníze získané v duelech s NPC: 0/1000

Tohle vymejšlí nějakej duelovej šílenec... při průměru 4 dolary za duel to je na měsíce...


nebudu ti tvrdit, že to je snadné a zábavné, ale aspoň tam vidíš nějaký postup, já jsem zakysl o dva úkoly nazpět na uspání na 5 NPC a tam jsem furt na nule ... btw. když je uspíš tak dostaneš násobně více pěněz :-). A nejvic mě štve, že v dalších sériích už ty požadavky jsou celkem rozumné, ale ty NPC kóma je pro mě děsnej opruz.
 

DeletedUser9350

Guest
hmmm tohle ale odnesou jen duelanti co jdou na bitvy... ostatní profese to mají s prstem v zádeli hotový hned...
 
což je build, co má aspoň část bodíků správně rozhozenejch a množství HP ti dovoluje páchat ty duely realativně v pohodě a bezstrestně (ano, oproti ostatním charekterům je to fakt na přesdrž...), nicméně pořád jsou na tom někteří u daleko hůře (ti co nemaj to HP) :-)
 

DeletedUser7239

Guest
A nejvic mě štve, že v dalších sériích už ty požadavky jsou celkem rozumné, ale ty NPC kóma je pro mě děsnej opruz.

O tom vím své... ještě teď nemám splněnou úkolovou řadu Helloween v některých světech. A proč ? Protože nedovedu v duelu vyhrát K.O. :(
 

DeletedUser

Guest
hmmm tohle ale odnesou jen duelanti co jdou na bitvy... ostatní profese to mají s prstem v zádeli hotový hned...

Nemyslím si.. jsem "ostatní profese" a taky mi padalo 3-7 dolarů za vyhraný NPC duel.. ale občas se podařilo i víc. Není to prostě úkol na 10 minut...

O tom vím své... ještě teď nemám splněnou úkolovou řadu Helloween v některých světech. A proč ? Protože nedovedu v duelu vyhrát K.O. :(

Chce to vydržet.. Dáš si věci na přesnost, úhyby nenastavuj a miř na hlavu. Vybírej si protivníky s malým uhýbáním a malou houžkou/reflexy (podle toho, jestli jedeš chladné nebo střelné) a HP do 1900. Někdy ti prostě za celý den naskočí jenom jeden nebo 2 takoví protivníci.... (každých 30 minut se to obnovuje). No a pak už jenom doufej, že to vyjde na K.O. .. Já to splnil asi na 150 duelů ...
 
Nahoru