• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - protest proti trestům za zneužití bugu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Support to odblokovat nemůže, jelikož trest byl udělen přímo z rozhodnutí vedení firmy, nemůžeme rozhodovat jinak.
 

DeletedUser4929

Guest
A uvědomuje si ta firma, že tím tratí, můžete jim aspon napsat. Dnes jsem to počítal a minimálně naše alience přišla o 10% bojové síly a některé jsou na tom ješrtě hůř(30% atd.). A taky pokud jsem si z několika hráči psal a ty chtějí rovnou skončit, že je to už nebaví, protože ten bug nebyl někým ohlášen.
 

DeletedUser

Guest
Víš vůbec za co si platíš? Pokud si vůbec něco platíš. Vše, co si v této hře kupuješ, funguje, takže nevím o čem je řeč. Tobě se to zřejmě zdá málo, proto jsem Ti navrhl, ať si buď neplatíč nebo vůbec nehraješ.
A jen tak mimochodem, četl jsi VOP? O tom sice pochybuju, nicméně jsi s nimi souhlasil a tam je toto vše řešeno a byl jsi na to upozorněn. Konkrétně na to, že hra může obsahovat chyby, může mít výpadky, atd., nicméně koncový uživatel, tedy hráč nemá nárok na odškodnění, jelikož byl s tímto seznámen.

Za prvé, nikde na žádné jiné onlinovce jsem nezažil tolik chyb.

Za druhé, skutečnost, že v VOP je uvedeno upozornění na chyby adt. tak souhlas hráče s nimi nezakládá zbavení se odpovědnosti za škody tímto jednáním způsobené, nebo kdy dojde k takovému snížení kvality poskytovaných služeb, kdy tyto podmínky jsou již irelevantní. Nevím, co jsi, ale právník určitě ne. Ono jako by INNu nestačilo, že už nějakou tu soudní žalobu na triku má, že? A nepomáhají jim ani tisicové úplatky formou nuggetů.

Za třetí, platící hráč si platí službu jako celek, nikoliv jen to co funguje.

Srovnejte si to trošinku v hlavě, já nevím, co v civilu děláte, ale názory jsou to fakt luxusní.*8*

tak to je vážně hodně zajímavý, já myslel že to je nějakej novej úkol od INNA, který se dá opakovat víckrát, abych se snadněji mohl dostat k pštrosovi a posléze velbloudovi, splnil jsem to 99x a stejně jsem dostal BAN, tak jestli mi tohle někdo vysvětlí, tak budu opravdu nadšenej

PS: já nejsem povinej ani cvičenej na to sledovat jak vypadá nestandartní chování hry, na to jsou supporteři a programátoři, pokud se mi nezdá že něco nefunguje, tak to pochopitelně nahlásím, ale abych dostal BAN za to že jsem nic neporušil a ještě i když jsem v normě těch 99 splnění, tak to mi opravdu přijde jako dost silný kafíčko

jestli máte nějakou stránku kde si můžu ofiko stěžovat, já si to klidně přeložím a pošlu jim to, protože takový jednání je opravdu nepřijatelné, aby hráč platil za chybu vývojářů a argument typu viz pravidla, že mám poznat nestandartní projev hry, to mi sem laskavě necpěte, na nic takovýho jsem školen nebyl a nemám nejmenší ponětí jak bych mohl vědět, že zrovna tenhle úkol je nestandartní projev hry, pro mě je třeba nestandartní projev to, že duely teďka jsou naprosto nefunkční a vývojáři taky nedodali nějakej manuál jak co má přibližně fungovat a to není jedniné, mohl bych toho jmenovat tucet.


máme naprosto stejný názor. Já jsem klikání ukončil až když se mi úkol neobjevoval, tak že nadobro zmizel. Tak se chová každý bug? Kdyby to byl bug, tak se to bude opakvat furt dokola, mně se to zastavilo kolem stovky. Čekal jsem odměnu za vytrvalé klikání a ono nic*8*. Ale on ti určitě tady někdo vysvětlí, že jsi blbej a asi nemáš rozpoznávací schopnosti, co je a co není bug.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Blokace budou tedy přiděleny dle následujících měřítek:
1000 - 1999 XP: blokace 1 den

Znám dost lidí, co tvrdí, že opakovali jen první úkol 99x to znamená 980 neoprávněně získaných expů a přesto dostali jednodenní ban. Jde o špatný překlad, či zase klamanání ze strany INNA?
 
máme naprosto stejný názor. Já jsem klikání ukončil až když se mi úkol neobjevoval, tak že nadobro zmizel. Tak se chová každý bug? Kdyby to byl bug, tak se to bude opakvat furt dokola, mně se to zastavilo kolem stovky. Čekal jsem odměnu za vytrvalé klikání a ono nic*8*. Ale on ti určitě tady někdo vysvětlí, že jsi blbej a asi nemáš rozpoznávací schopnosti, co je a co není bug.:D

Jenže já mu na to z vyskoka kašlu, já jsem nikde nepodepsal to, že poznám každej bug a že umím rozpoznat bug a vlastně ani doted pořádně nevím co bug je, akorát to každej používá jako slovo, která znamená nějakou chybu, vydedukovánu z textu, takže jestli má někdo ofiko kontakt na INNO já jim mile rád něco pěknýho napíšu, sice to asi hodím do google překladače, ale to mě docela netrápí, nejsem a ani nevypadám jak nějakej skopčák a rozhodně nai tak psát nebudu, maj si to umět přeložit *10*
 

DeletedUser13699

Guest
ja som tiez klikal,ked mi dalo po 10 skusenosti a po desiatich klikoch splnenie ulohy,myslel som ze je to klikacia uloha, po dalsom splneni som este nieco klikol,ale nebolo to tolko kolko mi dalo ban ,myslim si ze do toho zapocitalo aj skusenosti z uloh ktore som plnil ,je to dalsia hra kde si support robi s hracmi co chce, ak nas neodbanuju tak sa im na to klikanie vykaslem, je tam uz od zaciatku bug u predajcu ked nieco predam,alebo kupim,tak sa mi poprehadzuje cely inventar, potom neviem kde co mam, potom tie ulohy kde musis menit skusenosti aby si nieco urobil,naco je to dobre, aby som prideloval tolko bodov hore dolu a ta uloha sa ani neukaze na mape, splnene uspechy sa tiez zapocitavali,ako vedia ze sa to tiez zrovna nepripocitalo, nechapem tu logiku, ja mam 116 uroven a robim ulohy ktore som nerobil , nikdy som nebol v bitke o pevnost, vsetko to mam z uloh a prace , ale ked chcu kludne sa na the-west .... nemam s tym ziaden problem
 

DeletedUser

Guest
Za prvé, nikde na žádné jiné onlinovce jsem nezažil tolik chyb.

Za druhé, skutečnost, že v VOP je uvedeno upozornění na chyby adt. tak souhlas hráče s nimi nezakládá zbavení se odpovědnosti za škody tímto jednáním způsobené, nebo kdy dojde k takovému snížení kvality poskytovaných služeb, kdy tyto podmínky jsou již irelevantní. Nevím, co jsi, ale právník určitě ne. Ono jako by INNu nestačilo, že už nějakou tu soudní žalobu na triku má, že? A nepomáhají jim ani tisicové úplatky formou nuggetů.

Za třetí, platící hráč si platí službu jako celek, nikoliv jen to co funguje.

Srovnejte si to trošinku v hlavě, já nevím, co v civilu děláte, ale názory jsou to fakt luxusní.*8*

Začnu od konce, Tvé názory nejsou luxusní, jsou zcela scestné. Pouze se snažíš ostatní špinit, ale nedíváš se kolem sebe.

Další Tvůj scestný názor je ten, že si hráč platí hru jako celek. Což je naprostý nesmysl, jelikož hru může hrát kdokoliv, aniž by vynaložil jedinou korunu. Ty si pouze připlácíš nějaké výhody, které Ti usnadňují hraní, popřípadě Tě zvýhodňují oproti platícím. Takže si platíš jednotlivé služby a ty fungují.

Dle Tvé první části reakce Tě tipuji buď na hodně mladého a nebo tak naivního. Pokud opravdu věříš tomu, že někteří křiklouni opravdu podali na INNO žalubu, tak si tomu klidně věř. A to že by INNO zaplatilo tisícový úplatek nugetů byl jen výmysl daného hráče. Asi jsi si toho nevšiml, ale byl za to vyloučen kompletně ze hry.
VOP - Všeobecné obchodní podmínky, řeší veškeré právní vztahy mezi provozovatelem a uživatelem, tedy firmou INNO a hráčem. Pokud by zde bylo napsáno cokoliv, a Ty vstupem do hry stvrdíš, že s tím souhlasíš, je to platné.

A co se týče chyb v jiných online hrách, je opět vidět, že jsi toho ještě moc nezažil. Hry od firmy INNOGAMES jsou v tomto směru skoro nejlepší. Jsou hry, kde jsou denně výpadky, kdy se do hry nedá přihlásit několik minut, někdy i hodin, atd. Takže než začneš takhle porovnávat, nejdřív si to ověř.
 

DeletedUser753

Guest
Víte proč je tam ten paragraf #6 takto napsán?
Jasně vy to poznat nemůžete jestli se hra chová standartně nebo ne. Proto je definován, tak jak je. Takže když je někdo s prominutám "vychcanej" a udělá ho víc než řekněme třeba 10x, tak musí každýho rozumnýho člověka napadnout, že něco nehraje a bude se pídit po dalších informacích. Myslet si, že se nic nestane a napakuje se může opravdu jen *** (nabudu psát. mám červenou kartičku)
A potom se zakládají takováto nesmyslná témata. A ještě se cítíte ukřivděně. Kdyby jste to udělali ještě jednou. Dal bych vám permanent.
 

DeletedUser

Guest
Áno, INNO je v práve, ono si to jednanie obháji, ale za to, čo tu poslednou dobou predvádzali, tie polotovary, čo sme dostávali, by sme si zaslúžili aspoň mierne prižmúrenie očka. Tie exp predsa neboli až tak prevratné. Ale aj tak, ako sme mali vedieť, že to je BUG? Ako napísal J5, nebola o tom žiadna zmienka, iba rôzne neoficiálne dohady, ktoré som si tiež prečítal až po tom, čo som to poplnil. Nevedel som, čo po updateoch môžem od inna čakať, oni urobili chybu (aj keď ten update kvôli chybám 2x odkladali) a my za ňu máme platiť?! Potom sa divia, že hráči hromadne končia, je to aj kvôli takémuto prístupu. Toto systém pozývania hráčov nezachráni...

PS: Samozrejme za to nemôže náš support a už vôbec nie moderátory.
 

DeletedUser13699

Guest
noo super, typicke nemecke, urobia chybu ako s greckom a my aby sme trpeli *5*

chlapec ,pripojil som sa v noci a klikol som ,dalo po 10 klikoch ,dalsi ukol,tak aky bug?a dostal si 10 skusenosti za kliknutie, a permanentny ban si daj ty sam, vsetky hry co maju nemci sa hraju tak ze cim dalej mas mensie prava ale musis viac a viac platit aby si ich mohol hrat na slusnej urovni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Začnu od konce, Tvé názory nejsou luxusní, jsou zcela scestné. Pouze se snažíš ostatní špinit, ale nedíváš se kolem sebe.

Další Tvůj scestný názor je ten, že si hráč platí hru jako celek. Což je naprostý nesmysl, jelikož hru může hrát kdokoliv, aniž by vynaložil jedinou korunu. Ty si pouze připlácíš nějaké výhody, které Ti usnadňují hraní, popřípadě Tě zvýhodňují oproti platícím. Takže si platíš jednotlivé služby a ty fungují.

Dle Tvé první části reakce Tě tipuji buď na hodně mladého a nebo tak naivního. Pokud opravdu věříš tomu, že někteří křiklouni opravdu podali na INNO žalubu, tak si tomu klidně věř. A to že by INNO zaplatilo tisícový úplatek nugetů byl jen výmysl daného hráče. Asi jsi si toho nevšiml, ale byl za to vyloučen kompletně ze hry.
VOP - Všeobecné obchodní podmínky, řeší veškeré právní vztahy mezi provozovatelem a uživatelem, tedy firmou INNO a hráčem. Pokud by zde bylo napsáno cokoliv, a Ty vstupem do hry stvrdíš, že s tím souhlasíš, je to platné.

A co se týče chyb v jiných online hrách, je opět vidět, že jsi toho ještě moc nezažil. Hry od firmy INNOGAMES jsou v tomto směru skoro nejlepší. Jsou hry, kde jsou denně výpadky, kdy se do hry nedá přihlásit několik minut, někdy i hodin, atd. Takže než začneš takhle porovnávat, nejdřív si to ověř.


No, onlinovky hraju 6 let. Od INNO je to první kterou hraju. Gameforge a ostatní takovou lempárnu nedělají, nebo dělají, ale nemá to tak fatální důsledky, aby se banovalo stovky možná tisíce hráčů. To je opravdu unikát, že za chybu provozovatele jsou potrestáni její uživatelé a zhlavně zákazníci!!!!

Co se týče VOP, si mysli co chceš, nechám tě v tom.

Na nic mne netipuj, prohrál by jsi i své spodáry.

A poslední bod. Hru si hráč platí jako celek, protože na co mu bude např. automatizace, kterou nebude moc využít, když bude bug v pracech a nebude žádná viditelná (klikatelná) a jemu bude ubíhat premium. Trošičku komplexněji myslet, prosím.:-)

Těmi luxusními názory jsem myslel ty vaše, ne ty moje, i když z tvé strany to asi tak nevypadalo. Jak jinak, že?
 

DeletedUser

Guest
Neviem, co tu riesite. Ja osobne som tu ulohu plnil predtym, nez som o tom nieco cital. Pozrel som si salon a videl som tam opat vsetky ulohy, zaciatocnu, aj ulohu so smrtkou, vsetky prostredne. Hned mi na tom logicky nieco nesedelo, kedze minuly rok som plnil Kosu na inom svete a toto sa mi nestalo. Ak clovek zapoji mozgove obratky, je jasne, ze nie je spravne, aby splnil seriu postupnu seriu uloh a potom mu nabehli naraz tie iste ulohy, ktore splnil. Akurat som splnil tu ulohu so smrtkou, pretoze vtedy tam ukazovalo otaznik, no na druhykrat tam napisalo iba Nezname. Dostal som jednu schopnost a zmizlo to. Ostatne ulohy vsak zostali, takze hned bolo jasne, ze to bola chyba. Podla mojho skromneho nazoru su toto len obhajoby hracov, ktori si vtedy mysleli, ako oblbli system a teraz sa akurat boja trestu. Alebo maju nedostatok nuggetov a chcu, aby im INNO ako "odskodne" nejake poslalo *3* Je o tom sice pekna diskusia, ale bohuzial, zivot funguje tak, niekedy musis zatnut zuby a ist dalej. Bolo tu uz niekolkokrat spominane - ak chcete podat staznost, mate na moznost, no nie tu. Tunajsi TW team nemoze za nic, budte radi, ze vam informacie boli podane tak skoro a tak kvalitne - kto navstevuje slovenske forum, vie o com hovorim *5*
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Neviem, co tu riesite. Ja osobne som tu ulohu plnil predtym, nez som o tom nieco cital. Pozrel som si salon a videl som tam opat vsetky ulohy, zaciatocnu, aj ulohu so smrtkou, vsetky prostredne. Hned mi na tom logicky nieco nesedelo, kedze minuly rok som plnil Kosu na inom svete a toto sa mi nestalo. Ak clovek zapoji mozgove obratky, je jasne, ze nie je spravne, aby splnil seriu postupnu seriu uloh a potom mu nabehli naraz tie iste ulohy, ktore splnil. Akurat som splnil tu ulohu so smrtkou, pretoze vtedy tam ukazovalo otaznik, no na druhykrat tam napisalo iba Nezname. Dostal som jednu schopnost a zmizlo to. Ostatne ulohy vask zostali, takze hned bolo jasne, ze to bola chyba. Podla mojho skromneho nazoru su toto len obhajoby hracov, ktori si vtedy mysleli, ako oblbli system a teraz sa akurat boja trestu.

Tady jde o princip o nic víc.

Víte proč je tam ten paragraf #6 takto napsán?
Jasně vy to poznat nemůžete jestli se hra chová standartně nebo ne. Proto je definován, tak jak je. Takže když je někdo s prominutám "vychcanej" a udělá ho víc než řekněme třeba 10x, tak musí každýho rozumnýho člověka napadnout, že něco nehraje a bude se pídit po dalších informacích. Myslet si, že se nic nestane a napakuje se může opravdu jen *** (nabudu psát. mám červenou kartičku)
A potom se zakládají takováto nesmyslná témata. A ještě se cítíte ukřivděně. Kdyby jste to udělali ještě jednou. Dal bych vám permanent.


No napakuje. Myslíš si, že já se svými skoro 300 000 zkušenostmi nad limit lvl 120, potřebuju honit zkušenosti? Ne, nepotřebuju, já jen chci objevit všechna tajná zákoutí, co west nabízí. Nic víc.
 

DeletedUser13699

Guest
presne ,mna ich bitky nezaujimaju,aj poker bol iba o tom aby sa vratili hraci, ide to dole vodou, otvaraju nove svety,neviladia system a hura zarabat,
 

DeletedUser

Guest
Som na tom rovnako ako Joe... Mám lvl 120 a okolo 120.000 xp navrch. Myslíš, že som potreboval tie xp? Už som raz urobil chybu v úlohách a nedostal som Hernandov meč. Nechcel som o niečo prísť znovu, tak skúšam, čo hra ponúka. A rozdávajú za to ban...
 

DeletedUser8870

Guest
Podla mojho skromneho nazoru su toto len obhajoby hracov, ktori si vtedy mysleli, ako oblbli system a teraz sa akurat boja trestu. Alebo maju nedostatok nuggetov a chcu, aby im INNO ako "odskodne" nejake poslalo *3*

Tipuji, že z české a slovenské komunity nikdo nedostane více jak 1 den a co se týče té druhé věci, myslím, že o bolestné zde nikdo nežádal...*8*
 

DeletedUser

Guest
Je vidět, že člověk, který chce pouze kritizovat, si nic vysvětlit nedá. Popisuješ tu chyby, jako by hra vůbec nejela. Problém je ten, že tato situace nenastala, pouze drobné chyby, které zas tolik hru neovlivňují a využití prémiových výhod už vůbec ne.

Ono to totiž bude tak, jak Ti někdo napsal na jiném místě fora. Ve chvíli, kdy jste si klikali, tak jste si mysleli, kdovíjak jste neobešli systém. A teď když vám šlápli na kuří oko, tak hledáte různé výmluvy a kličky.

Zkus neporušovat pravidla, nebudeš blokován. Tato rovnice funguje na 100%.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru