• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - protest proti trestům za zneužití bugu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
mě ne, já se to neptal, ale kolega ze světa, kterýho taky blokli mi to psal po skypu, netuším kdo to byl, ale můžu se ti na to zeptat, taky mě to překvapilo *2*

Ano prosím Tě, zjisti mi to, z jednoho prostého důvodu. Pokud je to pravda, je to pochopitelně chyba, a pokud není, tak je to neodůvodněné očerňování práce týmu. Samozřejmě nemyslím od Tebe, když říkáš, že to máš zprostředkovaně.
 
inu, nejsem tak informovanej o chystanejch léčkách jako ty a tak sem se chytil - a jen tak na okraj, pokud nejsi postiženej jako my - proč sem lezeš? a z jakýho titulu mi bude budulínek (sem si každej dosaďte co chcete) tvýho formátu kázat něco o zrušení účtu?

s tímhle bych souhlasil, pokud se ti téma nelíbí, tak proč se tu vyjadřuješ a navíc tohle je svobodná země, aspoň zatím a každej si tu prakticky může dělat co chce v rámci zákona, takže proč bych měl rušit účet, jen kůli tomu, že to sem napíšeš??? Já bych ti na to i něco řekl, ale akorát bych se tu zdiskreditoval a dostal kartičku, protože toto jednání opravdu v lásce nemám a takovýhle poučování mě velice štve, ovšem ono se ti to vrátí, takže zbytečný se s takovým člověkem nějak přít *11*
 

DeletedUser

Guest
Dostat banán, za to, že někdo udělá chybu a pustí to ven, je pěkná blbost.. Pochopil bych ještě sebrání odměn, ale ban? Navíc, šlo to udělat pouze 99x, což hranici 1000 expu neprekrocilo!! Hold to odnesou hráči, innu je to stejně jedno, hlavně, že lidi platěj prémka a o víc se nestaraj...
 
Ano prosím Tě, zjisti mi to, z jednoho prostého důvodu. Pokud je to pravda, je to pochopitelně chyba, a pokud není, tak je to neodůvodněné očerňování práce týmu. Samozřejmě nemyslím od Tebe, když říkáš, že to máš zprostředkovaně.

pokud jsi zablokovaná, nikdo tě neuspí to zaprvé, zadruhé toto není v naší kompetenci, obrať se přímo na INNO, to vydalo opravný script. V důvodech banu máš jasně psáno: Vzhledem k tomu že se to děje automaticky, nespouštějte odvolání tickety.

S pozdravem supporter
Fugas

jméno jsem schválně vynechal, protože mi to posílal kamarád, doufám že z toho nebudou problémy, protože to je jeho dobrá vůle, že mi toto info poskytl a neporušil jsem tím zase nějaké pravidlo *10*
 

DeletedUser285

Guest
Dostat banán, za to, že někdo udělá chybu a pustí to ven, je pěkná blbost.. Pochopil bych ještě sebrání odměn, ale ban? Navíc, šlo to udělat pouze 99x, což hranici 1000 expu neprekrocilo!! Hold to odnesou hráči, innu je to stejně jedno, hlavně, že lidi platěj prémka a o víc se nestaraj...

mně to šlo přesně 100x - VČECHNY ÚKOLY
 

DeletedUser

Guest
podla mna bola chyba vobec nejaku diskusiu zakladat uz len z dovodu ze sa tym nic nezmeni. AK maju hraci problem s jednanim firmy Inno, tak nech sa obratia priamo na nich a nie sa tu hadaju s CZ TW teamom, ktory s tym nic neurobi.
 

DeletedUser

Guest
mně to šlo přesně 100x - VČECHNY ÚKOLY

Já u opakovatelných úloh měl 0 před halloweenem a když mi ten úkol zmizel, skončil jsem na 99 v opakovatelných úlohách, tak jsem se trmácel k indianovi do vesnice, abych přeskočil 100..

Btw jak někdo řikal, že to mohlo být jako dárek od inna, aby šlo získat pštrose, tak jsem si to myslel taky, získat 1000 splněných z opakovatelných úkolů, to dřív skončí svět něž toho člověk dosáhne..
 

DeletedUser285

Guest
Já u opakovatelných úloh měl 0 před halloweenem a když mi ten úkol zmizel, skončil jsem na 99 v opakovatelných úlohách, tak jsem se trmácel k indianovi do vesnice, abych přeskočil 100..

Btw jak někdo řikal, že to mohlo být jako dárek od inna, aby šlo získat pštrose, tak jsem si to myslel taky, získat 1000 splněných z opakovatelných úkolů, to dřív skončí svět něž toho člověk dosáhne..

s tim pštrosem si to spojila asi většina z nás - proběhlo to i na našem ali chatu, ale to je teď fakt jedno

podla mna bola chyba vobec nejaku diskusiu zakladat uz len z dovodu ze sa tym nic nezmeni. AK maju hraci problem s jednanim firmy Inno, tak nech sa obratia priamo na nich a nie sa tu hadaju s CZ TW teamom, ktory s tym nic neurobi.

souhlas, je to fakt chybnej krok snažit se diskutovat, máš OZAJ pravdu
před rokem 1989 to šlo bez diskuze a jak nám bylo všem dobře
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
souhlas, je to fakt chybnej krok snažit se diskutovat, máš OZAJ pravdu
před rokem 1989 to šlo bez diskuze a jak nám bylo všem dobře

Tak to sorry ,to jseš trochu mimo mísu ne? Pokud to nebyl žert,smajlíka však nevidím...Kolik ti bylo před 1989 že meleš to co meleš?
 

DeletedUser

Guest
:) Chtel bych jen napsat ze uz tyden cekam na odmenu za uspechy....a ne jen jednu odmenu.A porat cekam a cekam a nic se nedeje :D kasle se na to a jen slysim ze nemci na tom pracuji.
Ale najednou kdyz je ublizeno jim tak se to okamzite resi hned dokazou vytvorit nejakej scryt ktery vyhleda ty co to porusily.
:D no neni to krasne jak se tu veci hybou :) zase se jich tu ted nekdo zastane?hmm?
 

DeletedUser

Guest
Další věc, myslím že smysl Vaší práce je sdělovat informace o Westu, ale mezi to rozhodně nepatří úrážet hráče a dokonce tady nějak popisovat svoje pocity a názory - to je silně neprofesionální jednání a myslím že nikoho nezajímá co si myslí člen TW Teamu o hráčích co sem píší, pokud to správně chápu, Vaše práce je hráče informovat a usměrňovat, né jim tvrdit že jsou hloupý a nebo blbý, to je můj názor.
Nikoho jsem neurazil, pouze jsem zde napsal několik přirovnání. Pokud bych měl v úmyslu někoho urazit pak tě mohu ubezpečit, že bys to poznal hned z první věty....
Co je profesionální a neprofesionální je polemická otázka. Psal jsem zde že nejsme placení zaměstnanci, tudíž dost těžko budeme profesionály....
Jsme jen lidé co zde bezplatně pomáhají a jako vděk sklízejí od pár típků tady jen osočování, urážky a napadání.
Když tebe nezajímá názor člena TW teamu, proč by členy TW teamu měli zajímat tvé názory?
Jasná fakta jsou tato - podvádělo se a za to většinou přijde trest. Drtivá většina hráčů toto přijala, protože uznala že podváděla. Pár jedinců toto ale nerozdejchalo a kope tu kolem sebe ve snaze upozornit na sebe a udělat ze sebe štvance.

Píšu to proto, že jsem dělal nějakej pátek v telekomunikačním odvětví a něco o komunikaci vím a rozhodně do něj nepatří osobní pocity a názory, to je silně neprofesionální a pokud s tímhle dokážeš žít a dále v pohodě fungovat, je to problém TW Teamu, já tě považuji za neprofesionálně jednajícího člena týmu, kterej tu dělá jinak skvělou práci

Mě opravdu nezajímá kde jsi dělal, nebo kde děláš, jestli se chceš s tímhle svěřovat, musíš jinam....
O profesionalitě jsem se již vyjádřil....
Pokud se někomu mé chování nelíbí, může si samozřejmě stěžovat u hlavní adminky.
 

DeletedUser1491

Guest
Vůbec se mě ta chyba netýká, protože jsem neaktivní, ale nemůžu se koukat na přístup firmy Innogames.
Pokud seriózní firma udělá chybu, která evidentně zhoršuje vlastnosti produktu, tak naopak poskytuje svým zákazníkům odškodnění.
Když už se snížili k banování za porušení pravidel, tak měli zároveň plošně rozdat nějaké ty prémiové body za způsobené komplikace a ztrátu času.

Je divné, že na Divokých kmenech to jde a tady ne. Tam prakticky každý výpadek byl kompenzován bezplatným navýšením premia.
 

DeletedUser

Guest
Po pročtení všech příspěvků musím říct, že bych se nepostavil za názor ani jedné strany (hráči vs admini). Je jasné, že každý si hájí svoje teritorium, ale je třeba si uvědomit několik věcí. Obě strany mají pravdu.
Hráči byli ze strany INNA za zneužití nestandardního chování hry postiženi do dvou dnů pokud dobře počítám, ale to, že INNO není týden schopno opravit jiné nestandardní chování hry (tím mám na mysli přičítání úspěchů, přidělení odměn, apod.), to už naši přátelé z Německa svoji chybu neuznají.. I v tomto případě měli jednat tak rychle jako s rozdáváním banů a za tyto komplikace přidělit postiženým hráčům řekněme nějakou cenu útěchy:) Nepochopím taky jak si firma takto může sama "podrážet" nohy, když se snaží na hráčích vydělat. My jsme pro ně bohužel malý trh, ale pokud toto provedli na všech světech i v zahraničí, pak bych se vsadil, že přišli o nemalý počet aktivních hráčů = o peníze. Ale kdo chce kam, pomožme mu tam :)
Pak tu ale musím hájit i adminy. Myslím, že ty útoky ze strany některých jsou nemístné a nikdo z nich si je nezaslouží. Snaží se nám z vlastní vůle shánět co nejvíce informací a podávat až pod "hubu", ale řada hráčů toto ani neocení. A jak už bylo psáno i mezi nimi jsou zabanovaní, kvůli snaze vyzjistit chování hry.
Sám za sebe bych řekl, že jakmile se úkol objevil, asi po třech opakováních jsem "klikání" raději ukončil a poradil se s hráči z aliance v domění, že se opravdu jedná o nestandardní chování hry. Pak jsem už jsem čekal jestli se tady na foru objeví objasnění této situace. Kdo toto neudělal a klikal ať už v domění tajného úkolu, nebo obohacení svojí postavy o zkušenosti (úmyslně nebo i neúmyslně ve snaze nenechat si ujít příležitost získat zmiňovaného pštrosa), dostal za to ban. Každý má jiné myšlení a zkušenosti s hrou a bohužel za to někteří musí pykat. Stále v tom ale nevidím důvod dohadovat se tady. Sepište svůj nesouhlas s chováním INNA, poproste nějakého supportera, aby vám ji přeložil a pošlete to na INNO. Nic jiného se dělat nedá..
 

Deleted User - 31870

Guest
Tím myslíš wichahlpi, nebo akarientu ?
I když je to asi jedno, protože je to nejspíše ta samá osoba.

Akarienta je bývalá cheathunterka, která již v týmu nějakou dobu není. Wicháhpi je naše administrátorka od začátku spuštění TW (+ na DK CZ). Kdyby jsi byl na nějakém srazu, rozhodně bys toto netvrdil. *15*
 

DeletedUser

Guest
Tím myslíš wichahlpi, nebo akarientu ?
I když je to asi jedno, protože je to nejspíše ta samá osoba.

Je smutné, když hráč chce někoho kritizovat a přitom ani neví kdo je hlavní adminka.

Hlavní adminkou byla, je a doufám, že ještě dlouho bude, Wicháhpi. Akarienta jí nikdy nebyla a především již pár měsíců není vůbec součástí týmu. To jen tak na okraj.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pánové, prosím o uklidnění všech (záměrně píši pánové, protože dámy se zde vyjadřovaly zdvořile a nemají potřebu se dohadovat).

Pokud se zde supportér vyjádřil o hlouposti, nebyla tím myšlena urážka hráče, ale hloupost jako chyba, přehmat,.. Český jazyk je velice bohatý, tak přestaňte slovíčkařit.
 

DeletedUser11313

Guest
Akarienta je bývalá cheathunterka, která již v týmu nějakou dobu není. Wicháhpi je naše administrátorka od začátku spuštění TW (+ na DK CZ). Kdyby jsi byl na nějakém srazu, rozhodně bys toto netvrdil. *15*

Nejsem si tak zcela jist, možná že se mýlím, ale Akarienta na žádném srazu nebyla.
Pokud ano, tak se omlouvám - ale indície hovoří ve prospěch mého názoru.
 

Deleted User - 31870

Guest
Na druhém jsem bohužel nebyla, tedy nevím, jestli se účastnila. Ale byla na srazu DK, kde je vyfocená i s Wich, můžeš juknout na fórum DK a najít si fotky.. :)

PS: ale to už jsme úplně mimo téma
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru