• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - protest proti trestům za zneužití bugu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vyprošuju si, aby jsi tu urážel hráče. Support officer a uráží tu, To snad ne? Kolik ti je frajere, že si tohle dovolíš k někomu, koho ani neznáš, navíc v tvé pozici?

Vše se tu už řeklo, tak že tvůj příspěvek a ty kočky jaguara jsou zbytečným rejpáním. Já si umím přečíst, co psala Darling.

My hráči máme právo se tu k tomu vyjádřit, pokud se tím nechcete už zabývat, tak to nečtěte. Tohle je komunitní forum, kde si hráči sdělují své názory, postřehy atd.

Čímpak jsem tě urazil?
Že ty tu děláš z TW teamu šašky je podle tebe v pořádku? Provokuješ a divíš se že ti pak někdo bez servítek odpoví?
Nebud směšnej....
 

DeletedUser

Guest
Vyprošuju si, aby jsi tu urážel hráče. Support officer a uráží tu, To snad ne? Kolik ti je frajere, že si tohle dovolíš k někomu, koho ani neznáš, navíc v tvé pozici?

Do teď jsi tu všechny urážel Ty a to podstatně hůře a nevybíravěji, ale jakmile se někdo vyjádří vůči Tobě, řekněme trochu jadrněji, už se rozčiluješ.

Zajímavý pohled máš, což tedy vysvětluje Tvůj celkový náhled. Pokud urážíš, chybuješ, atd. Ty, je vše v pořádku a pomalu by se Ti měli ostatní omluvit. Ale jakmile Tobě někdo zkřiví vlas, je oheň na střeše.
 

DeletedUser

Guest
Do teď jsi tu všechny urážel Ty a to podstatně hůře a nevybíravěji, ale jakmile se někdo vyjádří vůči Tobě, řekněme trochu jadrněji, už se rozčiluješ.

Zajímavý pohled máš, což tedy vysvětluje Tvůj celkový náhled. Pokud urážíš, chybuješ, atd. Ty, je vše v pořádku a pomalu by se Ti měli ostatní omluvit. Ale jakmile Tobě někdo zkřiví vlas, je oheň na střeše.

Já ale nejsem ve vašem postavení, kde se předpokládá víc profesionality, pánové. Jestli na to nemáte, tak to nedělejte. Ukažte mi příspěvek, kde jsem vás urážel.

A pro Shakespeara: Játro, si říkej svému synovi, jestli nějakého máš.

A pro ostatní: Každý jste chytej jako rádio. Logicky? Skutečný důvod, proč to někteří hráči udělali a dokonce i někteří z vás, tu byl již řečen. Tak se ted netvařte jako mučedníci, co litují svých hříchů a tím zakrývajíjí svou blbost nebo taky, dle vašeho vyjádření, vyčůranost. neumíte si ani stát za svými názory, jakmile je něco špatně a vy jste v tom až po uši, tak hned ze sebe děláte ty dobrý, co všemu najednou rozuměj a tváří se, že jste bez poskvrny. Trapé chování.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

Áno, som jeden z tých klikačov, ale pre upresnenie, MNE NEJDE o to, že som dostal ban na 1 deň, to fakt prežijem, ale ide mi o PRINCÍP... INNO robí v poslednej dobe toľko chýb a nepodarkov a mi im to vždy musíme zhltnúť, veď oni sú páni. Ale aby rozdávali ban za chybu, ktorú sami zaviedli do hry po dlhom a následne ešte 2x predĺženom testovaní? Po svetoch behajú tisíce multiúčtov, ale oni dajú ban za takúto hlúposť. Ako som písal, toto túto hru ubíja...
 

DeletedUser

Guest
Joe Triprstak: Bud tak laskav a bav se o Westu a ne mém rodinném životě.... Tohle opravdu miluji, když už nevíš kudy kam, začneš téma převádět na reálnej život....
Jen pro tvou informaci, nebudu daleko od pravdy když řeknu, že jsem věkově nejstarší člen CZ Teamu.

Mighty Danny: ano, INNO dělá chyby, ty je neděláš? Jestli ne, pak bych si tě dovolil navrhnout na vedoucí post v INNO, protože někdo naprosto neomylnej by se jim tam jistě hodil.
Co se týče multi, jestli o nějakém víš, použij ticket a naši cheathunteři to jistě prověří, jinak je to jen výkřik do tmy....
 

DeletedUser1318

Guest
Nechápu co tu řešíte....
Já jsem toho názoru, že to přátelé z Německa provedli trošku necitlivě. Nechci nikoho obhajovat, ale z vlastního pohledu mám dojem, že se hra chovala velmi nestandartně celá po celou dobu, co se rozběhl update 1.33. Postupné nabíhání odměn, výpadky serveru, k tomu navíc místy naprosto rozdílné informace k úkolu.
Pokud ten stejný problém měli i doma, vzhledem k časovému posunu updatu vůči nám, byli "domácí" ve výhodě, že už měli hru jakž takž ustálenou. Jestli u nich na fóru, dostali informaci, že se jedná o bug, taky na tom byli jinak než my.
A načasovat spuštění blokovacího scriptu zrovna na den, kdy se spouští nový svět, to nepotěší, a skoro to vypadá když ne jako schválnost, tak jako další trest. Je celkem s podivem, že tato "oprava" přifrčela takovou rychlostí. Jindy se rozhýbávají podstatně pomaleji.
A neříkám to proto, že bych i já měl ban, jen mne prostě mrzí, že svými chybami zmrvili nejen update, nejen Halloween, ale i spuštění nového světa.
Nejenom těm s banem, ale všem.

Tohle tu řešíme...
 

DeletedUser11313

Guest
Helete, Ti co bráněj ino považují ty zabanované buď za ******, nebo za podvodníky.
Ti zabanovaní mají názor opačný - tedy že v inu jsou ******. Problém je, že ti co to všechno způsobili ani nešpitli "promiňte, jsme ******" a rovnou udělali ze spousty lidí právě ty ******. Ovšem ti zabanovaní ****** by nebyly těmi ******, kdyby ti ****** co problém způsobili, dělali co maj.

A důsledkem všeho je, že Ti aktivní ****** holt teď nemají co dělat a pruděj na fóru. S tím se ovšem Ti ne**** musej smířit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser285

Guest
asi sem ***, ale odklikal sem si to poctivě a v dobré víře, že je to pro stodvacítky bonus
navíc mě to bez odklikání nepustilo dál
sebrat ty pracně naklikaný body - no dobře
ale ban je šmé nejhrubšího rázu
HOWGH


Akoze text ze uloha sa da prijat raz za 8760 hodin nikomu nevadi? Prosim vas, zamknite to tu, zbytocny sa tu spamuje. Porusili ste pravidla, tak za to mate trest. Je zbytocne sa tu o tom dohadovat.

876 ne 8760 a byl to úkol na Halloween!
tak co je na tom divnýho?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
a ještě je s podivem že support, ted nemyslím TW Team tvrdí, že když jsem bloknutý, tak mě nemůžou proti hráči uspat v duelu, tak je možný, že před tím slavným BANEM jsem měl 1467 výher a teď mám 1471 a měl jsem nakliknutý pouze jeden duel, to je trochu divné nemyslíte?

poznal jsem to z podpisu tu na forku *9*
 

DeletedUser

Guest
Jen tak mezi námi, já jsem psal a psal jsem chvilku po bloknutí a na odpověd už čekám x hodin a nikoho ze TW Teamu jsem neurazil, ale mám pocit, že jsem možná někde udělal chybu, protože po tomhle příspěvku je opravdu vidět, že některým z Vás nejde o to podávat nám informace, ale honit si tu EGO, já se divím Darling že může pracovat s takovým materiálem co tu plácá do prázdna, tohle je dost podúroven *10*

Nevím jestli má cenu na tenhle "materiál" reagovat, ale skusím to :D
Těch urážek a napadání teamu ze strany 2-3 jedinců tu bylo požehnaně... Že tu napíšu něco ostřeji a na férovku, to je podle vás špatně, ale kydat špínu na CZ TW team je v pohodě? Cítíte se dobře když si tu vylejváte zlost za svou hloupost na lidech, které vy označujete za profesionály? Profesionály co za tuhle svou práci neberou žádný plat.... Dělají to jen proto, že je to baví....
To naklikávání úkolů byla hloupost, kdo to neuzná, není absolutně soudnej... Jak tu trefně napsala Cheesy, neklikali jste pro expi, ale pro úspěchy, bo se vám zachtělo bezpracně něco, co se bezpracně nedává....
Alibistické výmluvy na nepoznání chyby, nebo na to, že INNO dělá chyby je opravdu směšné...
 

DeletedUser

Guest
*10*
Ježiš marja ty co maj ban no tak maj ban ty co ho nemaj no tak ho nemaj no na co to tu řešit aspoň si ten den nebo dva odpočinete od westu nechápu proč hned kvůli takoví prkotině tady rozvádíte šarvátky vůči supportérům který nemaj nic společnýho s němcovským hromadným zabanováním...Komu se chování inna nelíbí může jim napsat pořádně neslušnej dopis a s hrou skončit (nebo slušnej a neskončit) předpokládám že toto vláknu mělo být původně k diskuzi a né osočování a házení viny z jednoho na druhého a házet každýmu klacky pod nohy a říkat že je "pod úroveň nebo že je neprofessionální atd." v životě jsou i důležitější věci než jenom nějaká browserovka ale děláte si tím pověst sami sobě tím chováním "PODLE SEBE SOUDÍM TEBE" když už tomu tak je nemusím to psát snad veřejně ne...Myslet si můžu co chci a tím to hasne...Mě inno taky nasr*lo ale neni to důvod vylejvat si tu vztek na ostatních...
*14*
 

DeletedUser

Guest
ja bych to tu uz zavrel zitra v cca 14:00 se vsichni lognem a hra jde dal a za mesic ani nebudem vedet ze jsme nejaky banan meli :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
a ještě je s podivem že support, ted nemyslím TW Team tvrdí, že když jsem bloknutý, tak mě nemůžou proti hráči uspat v duelu, tak je možný, že před tím slavným BANEM jsem měl 1467 výher a teď mám 1471 a měl jsem nakliknutý pouze jeden duel, to je trochu divné nemyslíte?

poznal jsem to z podpisu tu na forku *9*

Mohl bych vědět kdy a který supportér Ti toto řekl? A taky bych to chtěl vidět, kde Ti to napsal.
 

DeletedUser285

Guest
Tak to jsi byl zdárný klikač, docela dříč*8*. Já jen dozítra.*6*

když něco dělám, tak pořádně - bylo to všechno zarovnaný do 100x klikni, tak sem to splnil
pokud se k týhle hře eště vrátim rozmyslim si pečlivě i přijetí denního bonusu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pozrite si par tem na fore, kde sa dozadujete updatu 1.33 a aj kvoli oznameniam, ze su v hre chyby a ze update ma byt par krat odlozeny sa vam to nepacilo. Po nahrati updatu ste zneuzili chyby a zasa sa vam to nepaci. Prosim vas, poruste ucty a usetrite si nervy.

Pre Old Bronco, nove Halloweenske ulohy su nastavene ako opakovatelne pokilan nevies a daju sa plnit kazdy rok, preto je tam cas 8760 hodin, neviem co tu ty pletes 876. Ulohy maju id 20600-20608. To su tie, ktore mali chybu a dali sa prijat viac krat.
 
Nevím jestli má cenu na tenhle "materiál" reagovat, ale skusím to :D
Těch urážek a napadání teamu ze strany 2-3 jedinců tu bylo požehnaně... Že tu napíšu něco ostřeji a na férovku, to je podle vás špatně, ale kydat špínu na CZ TW team je v pohodě? Cítíte se dobře když si tu vylejváte zlost za svou hloupost na lidech, které vy označujete za profesionály? Profesionály co za tuhle svou práci neberou žádný plat.... Dělají to jen proto, že je to baví....
To naklikávání úkolů byla hloupost, kdo to neuzná, není absolutně soudnej... Jak tu trefně napsala Cheesy, neklikali jste pro expi, ale pro úspěchy, bo se vám zachtělo bezpracně něco, co se bezpracně nedává....
Alibistické výmluvy na nepoznání chyby, nebo na to, že INNO dělá chyby je opravdu směšné...

Po pravdě já tu nechci mít s Vámi problémy, psal jsem to jen proto, aby jste si uvědomily, že každé tvrzení má své meze, nijak vaší dobrou práci nezpochybnuji a ve všech příspěvcích jsem Vás akorát chválil a proto mě tvoje ničím nepodložená urážka mé osoby docela překvapila a mile to rozhodně nebylo

Další věc, myslím že smysl Vaší práce je sdělovat informace o Westu, ale mezi to rozhodně nepatří úrážet hráče a dokonce tady nějak popisovat svoje pocity a názory - to je silně neprofesionální jednání a myslím že nikoho nezajímá co si myslí člen TW Teamu o hráčích co sem píší, pokud to správně chápu, Vaše práce je hráče informovat a usměrňovat, né jim tvrdit že jsou hloupý a nebo blbý, to je můj názor.

Píšu to proto, že jsem dělal nějakej pátek v telekomunikačním odvětví a něco o komunikaci vím a rozhodně do něj nepatří osobní pocity a názory, to je silně neprofesionální a pokud s tímhle dokážeš žít a dále v pohodě fungovat, je to problém TW Teamu, já tě považuji za neprofesionálně jednajícího člena týmu, kterej tu dělá jinak skvělou práci

Doufám že jsem tímto textem nijak neporušil útok na TW Team, jen jsem si dovolil nesouhlasit s tvým postojem *10*
 

DeletedUser

Guest
Jsem toho názoru, že se ten den west bez nás obejde. Krom toho nevim jak ostatní, ale já to udělal za účelem zisku úspěchu a proto ban je oprávněn.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru