• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Tebe bude škoda. Vytrvalý hráč, veterán hry i tady na fóru. Jeden z mála, co tady dnes drží příspěvky. Není to škoda ? Takových let hry ? Měl jsem taky kdysi úmysl po tupých profilech některých hráčů na mou adresu přestat hrát. Dal jsem chvíli malou pauzu a prostě mi chyběla ta skvělá banda hráčů. Já už dnes taky hraji jen ze setrvačnosti. Úkoly občas, sety jsem vzdal. Jejich kompletaci. Na to prostě nemám. Bitvy, když se to v nich nehádá u rekrutů, nebo při prohře. Pak dám od nich pauzu a jedu si duely.

V každém případě to zvaž, Tebe by byla opravdu škoda.
:(
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi,už jsem nad tím uvažoval dlouho,a především díky pokaženým updatům už od updatu 2.0 a sebráním pevností,tak jsem se definitivně rozhodl,že končím s westem.Tato hra už pro mne ztratila smysl a už zde není pro co hrát a není se kde posunout.Tímto Vám všem přeji hodně štěstí a bavte se tu:) a ztrácejte čas.Byl jsem zde 4,5 roku a nikdy hra nebyla tak špatná opakuji jako od updatu 2.0.Jen pro informaci hrál jsem na světe Buffalo,kde bývalo 24 tisíc hráčů 1682 hráčů,což vypovídá samo o sobě.Chci taky poděkovat Darling,mikosansobi a wiháchpi,kteří zde tvoří forum a i dalším moderátorům hlavně bichirek,entrick,chicklady.Mějte se lidi.

Už si ten deň vydržať mohol, a zas by si mal o čo hrať. Zober si to tak nikdy nie je niečo také zlé, aby nemohlo byť horšie :) Ale je to tvoje rozhodnutie, tak sa teda maj, a nech sa ti v reálnom živote darí :klubun:
 

DeletedUser

Guest
tak sme sa dočkali... teším sa hlavne na reakcie hráčov, ako všade inde na zníženie exp pri 15 sekundovkách :D
 

DeletedUser17871

Guest
popravdě bych uvítala aby ten update nebyl :)

no, ale už se nahrává :explosion:
 
vlevo dole v okénku máš napsáno že pevnost zůstává v rukou obránců ať se děje co se děje :)

edit: oprava, to jsou zřejmě jen možnosti jak vyhlásit bitvu: bud naostro nebo jako manévr.
 
proto se ptam co se stane. ale nějaká případná odměna za dobytí neni? dam 10K za vyhlášení bitvy a nic v případě dobytí nedostanu? trochu postavený na hlavu ne?
 

DeletedUser6324

Guest
Líbí se mi zvýhodnění hodinových prací oproti 15 s. Ty krátké jsou pořád výhodnější, ale už ne tak, abych je na vydělávání preferoval a trávil tak u hry kvůli tomu víc času. Např. na Eldu... sice mi tímto ztížili vydělávání na jiný svět, ale dlouho to dělat už nebude potřeba. Je to krok do minulosti směrem ke starému westu, kdy si všechny časy byly rovny. Alespoň něco.
Jinak střed mapy mě asi zajímat nebude (malý level), ta pevnost, jestli je nedobytná, tak je to nesmysl, ale budiž. Hráči asi mají málo reálných bitek po celé mapě, že? :D
Zvýšení levelu je další pěkná věc, co udělali a ten potřebný počet zkušeností na poslední levely? Šílené... ale určitě se najdou lidi, co "zbouchnou" jeden level za měsíc :D
 

DeletedUser1360

Guest
Možná hloupá otázka: ten střed mapy , už zůstane odkryrý napořád?
 

DeletedUser17871

Guest
ta pevnost v nove odkryté části mapy je NPC - nejde dobít jsou do manávry, kde dostane upd atd :) jako za klasickou bitvu - proste neco k bitvam navic :)

ty upd by tak mely být
 

DeletedUser2677

Guest
desdikado, je to víc než pravděpodobné, sice říkali, že s ním chystají něco velkého a opět jsme se dočkali jen velkýho nic, ale to už je vedlejší... Takže nám jen otevřeli zbytek mapy, kde je pevnost, která nic nepřináší, práce, který možná potěšej na chvíli, ale daly se přidat i na jiných místech a měly by stejný efekt a co speciálního tam jinak je? Nic, co by uchvátilo a bylo to opravdu něco velkýho, jen došlo opět k planým slibům a dalšímu z mnoha zklamání, ale lidé, kteří to hrají již déle, si na to už zvykli a už to ani nekomentují...
 

DeletedUser17726

Guest
Nahodou vest obchodni kancelar s nalezkou 9600 a jde to I vys pres 10000 neni vubec spatny pro prilezitostniho kseftare a sberatele :)
 

DeletedUser

Guest
presne tak príležitosť pre mna za 170 energie mi padli nalezy za 120k a padli mi svietiace holinky, valenky a indianske oblečenie
 

DeletedUser2677

Guest
To znamená další znehodnocování věcí, které si sběratelé opravdu vydřeli a někteří za ně utratili nemálo nugget za bedny aby se k nim vůbec dostali a to vám přijde fér? Já to za fér nepovažuji a to nekupuji nuggety a tyto věci jsem si těžce vysmlouvával... Takže ne to, že můžeš mít větší nálezku není nic převratného, spíše to utvrdí další lidi v tom se na utrácení vykašlat, protože to za půl roku může ztratit hodnotu, stejně jako všechny nové sady, což byl podle mě největší podvod na platící hráče, který jsem kdy na online hrách zažil...
 

DeletedUser2677

Guest
Já se nerozčiluju, mě je to tak nějak už jedno a pouze konstatuji smutný vývoj, kterým se tato hra ubírá
 

DeletedUser17726

Guest
Beru to z meho hlediska taky jsem se nadrel abych Mel allana atd.ale ted chci prosperovat a obcas kliknout a treba zas vanoc kdyz nebudu utracet nugety treba se vrati stara dobra tombola a bude spousta penez pro trh :)
 
Nahoru