• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Mě by jen zajímalo v čem je takový problém? Já to celkem nechápu.

Když to mají všechny westy kolem nás, proč to nemůžeme mít i my dnes? To jako INNU odbyla 14tá hodinka a už nemakají, nebo v čem je ten problém?

Jen by mě to fakt zajímalo, když nahodili 16státu, tak snad jdou i ty zbývající ne?
 

DeletedUser

Guest
Načo je tá nedobytná pevnosť v strede odokrytej mapy? vie to niekto?!
 

DeletedUser2677

Guest
S tím, že update dnes už nebude, tak to je doufám vtip, když už to maj všichni hotový, krom třech států...
 

DeletedUser3338

Guest
Budeme muset do budoucna zvýšit nákup nuggetů, abychom měli trochu větší prioritu v nahrávání updatů :D
 

DeletedUser1360

Guest
v servrových informacích mají napsáno, že update bu nahrán -pravděpodobně, takže to mají podchycené, jsou mazaní... :-)
 

DeletedUser9530

Guest
Však o co vám jde, nikde není uvedeno, že má být update vysloveně dneska, nic se tím nezmění, nikdo z nás na tom nic netratí, pokud chcete testovat, založte si účet na betě :D.
 

DeletedUser

Guest
ide o princíp, ostatné jazykové mutácie update majú, a ďalej niektorí tomu prispôsobili hru a podobne, napríkald som vôbec nepracoval, lebo som si šetril energiu na nové práce a teraz som musel minúť, dal som si pu kvôli updatu a on neprišiel
 

DeletedUser

Guest
Tak si nemáš šetřit energii,kdybys uvažoval dopředu,tak tě snad za ta odehraná léta napadne,že INNO si tu dělá co se jim zachce,máš normálně fungovat a jak přijde update a nemáš enrgii,tak pak jdi spát.K updatu:Mě nejvíce štve,že je nové pravidlo,kde si bude moci přijít do bitvy kdokoliv,aniž by byl ve městě!Takoví lidi vůbec nepřispívali na pevnosti $ ani surovinami a ani nejsou v alianci,aby je nikdo nedueloval a ještě budou moci chodit na bitvy?Kde to jsme.Jen chci tímto vzkázat,že pokud přijdou na mou bitvu,tak mají okamžitě zrádce:),radši tu bitvu prohraji s aliančníky po mém boku,než abych ju vyhrál s hráči bez měst.
 
ide o princíp, ostatné jazykové mutácie update majú, a ďalej niektorí tomu prispôsobili hru a podobne, napríkald som vôbec nepracoval, lebo som si šetril energiu na nové práce a teraz som musel minúť, dal som si pu kvôli updatu a on neprišiel

:-) je vidět, že máš fištróna a opravdu nad hrou přemýšlíš. Nicméně, pokud ti to ještě nikdo neřekl, tak dosažením lvl se automaticky doplní energie+zdraví (což pro 120 lvl, bude v okamžiku nahrání updatu) , ale víc jak 100% z toho nevymáčkeš, ani kdybys jsi fakt moc chtěl ...
 

DeletedUser

Guest
nuž, to ma vôbec nenapadlo, uvažoval som nad tým inak, že sa doplní, až keď prejdem o level vyššie, ďakujem za upozornenie ... ale to nemení nič na tom, že ma naštvalo to, že ho na 3/4 sveta nahrali a tu nie :klubun:
 
Tak si nemáš šetřit energii,kdybys uvažoval dopředu,tak tě snad za ta odehraná léta napadne,že INNO si tu dělá co se jim zachce,máš normálně fungovat a jak přijde update a nemáš enrgii,tak pak jdi spát.K updatu:Mě nejvíce štve,že je nové pravidlo,kde si bude moci přijít do bitvy kdokoliv,aniž by byl ve městě!Takoví lidi vůbec nepřispívali na pevnosti $ ani surovinami a ani nejsou v alianci,aby je nikdo nedueloval a ještě budou moci chodit na bitvy?Kde to jsme.Jen chci tímto vzkázat,že pokud přijdou na mou bitvu,tak mají okamžitě zrádce:),radši tu bitvu prohraji s aliančníky po mém boku,než abych ju vyhrál s hráči bez měst.


no zas na druhou stranu, třeba přispíval na pevnosti, stavěl a dával suroviny. jen z nějakého důvodu nechce být ve městech. (nechce se hádat a pod.) Většina pevností už nepatří těm, kdo jí stavěli.
 

DeletedUser

Guest
Mají na to o den víc tak dostaneme update odladěný a bez chyb
 

Mikosansobi

Člen týmu
Nikdy nebude nic dokonalé :), bohužel.

Dnes proběhne aktualizace na cz serveru. Včera jsem zjistila nějaké nedostatky v některých úkolových řadách a nechtěla jsem to nechat bez povšimnutí. Taktéž jsme na poslední chvíli opravili některé názvy v inventáři. Přesto očekávám, že se objeví chybičky po nahrání aktualizace do systému. Budeme rádi, pokud nás na ně upozorníte, ať už prostřednictvím ticketu nebo zde na fóru.

Co se týče textů v úkolových řadách. Budeme rádi za jakékoliv připomínky ohledně názvů (osob, míst, předmětů z inventáře), děje či gramatických chyb.

Děkuji všem za spolupráci a přeji hezký den.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi,už jsem nad tím uvažoval dlouho,a především díky pokaženým updatům už od updatu 2.0 a sebráním pevností,tak jsem se definitivně rozhodl,že končím s westem.Tato hra už pro mne ztratila smysl a už zde není pro co hrát a není se kde posunout.Tímto Vám všem přeji hodně štěstí a bavte se tu:) a ztrácejte čas.Byl jsem zde 4,5 roku a nikdy hra nebyla tak špatná opakuji jako od updatu 2.0.Jen pro informaci hrál jsem na světe Buffalo,kde bývalo 24 tisíc hráčů 1682 hráčů,což vypovídá samo o sobě.Chci taky poděkovat Darling,mikosansobi a wiháchpi,kteří zde tvoří forum a i dalším moderátorům hlavně bichirek,entrick,chicklady.Mějte se lidi.
 
Nahoru