• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno

DeletedUser11313

Guest
Když tedy budou nové itemy,přibudou v dohledné době nové výrobky ve všech řemeslech?

Na betě jsem našel "recept na výrobu žvýkačky" pro úroveň 450. Bohužel mám nižší úroveň, takže nemohu posloužit s informací, k čemu takové to domácí žvýkání bude dobré.
 

DeletedUser

Guest
Takovéto domácí žvýkání:D to mi připomíná tu reklamu,jestli na ni narazíš.No já jsem chtěl hlavně vědět,zda bude něco nového nad 650 řb?S řemeslem se nehlo už dva roky a já jsem skončil s řemeslem monulý rok v říjnu,od té doby nevyrábím nic nového a to mi věř,že jsem to měl tvrdě vydřeno,ne jako ty dnešní rychlokvašky,kdy si vyrobíš bajonet za 1s,mi ten bajonet trval 15 minut:D a tak mě čím dál tím více lidí dohání a to znamená,že jak přijdou nové výrobky,budu mít velkou konkurenci a náskok který jsem si vytvořil bude smazán.
 

DeletedUser17871

Guest
možná jsem slepá, ale kdy máme tak očekávat nový update? :D že bych si rychle dokoupila veci do sberatele at mam klid :D
 

DeletedUser17809

Guest
Zbytečně se neplaš, na test serverech je to fakt oddělený
 

DeletedUser

Guest
Sberatelsky set uz davno neni to, co byval. Momentalne je na nem nejlepsi asi jen ten velbloud a to i jen pokud dotycny nema jineho setoveho kone. A sehnat velblouda je celkem vopruz.
S prichodem update vyznam tohoto setu jeste klesne, protoze na cca 135+ lvl si kdokoli za par dolacu postavi velmi podobny "set".
 

DeletedUser17871

Guest
já vím že ano :) sama používám zatím allana či mýdlovku, k tomu pusky atd atd "tedy az na ne budu mít lvl" takže v obrazu jsem, ale proste tento set se mi líbí a ráda bych ho získala :) včetně všech svítících nesmyslů - me proste baví sbíraní serepetiček do inventáře - A) mě to baví :D za B) dá se pak moře věcí vyšmelit.

takže proto jsem se ptala na toho sberatele ;-)
 

DeletedUser17809

Guest
Jsem na tom podobně :)
Je to oddělené, takže bát se nemusíme.
 

DeletedUser14443

Guest
Sberatelsky set uz davno neni to, co byval. Momentalne je na nem nejlepsi asi jen ten velbloud a to i jen pokud dotycny nema jineho setoveho kone. A sehnat velblouda je celkem vopruz.
S prichodem update vyznam tohoto setu jeste klesne, protoze na cca 135+ lvl si kdokoli za par dolacu postavi velmi podobny "set".


ano postaví, ale vem to tak, že pro opravdový sběratélé má stále tento set hodnotu, protože se nedá nikde koupit. :-)
 

DeletedUser6833

Guest
Rad bych se optal, ci spis pozadal jestli se da nasmerovat dotaz do Nemecka - Neuvazuji o tom, ze by jeste graficky upravili nove pridane veci? (No, spise jestli neuvazuji nad tim, ze by vubec najali grafika, misto aby to nechali delat petiletou dcerku). Clovek si zvykne na hodne, ostatne tahle hra je toho vice nez zarnym prikladem, ale kdyby... aspon... trosku sli sladit nove a stare veci, aby to nepusobili tak strasne odlisne... To ze driv veci tak nejak korespondovali s historii, coz jim ted ustrelilo (prosim, rybarske kalhoty?) a ze i treba zbrane drzeli nejakou linku (rezava, normos, precizni), misto aktualnich ruznobarevnych nesmyslu... Vzdyt je tohle to nejmensi co se da udelat. Ach jo
 

DeletedUser1360

Guest
Nazdárek, chtěl bych se zeptat. Pokud tedy dnes ten update proběhne, kdy to asi tak bude? Díky za odpověď.
 
z mého pozorování většina updatedů probíha zhruba mezi 13-14 hodinou ... ale záruku ti na to fakt nedám :-)
 

DeletedUser

Guest
Bohužel dnes se patrně updatu nedočkáme - byl přeložen na zítřek (spolu s korejskou a tuším že rumunskou mutací). Poslední update jsme měli první, tak teď budeme mezi posledními :D - ten den to snad přežijeme :klubun:
 

DeletedUser1360

Guest
Tak to je škoda!!! No ale den zase není taková hrůza.:-(
 

DeletedUser

Guest
Bohužel dnes se patrně updatu nedočkáme - byl přeložen na zítřek (spolu s korejskou a tuším že rumunskou mutací). Poslední update jsme měli první, tak teď budeme mezi posledními :D - ten den to snad přežijeme :klubun:

ak je to pokus o vtip beriem, ak nie tak to je uplne presne tam ...
 

DeletedUser9530

Guest
Život se kvůli tomu nezastaví, to prožíváte jako babka, co jí sáhli na důchod :D.
 

DeletedUser7889

Guest
rad by som si zahral na tej korejskej tw verzii, najme severokorejskej hod mi link entricku pls :D
 
Nahoru