• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Vážně začínám přemýšlet, jestli v The Westu pokračovat. Snížení expů za 15s znamená nejen více zbytečného klikání, ale i tak mnohem méně zkušeností. Zajímalo by mě, co je spravedlivého na tom, pokud mám obvykle za Sňatkového podvodníka za 15 sekund 91 expů, a nyní mám 30.
 
a že to byly hezké časy, kdy si člověk bezproblémově za 15s přišel na +100 USD a +100EXP, no bude se mi po nich stýskat ... aneb jak píše někdo předemnou, kruh se uzavřel a po třech(?) rocích pernametního experimentovaní s délkou prací (které nikdo nechtěl) se došlo zpět do výchozího stavu (no zhruba).

bohužel s jednoduchým expením na pracích je teď konec ...
 

DeletedUser17809

Guest
Mně to nevadí.
BTW Pivovarský bizon a tradiční bavorský košile jsou tedy opět chyby jak blázen, ale jsem rád, že přitom hromadně opravili ty staré

OPRAVENO, D.
 

DeletedUser6324

Guest
Ještě mě napadá jedna otázka. Možná si vzpomínám, jak někdo z moderátorů říkal cosi o tom, že úkoly se budou dát splnit jen v INNO určeném intervalu aneb Konec splnění prvního úkolu a pak volně pokračovat, kdy se mi bude chtít? Jak to tedy teď je?
Kupříkladu, nové úkoly Horečka? Stačí splnit zase první úkol a pak už můžu pokračovat, kdy chci? Nebo opět experimentujeme?
 
Ty práce jsou neskutečně náročné, oproti tomu jak se hráčům ve všem uhýná, tohle je pořádná pecka...
 

DeletedUser

Guest
no ty 15s prace a ty zkusenosti za to fakt maras , kolikrat dolu o 70% .... tak ted jedine 10minute nebo hodinove :1: , co je ted nejvyhodnejsi?
 

DeletedUser6324

Guest
Hurec: 15s práce jsou stále nejvýhodnější, ale bohužel už ne tak výhodné jako předtím. Innu se asi nelíbilo, jak si hráči převádějí rychle peníze mezi servery či co... Dělají si s tím prostě testy..
 

DeletedUser

Guest
Old Bekend : ale zas berou mene energie , takze skoro sul nul ne?
 

DeletedUser17871

Guest
chci se zeptat k práci vest obchodní kancelář.

je sice hezké, že mi padají 2 brašny za hodinu, ale za 9 hodin ani jeden predmet. a to mam allanovu sadu a carwt kone a sedlo.

to je normalni? nebo ta prace je jen kvuli brasnam, kde padne 1 bavlna nebo seno?

ps. pracovní body do + - sice to mohu delat o 60 lvl dříve, ale tak když jsem zaměřená na kupce.
 

DeletedUser6324

Guest
Hurec: Áno, berou méně energie i méně motivace (konkrétně 15s bere 1 energii a 1 bod motivace). Ale výdělky a zkušenosti byly sníženy o více jak 50 %. Takže se vyplatí méně a ještě u nich strávíš více času.
Např. zadáš 12x těžit ropu po 15s. Dostaneš 12x40$ = 480 $
A když to zadáš přes hodinovku, tak dostaneš asi 400$

Příklady nejsou přesné, jen orientační.

Před updatem byly rozdíly mnohem větší.
 

DeletedUser

Guest
a nechcete hned po přihlášení 150lvl,full set podle chuti a No.1,je to hra a nechápu lidi co kalkulujou kolik naexpi za 15 sec,hlavně at jsou někdě v Topce,zkuste tu hru hrát jako relax,ale to už asi nejde.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak a je vymalováno. Jsem poprvé a veřejně otrávený ze hry a mám za sebou denní hraní přes páté Vánoce.
Dávám dovolenou všude kde hraji. Na tohle prostě nemám. Tohle update nedám. To už není hra o divokém západě, ale jen o našich peněženkách !
Rád s Vámi pokecám, ale s Westem zřejmě končím. Co jste s tím udělali ? :( :( :(
 

DeletedUser

Guest
Cabot taky ať něco nechaj jednou daj dobrej exp .. a za čtvrt roku to zrušej ... nebo se expí na kostelu a pak to zrušej ... Nemůžou nechat pul roku hru na pokoji ?? Ještě přidávaj zbraně, který vypadaj jak kdybych si je kreslil na papír o hodinu nudný fyziky.
A jestli ti přijde normální dělat level kterej chce přes milion expů po 20 expech tak nevim :) Ale deset let u tý hry abych měl max. level trávit nehodlám a to nemluvim o tom, že to mezitím zase zvýšej!

Godík
 

DeletedUser

Guest
Old Bekend:
No to jsou hodne nepresne a orientacni priklady :)
Ropu mam asi takovou : http://prntscr.com/2lxt0e
Cili rozdil par expiku a dolacu, nic na cem bych tezce vydelal.

15s prace jsou ted skoro k nicemu, uz se nevyplati a hlavne riskujes zbytecne zraneni.
Odpoledne jsem odklikaval 70 energie na 15s pracech, ktere bezne delam a zranil se za pul zivota, coz se mi uz dlouho nestalo.
S timhle updatem usetrim za premko na energii, protoze ho ted s mym hernim stylem potrebovat nebudu.


Jakozto nova 120 potrebuji na 150 celkem 20 875 562.
Dejme tomu, ze denne udelam 10k expu ( driv to na 15s slo, ted asi ne, ale budiz ) v ukolech. Fortka je za 4500k. Nedueluji, mam pevnostni build.
Cili denne dam tak 15k expu.
20 875 562 / 15 000 = 1392 dni = 3,82 let.
No dekuji pekne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Krosna33 Proč to bereš tak pesimisticky,jediné co se změnilo(podle mě) je max lvl,exp za 15sec, a že tam jsou práce které nepatří přímo k divokému západu to si myslím nevadí (můj názor,už pár roků tam je sloní puška,velbloud). A nikdo nikoho nenutí k utrácení úspor z peněženek.
Godík Ono si stačí spočítat denní bonusy,které se počítají podle lvl (je jedno kolik je potřeba exp na lvl) ale dostáváš 10% lvl za 4 dny(5 den dostáváš nugety),za měsíc to máš 60% z levelu bez toho aby jsi vůbec expil ve hře,takže 150lvl jde udělat i bez klasického "expení",jen čistě stylem přihlašování, ne za 10 let ale za přibližně 4 roky,a to bez expení,jen čistě že se denně přihlásíš,ale koho by to bavilo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru