• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - protest proti trestům za zneužití bugu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Souhlasím s výzvou v plném znění. A odvolávání se na pravidla je v tomto případě zcestné a je nefér vůči hráčům. Už se k tomu nebudu víc vyjadřovat. INNO si neváží svých českých hráčů a při tom peníze si od nich berou. Do Propasti s nima.*13*

Chápu, že CZ team bude tancovat na německou muziku, ale přinejmenším se jen ztrapňujete a na Vaší věrohodnosti to nepřidává ba naopak, Darling.*10*
 

DeletedUser

Guest
Já jsem například koukal na oznámení a všiml si opakovatelných ůkolů a tak jsem myslel že je to nějaká nová součást hry a že třeba po 5 my barman řekne že za to jak jsem vytrvalí my poví něco víc a zadá další ůkol zkusil sem to 10x a nic zásadního se nedělo tak jsem šel na fórko kouknout na bližší informace zde už se o tom psalo tuším v jednom příspěvku u nahlašování bugů takže jsem to neřešil ůkol jsem zrušil a šel sem hledat fantoma (Kterýho sem stejnak nenašel taktéž kvůli bugu) V současné době jelikož je ve hře tolik chyb je těžké poznat zda se jedná o chybu nebo zda se jedná o úmysl obvzlášť když je bug ve svátečním ůkolu a jelikož sváteční ůkoly jsou občas nevyspytatelné a inno vždy přinese nějakou speciální inovaci do těchto ůkolú (např: kalendář,rudolf/sáně,10x pomodlení atd.) tak logicky někteří hráči si mohou myslet že tady je opět nějaká odměna za třeba 10x přijetí ůkolu atd. taktéž se psalo že hráči co to plnily minulý rok to budou mít letos trochu pozměněné někteří si mohly myslet že se jedná právě o toto...Toď je můj názor k věci...A ano chápu BAN hráčům kteří to vzali třeba 100x nebo 500x ale i přes to vůči některým je to nefér...Posílejte je do innogames já německy ani anglicky neumim takže to my je taky prd platný a štvát se někde s translatorem který dělá chyby se my zrovna 2x nechce...
 

DeletedUser13514

Guest
Tancovat na německou muziku? To snad nemyslíš ani trochu vážně. Je to skript, se kterým přišlo INNO a který projde všemi světy (nejsme utlačovaní čeští chudáčci, kterým INNO chce ublížit). A pokud jde o pravidla, tak je tam jasně dané, že:

Každý hráč je povinen okamžitě nahlásit chyby ve hře supportu. Jedná se zpravidla o nestandardní chování hry oproti předchozímu stavu. Úmyslné využívání chyb k získání výhod povede k vyloučení ze hry nebo k jiným trestům.

Neříkej mi, že přijmout úkol 99x a dál ještě pokračovat Ti přijde jako standartní chování hry (navíc se tam ještě pěkně píše oproti předchozímu stavu - v předchozím stavu snad toto běžné nebylo, ne?). Navíc i kdybys odklikl těch 99x a dál nepokračoval, tak bys pořád ještě ban nedostal.

Sama Darling psala, že jsme ani v úmyslu trestat neměli, což je pravda, ale samozřejmě všichni lžeme a za monitory radostí hýkáme, jakou z toho máme radost, že? Proč za vše můžeme okamžitě a vždy jen my? Víš, kolik času jsme u toho seděli a zjišťovali potřebné informace, zatím co si někteří v klidu naklikávali úkol? Vážně myslíš, že tu sedíme jen ze založenýma rukama a koukáme na jinak barevné nicky a vyhříváme se na ''poli cti a slávy''? Navíc stěžovat si ZDE stejně nic nezmění. Pokud si chceš stěžovat, tak se obrať na INNO, protože tady je to vážně zbytečné.
 

DeletedUser

Guest
Souhlas s Duchem, myslím že to fakt česká strana neovlivní. Ale na druhou ani Německá, schválně, někdo kdo němčinu umí, pošlete jim to a uvidíte. Oni jsi toho ale někdy všimnou, však téhle hře nejen v česku rapidně ubývá počet hráčů.
 

Deleted User - 31870

Guest
Chápu, že CZ team bude tancovat na německou muziku, ale přinejmenším se jen ztrapňujete a na Vaší věrohodnosti to nepřidává ba naopak, Darling.*10*

Jestli se ztrapňuji, pak je mi líto, že jsem investovala nemálo času pročítáním DE fóra, abych vám mohla sem prdnout informace. Dokonce jsem psala jednomu DE adminovi, aby mi situaci objasnil, včetně trestů.

Upřímně je mi fuk, jestli na něčí věrohodnosti klesnu, neudělala jsem nic, za co bych se musela stydět. Když píšu, že my vás trestat nechtěli, je to pravda. Že přijde opravný script, jsme předpokládali, bohužel ty tresty nás zaskočily stejně jako vás.

PS: a nemysli si, že my jsme na tom líp - ti z nás, co testovali chování bugu, abychom mohli nahlásit přesně problém (vždy chtějí mít úplné informace včetně počtů), budou potrestáni taky

Můžete si do nás rýt, je to velmi snadné, než se pokusit zjistit si skutečnosti sám, ale na celé situaci to nic nezmění. Stížnost si musíte napsat do Inna.
 

DeletedUser

Guest
...
PS: a nemysli si, že my jsme na tom líp - ti z nás, co testovali chování bugu, abychom mohli nahlásit přesně problém (vždy chtějí mít úplné informace včetně počtů), budou potrestáni taky...

To je teda vrchol *13*... Tak, co kdo umí německy?
 

DeletedUser8870

Guest
Já osobně když jsem objevil tento úkoly a splnil jsem ho cca 10x a více tak jsem si myslel, že jde o záměrné napomáhání z inno strany k Pštrosovi z úspěchu, ale nebylo tomu tak bohužel. Dnes jsem také dostal BAN na 1 den samozřejmě, ale co mě tedy zaráží a zároveň mrzí více je, že ten script co to měl prohledat a potrestat bugery za toto tak udělali poměrně rychle a dokonce fungoval i na mě. Proč toto vůbec píšu no zejména spousta hráčů od update čeká na svoje odměny z úspěchů za odměnění se měl postarat script, který jaksi přestal fungovat. Já už jsem byl informován na suportu, že do konce týdne bych měl odměny dostat, ale stejně mě zajímá, že typický script na kontrolu udělali tak rychle, ale opravu scriptu, který má kontrolovat kdo a jak udělal úspěch a odměnu z něco, tak ten neopraví.
Vážně jsem toto nepochopil a pochybuji, že svoji odměnu do konce týdne uvidím.

Českou podporu nemůžeme zničeho vinit protože jsou tu neustále pro nás a dělají vážně mnoho a díky ním máme vždy aktuální informace o hře. Do hry nijak zasahovat nemůžou (úprava základního kódu apod.), tak je nechte oni vás mají přeci rádi. ;)
 

DeletedUser

Guest
Mrzí mě, jakým způsobem se někteří dokáží vyjadřovat. Ale co mě mrzí víc, je shazování práce moderátorů, především Darling. Všichni, co tu plivete tu špínu, nemáte absolutně žádnou představu kolik času a energie musí investovat, aby pro vás (nás) našla potřebné informace a forum vypadalo tak jak vypadá. Běžte se podívat na zahraniční fora a porovnávejte. Jestli si někdo myslí, že veškeré informace dostáváme pěkně naservírované na zlatém podnose, tak se hodně mýlíte.

Teď ještě k bugu a trestům za něj. To že tresty nejsou z naší hlavy a že je vytvářel script už bylo řečeno. Dá asi rozum, že kdyby jsme vás trestali my, bude popis trestu česky ne anglicky.
Můžete se cítit ukřivděně nebo i jinak, ale pokud si uvedené pravidlo pořádně přečtete, je INNO v právu. Jelikož se hra chovala nestandartně, měli jste dle tohoto pravidla nás o tom informovat. Což samozřejmě někteří udělali, ale také jste měli okamžitě přestat klikat dál a vyčkat na rozhodnutí, zda se o bug jedná nebo nejedná. Což jste neudělali a tím jste naplnili ustanovení tohoto pravidla o úmyslném zneužití bugu.

Ve stejném duchu vám bude zodpovězeno i v protestech, které nám pošlete, jelikož mi s tím nemůžeme nic udělat, musíme respektovat rozhodnutí firmy.
 

DeletedUser13514

Guest
První informace o tom, že v Halloweenu je bug přišla 55 minut po otevření úkolu (za 5 minut 1 hodina ráno dne 30.11. v tématu věnovanému tomuto bugu), což je myslím celkem rychlá informace vzhledem k pozdní hodině. Navíc i kdyby informace nepřišla, tak to nic nemění na tom, že hra se chovala dost podivně a mělo se to nahlásit a ne hned rychle naklikat.
 

DeletedUser

Guest
První informace o tom, že v Halloweenu je bug přišla 55 minut po otevření úkolu (za 5 minut 1 hodina ráno dne 30.11. v tématu věnovanému tomuto bugu), což je myslím celkem rychlá informace vzhledem k pozdní hodině. Navíc i kdyby informace nepřišla, tak to nic nemění na tom, že hra se chovala dost podivně a mělo se to nahlásit a ne hned rychle naklikat.

Když do tedy budeme hnát do extrému, tak nikdo není povinen číst forum.
Kam přišla ta informace? K vám nebo na forum? Nebudu to hledat, ale pochybuju. Znám lidi, kteří ani nevědí, že nějaké forum je.

BTW: Pochybně se chovala? Ono to není ani tak divné dle toho jak se INNO chová k hráčské komunitě. Taky pochybně, tak že ty pravidla jsou akorát tak pro srandu králíkům. To je jako kdyby zákonodárce nedodržoval zákony. Což je v ČR normální:-) Takže mi to nepřijde divný ani u společnosti, jejímž jedinným cílem je zisk.
 

DeletedUser

Guest
No, ty špatně čteš, vrat se do školy. Já jsem nikde nepsal, že jsem zbytečně přišel o nuggety. vyčůranost? Ne, byl jsem jenom zvědavý, co si na nás zase vymysleli, když jsme neměli relevantní informace. To že je někdo posera a nezkusí to, je jeho věc, ale pak tu opravdu může, jako ty pane chytrej, blít nějaký irelevantní bludy o české vyčůranosti.

Ano, řešíme bugy, protože třeba já jsem z časových důvodů vyplácal 14x oves a jen proto, abych se pak dozvěděl, že bába v lese nic nemá. A kdo mi to nahradí? Samozřejmně, že nikdo. Tady se žádné omluvy od INNO nedočkáme, dočkáme se jen vyhrožování za *******itu a absolutní neschopnost technicky a komunikačně řešit problémy ze strany provozovatele, potažmo prodloužené ruky, tj. CZ teamu. Pro pána jána, ať si ty hovádka z INNO uvědomí, že si za to nechaj platit. Tohle se dá normálně reklamovat, že za své peníze nedostáváte odpovídající služby.


PS: Banána ještě nikdo nedostal, protože script, na zjištění kdo jak a co, byl nahráván teprve dnes na DE.

Na tebe platí to bla bla bla (tvůj oves) Nugetama se oháněl někdo jinej,to máš pravdu. Nechápu proč bych se měl vracet do školy,já jsem se jako hlupák nezachoval a proto mi žádnej ze světů,který jedu nazabanánovali.Měl by jsi se nejdřív zamyslet sám nad sebou a pak pomlouvat druhý...
To že to mezi INNO a českýma moderátorama nějak extra nefunguje a že si všechno většina lidí zjišťuje někde jinde je stará známá věc a ty by jsi si už na to mohl taky zvyknout. Pokud tě to na westu štve ,tak asi budeš muset jít jinam. Je spousta her kde se můžeš realizovat.Ale pamatuj vždycky budeš jenom hráč a pro vývojáře a majitele jenom česká onuce.
 

DeletedUser

Guest
Přestaňte tu mluvit o zneužívní bugu. Hráči jsou tu trestáni za neschopnost diletantů, kteří neposkytují odpovídající služby za peníze, které inkasují. A vy CZ teamu jste s nima na jedný lodi, i když to děláte z většiny bezúplatně, ale to bych možná kecal a ani mne to nezajímá. Jste prostě jedna banda.

Hráči byli potrestáni přesně dle pravidel, to že je neznáš, je Tvůj problém. Pokud se domnníváš, že za své peníze nedostáváš adekvátní služby, nikdo Tě nenutí si za ně platit. Hraj zdarma nebo vůbec.
Pokud jsi to dodnes nepochopil, tak CZ tým do jakéhokoliv nastavení hry nemá přístup, takže těžko můžeme něco ovlivnit. Navíc Tě upozorňuji, že Tvé výpady jsou naprosto nepravdivé a taky nevhodné.
 

DeletedUser

Guest
Hráči byli potrestáni přesně dle pravidel, to že je neznáš, je Tvůj problém. Pokud se domnníváš, že za své peníze nedostáváš adekvátní služby, nikdo Tě nenutí si za ně platit. Hraj zdarma nebo vůbec.
Pokud jsi to dodnes nepochopil, tak CZ tým do jakéhokoliv nastavení hry nemá přístup, takže těžko můžeme něco ovlivnit. Navíc Tě upozorňuji, že Tvé výpady jsou naprosto nepravdivé a taky nevhodné.

Pravidla znám. Kde je ta hranice kdy máte poznat, že to je bug nebo to je ještě v normálu. To si mám vzít pravítko a změřit si to?
Copak, začínám být nepohodlným? Fajn, máte snad na to nástroje, ne? Stejně si je použijete dle své libosti.
Co to je za argument, že mne nikdo nenutí za to platit? A ten kdo zaplatil a ted se nestačí divit, co mu INNO servíruje? Máte fakt divný myšlení. Za tím, co jsem napsal si stojím a fertig.
 

DeletedUser

Guest
Víš vůbec za co si platíš? Pokud si vůbec něco platíš. Vše, co si v této hře kupuješ, funguje, takže nevím o čem je řeč. Tobě se to zřejmě zdá málo, proto jsem Ti navrhl, ať si buď neplatíč nebo vůbec nehraješ.
A jen tak mimochodem, četl jsi VOP? O tom sice pochybuju, nicméně jsi s nimi souhlasil a tam je toto vše řešeno a byl jsi na to upozorněn. Konkrétně na to, že hra může obsahovat chyby, může mít výpadky, atd., nicméně koncový uživatel, tedy hráč nemá nárok na odškodnění, jelikož byl s tímto seznámen.
 

DeletedUser

Guest
No, český team za nic neůže, a když to říkám já, rýpal který sleduje každou chybičku, bude to pravda.. :D

Jinak jsem toho názoru, že jsem dostal BAN za chybu nikoli na straně mé, ale INNA. Co já mám co pátrat, jestli mohu plnit úkoly, prostě tam byli, tak je splním.
 

DeletedUser13514

Guest
Když do tedy budeme hnát do extrému, tak nikdo není povinen číst forum.
Kam přišla ta informace? K vám nebo na forum? Nebudu to hledat, ale pochybuju. Znám lidi, kteří ani nevědí, že nějaké forum je.

Samozřejmě, že na forum. A máš pravdu, nikdo není povinen číst forum, ale to nic nemění na tom, že bug tam byl a to, že tím, že jej nenahlásili a nečekali na vyjádření supportu (když už tedy nehledali odpověď na foru), ale zneužili jej, porušili pravidla hry.
 

DeletedUser6989

Guest
V pravidlech je jasně napsáno,že se zneužívání bugů trestá.Pokud alespoň trochu používám rozum,minimálně při třetí odměně za tentýž úkol si řeknu,že něco není v pořádku.Buďte rádi,že máte ban v řádu dnů a ne týdnů.
 

DeletedUser

Guest
Je to smutné, že díky chybě (jedné z miliona , co dělají) Inna, byli potrestání i slušní hráči. To abych se dostal k té bábě v lese mě stálo pár nugetů a několik hodin herního času abych zjistil, že nic nebude.

Když nás Inno trestá za zneužití, tak by mohlo i kompenzovat za své chyby, ne? :-)

Tato atmosféra proti Innu se rozšiřuje hodně mezi hráči, takto hazardovat se svým jménem je docela nehorázná blbost. Toto rozhodně jen urychlí únik hráčů z westu = míň nugetů z příijmů. To by si měl někdo tam uvědomit.
 
tak to je vážně hodně zajímavý, já myslel že to je nějakej novej úkol od INNA, který se dá opakovat víckrát, abych se snadněji mohl dostat k pštrosovi a posléze velbloudovi, splnil jsem to 99x a stejně jsem dostal BAN, tak jestli mi tohle někdo vysvětlí, tak budu opravdu nadšenej

PS: já nejsem povinej ani cvičenej na to sledovat jak vypadá nestandartní chování hry, na to jsou supporteři a programátoři, pokud se mi nezdá že něco nefunguje, tak to pochopitelně nahlásím, ale abych dostal BAN za to že jsem nic neporušil a ještě i když jsem v normě těch 99 splnění, tak to mi opravdu přijde jako dost silný kafíčko

jestli máte nějakou stránku kde si můžu ofiko stěžovat, já si to klidně přeložím a pošlu jim to, protože takový jednání je opravdu nepřijatelné, aby hráč platil za chybu vývojářů a argument typu viz pravidla, že mám poznat nestandartní projev hry, to mi sem laskavě necpěte, na nic takovýho jsem školen nebyl a nemám nejmenší ponětí jak bych mohl vědět, že zrovna tenhle úkol je nestandartní projev hry, pro mě je třeba nestandartní projev to, že duely teďka jsou naprosto nefunkční a vývojáři taky nedodali nějakej manuál jak co má přibližně fungovat a to není jedniné, mohl bych toho jmenovat tucet.
 

DeletedUser4929

Guest
Support to, ale může odblokovat. Jinak proč už měsíc nikdo neopověděl na můj dotaz.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru