• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelant - nejhorší charakter?

DeletedUser

Guest
Najhorší je Vojak pár krat som zanho hral a nieje aš taky dobry.
 

DeletedUser13789

Guest
Taky bych řekl. Voják patří mezi jednoznačně nejlepší charaktery - jak do bitev, tak do duelů.
 

DeletedUser9371

Guest
Nevím, ale budu polemizovat. Každá figurka ve hře (charakter hráče) má své kouzlo a své pro i proti.
Je to je o tom, co chcete hrát a hlavně ? Umět i prohrávat. Bez emocí, kopání okolo sebe na chatech, v telegramech, aliancích, soukromí a podobně.
Tím mám na mysli, když třeba volím charakter dělníka, musím počítat s tím, že budu řezaný duely. Dobrodruha ? Zaměřeného na duely a tím nedosáhnout na spousty úkolů. Nebo vojáka ? Nedostanu rekrut v bitvě s kuší, proti hráči s přesnou Winchestrovkou. ? Tak to unesu. Budu hrát trpělivě dál. A ne že smažu účet jen proto, že se mi nedaří. Nebo založím dalších deset účtů, abych si pomohl proti pravidlům hry tak, aby se mi dařilo a budu banovaný ?
Možností ve hře je spousty a jak tady psal Kuknu sem, pak hraji špatně, když se mi nedaří.
:)
 

DeletedUser13789

Guest
Samozřejmě, že každý charakter má své pro a proti a v podstatě s každým charakterem se dá kvalitně bitvařit, duelovat, nebo dělat cokoliv jiného. Tohle téma ale původně vzniklo kvůli debatě o tom, jestli výhody pro duelanta jsou smysluplné - a to podle mého názoru nejsou. Neříkám, že se za něj nedá hrát, ale voják je podle mého názoru lepší.
 
Nahoru