• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelant - nejhorší charakter?

DeletedUser

Guest
Už je všem nevýhodám konec!
Tvá rychlost na mapě se zvýší o 10%.
Motivace se zvýší u duelů o 40% rychleji.
V duelu dostaneš o 10% více peněz.
Během bitev o pevnosti je tvá šance na kritický zásah 10%. Kritickými zásahy se odečte dalších 10% z maximálního zdraví.
Můžeš se účastnit 15 duelů do minuty, aniž bys musel cestovat.
 

DeletedUser

Guest
Ten posledni bod je kravina - je to mysleno takto:

Můžeš ze zucastnit duelu do 15-ti minut, aniž bys musel cestovat
 

DeletedUser

Guest
Ano, od nynějška je definitivně nejhorším charakterem dobrodruh:-)
 

DeletedUser

Guest
Ja jsem taky duelant a za nic bych ho nevimenil na duelech sem si uz videlal kolem 5-6tisic a XP hafo
a to jsem 30lvl duelu jsem vyhral kolem 130 a prohral jenom kolem 25.

Bavíme se o výhodách, ne o tobě a tvých duelech :)

Podle mě je jednoznačně nejlepší dobrodruh,protože:


Výhody:
Šance najít produkty při práci se zvýší o 10%. Rychleji splněné úkoly
Šance najít předmět při práci se zvýší o 10%.
Můžeš spát zadarmo v cizích hotelech až do 2 stupně. Zadám duel a lehnu zadarmo,stejně jako před bitvou
Riziko poranění při práci klesne o 10%. Taky se to hodí, neupadnu do mdlob tak často
Od 2. zásahu v rámci jednoho kola bitvy o pevnost je pravděpodobnost
25%, že na tebe nebude po zbytek kola nikdo střílet. To je sice jedna z nejhorších výhod ale taky se hodí
 
Ten duelant se svými vlastnostmi je pořád nejhorší charakter. Měli by udělat výběr těch vlastností podel uvážení hráče, při výběru postavy. Charakterové skupiny by zůstaly zachovány, ale každý hráč by si vybral vlastnosti pro svojí postavu podel svojí volby. A aby se s tím nedalo moc vydrbávat, některé z těch vlastností by se vzájemě kryli, vybral by jsi si stěstí, už by jsi neměl možnost zvolit si opačný anebo podobný atribut. Hráči by se takto specializovali na svoje působení a "povolání".
 

DeletedUser9990

Guest
U toho dobrodruha,"výhoda" zdarma hotel do 2.stupně? To je hlavně u vyšších lvl defakto nulová výhoda,těch 10-40 drobásků za hotel,to nic není.
 
U toho dobrodruha,"výhoda" zdarma hotel do 2.stupně? To je hlavně u vyšších lvl defakto nulová výhoda,těch 10-40 drobásků za hotel,to nic není.

Ono ze začátku to zase nebylo málo, těch pár peněz. Každý byl rád že si našetřil a pro nezávislého hráče, žijícího mimo město, to nebyla marná výhoda.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě je u dobrodruha hlavní problém, že většina těch výhod je super opravdu spíš "ze začátku". Od levelu 90, když člověk získá zlatou pušku, najednou nemá dobrodruh tolik možností. A) Sběratel předmětů bez města B) Dodge tank do pevností C) Samozřejmě cokoli jiného, ale bez výhod plynoucích z charakteru.
 

EREWAN

Člen týmu
já s duelantem žádný problém nemám, upřímně jsem si ho vybral také kvůli solidním questům a dobře se mi za něj expí, v pevnostech jsem taky užitečným, nevidím problém
 

DeletedUser6989

Guest
No,já bych zase řekl,že Dělník je nejhorší charakter.
Pokud nestavíte město máte de facto tři bonusy.
+5% Expů - Takže z práce,která dává 150 Exp mám 8 navíc - to je hodně :::))::
-2 % bankovních poplatků - Takže mám 1000$.Místo 40$ mi to ubere jen 20$ :::))::
A bonus pro pevnosti se s charakterem duelanta a dobrodruha nemůže rovnat.Nedávno tady někdo měl příspevěk(duelant),že ubral v pevnosti přes 700 Hp -na to já s dělníkem si musím počkat aspoň 3 kola.
Každý by mohl tvrdit že JEHO charakter je ten nejhorší.Já si zase myslím,že charaktery jsou vyrovnané a pokud si někdo vybere duelanta (který je na duely) tak si nemůže stěžovat,že nedává bonusy pro práce nebo pro pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
Také bych řekl, že nejhorším charakterem je dělník, protože nakonec není co stavět a většina z nich se předělá na duely. A taky např. +10% motivace při stavbě je příšerně málo.

Dobrodruh podle mě určitě není nejhorší charakter, protože když si koupíte charakterové bonusy(představte si ještě, když máte k tomu Věčí příjem = celkem + 70% věčí šance na štěstí) tak tam máte o hodně věčí bonusy (např. spát zadarmo v hotelu do 4. stupně).
 

DeletedUser

Guest
Dobrodruh
Dobrá volba pro začátečníky, chodíte, pracujete, ale 90% duelů skončí bezvědomím, a tím myslím vaším, ne soupeřovým. Rozhodně velmi v boji slabý charakter - příkladem může být duel mezi dobrodruhem a vojákem - dobrodruh nasekal něco okolo 200 životů, voják 1750 a v 5. kole dobrodruh upadl do bezvědomí. Jednalo se samozřejmě o hráče okolo 100. úrovně.

Duelant
Za toho momentálně hraji, i když to není z mého podpisu poznat, hodně mě to baví. Osobně se nesnažím ničeho dosáhnout, pouze mám rád konflikty. Na mém minulém působení na jiných světech jsem zjistil, že největší zábava je vyzývat dělníky a dobrodruhy. Z mého pohledu mají nejlehčí začátek - stačí se přidat do trochu rozrostlejšího města, poté stačí porážet hráče, na které je vypsána odměna. Poté stačí nakupovat zbraně a vybavení.

Dělník
Tak to je trochu něco jiného, přijatelná volba, stavíte za peníze jiných, když není co stavět snažíte se zlepšit vaše bojové dovednosti, ale na většinu hráčů zaměřených na duely to nestačí.

Voják
Podle mě nejsilnější charakter ve hře, i když ne můj oblíbený. Začátek funguje stejně jako u duelanta - rozrostlejší město = odměny = vybavení. Nehledě na to, že požadavky pro zbraně se snižují o 3 úrovně jsou vojáci v boji neporazitelní.

Tot' můj názor!
 

DeletedUser

Guest
Dobrodruh
Dobrá volba pro začátečníky, chodíte, pracujete, ale 90% duelů skončí bezvědomím, a tím myslím vaším, ne soupeřovým. Rozhodně velmi v boji slabý charakter - příkladem může být duel mezi dobrodruhem a vojákem - dobrodruh nasekal něco okolo 200 životů, voják 1750 a v 5. kole dobrodruh upadl do bezvědomí. Jednalo se samozřejmě o hráče okolo 100. úrovně.

Duelant
Za toho momentálně hraji, i když to není z mého podpisu poznat, hodně mě to baví. Osobně se nesnažím ničeho dosáhnout, pouze mám rád konflikty. Na mém minulém působení na jiných světech jsem zjistil, že největší zábava je vyzývat dělníky a dobrodruhy. Z mého pohledu mají nejlehčí začátek - stačí se přidat do trochu rozrostlejšího města, poté stačí porážet hráče, na které je vypsána odměna. Poté stačí nakupovat zbraně a vybavení.

Dělník
Tak to je trochu něco jiného, přijatelná volba, stavíte za peníze jiných, když není co stavět snažíte se zlepšit vaše bojové dovednosti, ale na většinu hráčů zaměřených na duely to nestačí.

Voják
Podle mě nejsilnější charakter ve hře, i když ne můj oblíbený. Začátek funguje stejně jako u duelanta - rozrostlejší město = odměny = vybavení. Nehledě na to, že požadavky pro zbraně se snižují o 3 úrovně jsou vojáci v boji neporazitelní.

Tot' můj názor!
Dobrodruh - To porovnání dobrodruh vs voják, s tím tak úplně nesouhlasím. To, jak duel dopadne, závisí z 75% na tvých schopnostech, 15% na tom kam míříš, a tak na 10% na tvém charakteru (a to ještě jen za předpokladu, že jeden z bojovníkůl je voják).

Dělník - když si přehází body ze stavět do duelů, tak je naprosto stejně silná v duelech, jako dobrodruh nebo (!) duelant

Duelant - jediná výhoda je, že dokáže duelovat více než ostantí (lépe se přesunuje od duelu k duelu + má větší motivaci u duelů). Ale když dodje na ten duel, tak žádnou výhodu nemá. (což je lehce nelogické oproti např vojákovi)

Voják - Ano, naprosto OP charakter.
 

EREWAN

Člen týmu
Dobrodruh - To porovnání dobrodruh vs voják, s tím tak úplně nesouhlasím. To, jak duel dopadne, závisí z 75% na tvých schopnostech, 15% na tom kam míříš, a tak na 10% na tvém charakteru (a to ještě jen za předpokladu, že jeden z bojovníkůl je voják).

Dělník - když si přehází body ze stavět do duelů, tak je naprosto stejně silná v duelech, jako dobrodruh nebo (!) duelant

Duelant - jediná výhoda je, že dokáže duelovat více než ostantí (lépe se přesunuje od duelu k duelu + má větší motivaci u duelů). Ale když dodje na ten duel, tak žádnou výhodu nemá. (což je lehce nelogické oproti např vojákovi)

Voják - Ano, naprosto OP charakter.


myslím, že owner to vylepšil přesně podle pravdy

Můj názor, že všechny charaktery jsou si rovny, the west je hodně o kolektivní spolupráci a v něm všechny 4 charaktery hrají svou roli.
Dobrodruh zaměřen na práce se hodí... Zásobování produktů do pevnosti, peněz...
Dělník zaměřen na stavět se hodí... Stavba pevností a měst
Voják zaměřen na pevnosti se hodí... Obrany a dobývání pevností
Duelant zaměřen na duely se hodí... Ochrana členů města, popř aliance
 

DeletedUser

Guest
Zeptám se zkušenějších:

Kde se berou peníze pro duelanta ? Myslím tím těch 10% v duelu navíc. Jsou sebrány z toho co u sebe má napadený a nebo je přidává hra navíc ?
 

DeletedUser9733

Guest
řekl bych, že to přidává hra sama....Když se koukneš na výpisy z duelu, tak tam máš např, že si vyhrál duel a od xxx si obdržel 100 dolarů, ale na konto ti skočí 110
 

DeletedUser

Guest
no na jednu stranu je to pravda ,ale v tom případě by i vojaci byli trochu v nevýhodě ,protože jediný co by jim trochu pomahalo ja taktika když maj bonus
 

DeletedUser

Guest
Ja si vždy stojím za svoje v tomto prípade.Každý je niečim výnimočný a každý má aj svoje nevýhody.Treba si podľa toho aký máš v budúcnosti a čo chceš dosiahnúť. :)
 
Nahoru